Νέα

Ελληνίδες γκράνυ γκίλφ-μίλφ σε μπουρδέλα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lopedelmozo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
την έχω πετύχει μόνο απογεύματα.
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η πιο αυθεντική μέχρι στιγμής η Κωνσταντίνα από το σκυλόσπιτο  φοβερό  τσιμπούκι και γενικά καλή ποιότητα υπηρεσιών! Λεω να δοκιμάσω και την Γωγώ από Κνίδου πρωινή βάρδια.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
η πιο αυθεντική μέχρι στιγμής η Κωνσταντίνα από το σκυλόσπιτο  φοβερό  τσιμπούκι και γενικά καλή ποιότητα υπηρεσιών! Λεω να δοκιμάσω και την Γωγώ από Κνίδου πρωινή βάρδια.
σκυλοσπιτο εννοεις στην προυσσης?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
ρε φίλε αν ειναι Ελληνίδα τζιλφ και δεν κανει ακαποτο στοματικο γλωσσοφυλλα και κωλογλυφαδα να το χεσω  :grin:

πάνω που καβλώνεις από τις πληροφορίες κ μόνο, πετάς την 8εϊκή πρόταση κ κλαίω από τα γέλια  :cheesy:

μορφή Ιάκυν8ος..

λοιπόν..σαν τη κάβλα τσατσά της Κολοκυν8ούς (στα 2 μαζεμένα, κοντά στο βουλκανιζατέρ) δεν έχω βρει ακόμα... :erection:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλη ψωλοχρονια σε ολους..Θα είναι σημερα κανενα ανοικτο να ριξουμε κανεναν φλοκι....?Λεω γι αυτό το σκυλοσπιτο τι λετε να παω?
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
απογεύμα όπως ανέφερε και  ο N,Smirni ήταν η Άννα. Τα πρωινά η Αγρινιώτισσα Κωνσταντίνα
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξερει κανεις που είναι η Φωτεινή το γκρανυ απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ......?
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελευταία φορά την  είχα δει στο Μεγ. Αλεξάντρου 22 αν εννοείς την Φωτεινή Γμόχ
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξερει κανεις που είναι η Φωτεινή το γκρανυ απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ......?

χτές το πρωί κατά τις 11 30 και ενώ περιμέναμε τη κοπέλα να βγεί από το σαλόνι την είδα να μπαίνει στο Μεγ. Αλεξάντρου 22 προφανώς για να αλλάξει
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μεγ. Αλεξάνδρου 22 όροφος 2η βάρδια. Φωτεινή  Ελληνίδα μίλφ γεματούλα κοντό μαλλί, καθαρή και πρόσχαρη, πρώτη φορά μάλλον εκεί, ήταν  υπηρεσία κάποιες  φορές στο Μαγνησίας 11.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
το διδυμου 18 ημιπογειο δουλευε προσφατα μια 50αρα βερονικα που εκανε βολτες και στο περγαμου 27 γνωριζει κανεις που χαθηκε .....κοντη ξανθια γαλανοματα αρκετα κιλα ελευθερο στοματηκο φουλ πρόγραμμα .....στο τσημπουκι δεν εχω βρει κατι καλητερο ....αν ξερει κανεις κατι ας ενημερωσει πμ ευχαριστω....
 

gpap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα batraxomouris. Και εγω ψαχνω την Βερόνικα. Την είχα πάρει πρίν 1 μήνα στο Περγάμου 27. Όταν ξαναπέρασα απο εκει μου είπαν οτι έχει φύγει απο το τσαρδι. Μου είχε κάνει μια θεική πιπα και γλύψιμο. Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει. Ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλημέρα batraxomouris. Και εγω ψαχνω την Βερόνικα. Την είχα πάρει πρίν 1 μήνα στο Περγάμου 27. Όταν ξαναπέρασα απο εκει μου είπαν οτι έχει φύγει απο το τσαρδι. Μου είχε κάνει μια θεική πιπα και γλύψιμο. Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει. Ευχαριστώ

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Μήπως ξερει καποιος αγωνιστης που θα βρω ενα gilf απογευματινες ωρες??Δεν με νοιαζει κ τοσο η εμφανιση οδο η υπηρεσίες...
Ευχαριστώ
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Καλησπέρα.Μήπως ξερει καποιος αγωνιστης που θα βρω ενα gilf απογευματινες ωρες??Δεν με νοιαζει κ τοσο η εμφανιση οδο η υπηρεσίες...
Ευχαριστώ
Μαγνησίας 1, συναγωνιστή.... Ντιάνα, τα πάντα όλα....
 
OP
OP
L

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φυλής 40 2η βάρδια η Ελληνίδα μιλφογκίλφ άσχημη Άννα που ταν χρόνια στο σπιτάκι της Προύσσης βγήκε πολλά υποσχόμενη ειδικά για το τσιμπούκι της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom