Νέα

Έλενα Παπαβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
292
Like
509
Πόντοι
81
γερασε μαγκες...
η κυτταριτιδα εχει φτασει γονατο...
Τον χρόνο δεν τον νίκησε κανείς, βέβαια η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ως το πως θα γεράσει ο καθένας
 

alexbritti

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
27
Like
156
Πόντοι
0
πιτσιλιστε ελευθερα..
 

Συνημμένα

  • elena 2.jpg
    elena 2.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 129

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
85
Like
83
Πόντοι
0
Απο τα πιο τέλεια πόδια όλων των εποχών

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Αν εχει σκοπο να κανει «σοβαρή» εκπομπή μην περιμενετε βυζια και μπουτια εξω...
Αν κανει κατι πιο ανάλαφρο σε στυλ 2Night Show τοτε κατι θα δειξει.
Ορθόν!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την εκανε κανένας μανούλα;
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.449
Πόντοι
201
Το 2015 είχε γίνει ντορος ότι πήγε σε πάρτι με Άραβες στη Μύκονο τσεπονοντας τα χοντρά βέβαια και κατέληξε στο νοσοκομείο της τα έσκασαν χοντρά και την έκαναν σουρωτηρι δεν ήξερε δεν ρωταγε τι εστί Άραβες μετά εξαφανίστηκε τώρα μετά από 8 χρόνια λένε θα ξανακάνει εκπομπη πάντως εκείνη την περίοδο ίσως ήταν το πιο ωραίο μουνι στην Tv
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Το 2015 είχε γίνει ντορος ότι πήγε σε πάρτι με Άραβες στη Μύκονο τσεπονοντας τα χοντρά βέβαια και κατέληξε στο νοσοκομείο της τα έσκασαν χοντρά και την έκαναν σουρωτηρι δεν ήξερε δεν ρωταγε τι εστί Άραβες μετά εξαφανίστηκε τώρα μετά από 8 χρόνια λένε θα ξανακάνει εκπομπη πάντως εκείνη την περίοδο ίσως ήταν το πιο ωραίο μουνι στην Tv
Αυτη ηταν? Άλλοι λένε ότι ητΝ μια Κατερίνα ευαγγελίνου. Ξέρω εγώ, μπορεί να τον εφαγαν και οι 2
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.449
Πόντοι
201
Αυτη ηταν? Άλλοι λένε ότι ητΝ μια Κατερίνα ευαγγελίνου. Ξέρω εγώ, μπορεί να τον εφαγαν και οι 2
Μπορεί γιατί όχι;Όπως λέω και πιο πάνω έγινε απλά ντόρος δεν αποδείχθηκε πια ήταν ακούστηκαν πολλά ονόματα αλλά πια είναι αυτή η ευαγγελινου την ξέρει η μάνα της;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Δεν πειράζει ρε...εγώ περιμένω να δείξει δερμα η Σία μου για να την γουστάρω;
Εδώ θα φανούν οι αισθηματιες θαυμαστές της!
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
Το 2015 είχε γίνει ντορος ότι πήγε σε πάρτι με Άραβες στη Μύκονο τσεπονοντας τα χοντρά βέβαια και κατέληξε στο νοσοκομείο της τα έσκασαν χοντρά και την έκαναν σουρωτηρι δεν ήξερε δεν ρωταγε τι εστί Άραβες μετά εξαφανίστηκε τώρα μετά από 8 χρόνια λένε θα ξανακάνει εκπομπη πάντως εκείνη την περίοδο ίσως ήταν το πιο ωραίο μουνι στην Tv
Εγώ είχα ακούσει για την Σάντυ Κουτσοσταμάτη, ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Έχουμε πάρει κάθε μουνάρα που έκανε καριέρα και την βγάλαμε ότι έκανε παρτούζες επί πληρωμή.

Απλά δείτε τα ποσά που παίρνουν οι "κεντρικές" παρουσιάστριες (τα εισαγωγικά για να ξεχωρίζουν από τις πραγματικά κεντρικές παρουσιάστριες, Μενεγάκη, Σκορδά κλπ) σε κανονικές, σταθερές εκπομπές σε μεγάλα ιδιωτικά κανάλια.

Ότι είναι δηλαδή η Ελενάρα η Παπαβασιλείου, μια από τις πιο γνωστές ελληνίδες μουνάρες, που θα μπορούσε αν ήθελε κάθε βδομάδα να βγαίνει στα πιο χλιδάτα μέρη με οποιονδήποτε από τους πιο ευκατάστατους εργένηδες της χώρας, με ακριβοπληρωμένους αθλητές/καλλιτέχνες, με πιασάρικο βιογραφικό στην τηλεόραση που μπορεί να της έδινε απίστευτο συμβόλαιο για εκπομπή με πρεστίζ και λουσάτους χορηγούς να πετάνε στις ποδάρες της πανάκριβα ρούχα, αξεσουάρ, καλλυντικά, αμάξια...

...και την παίρνει τηλέφωνο ο ατζέντης και της λέει καλά ε, σου βρήκα τρομερή δουλειά, μια παρτούζα με πέντε πρίγκηπες, πάνε εκεί να τα ρισκάρεις όλα, να κινδυνεύσεις να γίνεις περίγελος, να μην σε ξαναπάρουν σε άλλη δουλειά εκτός απ'το να πηδιέσαι και να χάσεις για πάντα το όνειρο να σε παντρευτεί ο mr Τέλειος και να γίνεις για πάντα η Κυρία Τέλειου, με παιδιά, σκυλιά κτλ.

Το "όλα έχουν μια τιμή" είναι τεράστια παπαριά, ειδικά όταν αφορά άτομα που δεν έχουν βιοποριστικό πρόβλημα και έχουν (δικαίως ή αδίκως) μεγάλη εικόνα για το εαυτό τους και προοπτικές για μεγάλη καριέρα. Και μην πείτε ότι τελικά παπάρια καριέρα έκανε, γιατί τότε μια χαρά όνομα είχε.

Γνωστές να παρτουζώνονται για λεφτά (έστω, για πάρα πολλά λεφτά), ψάξτε στα ναυάγια της ζωής που έμπλεξαν με ναρκωτικά ή δεν ήταν ποτέ υψηλού πρεστίζ και πλασάρονταν πάντα ως ξεκωλάκια. Η Πετρούλα ας πούμε. Η Μπεκάκου. Η Γιούσεφ.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ, λέω ότι εκεί θα είχε νόημα να ξεφτιλιστεί η άλλη για πολλά λεφτά.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.449
Πόντοι
201
Εγώ είχα ακούσει για την Σάντυ Κουτσοσταμάτη, ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Έχουμε πάρει κάθε μουνάρα που έκανε καριέρα και την βγάλαμε ότι έκανε παρτούζες επί πληρωμή.

Απλά δείτε τα ποσά που παίρνουν οι "κεντρικές" παρουσιάστριες (τα εισαγωγικά για να ξεχωρίζουν από τις πραγματικά κεντρικές παρουσιάστριες, Μενεγάκη, Σκορδά κλπ) σε κανονικές, σταθερές εκπομπές σε μεγάλα ιδιωτικά κανάλια.

Ότι είναι δηλαδή η Ελενάρα η Παπαβασιλείου, μια από τις πιο γνωστές ελληνίδες μουνάρες, που θα μπορούσε αν ήθελε κάθε βδομάδα να βγαίνει στα πιο χλιδάτα μέρη με οποιονδήποτε από τους πιο ευκατάστατους εργένηδες της χώρας, με ακριβοπληρωμένους αθλητές/καλλιτέχνες, με πιασάρικο βιογραφικό στην τηλεόραση που μπορεί να της έδινε απίστευτο συμβόλαιο για εκπομπή με πρεστίζ και λουσάτους χορηγούς να πετάνε στις ποδάρες της πανάκριβα ρούχα, αξεσουάρ, καλλυντικά, αμάξια...

...και την παίρνει τηλέφωνο ο ατζέντης και της λέει καλά ε, σου βρήκα τρομερή δουλειά, μια παρτούζα με πέντε πρίγκηπες, πάνε εκεί να τα ρισκάρεις όλα, να κινδυνεύσεις να γίνεις περίγελος, να μην σε ξαναπάρουν σε άλλη δουλειά εκτός απ'το να πηδιέσαι και να χάσεις για πάντα το όνειρο να σε παντρευτεί ο mr Τέλειος και να γίνεις για πάντα η Κυρία Τέλειου, με παιδιά, σκυλιά κτλ.

Το "όλα έχουν μια τιμή" είναι τεράστια παπαριά, ειδικά όταν αφορά άτομα που δεν έχουν βιοποριστικό πρόβλημα και έχουν (δικαίως ή αδίκως) μεγάλη εικόνα για το εαυτό τους και προοπτικές για μεγάλη καριέρα. Και μην πείτε ότι τελικά παπάρια καριέρα έκανε, γιατί τότε μια χαρά όνομα είχε.

Γνωστές να παρτουζώνονται για λεφτά (έστω, για πάρα πολλά λεφτά), ψάξτε στα ναυάγια της ζωής που έμπλεξαν με ναρκωτικά ή δεν ήταν ποτέ υψηλού πρεστίζ και πλασάρονταν πάντα ως ξεκωλάκια. Η Πετρούλα ας πούμε. Η Μπεκάκου. Η Γιούσεφ.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ, λέω ότι εκεί θα είχε νόημα να ξεφτιλιστεί η άλλη για πολλά λεφτά.
Δυστυχώς αν βγάλεις 2-3 ονόματα όλες καριέρα 10-15 χρόνια κάνουν και μετά έρχεται η επόμενη 8 στις 10 από αυτές χρησιμοποιούν το επάγγελμά τους ως σαλοναρισμα να έχουν κάτι να δηλώσουν ότι κάνουν και από εκεί και πέρα σκάει κάθε είδους πρόταση και αυτές αξιολογούν και αποφασίζουν και μαζεύουν χρήμα όσο περνάει η μπογιά τους τραγουδίστριες παρουσιάστριες χορεύτριες και ότι πλασάρεται ως celebrity πηγαίνουν στα prive vip στα μπουζούκια το χειμώνα στις βίλες στη Μύκονο και στο εξωτερικό τα καλοκαίρια με μεσήλικες και αν βγει και καμιά φωτογραφία λένε ήμουν με συνεργάτη μου-ηταν οικογενειακός φίλος πέρσυ μια το τερμάτισε και είπε ήταν ο θείος μου και τον πέτυχα τυχαία ε να μην πάμε για ένα φαγητό;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
Δυστυχώς αν βγάλεις 2-3 ονόματα όλες καριέρα 10-15 χρόνια κάνουν και μετά έρχεται η επόμενη 8 στις 10 από αυτές χρησιμοποιούν το επάγγελμά τους ως σαλοναρισμα να έχουν κάτι να δηλώσουν ότι κάνουν και από εκεί και πέρα σκάει κάθε είδους πρόταση και αυτές αξιολογούν και αποφασίζουν και μαζεύουν χρήμα όσο περνάει η μπογιά τους τραγουδίστριες παρουσιάστριες χορεύτριες και ότι πλασάρεται ως celebrity πηγαίνουν στα prive vip στα μπουζούκια το χειμώνα στις βίλες στη Μύκονο και στο εξωτερικό τα καλοκαίρια με μεσήλικες και αν βγει και καμιά φωτογραφία λένε ήμουν με συνεργάτη μου-ηταν οικογενειακός φίλος πέρσυ μια το τερμάτισε και είπε ήταν ο θείος μου και τον πέτυχα τυχαία ε να μην πάμε για ένα φαγητό;

Εντάξει φίλε, ας το αφήσουμε. Ούτως ή άλλως, ό,τι ξέρεις εσύ, ξέρω κι εγώ για την ιστορία με τους Άραβες: φήμες. Απλά πριν αναπαράξουμε οτιδήποτε ακούμε, ας το βάζουμε λίγο σε σωστή προοπτική και κλίμακα. Εγώ λέω πως υπάρχουν χιλιάδες πρόθυμες συνειδητοποιημένες βίζιτες με απίστευτες κορμάρες και εμφάνιση, που θα πήγαιναν και σε όργιο με άραβες και καμήλες μαζί, για να βγάλουν τρελά λεφτά. Γιατί είναι η δουλειά τους και το έχουν πάρει απόφαση πως μόνο έτσι "μετρούν".

Αλλά όμορφη γυναίκα που ασχολήθηκε με πρεστιζάτη δουλειά και έβγαλε καλά λεφτά/έγινε διάσημη και έχει την προοπτική να ξαναπιάσει καλό συμβόλαιο ή χορηγούς ή περιζήτητο γαμπρό, δεν θα ρίξει από μόνη της ταφόπλακα για μερικά χιλιάρικα. Ούτε εκατοντάδες χιλιάδες. Εκτός αν έχει καταντήσει τζάνκι και ξέρει ότι έτσι κι αλλιώς δεν θα πιάσει σοβαρή δουλειά και σοβαρή σχέση ποτέ ξανά. Οι μισές τηλεκαύλες -ειδικά στην τότε ηλικία της Παπαβασιλείου- ονειρεύονται να γίνουν η επόμενη Μενεγάκη, όχι η επόμενη Τζούλια Αλεξανδράτου.

Την οποία Μενεγάκη φυσικά, πολλοί εδώ μέσα την θεωρούν εν δυνάμει βίζιτα αρκεί να της κάνει κατάλληλη πρόταση κάποιος εμίρης.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.060
Πόντοι
6.056
Εγώ είχα ακούσει για την Σάντυ Κουτσοσταμάτη, ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Έχουμε πάρει κάθε μουνάρα που έκανε καριέρα και την βγάλαμε ότι έκανε παρτούζες επί πληρωμή.

Απλά δείτε τα ποσά που παίρνουν οι "κεντρικές" παρουσιάστριες (τα εισαγωγικά για να ξεχωρίζουν από τις πραγματικά κεντρικές παρουσιάστριες, Μενεγάκη, Σκορδά κλπ) σε κανονικές, σταθερές εκπομπές σε μεγάλα ιδιωτικά κανάλια.

Ότι είναι δηλαδή η Ελενάρα η Παπαβασιλείου, μια από τις πιο γνωστές ελληνίδες μουνάρες, που θα μπορούσε αν ήθελε κάθε βδομάδα να βγαίνει στα πιο χλιδάτα μέρη με οποιονδήποτε από τους πιο ευκατάστατους εργένηδες της χώρας, με ακριβοπληρωμένους αθλητές/καλλιτέχνες, με πιασάρικο βιογραφικό στην τηλεόραση που μπορεί να της έδινε απίστευτο συμβόλαιο για εκπομπή με πρεστίζ και λουσάτους χορηγούς να πετάνε στις ποδάρες της πανάκριβα ρούχα, αξεσουάρ, καλλυντικά, αμάξια...

...και την παίρνει τηλέφωνο ο ατζέντης και της λέει καλά ε, σου βρήκα τρομερή δουλειά, μια παρτούζα με πέντε πρίγκηπες, πάνε εκεί να τα ρισκάρεις όλα, να κινδυνεύσεις να γίνεις περίγελος, να μην σε ξαναπάρουν σε άλλη δουλειά εκτός απ'το να πηδιέσαι και να χάσεις για πάντα το όνειρο να σε παντρευτεί ο mr Τέλειος και να γίνεις για πάντα η Κυρία Τέλειου, με παιδιά, σκυλιά κτλ.

Το "όλα έχουν μια τιμή" είναι τεράστια παπαριά, ειδικά όταν αφορά άτομα που δεν έχουν βιοποριστικό πρόβλημα και έχουν (δικαίως ή αδίκως) μεγάλη εικόνα για το εαυτό τους και προοπτικές για μεγάλη καριέρα. Και μην πείτε ότι τελικά παπάρια καριέρα έκανε, γιατί τότε μια χαρά όνομα είχε.

Γνωστές να παρτουζώνονται για λεφτά (έστω, για πάρα πολλά λεφτά), ψάξτε στα ναυάγια της ζωής που έμπλεξαν με ναρκωτικά ή δεν ήταν ποτέ υψηλού πρεστίζ και πλασάρονταν πάντα ως ξεκωλάκια. Η Πετρούλα ας πούμε. Η Μπεκάκου. Η Γιούσεφ.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ, λέω ότι εκεί θα είχε νόημα να ξεφτιλιστεί η άλλη για πολλά λεφτά.
Τυπε το 90% των γυναικών στο θεμα Ελληνίδες διάσημες τις έχουμε βγάλει ειτε βίζιτες, ειτε τρελές γαμιολες, ειτε χορηγούμενες γκομενες... Πρωτη φορα μπαινεις σε θεμα με διασημες;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
Τυπε το 90% των γυναικών στο θεμα Ελληνίδες διάσημες τις έχουμε βγάλει ειτε βίζιτες, ειτε τρελές γαμιολες, ειτε χορηγούμενες γκομενες... Πρωτη φορα μπαινεις σε θεμα με διασημες;
Ναι βρε, το ξέρω, απλά εδώ ήταν -κατά την γνώμη μου- τόσο εξώφθαλμο offside που έπρεπε να το πω.

Edit: Βίζιτες, γαμιόλες, χορηγούμενες, λεσβίες Ή ΚΑΠΟΙΟ ΤΣΑΚΑΛΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ έχει βίντεό τους να γαμιούνται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Εγώ είχα ακούσει για την Σάντυ Κουτσοσταμάτη, ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. Έχουμε πάρει κάθε μουνάρα που έκανε καριέρα και την βγάλαμε ότι έκανε παρτούζες επί πληρωμή.

Απλά δείτε τα ποσά που παίρνουν οι "κεντρικές" παρουσιάστριες (τα εισαγωγικά για να ξεχωρίζουν από τις πραγματικά κεντρικές παρουσιάστριες, Μενεγάκη, Σκορδά κλπ) σε κανονικές, σταθερές εκπομπές σε μεγάλα ιδιωτικά κανάλια.

Ότι είναι δηλαδή η Ελενάρα η Παπαβασιλείου, μια από τις πιο γνωστές ελληνίδες μουνάρες, που θα μπορούσε αν ήθελε κάθε βδομάδα να βγαίνει στα πιο χλιδάτα μέρη με οποιονδήποτε από τους πιο ευκατάστατους εργένηδες της χώρας, με ακριβοπληρωμένους αθλητές/καλλιτέχνες, με πιασάρικο βιογραφικό στην τηλεόραση που μπορεί να της έδινε απίστευτο συμβόλαιο για εκπομπή με πρεστίζ και λουσάτους χορηγούς να πετάνε στις ποδάρες της πανάκριβα ρούχα, αξεσουάρ, καλλυντικά, αμάξια...

...και την παίρνει τηλέφωνο ο ατζέντης και της λέει καλά ε, σου βρήκα τρομερή δουλειά, μια παρτούζα με πέντε πρίγκηπες, πάνε εκεί να τα ρισκάρεις όλα, να κινδυνεύσεις να γίνεις περίγελος, να μην σε ξαναπάρουν σε άλλη δουλειά εκτός απ'το να πηδιέσαι και να χάσεις για πάντα το όνειρο να σε παντρευτεί ο mr Τέλειος και να γίνεις για πάντα η Κυρία Τέλειου, με παιδιά, σκυλιά κτλ.

Το "όλα έχουν μια τιμή" είναι τεράστια παπαριά, ειδικά όταν αφορά άτομα που δεν έχουν βιοποριστικό πρόβλημα και έχουν (δικαίως ή αδίκως) μεγάλη εικόνα για το εαυτό τους και προοπτικές για μεγάλη καριέρα. Και μην πείτε ότι τελικά παπάρια καριέρα έκανε, γιατί τότε μια χαρά όνομα είχε.

Γνωστές να παρτουζώνονται για λεφτά (έστω, για πάρα πολλά λεφτά), ψάξτε στα ναυάγια της ζωής που έμπλεξαν με ναρκωτικά ή δεν ήταν ποτέ υψηλού πρεστίζ και πλασάρονταν πάντα ως ξεκωλάκια. Η Πετρούλα ας πούμε. Η Μπεκάκου. Η Γιούσεφ.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ, λέω ότι εκεί θα είχε νόημα να ξεφτιλιστεί η άλλη για πολλά λεφτά.
Εδώ το κάνουν τζάμπα οι ελλεινιδες με κάτι χαλιες από τον κύκλο, παρέα τους, με λεφτα δεν θα το κάνουν, και πολλά μάλιστα? Για σκέψου το
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
Εδώ το κάνουν τζάμπα οι ελλεινιδες με κάτι χαλιες από τον κύκλο, παρέα τους, με λεφτα δεν θα το κάνουν, και πολλά μάλιστα? Για σκέψου το
Οκ φίλε, τώρα που το είπες το σκέφτηκα. (Αυτά που λέμε οι υπόλοιποι τα σκέφτεστε εσείς που τις έχετε βγάλει όλες βίζιτες, ή παπάρια; Παπάρια. Εσείς δηλαδή αν ήσασταν π.χ ο Ντάνος ο Αγγελόπουλος -που είναι ένα τίποτα, αλλά τον χρησιμοποιώ ως παράδειγμα παρόμοιας περίπτωσης "σταρ" της ελληνικής τιβί- με αμοιβές πολλών χιλιάρικων και προοπτικές να έχετε πάντα καλά λεφτά στην τράπεζα, θα πηγαίνατε και με πέντε γιαγιάδες αν ήταν καλό το αντίτιμο. Δεν θα αράζατε σε χλιδάτα μπαρ να σας παρακαλάνε να πιείτε ένα μοχίτο μαζί τους δροσερές παρουσίες, ίσως και από πλούσιες οικογένειες, χωρίς πάντως να σας διακορρεύουν τον πάτο -εκτός αν το ζητήσετε).

Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι μιλάμε εδώ μεταξύ μας οι άνθρωποι που -μάλλον- με κανονική δουλειά και άγχος θα βγάλουμε σε έναν χρόνο όσα αυτοί σε δυο-τρεις καλούς μήνες ξεκούραστα, και τους χρεώνετε ότι θα έδιναν κώλο σε σαουδάραβα καμηλιέρη για μερικά ακόμα χιλιάρικα. Εγώ π.χ με πέντε (όχι δέκα, έστω πέντε) χιλιάρικα τον μήνα απλά θα έγραφα τους πάντες στα παπάρια μου όσα κι αν μου έταζαν, όχι για να με γμήσουν, ούτε για να γλείψω θηλυκιά καμήλα δυο λεπτά. Αλλά όοοοοχι, εσείς ξέρετε πως οι πιο προβεβλημένες μουνάρες της χώρας που στοχεύουν σε εφοπλιστές και βιομήχανους, θα πήγαιναν και ένα Ντουμπάι να τις ξεμουνιάσουν πέντε μουτζαχεντίν.

Με έπεισες φίλε. Ειδικά εκεί που εξίσωσες τις προβεβλημένες "σταρ" (δικαίως ή αδίκως, αλλά έτσι είναι ο καπιταλισμός και η show bussiness) με τα white trash ελλεινικά τσόλια τις πεντάρας και της πίπας στην τουαλέτα.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
αν αντι για Σαουβαραδα ηταν τουρκος καναλαρχης, τι λες? δε θα πηγαινε να της κανουν το κωλο φινιστρινι για ενα καλο deal χρηματων ή εκπομπης?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Τελικά είναι αλήθεια ότι τα μέλη @baros και @Νίπλης έχουν το βιντεακι με την παρτουζα στο χειμωνιάτικο σαλε που την είχαν ντύσει Αγιοβασιλίτσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom