Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.724
Κριτικές
56
Like
17.795
Πόντοι
13.636
Εμένα το πρώτο μερέντιασμα , μου είχε συμβεί όταν παίζαμε παιχνίδια με spectrum 48K .
Ποτέ δεν έπαθα προστατίτιδα.
Ίσως επειδή δεν πήγαινα με ταγάρια.
Γιατί , οι κλασάτες γκόμενες βγάζουν κουράδες με χαμηλά λιπαρά από ότι τα ταγάρια ? :think:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.135
Like
15.766
Πόντοι
3.656
Γιατί , οι κλασάτες γκόμενες βγάζουν κουράδες με χαμηλά λιπαρά από ότι τα ταγάρια ? :think:
Όχι .
Απλά κάνουν κάτι που δεν κάνουν τα ταγάρια, για να μην εμποδίσουν την αέναη πάλη των τάξεων
όπου η καπιταλιστική μεθοδολογία, σαμποτάρει τις αυτοδιαχειριζόμενες κοινωνίες
και τις ελευθεριάζουσες συλλογικότητες
με αποτέλεσμα να δημιουργείται μία ιδεολογική σύγχιση που εμποδίζει τον αγώνα των λαϊκών αγωνιστών ....


Οι κλασάτες δηλαδή ...

πλένονται ...

Οπότε ο κώλος τους δεν είναι μερεντιασμένος
και δεν βγάζει την επαναστατική ταγάρικη σταβλίλα/σκανίλα.
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
5
Like
5.134
Πόντοι
456
Όχι .
Απλά κάνουν κάτι που δεν κάνουν τα ταγάρια, για να μην εμποδίσουν την αέναη πάλη των τάξεων
όπου η καπιταλιστική μεθοδολογία, σαμποτάρει τις αυτοδιαχειριζόμενες κοινωνίες
και τις ελευθεριάζουσες συλλογικότητες
με αποτέλεσμα να δημιουργείται μία ιδεολογική σύγχιση που εμποδίζει τον αγώνα των λαϊκών αγωνιστών ....


Οι κλασάτες δηλαδή ...

πλένονται ...

Οπότε ο κώλος τους δεν είναι μερεντιασμένος
και δεν βγάζει την επαναστατική ταγάρικη σταβλίλα/σκανίλα.
Πλένονται πριν τις γαμησεις από κώλο ή γενικά; Αν ισχύει το πρώτο, πρέπει να τις προειδοποιήσεις...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άσε ρε λελέ ....


images
Εν τω μεταξύ, σιχαίνομαι και την πραγματική ΜΕΡΕΝΤΑ
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
76
Like
131
Πόντοι
0
Μερικά από τα καλύτερα τελειώματα τα έχω κάνει από κώλο, ακάποτα, με γυναίκα όμως που προετοιμαζόταν καταλλήλως για όλα...
Μάλιστα, η ρουφιάνα καταλάβαινε πότε ήμουν έτοιμος να χύσω και άρχιζε να σφίγγει τη ροδέλα της... έσφιγγε - άφηνε, εσφιγγε - άφηνε... Παρόλο την καθαριότητα που τη χαρακτήριζε, δεν με άφησε ποτέ να κανω εναλλαγές στο μουνί της.
Για τις "εξω" περιπτώσεις το αποφεύγω...
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
501
Like
888
Πόντοι
86
Όπως λες ήταν πολύ προσεκτική στην καθαριότητα και την υγιεινή. Να μην περάσουν μικρόβια μπροστά , αλλιώς κολπιτιδες ουρολοιμώξεις κτλ θα την ταλαιπωρούσαν
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.663
Πόντοι
1.206
Πάντα ακάποτα με όλες τις σχέσεις μου. Δεν υπάρχει η ηδονή του ακάποτου από την τριβή τόσο στον άντρα όσο και στην γυναίκα. Τόσα χρόνια (58 είμαι) το σοβαρότερο που έχω πάθει είναι HPV (Κονδυλώματα). Και ATM κάνω εάν γουστάρει η κυρία αλλά μετά απόπλύσιμο του εργαλείου ........
Το καλύτερο χάνετε όμως! Σαν να πλένεις πάρα πολύ καλά το κοκορέτσι, θα φύγει η νοστιμιά του.:grin:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.023
Κριτικές
10
Like
5.316
Πόντοι
2.816
Για εμένα το ερώτημα δεν είναι τι κίνδυνο διατρέχεις αν ο άλλος άνθρωπος έχει ΣΜΝ και κάνεις ακάποτο πρωκτικό. Είναι προφανές ότι κολλάς τα πάντα, και πολύ πιο εύκολα. Για εμένα η συζήτηση αφορά τι παθαίνεις αν ο άλλος άνθρωπος είναι απόλυτα υγιής και κάνεις ακάποτο πρωκτικό.
Πολύ σωστή τοποθέτηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom