Νέα

Εκδιδόμενα γκομενάκια στο badoo..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thiseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Mία ερώτηση σας παρακαλώ όσο αφορά τις μη εκδιδόμενες κοπέλες..

Έχω στείλει γύρω στα 25 μηνύματα σε 15 διαφορετικές κοπέλες περίπου. :headbang:

Τι στο διάολο ακριβώς φταίει; :think: Τόσο άσχημος φαίνομαι στη photo που έχω αναρτήσει και δεν μου έχει απαντήσει ακόμα καμία;  :S
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Mία ερώτηση σας παρακαλώ όσο αφορά τις μη εκδιδόμενες κοπέλες..

Έχω στείλει γύρω στα 25 μηνύματα σε 15 διαφορετικές κοπέλες περίπου. :headbang:

Τι στο διάολο ακριβώς φταίει; :think: Τόσο άσχημος φαίνομαι στη photo που έχω αναρτήσει και δεν μου έχει απαντήσει ακόμα καμία;  :S

Kατ'αρχην πως ξέρεις αν εκδίδονται η όχι χωρις πρώτα να έχεις επικοινωνήσει μαζί τους; πολλες στο badοo εκδίδονται και δεν το γνωστοποιούν παρα μόνο μετά απο ανταλλαγή μηνυμάτων.
To 90% των φωτό είναι ψεύτικες, και όσο για αν απαντούν η οχι έχει απαντηθεί.Υπάρχει πολύ μεγάλη δυσαναλογία γυναικών και ανδρών οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται.
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Mία ερώτηση σας παρακαλώ όσο αφορά τις μη εκδιδόμενες κοπέλες..

Έχω στείλει γύρω στα 25 μηνύματα σε 15 διαφορετικές κοπέλες περίπου. :headbang:

Τι στο διάολο ακριβώς φταίει; :think: Τόσο άσχημος φαίνομαι στη photo που έχω αναρτήσει και δεν μου έχει απαντήσει ακόμα καμία;  :S
φιλε μπορεις να δεις αν το μηνυμα που εστειλες εχει διαβαστει ή οχι απο την κοπελα.αν εχει διαβαστει και δεν εχει απαντησει, ή σε θεωρει ασχημο (πλακα κανω) ή δεν την τραβηξε αυτο που εγραψες.αν δεν το εχει διαβασει ακομα,περιμενεις.
μπορεις να τσεκαρεις πότε συνδεθηκε τελευταια φορα η κοπελα στο badoo.μηπως εχεις στειλει σε καποιες που εχουν καιρο να συνδεθουν? επισης νομιζω οτι οι εμφανισημες κοπελες εκει δεχονται αρκετα μηνυματα και ειναι δυσκολο να απαντησουν σε ολες.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
κατι θα φταιει με την φωτο σου :2funny:στις 3 εβδομαδες περιπου που εχω γραφτει,εχω μιλησει με πανω απο 20 καιτουλαχιστον 5-6 μου εχουν μιλησει απο μονες τους :think:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
κατι θα φταιει με την φωτο σου  :2funny: :2funny:στις 3 εβδομαδες περιπου που εχω γραφτει,εχω μιλησει με πανω απο 20 καιτουλαχιστον 5-6 μου εχουν μιλησει απο μονες τους :think:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
δεν φταιω εγω για το ..διπλο...μπουρδελοσαιτ..ειπαμε :grin:
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
κατι θα φταιει με την φωτο σου :2funny:στις 3 εβδομαδες περιπου που εχω γραφτει,εχω μιλησει με πανω απο 20 καιτουλαχιστον 5-6 μου εχουν μιλησει απο μονες τους :think:

Μάλλον...Τώρα πρίν λίγο μίλαγα με μία χοντρέλο και μου είπε ότι η photo που έχεις αναρτήσει μοιάζει με 15χρονου..

Λές και αυτή ήταν κανα μοντέλο.. :2funny: :2funny:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Είπα να δω τι παίζει, και μέχρι στιγμής δεν με εντυπωσίασε καθόλου το badoo. Υπάρχουν εκατοντάδες προφίλ κοριτσιών με εμφάνιση μοντέλων που δηλώνουν Τουρκάλες  :grin: και πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να βρεις αληθινά προφίλ. Και από τα αληθινά η πλειονότητα είναι μάλλον μέτριες κοπέλες για να μην πω άσχημες.... Για εκδιδόμενες δεν ξέρω αλλά τρέχα γύρευε, υπάρχουν πολύ πιο εύκολοι τρόποι να βρεις εκδιδόμενες και μου φαίνεται περιττός μπελάς. Κατά τ' άλλα ακόμη και τα μπάζα είναι μουγκά.... not impressed at all so far... Θα αφήσω προφίλ λίγο καιρό για να έχω ολοκληρωμένη άποψη αλλά μάλλον θα πάει για διαγραφή....
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
γενικα στο badoo παιζει πολυ τραβελοκατασταση και ειναι "χρησιμο" για μεγαλους σε ηλικια που να θελουν να γαμανε πραγματικα οτι κατσει.φιλος γυρω στα 50 εχει 5-6 στανταρακια αλλοδαπα κ σπρωχνει καθε τοσο αλλα ειπαμε απο ηλικιες 40 κ πανω κ εμφανιση στην καλυτερη μετρια.κ ολα αυτα μεσω badoo παντα για να μην παρεξηγουμαστε, κ φυσικα χωρις μεγαλη δυσκολια.

εγω περα απο 2-3 ραντεβου κ τσατ με καποιες δεν μου εχει κατσει ποτε τιποτε.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Της εστηλα μηνυμα για ραντεβου.Εσυ της εχεις μειληση ;;;Φαινετε για πολλα  :zfuck: :fuck1: :fuck2: :kissass2: :kissass: :s&m_1: :knockinb: :pipa1: :pipa2:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
αυτο το...μειλησει τι ειναι? :grin: στελνω μειλ.δλδ? :S :S
 

scanner25

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
απο το badoo ειχα γνωρισει μια Βολιοτισα..πολυ σκυλι.33 χρονων..νυμφομανης κατασταση..απο το πρωτο ραντεβου με πιπωσε.
 

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom