Νέα

εγκαυμα απο εξατμιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BIASTIS.XXX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
ολοι εχουμε στα γονατα σημαδακια απο τα πεσιματα αλλα εδω μιλαμε για πολυ μεγαλο σημαδι σε εκταση ασε που τα σημαδια αποτα πεσιματα δεν φαινονται
..ε και σου ξαναλεω...So what..??!!
Eχεις ενα σημαδι στο εσωτερικο μερος του ποδιου σου... Τι εγινε????
Δεν ειναι στο προσωπο...
Εκει που ειναι ,δεν σε ενοχλει ουτε στις επαγγελματικες σου συναναστοφρες... αλλα ουτε κ στις προσωπικες σου.... ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μαλακιες μην ακους τιποτα και κανεναν μην πας σε κανενα γιατρο τιποτα ειναι ολοι χασαπηδες....Η αδερφη  μου ειχε παει σε ενα πουστογιατρο πουστηδες δηλαδη ειναι ολοι και της ελεγε να της κοψει κομματι απο τον κωλο να της βαλει εκει γιατι ειχε κανει κ βαθουλωμα....Μαλακιες και παλι ουτε σημαδι εχει τωρα ουτε τιποτα δεν αφηνει τιποτα μην ακους κανεναν....θα φυγει με τον καιρο......Μακρια απο πουστηδες γιατρους στο Ελλαντα θελουν ολοι σκοτωμα μαζικο....
δηλαδη οταν θα εκλανε θα μυριζε το ποδι της τυπε? :grin:

τυπε δεν θα εννοουσε κομματι
δερμα ηθελε να κοψει και να βαλει
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
δηλαδη οταν θα εκλανε θα μυριζε το ποδι της τυπε? :grin:

τυπε δεν θα εννοουσε κομματι
δερμα ηθελε να κοψει και να βαλει

δηλαδή είναι καλύτερο να φαίνεται στάμπα στον κώλο απ'ότι στο πόδι :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ολοι εχουμε στα γονατα σημαδακια απο τα πεσιματα αλλα εδω μιλαμε για πολυ μεγαλο σημαδι σε εκταση ασε που τα σημαδια αποτα πεσιματα δεν φαινονται
και τι εγινε ρε τυπε
θα εισαι και σημαδεμενος :grin:
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Έπαθα και εγώ ρε γμτ  :headbang: :headbang: Και αρχικά έβαλα κρέμα jalplast που λέει είναι αναπλαστική και για εγκαύματα και την επόμενη πήγα στο φαρμακείο και αντί να μου δώσει καμιά αλοιφή της προκοπής μου έδωσε μια βλακεία κεραλοιφή που είναι για το πρόσωπο  :idiot: και μου είπε ότι με αυτή δεν θα μου μείνει σημάδι. Και εδώ βλέπω ότι θα μείνει τελικά ό,τι και να κάνω. :headbang: :headbang:
Έχω πάθει ξανά και στην δεξιά γάμπα χειρότερο κάψιμο, έμεινε σημάδι αλλά δεν φαίνεται ιδιαίτερα, τώρα θα έχω και το συμμετρικό του στην αριστερή.  :headbang:

Το βλέπω και με πιάνουν τα νεύρα μου, λες και έχω λέπρα εκεί είναι.  :tickedoff:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Έπαθα και εγώ ρε γμτ  :headbang: :headbang: Και αρχικά έβαλα κρέμα jalplast που λέει είναι αναπλαστική και για εγκαύματα και την επόμενη πήγα στο φαρμακείο και αντί να μου δώσει καμιά αλοιφή της προκοπής μου έδωσε μια βλακεία κεραλοιφή που είναι για το πρόσωπο   :idiot: και μου είπε ότι με αυτή δεν θα μου μείνει σημάδι. Και εδώ βλέπω ότι θα μείνει τελικά ό,τι και να κάνω. :headbang: :headbang:
Έχω πάθει ξανά και στην δεξιά γάμπα χειρότερο κάψιμο, έμεινε σημάδι αλλά δεν φαίνεται ιδιαίτερα, τώρα θα έχω και το συμμετρικό του στην αριστερή.  :headbang:

Το βλέπω και με πιάνουν τα νεύρα μου, λες και έχω λέπρα εκεί είναι.  :tickedoff:
kellosoft ;)θα παρει πολυ καιρο αλλα θα κανει δουλεια
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom