Νέα

Ελληνικές ταινίες cult δεκαετίας '80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα santa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 400
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Εχετε βρει παιδια ταινιες με τον Κρις Σφετα??Τον πιτσιρικα που κατατρωπονε τους εχθρους με καρατε.Θυμαμαι ειχε γυρισει ο Θειος μου ο Νιντζα 1&2,ο Μαχητης και αλλες!Ξερετε να μπορουμε να τις βρουμε πουθενα?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ααααααααααα τελεια........μολις γυρισω αγγλια θα βαλω μπροςςςςς το ειχα κανει και request...........χεχεχε...... :P
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες, το 'Φυλακές ανηλίκων' με τον Μάνεση έχει και νούμερο 2 ποπθ παίζουν ξανά οι ίδιοι ηθοποοί και καλά μετά την απόφυλάκιση όπου σε κάποια φάση προσπαθώντας να βιάσουν μια πιτσιρίκα την σκοτώνουν και μετά η μάνα της ψάχνει τους βρίσκει και του σκοτώνει έναν έναν. Πως λέγεται ακριβός η ταινία αυτή;;; Τήν είχα δεί πριν χρόνια πιτσιρίκος στην τν 100 και από τότε τίποτα.
 

Επισκέπτης
παιδιά μια βόλτα στο γιού τιούμπ και ορίστε


Απόλυτως σεβασμός
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια που θα βρουμε το "Φυλακες Ανηλικων 2".Αν γνωριζει κανεις κατι θα μου κανει μεγαλη χαρη
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ναι φιλε μου το γνωριζω το site οπως και πολλα αλλα,greek-movie.com,kafeneio.tk,εχω κατεβασει παρα πολυ πραμα,αλλα δυστυχως πουθενα δεν υπαρχει το Νο2.
 

Knightrider

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αχχ 2 ταινιούλες ψαχνω αν έχετε κανα link torrent θα το εκτιμούσα 1.Ο Μηχανοφάγος με τον Βουτσα πού είναι Ζητάς και
2 ΨΙΤ Ιππότης της Λακούβας
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Για τον Ιποτη θα ψαξεις στο Dc++,εαν το γνωριζεις γιατι ειναι λιγο πιο ψαγμενο,υπαρχει σιγουρα
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
δικο μου λαθοσ πρεπει να ειχα δει το 1 εχεισ δικιο
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Επισης να ενημερωσω,για οσους δε γνωριζουν οτι το Dc++ μπορει να το κατεβασει καποιος απο το
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Η είδηση για το κορίτσι του μπαρ με γέμισε συγκίνηση. Πρόκειται για ταινία υψηλής αισθητικής, μεστή νοήματος, σημαδεμένη για πάντα απο την προσωπικότητα του πρωταγωνιστή της.

Ποιος καλός συναγωνιστής συλλέγει βίντεο κλιπ μη-mainstream καλλιτεχνών όπως ο Τόλης Τσιμογιάννης; Ε;
 

Knightrider

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά ....το ξέρω το DC++ απλά δεν έκατσα ποτε να ασχοληθώ.Θα το ξανακοιταξω πάντως .

 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αξιζει τον κοπο,εχει παρα πολυ υλικο
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Ποιος καλός συναγωνιστή ς συλλέγει βίντεο κλιπ μη-mainstream καλλιτεχνών όπως ο Τόλης Τσιμογιάννη ς; Ε;
 

O Tόλης Τσιμογιάννης ήταν πρωτοπόρος ! Ανακάτευε στοιχεία ροκ με μπουζουκι και έβαζε στίχους τολμηρούς! Απλά έδρασε σε λάθος timing...
 

Knightrider

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αψογα μονο που πρεπει να ελλατωσω λιγο το WoW εξαλου γιαυτο σταματησα το πολυ download εδω και 2 χρονο.
Εφυγα για να τσεκαρω το DC++ ευχομε να το καταλαβω τι παιζει γρηγορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom