Νέα

Elena Sunrise

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 302K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
εγω δεν καταλαβα γιατι το outcall λεει +100, με αεροπλανο θα ερθει?

Ελα μου ντε
χρονια το χω απορια
κ αυτος ενας λογος που δεν την εχω δει
Παει στο θεο το κοστος για outcall
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καμμια τσοντα της θα δουμε ποτε ή θα βγαζει δηθεν καλλιτεχνικα βιντεοκλίπ με εσώρουχα?
αυτό δεν το καταλαβαίνω άλλες ιεροδουλες κρυβουν πχ το προσωπο τους μην σταματησουν το επαγγελμα και θελησουν αργοτερα να κανουν οικογενεια κλπ.
οι τρανς δεν εχουν τετοια προοπτικη, για να διαφημιστουν θα μπορουσαν ανετα να ανεβασουν σκληρα βιντεο τους στο ιντερνετ. από θεσσαλονικη μονο την νιναρα εχω δει σε κατι δευτερόλεπτα ειτε χωρις προσωπο ειτε με παραμορφωση χρωματων...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
καμμια τσοντα της θα δουμε ποτε ή θα βγαζει δηθεν καλλιτεχνικα βιντεοκλίπ με εσώρουχα?
αυτό δεν το καταλαβαίνω άλλες ιεροδουλες κρυβουν πχ το προσωπο τους μην σταματησουν το επαγγελμα και θελησουν αργοτερα να κανουν οικογενεια κλπ.
οι τρανς δεν εχουν τετοια προοπτικη, για να διαφημιστουν θα μπορουσαν ανετα να ανεβασουν σκληρα βιντεο τους στο ιντερνετ. από θεσσαλονικη μονο την νιναρα εχω δει σε κατι δευτερόλεπτα ειτε χωρις προσωπο ειτε με παραμορφωση χρωματων...

Εγω εχω δει βιντεο που την παιζει στην καμερα
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρεα.

Εχει κανείς εμπειρία πρόσφατα με την Έλενα?? Σκέφτομαι να την επισκεφτώ αλλά με φοβίζει γιατί δεν βλεπω καλές κριτικές τώρα τελευταία
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Συναγωνιστές τα φώτα σας παρακαλωωωω, καμοια πρόσφατη κριτική ;;
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα


μεσα ατο παιχνιδι κ η χασουρα φιλε
κeep walking
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom