Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 514
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εδώ περηφανεύεται οτι του βρήκε γκόμενα ο άλλος και έφαγε.
Φαντάσου δηλαδή να πήγαινε κανάς καραπάπιας και να ζητούσε να του φέρει γκόμενα ο σλαβιάνι και ο σλαβιάνι να του έφερνε την ίδια.Και να έλεγε ο mindreader κοιτάξτε τι γαμάτος είμαι γάμησα την ίδια γκόμενα με τον καραπάπια.

Ο σλαβιάνι μια σύσταση μου έκανε παπαράκο. :2funny: :2funny: :2funny:

Τα υπόλοιπα το έκανα μόνος μου !!!

Και εγώ δεν ντρέπομαι να αναγνωρίζω και να επαινώ του φίλους μου όταν με βοηθάνε.

Μόνο κάτι αυτιστικοί πανίβλακες σαν στην αφεντιά σου μοστράρονται και αυτοαποκαλούνται υπερφίαλα απόλυτοι άρχοντες !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Και γελάει και το παρδαλό κατσίκι βέβαια όταν ο απόλυτος άρχων αφού ξεπουπουλιαστεί δεν του κάθεται η άλλη. :2funny: :2funny: :2funny:
Και άντε όλα αυτά να τα προσπεράσουμε ρε παπάρα.

Να σου πεί το μπάζο η Λευκορωσίδα αφού τη χρυσοπλήρωσες ότι βρωμάς ??? :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος άντρας την ανέχεται αυτή τη ξεφτύλα ???

Αυτοπαοκαλείσαι και άρχοντας πανάθεμά σε !!! Αρχοντας της ξεφτύλας είσαι !! Γελάνε και τα μπετά μαζί σου !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
200 ευρώ το δεκαήμερο έξοδα dating.20 ευρώ τη μέρα δηλαδή.
20 ευρώ έχουν μόνο οι καφέδες εντωμεταξύ άντε και το απεριτίφ της γκόμενας.
Μα τι λένε οι τύποι,να πάει ο άλλος να γαμήσει με την ελπίδα να ξοδεύει 20 ευρώ ημερησίως.
Εμένα μου φεύγανε 200 ευρώ τη μέρα στην Αθήνα σε ρεστωράν,καφέ κλαμπ,μουσεία στο χαλαρό.
Μια ψαροταβέρνα να την πας,ένα κρασί να πάρεις μερικά κοκταίηλ και να την πας σε μουσεία ακρόπολη ή κανά νησί έφυγε η διακοσάρα.
Ο άλλος λέει την έβγαζε με 20.Οικονομική επιλογή.
Που εγώ τις φέρνω στο διαμέρισμά μου ούτε ξενοδοχεία πληρώνω ούτε τίποτα.Και όμως θέλω 200 τη μέρα για απλά πράγματα για να νιώθει καλά η γκόμενα.Οχι δώρα κτλ.

Δεν έχουν όλοι τη ρευστότητα σου Άρχοντα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Εχω πάει 12 φορές στη Βαρσάβα για δουλειά,  και 3 φορές στο Κρακοφ ''αρχοντάκο'' !! :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι, ρε τύπε.

Αλλά έχεις πάει Στετίνο;

Εδώ ο Βαλκάνιος καϋμένος θέλει να μας πείσει ότι είναι κάτι ανάμεσα σε Παρίσι, Φλωρεντία και Μπρυζ.

Και για να το αποδείξει ποστάρει βίντεο από το You Tube από την κεντρική λεωφόρο που είναι ένας κωλόδρομος του κερατά.


 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
200 ευρώ το δεκαήμερο έξοδα dating.20 ευρώ τη μέρα δηλαδή.
20 ευρώ έχουν μόνο οι καφέδες εντωμεταξύ άντε και το απεριτίφ της γκόμενας.
Μα τι λένε οι τύποι,να πάει ο άλλος να γαμήσει με την ελπίδα να ξοδεύει 20 ευρώ ημερησίως.
Εμένα μου φεύγανε 200 ευρώ τη μέρα στην Αθήνα σε ρεστωράν,καφέ κλαμπ,μουσεία στο χαλαρό.
Μια ψαροταβέρνα να την πας,ένα κρασί να πάρεις μερικά κοκταίηλ και να την πας σε μουσεία ακρόπολη ή κανά νησί έφυγε η διακοσάρα.
Ο άλλος λέει την έβγαζε με 20.Οικονομική επιλογή.
Που εγώ τις φέρνω στο διαμέρισμά μου ούτε ξενοδοχεία πληρώνω ούτε τίποτα.Και όμως θέλω 200 τη μέρα για απλά πράγματα για να νιώθει καλά η γκόμενα.Οχι δώρα κτλ.

Πανίβλακα έγραψα ξεκάθαρα ότι δυο μέρες νκαι την τελευταία απο τις εννιά έμεινα Αθήνα σπίτι μου και έφαγα περίπου διακόσια.

Ολο το υπόλοιπο ήταν στο all inclusive ξενοδοχείο, άρα μηδέν περεταίρω έξοδα !!

Οσο και να προσπαθείς απεγνωσμένα να διαβάλεις θα σε καρπαζώνω !!!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ναι, ρε τύπε.

Αλλά έχεις πάει Στετίνο;

Εδώ ο Βαλκάνιος καϋμένος θέλει να μας πείσει ότι είναι κάτι ανάμεσα σε Παρίσι, Φλωρεντία και Μπρυζ.

Και για να το αποδείξει ποστάρει βίντεο από το You Tube από την κεντρική λεωφόρο που είναι ένας κωλόδρομος του κερατά.

Καλησπέρα Φιλε !! :hi:

Οχι Στετιν δεν έχω πάει.

Δεν έχω άποψη λοιπόν. :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο σλαβιάνι μια σύσταση μου έκανε παπαράκο. :2funny: :2funny: :2funny:

Τα υπόλοιπα το έκανα μόνος μου !!!

Και εγώ δεν ντρέπομαι να αναγνωρίζω και επαινώ του φίλους μου όταν με βοηθάνε.

Μόνο κάτι αυτιστικοί πανίβλακες σαν στην αφεντιά σου μοστράρονται και αυτοαποκαλούνται υπερφίαλα απόλυτοι άρχοντες !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Και γελάει και το παρδαλό κατσίκι βέβαια όταν ο απόλυτος άρχων αφού ξεπουπουλιαστεί δεν του κάθεται η άλλη. :2funny: :2funny: :2funny:
Και άντε όλα αυτά να τα προσπεράσουμε ρε παπάρα.

Να σου πεί το μπάζο η Λευκορωσίδα αφού τη χρυσοπλήρωσες ότι βρωμάς ??? :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος άντρας την ανέχεται αυτή τη ξεφτύλα ???

Αυτοπαοκαλείσαι και άρχοντας πανάθεμά σε !!! Αρχοντας της ξεφτύλας είσαι !! Γελάνε και τα μπετά μαζί σου !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Στη Λευκορρωσίδα πλήρωσα μόνο το εισιτήριο γιατί με εξαπάτησε με επεξεργασμένες φωτό.
Ετσι ήταν αλλά έκανε μπινιά γιατί οι φωτό είχαν διαφορά 3 ετών.
Εδώ ήταν η φωτό που μου έστειλε.

bKmzL4.jpg


wIHWaq.jpg


Εδώ είναι η φωτό που τράβηξα.

TO0TUz.jpg


w24FpP.jpg


Z5u7lv.jpg




Είναι η ίδια?Η ίδια είναι.
Απλά τι έκανε?Μου έβαλε μπροστινή φωτό από τότε που ήταν στυλάκι,μοντέλο τρία χρόνια πριν και πίσω φωτό από τότε που πάχυνε και έφτιαξε κωλάρα ένα χρόνο πριν.
Καταλαβαίνεις μανιπουλάρισμα?
Για αυτό μιλάμε για αρχιδιές από τις γκόμενες πλέον.Αδιαννόητα πράγματα και παίγνια με τις φωτό.

Και στο κάτω κάτω τι ξέρεις από Λευκορρωσίδες?Τι σχέση έχουν με τις Ουκρανές?Μπορείς να αναλύσεις τις διαφορές Λευκορρωσίδων,Ουκρανέζων ή τις διαφορές Ρωσίδων Λευκορρωσίδων?
Οχι βέβαια γιατί δεν έχεις ιδέα σε τι διαφέρουν.
Ενώ εδώ αναλύουμε διαρκώς αυτά τα θέματα.

Θα χόρευε ποτέ Ουκρανέζα έτσι σε μαγαζί στην Αθήνα?



Ρωσίδα μπορεί.Ουκρανέζα,Πολωνέζα με την καμία.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
υπαρχει και κατι που το λενε video chat
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Στη Λευκορρωσίδα πλήρωσα μόνο το εισιτήριο γιατί με εξαπάτησε με επεξεργασμένες φωτό.
Ετσι ήταν αλλά έκανε μπινιά γιατί οι φωτό είχαν διαφορά 3 ετών.
Εδώ ήταν η φωτό που μου έστειλε.

bKmzL4.jpg




Είναι η ίδια?Η ίδια είναι.
Απλά τι έκανε?Μου έβαλε μπροστινή φωτό από τότε που ήταν στυλάκι,μοντέλο τρία χρόνια πριν και πίσω φωτό από τότε που πάχυνε και έφτιαξε κωλάρα ένα χρόνο πριν.
Καταλαβαίνεις μανιπουλάρισμα?
Για αυτό μιλάμε για αρχιδιές από τις γκόμενες πλέον.Αδιαννόητα πράγματα και παίγνια με τις φωτό.
σ αυτον τον κωλο επρεπε να μπεις ανεξαρτητου κοστους μαζι με τις πατατοσαλατες και τα κοκορετσια..ηταν added value να δωσεις κατι ακομα
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
0
Γιατι τόση εμπάθεια σε αυτό το νήμα;

Αγαπητέ mindreader, αφού έσκασες λεφτά που δεν θα σου λείψουν και πέρασες και πολύ καλά τότε μην ακούς κανένα.
Ούτε όλοι "μορφονιοί" είμεθα, ούτε όλοι γαμάμε καλύτερες γκόμενες, ούτε όλοι πουτσαράδες είμεθα.

Και να χάλασες και 500 ευρώ παραπάνω, τι τους καίει;

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Καλα που δεν εβαλα φωτος απο φιλιπινες.

Κοντη, πινεζα, μαυρη,σχιζοματα, πουτανα, ξεκωλο, ντεγκαβλε, γιουφτα, γρια.....


:2funny: :2funny: :2funny:



Τι ειχα να ακουσω....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
σ αυτον τον κωλο επρεπε να μπεις ανεξαρτητου κοστους μαζι με τις πατατοσαλατες και τα κοκορετσια..ηταν added value να δωσεις κατι ακομα

Ναι,αλλά πέσαμε σε άλλη φάση σοβιετική αντίσταση.
Εντωμεταξύ να σου λεει η άλλη πριν 3 χρόνια ήμουνα στιλάκι μοντέλο διαφημίσεων δεν είχα κώλο αλλά έφτιαξα κώλο με γιόγκα και γυμναστική.
Το τρελλό είναι οτι οι φωτό τους ενώ είναι αληθινές είναι παραπλανητικές.Πώς το καταφέρνουν αυτό,μόνο οι γκόμενες ξέρουν.
Ο κώλος υφίσταται βεβαίως αλλά δεν είναι το πρώτο που βλέπεις στη γκόμενα όπως δείχνει η φωτό.
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
593
Like
188
Πόντοι
6
Σιγα την γκομενα ρε μαστορα.Πληρωσες να γαμησεις αυτο το κτικιο

Φίλε έψαχνα να βρώ επίθετο για αυτή την γκόμενα και δεν έβρισκα.

Μέχρι που άκουσα το κτικιό που πιστεύω ότι της αναλογεί 100/100
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ναι, ρε τύπε.

Αλλά έχεις πάει Στετίνο;

Εδώ ο Βαλκάνιος καϋμένος θέλει να μας πείσει ότι είναι κάτι ανάμεσα σε Παρίσι, Φλωρεντία και Μπρυζ.

Και για να το αποδείξει ποστάρει βίντεο από το You Tube από την κεντρική λεωφόρο που είναι ένας κωλόδρομος του κερατά.

Δεν ειπα οτι ειναι φοβερή πολη με αρχιτεκτονική αλλα οτι εκπέμπει σεξοvibes.Εχει ερωτικη ατμόσφαιρα και πορνιδια.
Π.χ. ειναι πολη με λιμανι ενω βρίσκεται 300 χλμ μακριά απο θάλασσα!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Ναι,αλλά πέσαμε σε άλλη φάση σοβιετική αντίσταση.
Εντωμεταξύ να σου λεει η άλλη πριν 3 χρόνια ήμουνα στιλάκι μοντέλο διαφημίσεων δεν είχα κώλο αλλά έφτιαξα κώλο με γιόγκα και γυμναστική.
Το τρελλό είναι οτι οι φωτό τους ενώ είναι αληθινές είναι παραπλανητικές.Πώς το καταφέρνουν αυτό,μόνο οι γκόμενες ξέρουν.
Ο κώλος υφίσταται βεβαίως αλλά δεν είναι το πρώτο που βλέπεις στη γκόμενα όπως δείχνει η φωτό.
εφοσον σε κοροιδεψε δεν επρεπε να την σεβαστεις..εσυ λες οτι χωνεσαι στο πεδιο της μαχης αλλα εδω δεν αντεδρασες καν..και επαιζες και εντος εδρας..φαουλ..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
εφοσον σε κοροιδεψε δεν επρεπε να την σεβαστεις..εσυ λες οτι χωνεσαι στο πεδιο της μαχης αλλα εδω δεν αντεδρασες καν..και επαιζες και εντος εδρας..φαουλ..

Δεν καταλαβαίνεις τη λευκορρωσικη νοοτροπία.
Οταν συναντησα τη γκόμενα στο αεροδρόμιο την έφερα για καψονι με το λεωφορείο Αθήνα.
Σκεψου αυτη ειχε κανει διαδρομη Μινσκ Μοσχα μετα καθυστέρηση στη Μοσχα για διωρο και ήρθε Αθήνα στις δύο το βράδυ και εγω την εβαλα στο λεωφορείο.
Μετα χαλασε ανεπανόρθωτα η φάση,ηταν καταστροφή.
Οι Ουκρανεζες,Ρωσίδες Τσεχες κάθονται παντα αμα ερθουν,οι Λευκορωσίδες,Σλοβακες ειναι φιφτυ φιφτυ αν θα κάτσουνε.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Δεν καταλαβαίνεις τη λευκορρωσικη νοοτροπία.
Οταν συναντησα τη γκόμενα στο αεροδρόμιο την έφερα για καψονι με το λεωφορείο Αθήνα.
Σκεψου αυτη ειχε κανει διαδρομη Μινσκ Μοσχα μετα καθυστέρηση στη Μοσχα για διωρο και ήρθε Αθήνα στις δύο το βράδυ και εγω την εβαλα στο λεωφορείο.
Μετα χαλασε ανεπανόρθωτα η φάση,ηταν καταστροφή.
Οι Ουκρανεζες,Ρωσίδες Τσεχες κάθονται παντα αμα ερθουν,οι Λευκορωσίδες,Σλοβακες ειναι φιφτυ φιφτυ αν θα κάτσουνε.
Καλά, με το Balkan Express την έφερες; Της έπεσε βαριά η Βαλκάνια υπεροχή..
 

Συνημμένα

  • D3E190BF-D94B-443A-B3D8-57F66768F766.jpeg
    D3E190BF-D94B-443A-B3D8-57F66768F766.jpeg
    52,5 KB · Εμφανίσεις: 23

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
αρχηγε στο 9αρι σκας μυτη με σωβρακαρα κμανικη η βαζεις πουστοκαλβινιες ? :grin:

Οι α κατηγοριας γυναικες, εχουν ηδη φτιαξει οικογενεια και ζουν ζωαρα με τον χ τυπο που τους προσφερει μια ποιοτητα ζωης και δεν θα ρισκαρουν ποτε αυτο που εχουν για μαλακιες, δεν ειναι χαζες.

Οσες α δεν εκαναν οικογενεια και επελεξαν το παιχνιδι, εχουν απειρες προσφορες ανα το κοσμο απο διαφορους φραγκατους. Επιλεγουν καποιον που τους αρεσει και εμφανισιακα και περναμε ζωαρα στα διαφορα ομορφα μερη του κοσμου.

Ακομα και τυχαια (ουτε αυτο δεν θα συμβει, ουτε τυχαια) να βρεθουν σε καποιο μαγαζι ή στο δρομο ή για ψωνια καπου και να τις πετυχει καποιος τρολακιας, δεν προκειται ποτε να ασχοληθουν, ουτε καν θα τον κοιταξουν. Εχει μικροτερη αξια και απο τα πατημενα σκατα στο παρκο.

Ζουν ζωαρα ειτε εντος γαμου με δυνατο οικονομικα τυπο ειτε σε παιχνιδι εχοντας τους στανταρ χορηγους. Φυσικα και δεν συχναζουν με τυπους που κανουν μαλακιες και ανωμαλιες, εχουν τα στανταρ καναλια τους και μενουν σε αυτα, δεν ειναι διαθεσιμες, δεν εχουν αγγελια καπου, δεν απαντανε σε αγνωστους μηνυματα στα σοσιαλ, δεν εχουν τιντερ ή οποια αλλη μαλακια. Εχουν στανταρ καναλια γνωριμιων, μενουν σε αυτα και μονο. Κανεις δεν γνωριζει τι παιζουν και που παιζουν, ουτε ανεβαζουν στορυ συνεχως απο τα σημεια που ειναι με τον χορηγο. Τα κρατανε ολα μυστικα σε περιπτωση που οταν θελησουν να βγουν στη συνταξη (γαμο) να μην εχουν χαλασει το ονομα τους στη πιατσα. Αρκετα συχνα εχουν και μια αξιοπρεπη εργασια ως βιτρινα, δεν δινουν δικαιωματα, τα εχουν ολα τεντα, εχουν ανθρωπους που φροντιζουν το καθε τους βημα (λογιστης δικηγορος).

Οι β κατηγοριες γυναικες του παιχνιδιου, ειναι ολες αυτες οι ακριβοπληρωμενες τυπισσες που ξερει ολος ο κοσμος και που για σοβαρο χρημα κανουν τα παντα. Εχουν προφιλ παντου, κανουν μπαμ απο χιλιομετρα. Ορισμενες προσπαθουν να τυλιξουν κανα μαλακα για γαμο και αλλα οπως παντα για ακομα μια φορα θα τα κανουν σκατα και θα αποτυχει το γλυκο. Κοκες, αλκοολ, σμν, ψυχασθενειες, πρεζακια του δραματος. Εν συντομια, αυτη ειναι η ζωη τους εως να καταληξουν ή απο δοση ή απο εγκλημα παθους ή φυλακη ή σε ιδρυμα ή στο ραφι παρατημενες να τρωνε τα σκατα τους ή ξυλο απο τελειωμενους βηταδες ανεγκεφαλους που τις πλευρισαν και τις αρμεγουν ή ολα μαζι και καθε ειδους αλλη μαλακια. Γενικα η ζωη τους ειναι ενα δραμα, μια τραγωδια, μια ανουσια παρουσια στο συμπαν. Προβληματα και μονο δημιουργουν ασταματητα στους παντες γυρω τους και πανω απο ολα στον εαυτο τους. Κανενας σοβαρος αντρες δεν θα ασχοληθει μαζι τους περα απο σεξ και ρεζιλικια. Σε αυτα ειναι πρωταθλητριες οσο περναει η μπογια τους. Η μια στο μυριο, θα εχει το μυαλο να κρατησει τα λεφτα και να στησει κατι νομιμο που θα της βγαζει ενα καλο εισοδημα και να αραξει πριν καει εντελως ψυχικα και σωματικα. Η μια στο μυριο και αν.

Οι γ κατηγοριες παιχτριες, ειναι οι εμφανισιακα μετριες προς χαλια, χαλια συμπεριφορα, χαλια ολα. Απελπισμενες, σπασμενες. Μισουν τον εαυτο τους, μισουν τους παντες, δεν εχουν τιποτα ομορφο μεσα τους, δεν προσφερουν χαρα. Νευρα σμπαραλια, χαλια εντελως η ολη φαση. Αυτες, ναι. Αυτες, ειναι διαθεσιμες στους παντες με χαμηλο κοστος. Κανενας σοβαρος αντρες δεν θα ασχοληθει μαζι τους, ουτε καν για απλο σεξ, ειναι απωθητικες γενικα σαν υπαρξεις. Με αυτες ασχολουνται αποκλειστικα και μονο οσοι δεν εχουν προσβαση στις πιο πανω κατηγοριες. Αρκετα συχνα, αυτοι που ασχολουνται με αυτες τις γυναικες, ειναι πιο χαλια απο τις γυναικες, και εμφανισιακα και κοινωνικα και οικονομικα.

Το 9αρι τυπε, δεν προκειται να ασχοληθει, αναλογα με τα μυαλα της, ανηκει ηδη ειτε στην α κατηγορια ειτε στη β. Εκει, δεν εχει προσβαση μισθωτος, απλα. Ειδικα για 9αρι που ανηκει στην α κατηγορια, το ξεχναμε, ουτε στα εργα. Δεν θα τις δει καν απο κοντα στα 100 μετρα αυτες, ουτε τυχαια. Της β κατηγοριας, δεν εχει να τις πληρωσει, απλα.


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Καλά, με το Balkan Express την έφερες; Της έπεσε βαριά η Βαλκάνια υπεροχή..

Είναι shit test.Καμιά φορά κάτι πού βαρύ για τη γκόμενα που δεν το περιμένει και περιμένεις να δεις πώς θα αντιδράσει.Δημιουργείς ένταση και δράμα.
Εγώ την έκοψα στο αεροδρόμιο οτι με εξαπάτησε για αυτό το έκανα για να μην αναγκαστώ να πληρώσω λεφτά.Δηλαδή κακή συμπεριφορά για να βγει η γκόμενα εκτός ορίων.Αλλά ήταν το gut feeling αμέσως οτι κάτι δεν πήγαινε καλά με τη γκόμενα και ήθελα να περιορίσω τις απώλειες να κάνω damage control.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Είναι shit test.Καμιά φορά κάτι πού βαρύ για τη γκόμενα που δεν το περιμένει και περιμένεις να δεις πώς θα αντιδράσει.Δημιουργείς ένταση και δράμα.
Εγώ την έκοψα στο αεροδρόμιο οτι με εξαπάτησε για αυτό το έκανα για να μην αναγκαστώ να πληρώσω λεφτά.Δηλαδή κακή συμπεριφορά για να βγει η γκόμενα εκτός ορίων.Αλλά ήταν το gut feeling αμέσως οτι κάτι δεν πήγαινε καλά με τη γκόμενα και ήθελα να περιορίσω τις απώλειες να κάνω damage control.
Τύπε, αυτό είναι το Risk management που μας μαθαίνανε στην ΑΣΟΕΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom