Νέα

Εγκυκλοπαίδεια βυζιών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα piderof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 367K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Χαίρομαι γιατί βλέπω ότι η προσπάθειά μου βρήκε κάποια ανταπόκριση.Όπου γης ταλαιπωρημένοι πλην τιμημένοι βυζολάτρες ενωθείτε...Επειδή πρώτον θέλω να αποδεικνύω όσα λέω γιατί δεν είμαι ούτε παραμυθατζής ούτε ιντερνετογάμης και επειδή δευτερον έλαβα κάποια pm για πληροφοριες κλπ. αποφάσισα να κάνω upload τις φωτο απο τις 3 πραγματικες βυζαρουδες που εχω συναντησει εδω στην Ελλαδα για να δειτε περι τινος προκειται.Μιλαμε για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΒΥΖΑΡΟΥΔΕΣ που κυκλοφορουν εκει εξω και δεν ειναι ουτε πουτανες, ουτε επαγγελματιες, ουτε τιποτα.Την εχω πέσει κ στις 3 αλλα δυστυχως δε γαμησα καμια.Για οσους δεν καταλαβαινουν για τι πραγμα μιλαω, διαβαστε την παρατηρηση 6) του τεραστιου post με το οποιο ανοιξα αυτο το θεμα.Λογω κακης γωνιας ληψης οι βυζαρες της Χαλκιδεας δεν φαινονται στη φωτο οπως ειναι στην πραγματικοτητα.Ειναι πολυ μεγαλυτερες απο οτι φαινονται.Αν και εχω κι αλλες πιο καθαρες φωτο απο τις συγκεκριμενες, επελεξα να παραθεσω αυτες στις οποιες δε φαινονται προσωπα (καθαρα τουλαχιστον) για ευνοητους λογους.Απολαυστε...
 

Συνημμένα

  • rosida.jpg.png
    rosida.jpg.png
    140,9 KB · Εμφανίσεις: 159
  • tsigana.jpg.png
    tsigana.jpg.png
    104,8 KB · Εμφανίσεις: 169
  • xaldikea.jpg.png
    xaldikea.jpg.png
    126,6 KB · Εμφανίσεις: 167

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Παιδες οον αφορά αυτηήν την Μαρία στο ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟΝ...εχει μεγαλυτερα απο της Λαουρας? Ειναι πιο χοντρή? οποιος εχει εμπειρια ας ενημερώσει. ...

τίποτα? κανένας δεν δοκίμασε?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Την έπεσες και στην τσιγγάνα ρε θηρίο;
 

Επισκέπτης
κ)Κατερινα Μαραγκου (δημοσιογραφος - Ομορφος κοσμος (MEGA))

Δεν ξέρω αν τα  έχεις δεί από κοντά, αλλά πρόκειται για μεγάλη εμπειρία...Τρελλό Βυζί...

Χάνεις το φώς σου....

Κ που να τα χουφτώσεις ... Τυφλώνεσαι πραγματικά...

Μιλάμε για αυθεντικό Βυζί, πληθωρικό εκ γεννησημιού του,  χωρίς σιλικόνες κ λοιπά χημικά ...


 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
ποία είναι αυτή? μου έχε ξεφύγει....
υπάρχει φώτο?
 
OP
OP
P

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Φίλε, μάλλον δεν έχεις γυρίσει καλά την Βόρειο Ελλάδα...
Έχεις δίκιο φίλε μου για τη Β.Ελλαδα.Οντως σε σχεση με την υπολοιπη Ελλαδα, εκει συναντας πιο συχνα βυζαρουδες, κυριως στην Κομοτηνη και στην Ξανθη.Σε σχεση ομως με τις χωρες που ανεφερα στο πρωτο μου μηνυμα ειμαστε ακομα πολυ πισω...

Συμπληρωματικος καταλογος με Ελληνιδες βυζαρουδες:
-Αθηνα Τσιλιρα (ηθοποιος)
-Κωνσταντια Χριστοφοριδου (ηθοποιος)
-Αγγελικη Νικολουλη (δημοσιογραφος)
-Ελινα Καντζα (μοντελο)
-Νικολεττα Ραλλη (μοντελο, ηθοποιος)
-Ασπασια Τζιτζικακη (ηθοποιος)
-Νανσυ Τζουλακη (μοντελο, τραγουδιστρια)
-Σαγια (τραγουδιστρια)
-Τζενη Μποτση (ηθοποιος)
-Φραντζεσκα Μελα (πρωην παιχτρια BigBrother)
-Καλομοιρα Σαραντη (τραγουδιστρια, ηθοποιος)-καλο βυζι για την ηλικια της και τη μαλακια της...
Παντως επειδη καποιοι γραφουν ονοματα αβερτα, θα πρεπει να πουμε οτι κανονικα στις βυζαρουδες δε θα πρεπει να συνυπολογιζουμε τις σιλικονατες γιατι αυτες δε γεννηθηκαν αλλα εγιναν βυζαρουδες με εγχειρηση.Επομενως σε ειδικη κατηγορια μπαινουν οι Αννετ Αρτανι, Μαστροκωστα, Ινα Λαζοπουλου, Ορθουλα Παπαδακου, Μαντω, Ιωαννα Λιλλη, Χριστινα Κολετσα και ολες οσες σιλικονατες εχω γραψει στο αρχικο μου μηνυμα...
Υπενθυμιζω οτι στο θεμα "Συλλογες" της κατηγοριας "Σεξ γενικα"εχω ποσταρει μπολικο βυζο-υλικο για την εμπεδωση της εννοιας ΒΥΖΑΡΕΣ.
Για οσους ενδιαφερονται καλα pay site με φυσικες βυζαρουδες ειναι τα:
1)scoreland.com
2)voluptuous.com
3)pinupfiles.com
4)bignaturals.com
5)nadine-j.de
Ενω οσοι ενδιαφερεστε για φωτο με ΤΡΕΛΑ ΒΥΖΙΑ στο τσαμπε, ανοιξτε ενα λογαριασμο e-mail στο και οταν ολοκληρωθει η εγγραφη σας, πηγαινετε στην αρχικη σελιδα στα Groups και πληκτρολογηστε στη γραμμη διευθυνσεων του Internet Explorer τις εξης διευθυνσεις:
1)2)3)4)5)6)7)8)9)10)Καλη διασκεδαση!!!
 
OP
OP
P

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Η φωτο που ακολουθει νομιζω δε χρειαζεται σχολια.
Και οι 2 γκομενες ειναι μουναρες αλλα οπως και να το κανουμε...
:boobies: :boobies: :boobies: ;) ;) ;) :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • Αλλα τα ματια του λαγου.jpg.png
    Αλλα τα ματια του λαγου.jpg.png
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 127

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο φίλε μου για τη Β.Ελλαδα.Οντως σε σχεση με την υπολοιπη Ελλαδα, εκει συναντας πιο συχνα βυζαρουδες, κυριως στην Κομοτηνη και στην Ξανθη.Σε σχεση ομως με τις χωρες που ανεφερα στο πρωτο μου μηνυμα ειμαστε ακομα πολυ πισω...

Συμπληρωματικος καταλογος με Ελληνιδες βυζαρουδες:
-Αθηνα Τσιλιρα (ηθοποιος)
-Κωνσταντια Χριστοφοριδου (ηθοποιος)
-Αγγελικη Νικολουλη (δημοσιογραφος)
-Ελινα Καντζα (μοντελο)
-Νικολεττα Ραλλη (μοντελο, ηθοποιος)
-Ασπασια Τζιτζικακη (ηθοποιος)
-Νανσυ Τζουλακη (μοντελο, τραγουδιστρια)
-Σαγια (τραγουδιστρια)
-Τζενη Μποτση (ηθοποιος)
-Φραντζεσκα Μελα (πρωην παιχτρια BigBrother)
-Καλομοιρα Σαραντη (τραγουδιστρια, ηθοποιος)-καλο βυζι για την ηλικια της και τη μαλακια της...
Παντως επειδη καποιοι γραφουν ονοματα αβερτα, θα πρεπει να πουμε οτι κανονικα στις βυζαρουδες δε θα πρεπει να συνυπολογιζουμε τις σιλικονατες γιατι αυτες δε γεννηθηκαν αλλα εγιναν βυζαρουδες με εγχειρηση.Επομενως σε ειδικη κατηγορια μπαινουν οι Αννετ Αρτανι, Μαστροκωστα, Ινα Λαζοπουλου, Ορθουλα Παπαδακου, Μαντω, Ιωαννα Λιλλη, Χριστινα Κολετσα και ολες οσες σιλικονατες εχω γραψει στο αρχικο μου μηνυμα...
Υπενθυμιζω οτι στο θεμα "Συλλογες" της κατηγοριας "Σεξ γενικα"εχω ποσταρει μπολικο βυζο-υλικο για την εμπεδωση της εννοιας ΒΥΖΑΡΕΣ.
Για οσους ενδιαφερονται καλα pay site με φυσικες βυζαρουδες ειναι τα:
1)scoreland.com
2)voluptuous.com
3)pinupfiles.com
4)bignaturals.com
5)nadine-j.de
Ενω οσοι ενδιαφερεστε για φωτο με ΤΡΕΛΑ ΒΥΖΙΑ στο τσαμπε, ανοιξτε ενα λογαριασμο e-mail στο και οταν ολοκληρωθει η εγγραφη σας, πηγαινετε στην αρχικη σελιδα στα Groups και πληκτρολογηστε στη γραμμη διευθυνσεων του Internet Explorer τις εξης διευθυνσεις:
1)2)3)4)5)6)7)8)9)10)Καλη διασκεδαση!!!
Έχεις δίκιο φίλε μου για τη Β.Ελλαδα.Οντως σε σχεση με την υπολοιπη Ελλαδα, εκει συναντας πιο συχνα βυζαρουδες, κυριως στην Κομοτηνη και στην Ξανθη.Σε σχεση ομως με τις χωρες που ανεφερα στο πρωτο μου μηνυμα ειμαστε ακομα πολυ πισω...

Συμπληρωματικος καταλογος με Ελληνιδες βυζαρουδες:
-Αθηνα Τσιλιρα (ηθοποιος)
-Κωνσταντια Χριστοφοριδου (ηθοποιος)
-Αγγελικη Νικολουλη (δημοσιογραφος)
-Ελινα Καντζα (μοντελο)
-Νικολεττα Ραλλη (μοντελο, ηθοποιος)
-Ασπασια Τζιτζικακη (ηθοποιος)
-Νανσυ Τζουλακη (μοντελο, τραγουδιστρια)
-Σαγια (τραγουδιστρια)
-Τζενη Μποτση (ηθοποιος)
-Φραντζεσκα Μελα (πρωην παιχτρια BigBrother)
-Καλομοιρα Σαραντη (τραγουδιστρια, ηθοποιος)-καλο βυζι για την ηλικια της και τη μαλακια της...
Παντως επειδη καποιοι γραφουν ονοματα αβερτα, θα πρεπει να πουμε οτι κανονικα στις βυζαρουδες δε θα πρεπει να συνυπολογιζουμε τις σιλικονατες γιατι αυτες δε γεννηθηκαν αλλα εγιναν βυζαρουδες με εγχειρηση.Επομενως σε ειδικη κατηγορια μπαινουν οι Αννετ Αρτανι, Μαστροκωστα, Ινα Λαζοπουλου, Ορθουλα Παπαδακου, Μαντω, Ιωαννα Λιλλη, Χριστινα Κολετσα και ολες οσες σιλικονατες εχω γραψει στο αρχικο μου μηνυμα...
Υπενθυμιζω οτι στο θεμα "Συλλογες" της κατηγοριας "Σεξ γενικα"εχω ποσταρει μπολικο βυζο-υλικο για την εμπεδωση της εννοιας ΒΥΖΑΡΕΣ.
Για οσους ενδιαφερονται καλα pay site με φυσικες βυζαρουδες ειναι τα:
1)scoreland.com
2)voluptuous.com
3)pinupfiles.com
4)bignaturals.com
5)nadine-j.de
Ενω οσοι ενδιαφερεστε για φωτο με ΤΡΕΛΑ ΒΥΖΙΑ στο τσαμπε, ανοιξτε ενα λογαριασμο e-mail στο και οταν ολοκληρωθει η εγγραφη σας, πηγαινετε στην αρχικη σελιδα στα Groups και πληκτρολογηστε στη γραμμη διευθυνσεων του Internet Explorer τις εξης διευθυνσεις:
1)2)3)4)5)6)7)8)9)10)Καλη διασκεδαση!!!

Aγαπητέ φίλε και λοιποί ενδιαφερόενοι, μπορείτε δείτε πολύ πλούσιο υλικό dressed boobs (fotos & videos από youtube) στο . Mιλάμε για φοβερά πλούσιο υλικό !!
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Αδέλφια βυζολάτρες, μη λησμονάτε την θεά Gianna Michaels!  :jerking:
 

Συνημμένα

  • 16.jpg
    16.jpg
    34,2 KB · Εμφανίσεις: 104
  • btra2316085df.jpg
    btra2316085df.jpg
    56,3 KB · Εμφανίσεις: 98

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Aγαπητέ φίλε και λοιποί ενδιαφερόενοι, μπορείτε δείτε πολύ πλούσιο υλικό dressed boobs (fotos & videos από youtube) στο . Mιλάμε για φοβερά πλούσιο υλικό !!
Φιλε συναγωνιστη σε αυτο το site πως κατεβαζεις εικονες?Πρεπει να κανεις εγγραφη πρωτα?Ειναι καθαρο,'η θα τρεχουμε με τιποτα χρεωσεις?
 

kauloulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Απλά έτσι... :grin:
 

Συνημμένα

  • parta.jpg
    parta.jpg
    92,8 KB · Εμφανίσεις: 166

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Όχι φίλε, απλά κάνεις κλικ στις εικόνες. Επίσης μπές και στο forum, στις ημερήσιες λίστες. Θα τρελαθείς... Κατά τα άλλα το site είναι καθαρό.
 

APOLLO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ,το μονο που εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!



Στην λιστα με βυζαρουδες να προσθεσω την Ευα στην Σολωνος.
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
...Ενω οσοι ενδιαφερεστε για φωτο με ΤΡΕΛΑ ΒΥΖΙΑ στο τσαμπε, ανοιξτε ενα λογαριασμο e-mail στο και οταν ολοκληρωθει η εγγραφη σας, πηγαινετε στην αρχικη σελιδα στα Groups και πληκτρολογηστε στη γραμμη διευθυνσεων του Internet Explorer τις εξης διευθυνσεις:
1)2)3)4)5)6)7)8)9)10)Καλη διασκεδαση!!!
Μιας και ανέφερες τα Yahoo Groups, μήπως έχεις περισσότερες πληροφορίες γιά την Kana Thepuffa με τις φυσικές ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ρόγες?
 

Συνημμένα

  • 3f34.jpg
    3f34.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 79
  • cad0.jpg
    cad0.jpg
    11,2 KB · Εμφανίσεις: 80
OP
OP
P

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Κατω απο το avatar μου γραφει:"breasts are not made just to feed babies"... Για του λογου το αληθες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom