Νέα

Είμαι κότα ρε παιδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 560
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Φαινόταν περιορισμένης ευθύνης, σίγουρα θα έχει ξεχάσει τον κωδικό του. :boff:
Μην είσαι μωρόπιστος ρε μλκ, έχει παντού τον ίδιο κωδικό. Είναι ο τύπος που του ζητούν οι εφαρμογές να βάλει password κι αυτός νομίζει ότι απλά πρέπει να αντιγράψει τη λέξη «password»:wink::wink:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.802
Κριτικές
1
Like
6.161
Πόντοι
2.306
ακομα και πουτανες να γαμαει καθε μερα παλι κοτα θα ειναι γιατι ξερει οτι οι εξω ειναι αλλιως,οταν δε εχει γαμησει ουτε μια γκομενα εκτος μπουρδελων τι αυτοπεποιθηση να εχει?κοτα θα ειναι,οι πουτανες δε σου δινουν καμια αυτοπεποιθηση για τις εξω μα καμια,αλλο πραγμα να κανεις κατι που μπορει να το κανει και γερος και αλλο πραγμα το φλερτ.
Γουσταρω τρελλα την κατηγοριοποιηση που κανεις σε πουτανες και σε εξω…πουτανες.
νομιζω οτι εισαι ετοιμος για σοβαρη σχεση.:confused:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Καυλιαρη τιντερ εκανες??
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Γουσταρω τρελλα την κατηγοριοποιηση που κανεις σε πουτανες και σε εξω…πουτανες.
νομιζω οτι εισαι ετοιμος για σοβαρη σχεση.:confused:
τις ειδαμε τις ελλεινιδες σου,ολες κοριτσια για σοβαρες σχεσεις ειναι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.517
Like
16.257
Πόντοι
3.656
Τώρα,αν είσαι μέσα στην νύχτα και κάνουν κίνηση θηλυκά ναυάγια σουρωμενα...έχεις τα τυχερά σου .
Μόνο σουρωμένες ; Γιατί , τις έχεις για να σουρώνουν συχνά οι ελλεηνίδες ; Και πόσες ;
Για τη νύχτα και άνδρες σε συγκεκριμένα πόστα, τις έχει διδάξει έτσι η καριολοκοινωνία ........


να την πέφτουν σε σερβιτόρους, πορτιέρηδες, μπαρμαν, ξαπλωστράδες , ντιτζεη και τελευταία πέρσοναλ τρέηνερς, γυμναστές ... δάσκαλους τέννις , σκι κοκ .........


Και πλούσιες νηφάλιες με phd το κάνουν αυτό , έχοντας πιεί καφέ μόνο , όχι σουρωμένες !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.517
Like
16.257
Πόντοι
3.656
Τελικά ήθελαν απλώς να χρησιμοποιήσουν κι εκείνες τη smithόμπαρα.
Καλύτερα τύπε. Γκόμενες που γυμνάζουν τετρακέφαλους με καθίσματα σμιθ , τι να τις κάνεις ;
Εσύ τι τους θες τους τετρακέφαλους ;

Οι σκληροί χύστες θέλουν μπράτσα, πλάτη , στήθος. Και έλλειψη λαιμού το βασικότερο .
Κοιλιακοί και πόδια, είναι για μικροτσούτσουνους.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.961
Πόντοι
3.237
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
κρατα μου μια δωδεκαδα αβγα τι κοτα εισα αν δεν κανεις αβγα?
με λιγα λογια ενα συμπεασμα και ποια ειναι η ερωτηση σου κοτα?
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
619
Κριτικές
5
Like
688
Πόντοι
86
Πρέπει να το ξεπεράσεις αδελφέ, λίγο πολύ όλοι μας το περάσαμε αυτό το στάδιο και πίστεψε με προσπερνιέται, με την εμπειρία λύνονται αυτά τα θέματα συνήθως, χυλόπιτα με τη χυλόπιτα δηλαδή...
Το παν στον άνδρα είναι η αυτοπεποίθηση, την ανασφάλεια και το φόβο σε αυτά τα θέματα την μυρίζονται σαν τα σκυλιά οι γκόμενες.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
δεν εισαι κοτα απλα εισαι ασχημος και απο μικρος δε τολμουσες οταν σου βαζαν τιμωρια να γινεις κωλοπαιδο και να αντιδρασεις στους κανονες με τσαμπουκα... :Ρ

αυτο το πραγμα δεν αλλαζει απο τη μια μερα στην αλλη....

το οτι σε κοιταγαν οι κοπελες χθες δε σημαινει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ γιατι θα μπορουσες να πας να πεις ενα καλησπερα κια να σου πουν ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ. επισης αμα τις ηθελες πραγματικα θα πηγαινες! τοσο απλο. αρα δε τις γουσταρεις αρκετα! αν θες να σου φυγει η απορια πανε απλα την επομενη φορα και πες ενα καλησπερα. 2 στις 3 θα ξινιστουν μολις παρουν την επιβεβαιωση που ηθελαν και θα σε στειλουν. η τριτη απο ευγενεια ισως σου μιλησει λιγο.

για την εποχη μας καλυτεραα. εισαι απλα σε safe mode ! φαινεσαι γουρλης και αμα πας να κανεις καμια κινηση σε βλεπω να σε κυνηγαει το ΜΕΤΟΟ


και τωρα παμε απο την αντιθετη. οσα αναφερεις ειναι γυναικεια χαρακτηριστικα. οι γυναικες ειναι ΚΟΤΕΣ και περιμενουν απο σενα τον αντρα να τολμησεις να πας! αμα θελουν να γαμηθουν θα γαμηθουν και χωρις καλησπερα. το θεμα ειναι να καταλαβαινεις ποτε εχεις πρασινο φως και ποτε κοκκινο.

καθε θηλυκο που σε κοιταει δε σημαινει οτι θελει να γαμηθει. μπορει να κοιταει τα φρυδια σου γιατι μοιαζουν με του πρωην της αν και αυτο δεν αρκει για να σου κατσει! μπορει να θελει να σε κανει να της δωσεις την προσοχη σου και μετα να σε στειλει. αν περιμενεις πρωτα να ερωτευθεις καποια και μετα να πας να της μιλησεις τοτε λυπαμαι φιλε αλλα θα σε βγαλουν εμμονικο.

πες την καλησπερα σου δες, αν βγαινει κανενας καφες και τοτε ειναι η κρισιμη στιγμη αν ολα πανε καλα και απο τις 2 πλευρες...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.787
Κριτικές
30
Like
20.113
Πόντοι
8.746
ξεσπάθωσε ο κατσαπλιάς, αλλά λέει και αλήθειες...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.961
Πόντοι
3.237
εχε θαρρος
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
825
Κριτικές
12
Like
2.254
Πόντοι
496
Τελικά μεσιέ goustarwnaxunw είδες τι βοήθεια μπορείς να λάβεις απο τα μέλη του μπού. Τέτοιες γνώσεις και ιδέες δεν διδάσκονται ούτε στα Χάρβραρντρ.
Εδώ μέσα τα έχεις και τσάμπα,αλλά δεν θέλει μόνο θεωρία,θέλει και πράξη. Αν κάθεσαι μόνο και τα διαβάζεις δεν κερδίζεις και ο κόπος των φιλοσοεπιστημόνων πάει περίπατο.Όπως καλά τα γράψανε και ποιό πίσω αν δεν βγείς να παίξεις μπάλα μια ζωή θα είσαι πάγκο. Καλή και η μαλακία αλλά με το σέξ γνωρίζεις κόσμο.
Σοβαρά σκέφτομαι ότι το Bou πρέπει να βγάλει και εφημερίδα στα περίπτερα όπως υπήρχε κάποτε ο Περίδρομος με τα ρόζ φύλλα.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Αυτό που είπε ένας συναθλητής πιο πάνω για τα στριπτιτζάδικα ισχύει με χίλια.....Εκεί θα κάνεις την κουβέντα σου για ώρες αν θέλεις με καλά μουνέτα και θα σου φύγει η ντροπή και ο δισταγμός στο να μιλάς με γυναίκες.....Κι εγώ στην ηλικία σου πήγαινα και έκανα κονέ σε τέτοια μαγαζιά....Το θέμα είναι να μη μείνεις εκεί.....Πήγαινε για μια περίοδο πέρνα καλά κάνε πριβέ χορούς να ξελαμπικάρεις και αν δουλεύεις και το τίντερ στη ζωή σου παράλληλα, πιστεύω θα πας πολύ καλά.......
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.149
Like
2.982
Πόντοι
506
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
Γαμας 2-3 γκομενες το χρονο και ζητάς συμβουλή απο άτομα που γαμανε 2-3 τον αιωνα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Καλύτερα τύπε. Γκόμενες που γυμνάζουν τετρακέφαλους με καθίσματα σμιθ , τι να τις κάνεις ;
Εσύ τι τους θες τους τετρακέφαλους ;

Οι σκληροί χύστες θέλουν μπράτσα, πλάτη , στήθος. Και έλλειψη λαιμού το βασικότερο .
Κοιλιακοί και πόδια, είναι για μικροτσούτσουνους.
Έχεις δίκιο, μόνο αυτά χρειάζεσαι ως χτιστοχύστης...:confused:
Κοίτα μόνο μην καταλήξεις έτσι:
d.jpeg
legday.jpg
και φτάσουν να γελούν μέχρι και οι αποτελούμενες αποκλειστικά από σκατά και λίπος:wink:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.517
Like
16.257
Πόντοι
3.656

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
και εγω ημουν κοτα στις γυναικες και για αυτο πηγα σε μια ψυχολογο κ της ζητησα βοηθεια. τελικα ειχα συναισθηματικη ανασφαλεια λογω κακης παιδικςη ηλικιας. εκανα ψυχοθεραπεια για 11 μηνες κ ετσι βρηκα θαρρος κ ξεκινησα να προσεγγιζω αγνωστες. η μεθοδος λεγεται θεωρια σχηματων. το βασικο βιβλιο της μεθιοδου λεγεται ανακαλυπτοντας ξανα τη ζωη σας κ περιγραφει τις παγιδες που ακολουθουμε ως ενηλικοι εξαιτιας της παιδικης μας ηλικιας. διασημο κειμενο. αξιζει να διαβαστει. ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.517
Like
16.257
Πόντοι
3.656
δεν εισαι κοτα απλα εισαι ασχημος και απο μικρος δε τολμουσες οταν σου βαζαν τιμωρια να γινεις κωλοπαιδο και να αντιδρασεις στους κανονες με τσαμπουκα... :Ρ

αυτο το πραγμα δεν αλλαζει απο τη μια μερα στην αλλη....

το οτι σε κοιταγαν οι κοπελες χθες δε σημαινει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ γιατι θα μπορουσες να πας να πεις ενα καλησπερα κια να σου πουν ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ. επισης αμα τις ηθελες πραγματικα θα πηγαινες! τοσο απλο. αρα δε τις γουσταρεις αρκετα! αν θες να σου φυγει η απορια πανε απλα την επομενη φορα και πες ενα καλησπερα. 2 στις 3 θα ξινιστουν μολις παρουν την επιβεβαιωση που ηθελαν και θα σε στειλουν. η τριτη απο ευγενεια ισως σου μιλησει λιγο.

για την εποχη μας καλυτεραα. εισαι απλα σε safe mode ! φαινεσαι γουρλης και αμα πας να κανεις καμια κινηση σε βλεπω να σε κυνηγαει το ΜΕΤΟΟ


και τωρα παμε απο την αντιθετη. οσα αναφερεις ειναι γυναικεια χαρακτηριστικα. οι γυναικες ειναι ΚΟΤΕΣ και περιμενουν απο σενα τον αντρα να τολμησεις να πας! αμα θελουν να γαμηθουν θα γαμηθουν και χωρις καλησπερα. το θεμα ειναι να καταλαβαινεις ποτε εχεις πρασινο φως και ποτε κοκκινο.

καθε θηλυκο που σε κοιταει δε σημαινει οτι θελει να γαμηθει. μπορει να κοιταει τα φρυδια σου γιατι μοιαζουν με του πρωην της αν και αυτο δεν αρκει για να σου κατσει! μπορει να θελει να σε κανει να της δωσεις την προσοχη σου και μετα να σε στειλει. αν περιμενεις πρωτα να ερωτευθεις καποια και μετα να πας να της μιλησεις τοτε λυπαμαι φιλε αλλα θα σε βγαλουν εμμονικο.

πες την καλησπερα σου δες, αν βγαινει κανενας καφες και τοτε ειναι η κρισιμη στιγμη αν ολα πανε καλα και απο τις 2 πλευρες...


Τιτάνας.
Το άσχημος όμως .... δεν μετράει ιδιαίτερα .... και ο Ωνάσης ήταν άσχημος ...

Τώρα .... ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ .... έχεις ακούσει πολλές γκόμενες να λένε ;
Εγώ ποτέ. Όχι σε εμένα. Ούτε σε άλλους. Ίσως να το λένε σε τελευταίες πινέζες, από την εκδίκηση των Νερντς.
Όχι ότι δεν το λένε από ... μεγαλοψυχία ή καλοσύνη ... Αυτά δεν υπάρχουν στις γυναίκες. Δεν το λένε πάντως.
Ούτε ελλεηνίδες.

Μεταξύ του να σε φτύνουν και να θέλουν να γαμηθούν .... υπάρχει και το ενδεχόμενο να σε θέλουν και νασε θεωρούν ευχάριστο ως γνωριμία.
Αυτό .... αν καίγεσαι για το γαμήσι το επιούσιο .... θες δηλαδή άμεσα ξεφλοκιάστρα/ξεχαρμανιάστρα
(σαν τον sub , που είναι αγάμητος από την πρώτη κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ) είναι μαρτύριο .
Αν όμως θες μακροχρόνιες επενδύσεις .... αποδίδει ..,.. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ .........
Με το να έχεις κύκλο από μουνιά .... γνωρίζεις όλο και περισσότερα ..........


Αν σε αποδεχθούν ως πολιτισμένο ... που δεν μυρίζει σταβλίλα/ποδαρίλα/κωλαρίλα ..... που δεν είναι ψυχάκιας/βιαστής/ανώμαλος/σαλιάρης/πέφτουλας , γνωρίζεις όλο περισσότερα μουνιά. Νομοτελειακά, αν δεν είσαι ο άσχημος αδελφός του κουασιμόδου, παίζουν κάποιες
που θέλουν να γαμηθούν με το καλησπέρα .... ή και χωρίς καλησπέρα .........
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.787
Κριτικές
30
Like
20.113
Πόντοι
8.746
ξεπερνώντας την τρολιά της όλης υπόθεσης/νήματος και για να γίνεται συζήτηση και χαβαλές, ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΤΕ ΡΕ ΤΥΠΟΙ, ΠΟΙΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΝΤΡΟΠΕΣ???? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
α. θα ξεφραγκιαστεί να κερνάει (χωρίς αποτέλεσμα)
β. ότι "μάθει' (προσέξτε τα εισαγωγικά) είναι εκ προοιμίου λάθος.
γ. με τα περισσότερα κορίτσια οι "συζητήσεις" (προσέξτε τα εισαγωγικά) θα είναι επιπέδου "me tarzan, you jane"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom