Νέα

Ελένη απο φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NIKOS1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
γεια σου ομορφη!!!!!!
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σου Ελένη μου.  :) Και ομορφαίνεις και μεγαλώνεις και γίνεσαι καλύτερη... έτσι σε θέλω  ;) γλυκιά και σκληρή...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ελένη αν είναι αυτές αληθινές σου φωτογραφίες τότε είσαι ωραία γκόμενα
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
γεια σου ελενιτσα και παλι
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
i alithines einai ro mororo ti nomizis na valo pseftikes kai meta an erthoun na me dhoun dhen tha fani oti den eimai egw

Όχι ρε συ.Λέω γιατί παίζει κάποιες φορές και λίγο photoshop..Στο studio σας βέβαια οι παλιές φωτογραφίες δεν είχαν καθόλου photoshop..Δεν σε εχω δει από κοντά και έτσι ρώτησα.
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Όχι ρε συ.Λέω γιατί παίζει κάποιες φορές και λίγο photoshop..Στο studio σας βέβαια οι παλιές φωτογραφίες δεν είχαν καθόλου photoshop..Δεν σε εχω δει από κοντά και έτσι ρώτησα.
kala ekanes manari mou den sou eipa kai tpt na pareksigithis :tits: :tits:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
kala ekanes manari mou den sou eipa kai tpt na pareksigithis :tits: :tits:

Εντάξει.Άντε και στις επόμενες βδομάδες μπορεί να σου ρθω βόλτα να κάνουμε ένα full πρόγραμμα.Anal sex κάνεις στο full πρόγραμμα των 100 ευρώ;
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ginotan agona sto palio aredhromio kai polemousan i olimpiaki mai tous astinomous kai efiga trexontas na min fao kamia molotof

ωχχχχχ... ναι εχει αγωνα!!! αλλα εσενα μωρο μου δεν θα σε πειραζανε!!! θα σε βλεπανε και θα γινοντουσαν ολοι φιλοι χαχαχαχαχαχα
θα σε βλεπανε με το μαγιο (εκτοσ και εαν δεν φοραγες) και θα σταματαγαν το ξυλο !!!
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
ωχχχχχ... ναι εχει αγωνα!!! αλλα εσενα μωρο μου δεν θα σε πειραζανε!!! θα σε βλεπανε και θα γινοντουσαν ολοι φιλοι χαχαχαχαχαχα
θα σε βλεπανε με το μαγιο (εκτοσ και εαν δεν φοραγες) και θα σταματαγαν το ξυλο !!!
exeis dikio eprepe na to eixa kani kai afto mexri stigmi den mou eixai tixi eprepe na to dokimaso xaxaxxa :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: malakia eprepe na evgena sto dromo me magio
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom