Νέα

Εγκυκλοπαίδεια βυζιών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα piderof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Εε σε καμία Ρουμανία μάλλον..ίσως λέει στα σχολια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Διαγωνισμο για το πιο βαθυ ντεκολτε κανουν;
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26

Καλά, σκεφτείτε να είχαν οι άντρες τέτοια προβλήματα

Αφήστε, δεν μπορώ να αθληθώ πια λόγω τεραστίου μεγέθους πέους. Χρειάζεται εγχήρηση και για αυτό στήνω GoFundMe για την εγχήρηση, για να μπορέσω να αθληθώ.

Ρε χρυσή μου, κάνε μια γαμημένη προσπάθεια πρώτα. :angry: Εδώ υπάρχουν γυναίκες με μικρότερο ανάστημα από εσένα και μεγαλύτερους βύζους και τα καταφέρνουν μια χαρά. Αν η Χιτόμι μπορεί να πάρει μαύρη ζώνη στο καράτε στα 25 της


και να συνεχίσει να το εξασκεί μέχρι τώρα, που έχει μεγαλώσει ακόμα παραπάνω το στήθος της, κάτι συμβαίνει. Ή η τύπισσα είναι υπεράνθρωπος και πρέπει να αρχίσουμε να την προσκυνούμε για το λαμπρό μέλλον της ανθρωπότητας ή το πιο πιθανό, έχουμε φτάσει σε τέτοιο σημείο παλιμπεδισμού του γυναικίου φύλου στην Δύση που μόνο η εύκολη(και ευχρήματη) λύση είναι πια αποδεκτή για την οποιαδήποτε κατάσταση.

@makhswrx : Αδελφέ, σου βγάζω το καπέλο. Απλά respect. :hi:

Για να μην βγάζω μόνο δυστυχία, για όσους αρέσουν τα σοβιετικά και πρώην Σοβιετίας μωρά, προτείνω την Lucy Wilde(έχει αποσυρθεί αλλά ήταν πολύ δυνατό μωρό), την Micky Bells και την ακόμα ενεργή Samantha Lilly.
 

Συνημμένα

  • LucieWilde001.jpg
    LucieWilde001.jpg
    82,2 KB · Εμφανίσεις: 169
  • Micky_2.jpg
    Micky_2.jpg
    96,5 KB · Εμφανίσεις: 173

Menelaos(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Εμένα πάντως μου αρέσουν τα μεγάλα αλλά μου αρέσουν και τα μεσαία και μάλιστα τα ποντερνά... Γουστάρω πολύ! Εννοείτε να είναι και σφιχτά...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Μετα απο καιρο δεν θα μπορουσα να λειπω και να μην συνεισφέρω και εγω στην εγκυκλοπαιδια βυζιων κατι τοσο σημαντικο και συναμα τοσο λυπηρο..
Οποτε βρηκα χρονο να θιξω το θεμα της μαστεκτομης με ενα παραδειμα οπως της Lolo Savo ή Juicyjade9


Η συγκεκριμενη Γυναικαρα σπουδαζει ή εχει σπουδασει δικηγορος και μαλλον εκανε onlyfans για να μαζεψει το ποσο που χρειαζεται για να παει να κοψει τα βυζια της καθως εχει προβληματα με την πλατη της λεει..
Μακαρι να το εκανε μονο για να ξεχρεωσει το κολεγιο και να συνεχισει να ειναι οπως ειναι!

Τα μεγαλα βυζια ειναι κατι φυσιολογικο και το μονο που χρειαζεται ειναι ενδυναμωση της πλατης ειτε με ασκηση ειτε και με μια επισκεψη σε ορθοπεδικο και οχι κοψιμο..(και δεν μιλαω για ακραια φαινομενα οπως η Himiwako)
Παλαιοτερα περι τις δεκαετιες 60s εως 80s οι γυναικες ειχαν επιγνωση της θηλυκης τους εικονας γι αυτο και δεν υπηρχε εντονα το φαινομενο της μαστεκτομης, απο την περιοδο που εμφανιστηκε εντονα η ισοτητα των φυλων και ως σημερα, τα πραγματα εχουν αλλαξει και οι σημερινες γυναικες θελουν και τεινουν προς το αντρικο προτυπο εμφανισης, δραστηριοτητας, εργασιας κλπ καθως δεν θελουν να αντιμετωπιζονται σεξιστικα ως πλασματα φτιαγμενα για σεξ και αναπαραγωγη,
που ειναι κριμα τελικα γιατι αυτο ειναι απο την φυση τους αλλα δεν το συνειδητοποιούν..Δεν ειναι κακο να εχεις καποιο ρολο στην εξελιξη, αυτο ισχυει και για τους αντρες αλλα δεν θα το αναλυσω ..

Πιστευω πως οι βασικοι λογοι που καταληγουν σε μαστεκτομη οι βυζαρουδες ειναι οι δυο παρακατω..

1 .Για να μην τραβουν την προσοχη ολων στο συγκεκριμενο σημειο καθως αισθανονται αβολα να τις χαρακτηριζουν, ειτε να τις επιλεγουν, ειτε να τις αποριπτουν απο αυτο..

2.Εχουν ή θελουν να αποκτησουν εναν εντονο τροπο ζωης χωρις να χρειαζετε να κουβαλουν δυο τερατα πανω τους και να ζοριζονται..
Εντονο τροπο ζωης εννοωντας οτι θελουν να τρεξουν, να αθληθουν, να βρισκουν ρουχα πιο γρηγορα, να δουλεψουν καπου οπου δεν θα τις βλεπουν μονο σεξιστικα και αλλα πολλα..


Το πιο απλο παραδειγμα για οσους δεν καταλαβαινουν τι γραφω ειναι να φανταστειτε τον εαυτο σας με ενα στημενο καβλι 30cm σαν σκουποξυλο οπου να μην μπορειτε να το κρυψετε ουτε σε τζιν και να πρεπει να ζησετε ολη σας την ζωη ετσι..:wink::think:

Σιγουρα υπαρχει και ο παραγωντας πλατη αλλα σε και σε εμενα πολλες φορες ποναει η πλατη μου χωρις να εχω βυζια.
Δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα με προσωπικες εμπειριες, σχεσεις και συζητησεις με βυζαρουδες, στο μεγαλο ερωτημα της ψυχολογιας της γυναικας ως προς την μαστεκτομη αυτοι ειναι οι κυριοι λογοι και οχι τοσο η πλατη!

Υ.Γ Παντα θα υπαρχει ενα πολυ μικρο το ποσοστο εξαιρεσεων που ισως να υπαρχει καποια ουδετεροτητα φυλου ή καποια αρρωστια ή οτιδηποτε εκτος του "φυσιολογικου"

Αυτα Κυριοι,ευχαριστω για τον χρονο σας και ως ανταμοιβη παραθετω απο κατω για οσους δεν την γνωριζουν
την σελιδα ΤουΜπαστι καθως εχει παρα πολλες διευθυνσεις IG, TikTok κ.α απο μαγευτικες γυναικες και κοριτσια με το θειο δωρο του μεγαλου στηθους!


:glasses:
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Το 8ο θαυμα του κοσμου, η πιτσιρικα Anneris Sanchez Herrero απο Ισπανια, θα εβαζα και την Ισραηλινη Yuval Levi αλλα δεν εχει βιντεο με τις βυζαρες της και υποπτευομαι οτι παιζει Photoshop.
Συνημμενα φωτο της με οτι στοιχεια υπαρχουν για αυτην..(Που μενει και που πηγε σχολειο)
Φίλε σ ευχαριστώ για αυτό το ποστάρισμα. Μου έκανες ζημιά λέμε, έχω αρρωστήσει με την ίδια και με τις βυζάρες της. Έχω βρει ένα σωρό βιντεό της, κυρίως στο τικ τοκ. Χαζεύω. Ε ί ν α ι απίστευτη, μοναδική, ότι καλύτερο έχει ποσταρισθεί εδώ και λίγα λέω
Να ενώσουμε τις δυνάμεις μας δε ξέρω με τι σκοπό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Αυτά. Να είμαστε σε επαφή.
Ενδεικτικά: https://www.sex.com/search/videos?query=anneris
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Φίλε σ ευχαριστώ για αυτό το ποστάρισμα. Μου έκανες ζημιά λέμε, έχω αρρωστήσει με την ίδια και με τις βυζάρες της. Έχω βρει ένα σωρό βιντεό της, κυρίως στο τικ τοκ. Χαζεύω. Ε ί ν α ι απίστευτη, μοναδική, ότι καλύτερο έχει ποσταρισθεί εδώ και λίγα λέω
Να ενώσουμε τις δυνάμεις μας δε ξέρω με τι σκοπό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Αυτά. Να είμαστε σε επαφή.
Ενδεικτικά: https://www.sex.com/search/videos?query=anneris
Χαχα και γω το ιδιο εχω παθει!!
Απο τα πιο ωραια τις ειναι αυτο εδω
Που φαινονται για λιγο τα καρπουζια απο κατω!!
Αρχιζει και ξεψαρωνει η μικρη!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Μετα απο καιρο δεν θα μπορουσα να λειπω και να μην συνεισφέρω και εγω στην εγκυκλοπαιδια βυζιων κατι τοσο σημαντικο και συναμα τοσο λυπηρο..
Οποτε βρηκα χρονο να θιξω το θεμα της μαστεκτομης με ενα παραδειμα οπως της Lolo Savo ή Juicyjade9


Η συγκεκριμενη Γυναικαρα σπουδαζει ή εχει σπουδασει δικηγορος και μαλλον εκανε onlyfans για να μαζεψει το ποσο που χρειαζεται για να παει να κοψει τα βυζια της καθως εχει προβληματα με την πλατη της λεει..
Μακαρι να το εκανε μονο για να ξεχρεωσει το κολεγιο και να συνεχισει να ειναι οπως ειναι!

Τα μεγαλα βυζια ειναι κατι φυσιολογικο και το μονο που χρειαζεται ειναι ενδυναμωση της πλατης ειτε με ασκηση ειτε και με μια επισκεψη σε ορθοπεδικο και οχι κοψιμο..(και δεν μιλαω για ακραια φαινομενα οπως η Himiwako)
Παλαιοτερα περι τις δεκαετιες 60s εως 80s οι γυναικες ειχαν επιγνωση της θηλυκης τους εικονας γι αυτο και δεν υπηρχε εντονα το φαινομενο της μαστεκτομης, απο την περιοδο που εμφανιστηκε εντονα η ισοτητα των φυλων και ως σημερα, τα πραγματα εχουν αλλαξει και οι σημερινες γυναικες θελουν και τεινουν προς το αντρικο προτυπο εμφανισης, δραστηριοτητας, εργασιας κλπ καθως δεν θελουν να αντιμετωπιζονται σεξιστικα ως πλασματα φτιαγμενα για σεξ και αναπαραγωγη,
που ειναι κριμα τελικα γιατι αυτο ειναι απο την φυση τους αλλα δεν το συνειδητοποιούν..Δεν ειναι κακο να εχεις καποιο ρολο στην εξελιξη, αυτο ισχυει και για τους αντρες αλλα δεν θα το αναλυσω ..

Πιστευω πως οι βασικοι λογοι που καταληγουν σε μαστεκτομη οι βυζαρουδες ειναι οι δυο παρακατω..

1 .Για να μην τραβουν την προσοχη ολων στο συγκεκριμενο σημειο καθως αισθανονται αβολα να τις χαρακτηριζουν, ειτε να τις επιλεγουν, ειτε να τις αποριπτουν απο αυτο..

2.Εχουν ή θελουν να αποκτησουν εναν εντονο τροπο ζωης χωρις να χρειαζετε να κουβαλουν δυο τερατα πανω τους και να ζοριζονται..
Εντονο τροπο ζωης εννοωντας οτι θελουν να τρεξουν, να αθληθουν, να βρισκουν ρουχα πιο γρηγορα, να δουλεψουν καπου οπου δεν θα τις βλεπουν μονο σεξιστικα και αλλα πολλα..


Το πιο απλο παραδειγμα για οσους δεν καταλαβαινουν τι γραφω ειναι να φανταστειτε τον εαυτο σας με ενα στημενο καβλι 30cm σαν σκουποξυλο οπου να μην μπορειτε να το κρυψετε ουτε σε τζιν και να πρεπει να ζησετε ολη σας την ζωη ετσι..:wink::think:

Σιγουρα υπαρχει και ο παραγωντας πλατη αλλα σε και σε εμενα πολλες φορες ποναει η πλατη μου χωρις να εχω βυζια.
Δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα με προσωπικες εμπειριες, σχεσεις και συζητησεις με βυζαρουδες, στο μεγαλο ερωτημα της ψυχολογιας της γυναικας ως προς την μαστεκτομη αυτοι ειναι οι κυριοι λογοι και οχι τοσο η πλατη!

Υ.Γ Παντα θα υπαρχει ενα πολυ μικρο το ποσοστο εξαιρεσεων που ισως να υπαρχει καποια ουδετεροτητα φυλου ή καποια αρρωστια ή οτιδηποτε εκτος του "φυσιολογικου"

Αυτα Κυριοι,ευχαριστω για τον χρονο σας και ως ανταμοιβη παραθετω απο κατω για οσους δεν την γνωριζουν
την σελιδα ΤουΜπαστι καθως εχει παρα πολλες διευθυνσεις IG, TikTok κ.α απο μαγευτικες γυναικες και κοριτσια με το θειο δωρο του μεγαλου στηθους!


:glasses:

Πεσ'τα χρυσόστομε, πεσ'τα να αγιάσει το στόμα σου και η ψυχή σου. Άντε να δούμε και οι υπόλοιποι βυζόβιοι καμιά άσπρη μέρα, τόσο αγώνα που ρίχνουμε για να μην τα κόψουν τα βυζιά τους οι κοπέλες. Και κρίμα και για την Lolo Savo, τέτοιο κορμί που είχε...κόλαση.


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: Με σκοτωνεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιι ρεεεεεεεεεεεεεεεε! Κλααααααααιιιιιιιιιιιωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!! :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

Παίζει και το μουνέτο η Persephaniii, καλά έλεγα ότι κάπου την αναγνώρισα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom