Νέα

Ελλάδα...Αγανακτισμένοι στο Σύνταγμα... σκυτάλη από Ισπανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pet1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20K
  • Εμφανίσεις 467K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε αστα αυτα!
Επιχειρηματα εχεις?

ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτα που λεω ειναι η πραγματικοτητα.
Αλλα που!

Μετα απο τοση πλυση εγκεφαλου απο τα ΜΜΕ και απο τοσους ψεκασμους και φθοριο δεν καταλαβενετε ουτε καν τι γινεται στη χωρα-γυρω σας!

Ουτε την πραμγατικοτητα δεν αντιλαμβανεστε πλεον!

Ενω δεν εχετε ουτε ενα λογικο επιχειρημα ουτε γνωσεις συνεχιζετε να πολεματε  την αληθεια-πραγματικοτητα χωρις αιτια κατι που αποδυκνυει οτι ειστε θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου κλπ κλπ κλπ!

Οι εγκεφαλοι σας εχουν καταντησει να ειναι του χαμηλοτερουν διανοητικου επιπεδου!
δεν το κανεις γυρα το τσιγαρακι?μην εισαι μοναχοφαης....
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Oλοι εσεις που βριζετε τον φφφανατικ μπορειτε να μου πειτε:

α. τι εθνικοτητας ειναι ο Τσαντ-Μινεϊκο-Σταυροπουλος-Παπανδρεου?
β. πιστευετε οτι οι πραξεις του, απο πριν ακομη καταλαβει την εξουσια, ειναι πολυ πατριωτικες?

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Oλοι εσεις που βριζετε τον φφφανατικ μπορειτε να μου πειτε:

α. τι εθνικοτητας ειναι ο Τσαντ-Μινεϊκο-Σταυροπουλος-Παπανδρεου?
β. πιστευετε οτι οι πραξεις του, απο πριν ακομη καταλαβει την εξουσια, ειναι πολυ πατριωτικες?

Ειπα:

Ενω δεν εχουν ουτε ενα λογικο επιχειρημα ουτε γνωσεις συνεχιζουν να πολεμανε την αληθεια-πραγματικοτητα χωρις αιτια κατι που αποδυκνυει οτι ειναι θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου κλπ κλπ κλπ!
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Oλοι εσεις που βριζετε τον φφφανατικ μπορειτε να μου πειτε:

α. τι εθνικοτητας ειναι ο Τσαντ-Μινεϊκο-Σταυροπουλος-Παπανδρεου?
β. πιστευετε οτι οι πραξεις του, απο πριν ακομη καταλαβει την εξουσια, ειναι πολυ πατριωτικες?

εσύ συμφωνείς με αυτά που ποστάρει ο fff?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
εσύ συμφωνείς με αυτά που ποστάρει ο fff?
και τι ρολο παιζει αν συμφωνω εγω ή οχι?

μπορεις να απαντησεις τι εθνικοτητος ειναι ο Τσαντ-Μινεϊκο-Σταυροπουλος-Παπανδρεου? ή φοβασαι οτι θα αποδειχθει σωστος ο φφφανατικ?

μπορεις να απαντησεις αν οι εως τωρα πραξεις του ειναι υπερ ή κατα της Ελλαδας? ή φοβασαι οτι θα αποδειχθει σωστος ο φφφανατικ?

το θεμα τελικα δεν ειναι αν συμφωνω εγω με τον φφφανατικ ή οχι αλλα γιατί εσύ και διάφοροι άλλοι γνωστοί κουραδόμαγκες του μπου τον βρίζετε ακόμη και εαν τα λέει σωστα!

για σκέψου το...
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
διάφοροι άλλοι γνωστοί κουραδόμαγκες του μπου τον βρίζετε ακόμη και εαν τα λέει σωστα!

έχεις μιλήσει πολλές φορες μαζί μου και με κατατάσσεις στην  κατηγορια κουραδόμαγκας?

Τραβα στη γωνια να δεις εάν έρχομαι ρε κακομοίρη
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
και τι ρολο παιζει αν συμφωνω εγω ή οχι?

μπορεις να απαντησεις τι εθνικοτητος ειναι ο Τσαντ-Μινεϊκο-Σταυροπουλος-Παπανδρεου? ή φοβασαι οτι θα αποδειχθει σωστος ο φφφανατικ?

μπορεις να απαντησεις αν οι εως τωρα πραξεις του ειναι υπερ ή κατα της Ελλαδας? ή φοβασαι οτι θα αποδειχθει σωστος ο φφφανατικ?

το θεμα τελικα δεν ειναι αν συμφωνω εγω με τον φφφανατικ ή οχι αλλα γιατί εσύ και διάφοροι άλλοι γνωστοί κουραδόμαγκες του μπου τον βρίζετε ακόμη και εαν τα λέει σωστα!

για σκέψου το...


 στο θεμα μας Μεμα μου,στο θεμα μας....

 θα ερθεις ή σας απαγορευεται εκει στην υπογα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ένα κίνημα για να επιτύχει θα πρέπει να έχει κάποιον ικανό ηγέτη που θα ανατρέψει κάποια κατάσταση.

Κινήματα του τύπου μαζευόμαστε σε πλατείες και φωνάζουμε δυστυχώς πιστεύω ότι δεν μπορούν να φέρουν κανένα άμεσο αποτέλεσμα για την ανατροπή κάποιας κατάστασης.

Κάποιος ηγέτης λοιπόν που θα μπορέσει να εμπνεύσει τη μάζα και να την καθοδηγήσει κατάλληλα θα μπορεί να κάνει ανατροπές, αν και στην ιστορία όποτε συνέβει κάτι αντίστοιχο μετά από χρόνια ο ηγέτης έγινε δυνάστης μέχρι να βρεθεί κάποιος άλλος να τον ανατρέψει.

Η ιστορία επαναλαμβάνεται.

Η χαρα του χαβαλετζη ειναι αυτα τα κινηματα φιλε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
έχεις μιλήσει πολλές φορες μαζί μου και με κατατάσσεις στην  κατηγορια κουραδόμαγκας?

Τραβα στη γωνια να δεις εάν έρχομαι ρε κακομοίρη

βλεπω ξερεις να βριζεις ακομη και χωρις να ξερεις να διαβαζεις.....

για το δια ταυτα βεβαια αβαβα......κλασσικη κουραδομαγκιστικη τακτικη!

χτυπα τωρα με πολυ δυναμη τα πληκτρα σου να μας δειξεις ποσο αντρουκλας εισαι........κακομοιρη....... :jerking:
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
βλεπω ξερεις να βριζεις ακομη και χωρις να ξερεις να διαβαζεις.....

για το δια ταυτα βεβαια αβαβα......κλασσικη κουραδομαγκιστικη τακτικη!

χτυπα τωρα με πολυ δυναμη τα πληκτρα σου να μας δειξεις ποσο αντρουκλας εισαι........κακομοιρη....... :jerking:

Για κάποιο λόγο επαναλαμβάνεις με αλλα λόγια αυτά που έγραψες πριν.

Δε θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση. Εσύ με προσέβαλες πρώτος.

Άντε καλή ξεκούραση
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
που να ερθω? για κανε ενα γρηγορο ριβιου πληζ....

το λεει στην πρωτη σελιδα Μεμα μου

στο Συνταγμα αυριο μετα τις 6 το απογευματακι

ομορφα και ειρηνικα χωρις πανο και καπελωματα απο συνδικαλες και αλλα μουνια

καφεδακι και ετσι,ησυχα

κουνα λιγο τον κωλο σου να κανεις και εσυ κατι,μια διαμαρτυρια εστω στους εβραιους Τσαντ
Κογκο-Μινεικο γουατεβα

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Για κάποιο λόγο επαναλαμβάνεις με αλλα λόγια αυτά που έγραψες πριν.

Δε θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση. Εσύ με προσέβαλες πρώτος.

Άντε καλή ξεκούραση
βεβαιως και τα επαναλαμβανω καθως ακομη ΔΕΝ εχεις απαντησει!!!!!!

σε ξαναρωτω λοιπον, εχεις απαντηση σε αυτα που σε ρωτησα?

ακομη φοβασαι (εισαι σιγουρος) πως ο φφφανατικ εχει δικιο, παρολα αυτα τον βριζεις και τον λοιδωρεις.... αυτο δεν ειναι ο ορισμος της κουραδομαγκιας? ναι ή οχι?

αντε πιες το τσαγακι σου τωρα.... αρκετα ασχοληθηκα με τα λιμα....

 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε μαλακες θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου-ψεκασμων κλπ που δεν ανιλαμβανετστε πλεον ουτε την πραγματικοτητα πειτε που αν ειναι ψεμματα αυτα που λεω!

ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ???????????

ΜΑΛΑΚΕΣ!

Δεν εχουν καταπατησει το συνταγμα?
Δεν εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα?
Δεν ειναι προδοτες?
Δεν ειναι κρυπτοεβραιοι μασονοι μισελληνες?
Δεν εχουν υποθηκευσει ολη τη χωρα παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν υπεγραψαν το μνημονιο παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν εμπασαν στη χωρα εκατομμυρια λαθρομεταναστες χωρις να ασφαλισουν ουτε τα συνορα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν τους αφηνουν ανεξελεγκτους να σκοτωνουν-βιαζουν-κλεβουν-οπλοφορουν?
Δεν τους υποστηριζουν την ιδια στιγμη που πολεμουν με καθε τροπο τους Ελληνες?
Αυτοι οι προδοτες δεν εχουν παραδωσει μερος του αιγαιου στην Τουρικα με το προδοτικο μνημονιο <εβραιου>> παπουλια-γιλμαζ κλπ?
Εχετε δει καμια κινηση τους που να μην ειναι προδοτικη και να μη βλαπτει την Ελλαδα?

Και πολλα αλλα............

Βαλτε το γαμημενο το σκατομυαλο σας να δουλεψει γιατι θα αφανιστειτε!

Μαλακες εβραιοχρισττιανοι νεοελληνες γαμω την παναγια σας και γαμω τον εβραιο χριστο σας!

ΜΑΛΑΚΕΣ!


 σβησε γραψε εισαι
 1η φορα που σβηνεις γραφεις το συγκεκριμενο ποστ

 ελαααααα εχω ορεξη σημερις
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ρε μαλακες θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου-ψεκασμων κλπ που δεν ανιλαμβανετστε πλεον ουτε την πραγματικοτητα πειτε που αν ειναι ψεμματα αυτα που λεω!

ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ???????????

ΜΑΛΑΚΕΣ!

Δεν εχουν καταπατησει το συνταγμα?
Δεν εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα?
Δεν ειναι προδοτες?
Δεν ειναι κρυπτοεβραιοι μασονοι μισελληνες?
Δεν εχουν υποθηκευσει ολη τη χωρα παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν υπεγραψαν το μνημονιο παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν εμπασαν στη χωρα εκατομμυρια λαθρομεταναστες χωρις να ασφαλισουν ουτε τα συνορα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν τους αφηνουν ανεξελεγκτους να σκοτωνουν-βιαζουν-κλεβουν Ελληνες?
Δεν τους υποστηριζουν την ιδια στιγμη που πολεμουν με καθε τροπο τους Ελληνες?
Αυτοι οι προδοτες δεν εχουν παραδωσει μερος του αιγαιου στην Τουρικα με το προδοτικο μνημονιο <εβραιου>> παπουλια-γιλμαζ κλπ?
Εχετε δει καμια κινηση τους που να μην ειναι προδοτικη και να μη βλαπτει την Ελλαδα?

Και πολλα αλλα............

Βαλτε το γαμημενο το σκατομυαλο σας να δουλεψει γιατι θα αφανιστειτε!

Μαλακες εβραιοχρισττιανοι νεοελληνες γαμω την παναγια σας και γαμω τον εβραιο χριστο σας!

Τι σκατα Ελληνες ειστε ρε πουστηδες?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε μαλακες θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου-ψεκασμων κλπ που δεν ανιλαμβανετστε πλεον ουτε την πραγματικοτητα πειτε που αν ειναι ψεμματα αυτα που λεω!

ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ???????????

ΜΑΛΑΚΕΣ!

Δεν εχουν καταπατησει το συνταγμα?
Δεν εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα?
Δεν ειναι προδοτες?
Δεν ειναι κρυπτοεβραιοι μασονοι μισελληνες?
Δεν εχουν υποθηκευσει ολη τη χωρα παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν υπεγραψαν το μνημονιο παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν εμπασαν στη χωρα εκατομμυρια λαθρομεταναστες χωρις να ασφαλισουν ουτε τα συνορα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν τους αφηνουν ανεξελεγκτους να σκοτωνουν-βιαζουν-κλεβουν-οπλοφορουν?
Δεν τους υποστηριζουν την ιδια στιγμη που πολεμουν με καθε τροπο τους Ελληνες?
Αυτοι οι προδοτες δεν εχουν παραδωσει μερος του αιγαιου στην Τουρικα με το προδοτικο μνημονιο <εβραιου>> παπουλια-γιλμαζ κλπ?
Εχετε δει καμια κινηση τους που να μην ειναι προδοτικη και να μη βλαπτει την Ελλαδα?

Και πολλα αλλα............

Βαλτε το γαμημενο το σκατομυαλο σας να δουλεψει γιατι θα αφανιστειτε!

Μαλακες εβραιοχρισττιανοι νεοελληνες γαμω την παναγια σας και γαμω τον εβραιο χριστο σας!

Τι σκατα Ελληνες ειστε ρε πουστηδες?

  2η φορα

  για παμεεεε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ρε μαλακες θυματα πλυσης εκγεφαλου-φθοριου-ψεκασμων κλπ που δεν ανιλαμβανετστε πλεον ουτε την πραγματικοτητα πειτε που αν ειναι ψεμματα αυτα που λεω!

ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ???????????

ΜΑΛΑΚΕΣ!

Δεν εχουν καταπατησει το συνταγμα?
Δεν εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα?
Δεν ειναι προδοτες?
Δεν ειναι κρυπτοεβραιοι μασονοι μισελληνες?
Δεν εχουν υποθηκευσει ολη τη χωρα παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν υπεγραψαν το μνημονιο παρανομα και αντισυνταγματικα και προδοτικα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν εμπασαν στη χωρα εκατομμυρια λαθρομεταναστες χωρις να ασφαλισουν ουτε τα συνορα χωρις να σας ρωτησουν?
Δεν τους αφηνουν ανεξελεγκτους να σκοτωνουν-βιαζουν-κλεβουν-οπλοφορουν?
Δεν τους υποστηριζουν την ιδια στιγμη που πολεμουν με καθε τροπο τους Ελληνες?
Αυτοι οι προδοτες δεν εχουν παραδωσει μερος του αιγαιου στην Τουρικα με το προδοτικο μνημονιο <εβραιου>> παπουλια-γιλμαζ κλπ?
Εχετε δει καμια κινηση τους που να μην ειναι προδοτικη και να μη βλαπτει την Ελλαδα?

Και πολλα αλλα............

Βαλτε το γαμημενο το σκατομυαλο σας να δουλεψει γιατι θα αφανιστειτε!

Μαλακες εβραιοχρισττιανοι νεοελληνες γαμω την παναγια σας και γαμω τον εβραιο χριστο σας!

Τι σκατα Ελληνες ειστε ρε πουστηδες?


ρε φιλε γαμας καθολου ?  :-
τα χαλια σου δεν εχουν ορια  :-
δεν τρωγεσαι με τιποτα μωρε αδερφακι μου
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom