Νέα

Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
770
Like
1.276
Πόντοι
206
Ανάλογα.
Άμα θες απλά παρέα και να αγγίξεις κάνα μπουτάκι η να πεις σε κάποιον τις σκέψεις σου whatever τότε όχι δεν είναι , ίσα ίσα μπορεί να ηερεμήσεις καλύτερα απο το να πας σε ψυχολόγο.
Άμα θες να βρεις σεξ τότε είσαι πανίβλακας να πας σε κωλόμπαρο εκτός και αν είσαι 100 τα 100 σίγουορος ότι κάποια γαμιέται.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Έχουμε βαρεθεί πια να γράφουμε πως υπάρχουν κωλόμπαρα που το sex περιλαμβάνεται κανονικά στο μενού των υπηρεσιών
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Επειδή είμαι τελείως άσχετος από κωλόμπαρα, γιατί μια ζωή πηγαίνω μόνο σε strip και call girls, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι το κερασματάδικο; Δηλαδή έρχεται, κάθεται μια γυναίκα δίπλα σου την κερνάς κάνα-δυο ποτά και τι μ' αυτό; Έτσι είναι για να περνάει το βράδυ με κουβέντα;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Επειδή είμαι τελείως άσχετος από κωλόμπαρα, γιατί μια ζωή πηγαίνω μόνο σε strip και call girls, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι το κερασματάδικο; Δηλαδή έρχεται, κάθεται μια γυναίκα δίπλα σου την κερνάς κάνα-δυο ποτά και τι μ' αυτό; Έτσι είναι για να περνάει το βράδυ με κουβέντα;
Η μοναξιά και η αγαμία είναι δηλητήρια τύπε.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.138
Like
1.799
Πόντοι
216
Επειδή είμαι τελείως άσχετος από κωλόμπαρα, γιατί μια ζωή πηγαίνω μόνο σε strip και call girls, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι το κερασματάδικο; Δηλαδή έρχεται, κάθεται μια γυναίκα δίπλα σου την κερνάς κάνα-δυο ποτά και τι μ' αυτό; Έτσι είναι για να περνάει το βράδυ με κουβέντα;
Το ζήτημα είναι να βγάλεις κέρδος από αυτό.
Και το κέρδος είναι η ανύψωση ηθικού. Συνήθως πάνε άνθρωποι που είναι πολύ καιρό μόνοι και έχει επηρεάσει την ψυχολογία τους.
Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
 

ΑΕΚAEK

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
60
Πόντοι
0
Όπως προείπε και ένας φίλος αν θέλεις να πιάσει κωλαράκι, μπουτάκι κ να πεις ότι σε απασχολεί απο το σπίτι, την δουλειά με ενα συμπονετικό χάδι τότε ναι αξίζει το κωλόμπαρο!!!
Τώρα αν θες να γαμήσεις εκτός του ότι θα ακούσεις κάτι 150αρια (τουλαχιστον εδώ επαρχεία) και 100ρια για μια πίπα φίλε είσαι αξιος της μοίρας κ τόσο απελπισμένος!!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Όπως προείπε και ένας φίλος αν θέλεις να πιάσει κωλαράκι, μπουτάκι κ να πεις ότι σε απασχολεί απο το σπίτι, την δουλειά με ενα συμπονετικό χάδι τότε ναι αξίζει το κωλόμπαρο!!!
Τώρα αν θες να γαμήσεις εκτός του ότι θα ακούσεις κάτι 150αρια (τουλαχιστον εδώ επαρχεία) και 100ρια για μια πίπα φίλε είσαι αξιος της μοίρας κ τόσο απελπισμένος!!!
Ετσι ακριβως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom