Νέα

Εγώ και η κοπέλα μου ψάχνουμε γυναίκα για τριο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anonuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Άλλη μια παγκόσμια πρωτοτυπία. Μόνο Ελλεεινίδες θα έμπαιναν σε τέτοιο site. Δε νομίζω δηλ σε αντίστοιχα boards στη Γερμανία πχ να μπαίνουν γυναίκες μέσα και να το κωλοβαράνε 24/7. :jerking:


Πραγματικα το δικο σου προβλημα που ειναι ?  :rockon:
Δε νομιζεις οτι τ ροβλημα ειναι 100% δικο μας ?  :rockon:

Τεςπα ... θα ειμαι καλη μαζι σου γτ ειμαι χαπι σημερα κ σε συμπαθω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ω σε ευχαριστώ :o :-* - να σου στείλω PM για κανα τσιμπουκάκι στα όρθια; :new_shocked: :tooth:


Ωωωωωωω μεχρι τελος Αυγουστου τσιμπουκωνω τα νικ νειμς που ξεκινανε με "m" ... κατα τν Νοεμβρη σε κοβω εσενα  <3  :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Ωωωωωωω μεχρι τελος Αυγουστου τσιμπουκωνω τα νικ νειμς που ξεκινανε με "m" ... κατα τν Νοεμβρη σε κοβω εσενα  <3  :2funny:

Οταν φτάσεις στο Φ ειδοποίησε με σε παρακαλώ τουλάχιστον να είναι πριν το 2012  :rockon:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Εδώ λειτουργούμε δυνατά και ελληνικά αγαπητή δεν το μετράμε με αγγλικούς χαρακτήρες  :dancing:
 

Μουγκος

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαιντε σε ενα swinger bar κι αν εισαστε σχετικα εμφανισημοι και οι δυο μετα απο 2-3 φορες κατι θα βρειτε. Αλλιως υπαρχουν αρκετα cg που το κανουν με ευχαριστηση.Γνωμη μου ξεκινηστε ετσι γιατι εκει ειναι πιο απλα και ξεκαθαρα τα πραγματα κι αν της αρεσει -που θα της αρεσει- συνεχιζεται σε swinger club.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πηγαιντε σε ενα swinger bar κι αν εισαστε σχετικα εμφανισημοι και οι δυο μετα απο 2-3 φορες κατι θα βρειτε. Αλλιως υπαρχουν αρκετα cg που το κανουν με ευχαριστηση.Γνωμη μου ξεκινηστε ετσι γιατι εκει ειναι πιο απλα και ξεκαθαρα τα πραγματα κι αν της αρεσει -που θα της αρεσει- συνεχιζεται σε swinger club.
το κινημα των swingers περναει κριση στην ελλαδα τυπε
οπως και το κινημα του πασοκ ενα πραγμα :grin:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
ωραίο θέμα παραλίγο να ανοίξω το ίδιο... αλλά από ότι βλέπω άδικος κόπος... όπως είπαν και οι προηγούμενοι δεν υπάρχει περίπτωση να βρω  "μη επαγγελματία"  :'( :'( :'( :'(
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
ωραίο θέμα παραλίγο να ανοίξω το ίδιο... αλλά από ότι βλέπω άδικος κόπος... όπως είπαν και οι προηγούμενοι δεν υπάρχει περίπτωση να βρω  "μη επαγγελματία"  :'( :'( :'( :'(
Που έχεις βάλει αγγελίες για να βρεις μια ''μη επαγγελματία'' μέχρι στιγμής;Δοκίμασες σε dating sites;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom