Νέα

Ειδεχθή εγκλήματα του παρόντος και του παρελθόντος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DJ Aristarxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Screenshot_2023-12-30-15-33-26-831_com.android.chrome.jpg
Για ποιον λόγο είχε απάνω του μαχαίρι ο γελοίος; Να αρχίσουμε από εκεί;

Να του το χωσουν στον πισινό βαθιά.
 
OP
OP
DJ Aristarxos

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.907
Πόντοι
3.556
Για ποιον λόγο είχε απάνω του μαχαίρι ο γελοίος; Να αρχίσουμε από εκεί;

Να του το χωσουν στον πισινό βαθιά.
Ο αστυνομικός λένε ήταν στις εσωτερικές υποθέσεις
Ο Νορβηγός φορά ανάποδο σταυρό
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206

Metr69

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
191
Like
8.399
Πόντοι
30.082
Τέμπη - Μάτι


Μαζικές δολοφονίες , κανείς να τιμωρηθεί.

Στο μάτι οι υπεύθυνοι της πυροσβεστικής του συριζα πλειμελιματικα την έβγαλαν και επί Κούλη πήραν και αναβάθμιση

Τέμπη, ιατροδικαστής λείπουν 34 άτομα καθώς η ιατροδικαστής είπε ότι μάλλον κάηκαν και δεν βρίσκουν τίποτα πέρα απτους 56 νεκρούς αν θυμάμαι καλά τα νούμερα,και στην ιατροδικαστική έκθεση δεν έγραψε καν το υλικό που κάηκαν .
Έκλεισε ο φάκελος τσιμεντωθηκε η περιοχή με συνοπτικές διαδικασίες.

Η ιατροδικαστής αυτή πρώην Λαος μετά Κούλη και έχει και στο μητρώο της 7 μήνες φυλάκιση για ψευδορκία σε παλιότερη περίπτωση νεκρού ασθενή.

Κανένας εγκληματίας δεν μπορεί να αγγίξει το επίπεδο εγκληματικότητας του κράτους αυτού και αυτών που το δοιηκουν,που πάντα βέβαια έχουν άσυλο από όλα.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Τέμπη - Μάτι


Μαζικές δολοφονίες , κανείς να τιμωρηθεί.

Στο μάτι οι υπεύθυνοι της πυροσβεστικής του συριζα πλειμελιματικα την έβγαλαν και επί Κούλη πήραν και αναβάθμιση

Τέμπη, ιατροδικαστής λείπουν 34 άτομα καθώς η ιατροδικαστής είπε ότι μάλλον κάηκαν και δεν βρίσκουν τίποτα πέρα απτους 56 νεκρούς αν θυμάμαι καλά τα νούμερα,και στην ιατροδικαστική έκθεση δεν έγραψε καν το υλικό που κάηκαν .
Έκλεισε ο φάκελος τσιμεντωθηκε η περιοχή με συνοπτικές διαδικασίες.

Η ιατροδικαστής αυτή πρώην Λαος μετά Κούλη και έχει και στο μητρώο της 7 μήνες φυλάκιση για ψευδορκία σε παλιότερη περίπτωση νεκρού ασθενή.

Κανένας εγκληματίας δεν μπορεί να αγγίξει το επίπεδο εγκληματικότητας του κράτους αυτού και αυτών που το δοιηκουν,που πάντα βέβαια έχουν άσυλο από όλα.
56/57 είναι το σωστό. 1 εξαϋλώθηκε. Απλά και μόνο για την ιστορία.

Μακάρι ξήλωμα στον ΟΣΕ, ιδιωτικοποίηση του μπουρδέλου ΧΤΕΣ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
56/57 είναι το σωστό. 1 εξαϋλώθηκε. Απλά και μόνο για την ιστορία.

Μακάρι ξήλωμα στον ΟΣΕ, ιδιωτικοποίηση του μπουρδέλου ΧΤΕΣ.
Η κάντε ένα γαμωδημόσιο που δουλεύει πάντως η φέρτε εισαγωγή το πρωθυπουργό της Χιλής.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Ναι είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως κάποιος ξέρει.

Αλλά θα μου πεις τότε το σωματεμπόριο ήταν " χόμπι " για πολύ κόσμο.
γνωστο παρασιτο της περιοχης...δημοσιογραφος της σχολης τριανταφυλλοπουλου...
παντως η ρουμανα που ειχε για γυναικα, πολυ δυνατο τεμαχιο....
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
γνωστο παρασιτο της περιοχης...δημοσιογραφος της σχολης τριανταφυλλοπουλου...
παντως η ρουμανα που ειχε για γυναικα, πολυ δυνατο τεμαχιο....
Ουκρανή δεν είπαν ; Όχι ότι έχει πολύ σημασία.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.628
Πόντοι
206
Υπόθεση Χρυσαφίδη, αρχές δεκαετίας 90. Να σκεφτεί κανείς, ότι με είχαν προσλάβει κάποτε σαυτή την εταιρεία ....
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.853
Like
18.121
Πόντοι
3.656
Υπόθεση Χρυσαφίδη, αρχές δεκαετίας 90. Να σκεφτεί κανείς, ότι με είχαν προσλάβει κάποτε σαυτή την εταιρεία ....
Eιχα διαβασει ενα αρθρο σχετικα με την δολοφονια πριν 3-4 χρονια,νομιζω.Τωρα ξανατσεκαρα και ειδα πως ο Ταϋλανδος και η γυναικα του ειχαν φυγει πριν δολοφονηθει ο Χρυσαφιδης,αλλα δεν βρεθηκε ποτε ο συνεργος:confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.628
Πόντοι
206
Eιχα διαβασει ενα αρθρο σχετικα με την δολοφονια πριν 3-4 χρονια,νομιζω.Τωρα ξανατσεκαρα και ειδα πως ο Ταϋλανδος και η γυναικα του ειχαν φυγει πριν δολοφονηθει ο Χρυσαφιδης,αλλα δεν βρεθηκε ποτε ο συνεργος:confused::confused::confused:
Βασικά είναι ανεξιχνίαστη η υπόθεση ως σήμερα. Ο ιδιοκτήτης κ ανιψιός που μου πήρε συνέντευξη κ τους βρήκε νεκρούς, στο γραφείο είχε κάποιες φωτο. Κ μου λέει απο δω στη φωτο ο ιδρυτής προπάππους μου, ο παππούς μου κ ο θειος μου. Κ τώρα εγώ. Λέω από μέσα μου τι παίζει...Τυχαία λίγο αργότερα έμαθα το στόρι ...
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
286
Like
321
Πόντοι
21
είδα σήμερα ότι στην Ιταλία δολοφόνησε ένας 40χρονος τον 7χρονο γιο του.. σκέφτηκα ότι ίσως έχει ενδιαφέρον να γίνει ένας κατάλογος με τα πιο φρικτά και παράλογα εγκλήματα - δολοφονίες που έχουν συμβεί, πρόσφατα ή και παλιότερα..


Ένα από τα αγαπημένα μου κανάλια στο youtube (έβαλα τυχαία ένα από τα βιντεάκια με τον πιο ψυχοπαθή που μου έχει μείνει, αλλά όλα τα βιντεάκια της είναι υπέροχα), για όσους ξέρουν λίγα αγγλικά και μπορούν να τα βλέπουν

 
OP
OP
DJ Aristarxos

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.907
Πόντοι
3.556
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.717
Πόντοι
456
εχει φαει η αγαμια τους αντρες.35 χρονων,λογικα χωρις λεφτα,χωρις γκομενα,χωρις μελλον,δε θελει και πολυ να γινει κατι κακο..αγαμισταν που ελεγε ο σαμπ
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
εχει φαει η αγαμια τους αντρες.35 χρονων,λογικα χωρις λεφτα,χωρις γκομενα,χωρις μελλον,δε θελει και πολυ να γινει κατι κακο..αγαμισταν που ελεγε ο σαμπ
Το μέλλον στο Ελλαδισταν είναι για τους λαθροεισβολεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom