Νέα

Είναι η γυναίκα σας πιστή;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnny walker 48
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.571
Like
44.499
Πόντοι
6.256
Παντόφλα τρως δλδ;
οχι τυπε τι πιο φυσιολογικο να πει στην γυναικα του οτι μπαινει και καυλαντιζει μπου...
υγ...αν και ειμαστε αποδεδειγμενα 3 εδω μεσα που το ξερουν οι κυραδες μας:coffee:
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
127
Like
192
Πόντοι
1
οχι τυπε τι πιο φυσιολογικο να πει στην γυναικα του οτι μπαινει και καυλαντιζει μπου...
υγ...αν και ειμαστε αποδεδειγμενα 3 εδω μεσα που το ξερουν οι κυραδες μας:coffee:
Γιατί είναι απαραίτητο να πει που σερφάρει;
Σιγά μην μου κάνει κ έλεγχο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.111
Πόντοι
3.786
Δώστε σε εμένα τα προφίλ των γυναικών σας για να εξακριβώσω αν είναι λαμόγιο ο Τζόνι Γουώλκερ.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Εξυπνο τθπε ! Το κακο ειναι οτι οι Έλληνες δεν έχουν γουστο στις γυναίκες, πανε και παντρεύονται χοντρές, κοντές, κακομούτσουνες, μονο και μόνο για να εχουν να λένε οτι ειναι νοικοκυραίοι και μεγαλώνουν παιδιά. Σίγουρα θα τσιμπήσουν πολλές αλλα δε νομίζω να σου σηκωθεί με καμμία για να γαμήσεις.
Μια χαρα ειναι οταν τις παντρευονταν,αλλα μετα εχουν το μαλακα που τους τα εχει ολα και κανουν κατι κολαρες απο το καθισιο γι αυτο τις βλεπεις ετσι.Εκτος αυτες που γαμιουνται με αλλους και κοιτανε να ειναι μουναρες αλλα δεν τις χαιρονται αυτοι που τις εχουν.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
ωραιο θεμα,δεν εχει και δουλεια ,οτι πρεπει.Παντως ετσι εγκυκλοπαιδικά ,δε θα επεφτα ουτε εγω αν μου εστελνε μήνυμα γυναικα στο προφιλ.Γιατι ή θα μου καναν πλακα τιποτα μουνοπανα ή θα με δοκιμαζε η γυναικα με αλλο προφιλ,για αυτες τις δουλιτσες ολοι εχουν αλλο προφιλ.Ασε που οι περισσοτεροι την εχουν δοκιμασει τη γυναικα τους.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Μου δίνεται το προφίλ της γυναίκας σας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και δοκιμάζουμε εάν ενδίδει στο φλερτ με άλλους άνδρες με πλήρη εχεμύθεια στείλτε μου προσωπικο μήνυμα
Τι σκεφτηκες ρε σατανα..
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
40
Like
99
Πόντοι
0
Ρε σεις, όντως υπάρχουν κάποιοι που έχετε πει στη γυναίκα σας ότι διαβάζετε μπου;;; πολυ πρωτοποριακο και openmind και από τις δυο πλευρες...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Εξυπνο τθπε ! Το κακο ειναι οτι οι Έλληνες δεν έχουν γουστο στις γυναίκες, πανε και παντρεύονται χοντρές, κοντές, κακομούτσουνες, μονο και μόνο για να εχουν να λένε οτι ειναι νοικοκυραίοι και μεγαλώνουν παιδιά. Σίγουρα θα τσιμπήσουν πολλές αλλα δε νομίζω να σου σηκωθεί με καμμία για να γαμήσεις.
Οι μουναρες δεν κάνουν για σπίτι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε σεις, όντως υπάρχουν κάποιοι που έχετε πει στη γυναίκα σας ότι διαβάζετε μπου;;; πολυ πρωτοποριακο και openmind και από τις δυο πλευρες...
Εγώ έχω πει σε γκόμενα ότι είμαι σε κωλομπαρο...μέχρι εκεί έχω φτάσει ναι
 

Ahortagoslikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
112
Κριτικές
8
Like
681
Πόντοι
281
Ναι αν τη βρω θα σας πω κι εγώ!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.186
Πόντοι
201
Τώρα είναι πιστή, γιατί δεν προλαβαίνει από τα γαμήσια που της ρίχνω να φάει κι άλλον..Στα πρώτα χρόνια του γάμου μας αλληλοκερατωνόμασταν για κανένα χρόνο, ίσως γιατί βιαστήκαμε λίγο να παντρευτούμε, αλλά όταν κατάλαβε ότι μπορεί να το έχανε το τρένο άρχισε τις πίπες και τα κωλογαμήσια και άραξα μαζί της. Κάτι ξενοπηδηματάκια παίζουν πάλι αλλά μόνο από μένα και αραιά, όταν υπάρχει ξηρασία. Δύσκολο να ξενογαμηθεί τώρα, έχει αράξει και με έχει από κοντά
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Ρε σεις, όντως υπάρχουν κάποιοι που έχετε πει στη γυναίκα σας ότι διαβάζετε μπου;;; πολυ πρωτοποριακο και openmind και από τις δυο πλευρες...
Εδω καποιοι ζητανε να πηδηξεις τη γυναικα τους κι αυτοι να βλεπουν.
Εκει να δεις openmind και openlegs μαζι!
 

pulse987

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
293
Πόντοι
20
Ρε σεις, όντως υπάρχουν κάποιοι που έχετε πει στη γυναίκα σας ότι διαβάζετε μπου;;; πολυ πρωτοποριακο και openmind και από τις δυο πλευρες...
η δικιά μου το ξέρει... γιατί να το κρύψω? είμαι 36, έχω άλλα 50(μάλλον) χρόνια, τα 25 από αυτά μάλλον μάχιμος... σε όποιον αρέσουμε
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
393
Πόντοι
300
Μου δίνεται το προφίλ της γυναίκας σας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και δοκιμάζουμε εάν ενδίδει στο φλερτ με άλλους άνδρες με πλήρη εχεμύθεια στείλτε μου προσωπικο μήνυμα
Φιλαρακι δεν μου δινεις της δικιας σου να προσπαθησω κατι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom