Νέα

Έλενα Παπαβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Και κλασσικά σε κανά δίμηνο έγκυος σαν τον πετρουτσέλι,
θα λέει και αυτή ότι από την πρώτη βδομάδα κατάλαβε ότι είναι ο άντρας της ζωής της,κ.λ.π.

Πάντα θα υπάρχει ένας άντρας μαλάκας που θα κάνει μητέρα των παιδιών του κάποια που την έχει πηδήξει/παρατήσει το μισό σύμπαν και θα κορδώνεται κιόλας.

Εδώ είχε βρει άντρα η Τζούλια η αραπογαμημένη,δε θα έβρισκε αυτή..
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
Και κλασσικά σε κανά δίμηνο έγκυος σαν τον πετρουτσέλι,
θα λέει και αυτή ότι από την πρώτη βδομάδα κατάλαβε ότι είναι ο άντρας της ζωής της,κ.λ.π.

Πάντα θα υπάρχει ένας άντρας μαλάκας που θα κάνει μητέρα των παιδιών του κάποια που την έχει πηδήξει/παρατήσει το μισό σύμπαν και θα κορδώνεται κιόλας.

Εδώ είχε βρει άντρα η Τζούλια η αραπογαμημένη,δε θα έβρισκε αυτή..
και οι αραπηδες έχουν ψυχη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Και κλασσικά σε κανά δίμηνο έγκυος σαν τον πετρουτσέλι,
θα λέει και αυτή ότι από την πρώτη βδομάδα κατάλαβε ότι είναι ο άντρας της ζωής της,κ.λ.π.

Πάντα θα υπάρχει ένας άντρας μαλάκας που θα κάνει μητέρα των παιδιών του κάποια που την έχει πηδήξει/παρατήσει το μισό σύμπαν και θα κορδώνεται κιόλας.

Εδώ είχε βρει άντρα η Τζούλια η αραπογαμημένη,δε θα έβρισκε αυτή..

Αυτή μου φαίνεται πως έχει αραχνιάσει.Αν πηδιόταν,θα είχε εξαφανιστεί τόσα χρόνια απ'την tv;Πάντως ο τύπος που βρήκε,φαίνεται 'μούρη'.Τουλάχιστον το Ελενάκι δεν προτιμάει βουτυρόπαιδα πλουσίων (εκτός εαν έψαχνε και δεν βρήκε καναν τέτοιο)
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Και κλασσικά σε κανά δίμηνο έγκυος σαν τον πετρουτσέλι,
θα λέει και αυτή ότι από την πρώτη βδομάδα κατάλαβε ότι είναι ο άντρας της ζωής της,κ.λ.π.
Πάντα θα υπάρχει ένας άντρας μαλάκας που θα κάνει μητέρα των παιδιών του κάποια που την έχει πηδήξει/παρατήσει το μισό σύμπαν και θα κορδώνεται κιόλας.
Εδώ είχε βρει άντρα η Τζούλια η αραπογαμημένη,δε θα έβρισκε αυτή..
Kαι να του λεει την δακρυβρεχτη ιστορια της ζωης της. Ησουν ο 1003 μου ,3ος μου. Σαν εσενα το κοροιδο
δεν εχω αγαπησει κανεναν.Εισαι το αλλο μου μισο. Και αλλες τετοιες μπαρουφες. :S Και ο αλλος ο βλακας να καμαρωνει
σαν γυφτικο σκεπαρνι με την χιλιοπαρμενη ονειροπαρμενη.  :S
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Αυτή μου φαίνεται πως έχει αραχνιάσει.Αν πηδιόταν,θα είχε εξαφανιστεί τόσα χρόνια απ'την tv;Πάντως ο τύπος που βρήκε,φαίνεται 'μούρη'.Τουλάχιστον το Ελενάκι δεν προτιμάει βουτυρόπαιδα πλουσίων (εκτός εαν έψαχνε και δεν βρήκε καναν τέτοιο)

πλακα κανεις ρε τυπε? εξω απο την ενωση εφοπλιστων ειχε στησει αντισκηνο το Ελενακι, για χρονια. Απλα ειναι κωλοχαρακτηρας και ετρωγε σουτ στο διμηνο.
 

Athanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
154
Like
20
Πόντοι
1
Elena-Papavasileiou-Feet-3046833.jpg :lheel: :lheel: :lheel:
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
αντε να βρει εναν γαμια να ησυχασουμε
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
Αυτή μου φαίνεται πως έχει αραχνιάσει.Αν πηδιόταν,θα είχε εξαφανιστεί τόσα χρόνια απ'την tv;Πάντως ο τύπος που βρήκε,φαίνεται 'μούρη'.Τουλάχιστον το Ελενάκι δεν προτιμάει βουτυρόπαιδα πλουσίων (εκτός εαν έψαχνε και δεν βρήκε καναν τέτοιο)

Δεν ισχύει απόλυτα.

Πριν γίνει τούμπανο τα είχε με πολλούς φλώρους.

Μετά μπορεί να είδε ότι μετράει κ να πήγε κ με 2 - 3 άντρες.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Τις βίζιτες στην Μ. Βρετάνια τις έκοψε?

Πως να βρεί γαμπρό..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.071
Κριτικές
1
Like
33.059
Πόντοι
6.256
Η ελλας και οι υπέργηρες πουτάνες της
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.325
Κριτικές
15
Like
5.858
Πόντοι
1.496
Ετσι λεγανε ομως ορισμενοι και για την Ελεωνορα Μελετη  οτι φτανει τα 40 και θα κατεβει στη Φυλης στο 20αρικο και θα μεινει στο ραφι και για ποτε τον βρηκε το γαμπρο και απο καυλιαρα γυμνιστρια με το κωλο εξω απελευθερωμενη το παιζει κυρια και μελλοντικη μαμα. Αλλο αν κανει παιδι και τον στειλει αυτον που εχει απο κει που ηρθε να τη πληρωνει μετα για μια ζωη.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
Πολλοί καλοί άνθρωποι μαζευτήκαμε εδώ μέσα........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Που χάθηκε αυτή η τσοντάρα?  :fuck2: :pipa3: :tits:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Ετσι λεγανε ομως ορισμενοι και για την Ελεωνορα Μελετη  οτι φτανει τα 40 και θα κατεβει στη Φυλης στο 20αρικο και θα μεινει στο ραφι και για ποτε τον βρηκε το γαμπρο και απο καυλιαρα γυμνιστρια με το κωλο εξω απελευθερωμενη το παιζει κυρια και μελλοντικη μαμα. Αλλο αν κανει παιδι και τον στειλει αυτον που εχει απο κει που ηρθε να τη πληρωνει μετα για μια ζωη.
μπα εχει φραγκα αυτη για αυτο το επαιζε και ανετη
 

John89John89

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
214
Like
42
Πόντοι
1
Τι απίστευτες δαχτυλάρες που έχει για footjobbbbbbbbbbbbbbb :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom