Νέα

Edging handjob

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akatergastos Outlaw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Τέα....η ειδική στο.....σοβατισμα....χιχιχι....κορίτσι κάνω πλάκα προφανώς....εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι η τυχόν υπερδιέγερση του προστάτη....και οι οποίες αρνητικές συνέπειες της υπερδιέγερση για αρκετή ώρα
Έχεις δίκιο για αυτό κοίτα να πέσεις σε σωστά χέρια.
Μίλησε κ με τους παλιούς σε pm που το
Έλαβαν είτε από εμένα ειτε
Από κάποιες εναλλακτικές θεραπεύτριες στο εξωτερικό θα σε κατατοπίσουν ώστε να μην υπάρχουν άσχημες συνέπειες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.932
Κριτικές
99
Like
47.367
Πόντοι
21.511
Ψάξε στο ίντερνετ και άμα βρεις το ίδιο θα κάτσω να με κλάσεις.
Καλημέρα
No Way Wow GIF
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Σου ζήτησα να μου πεις πως γίνεται; Το πως γίνεται (ως πελάτης) το γνωρίζω. Το αν το κανεις ζήτησα να μάθω…
Ναι βέβαια αφού υπάρχουν δημοσιεύσεις κείμενα σε όλα τα social media Facebook και instagram του γραφείου και νομίζω ότι το έχουν γράψει και πελάτες δημόσια ότι έλαβαν την υπηρεσία αυτή στο παρελθόν από το γραφείο.
Κ Από την Πεύκη από το 2016 όσοι το ήξεραν από εμπειρίες τους στο εξωτερικό τότε μου το ζητούσαν , πάντα υπήρχε ως παροχή υπηρεσιών σε συνδυασμό πάντα με το μασάζ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
Ναι βέβαια αφού υπάρχουν δημοσιεύσεις κείμενα σε όλα τα social media Facebook και instagram του γραφείου και νομίζω ότι το έχουν γράψει και πελάτες δημόσια ότι έλαβαν την υπηρεσία αυτή στο παρελθόν από το γραφείο.
Κ Από την Πεύκη από το 2016 όσοι το ήξεραν από εμπειρίες τους στο εξωτερικό τότε μου το ζητούσαν , πάντα υπήρχε ως παροχή υπηρεσιών σε συνδυασμό πάντα με το μασάζ.
Οπότε απο Σεπτέμβρη με το άνοιγμα και αυτό σαν υπηρεσία ???
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Οπότε απο Σεπτέμβρη με το άνοιγμα και αυτό σαν υπηρεσία ???
Καλησπέρα.
Πάντα υπήρχε ως παροχή υπηρεσιών σε συνδυασμό με το μασάζ.
Από Σεπτέμβριο πάλι κοντά σας με το άνοιγμα του γραφείου.
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Δεν εννοούμε αυτό.
Άλλο το happy ending handjob.
Άλλο το edging slowly progress.

Καλημέρα
Καλα εσυ τοτε πρεπει να δινεις επεξηγηση μαζι με τον τιμοκαταλογο μην μπερδευτουμε οι ασχετοι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Καλησπέρα.
Πάντα υπήρχε ως παροχή υπηρεσιών σε συνδυασμό με το μασάζ.
Από Σεπτέμβριο πάλι κοντά σας με το άνοιγμα του γραφείου.
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.
θα εχετε δικο σας χωρο ?
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: TEA

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
81
Like
248
Πόντοι
20
Τεα κάνεις edging?
Απ’ όσες το ζήτησα, είτε με κοιτούσαν με απορία, είτε το έπιαναν σαν να ήταν λεβιέ ταχυτήτων.
Το καλυτερo το κανει κορασιδα που δεν την περιμενεις απο το massage your senses φιλαρακι...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το καλυτερo το κανει κορασιδα που δεν την περιμενεις απο το massage your senses φιλαρακι...
Καλή η πληροφορία ,κάτι περισσότερο θα ήταν ενδιαφέρον ...εκτός εάν το κάνει μόνο με εσένα
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
81
Like
248
Πόντοι
20
Καλή η πληροφορία ,κάτι περισσότερο θα ήταν ενδιαφέρον ...εκτός εάν το κάνει μόνο με εσένα
Η τζωρτζια ειναι φιλαρακο μου,πετιτ κοριτσακι αλλα το ταντρα οπως τ οναμαζει ειναι φοβερο...δεν προχωραει παρακατω αλλα ειναι πολυ καλη σ'αυτο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.525
Πόντοι
1.056
Η τζωρτζια ειναι φιλαρακο μου,πετιτ κοριτσακι αλλα το ταντρα οπως τ οναμαζει ειναι φοβερο...δεν προχωραει παρακατω αλλα ειναι πολυ καλη σ'αυτο
και ποσο χρεωνει ; Θυμάσαι;
 

Benjohnson

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
7
Like
170
Πόντοι
280
Αναμένω κι εγώ την απάντηση με ενδιαφέρον.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
533
Like
1.324
Πόντοι
206
Από 35+++ αρχίζουν να δημιουργούνται προβλήματα στον προστάτη.. προσοχή. Λογικά αυτά θα γράφονται στα ψιλά γράμματα!
Καλημέρες.
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
81
Like
248
Πόντοι
20
και ποσο χρεωνει ; Θυμάσαι;
Μαζι με b2b κ ταντρα οπως το λεει την πρωτη φορα 50 κ τη δευτερη 40.b2b δε λεει γιατι εχει πολυ μικρο στηθος,δεν το προτεινω.το φραπεδακι ομως για μενα τελειο,η φωτο ειναι πραγματικη
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η τζωρτζια ειναι φιλαρακο μου,πετιτ κοριτσακι αλλα το ταντρα οπως τ οναμαζει ειναι φοβερο...δεν προχωραει παρακατω αλλα ειναι πολυ καλη σ'αυτο
Αυτό έχει σημασία φίλε … μετράει το αποτέλεσμα μιας πετυχημένης συνεδρίας που σε ικανοποιεί έστω και μέχρι ένα σημείο !!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Η τζωρτζια ειναι φιλαρακο μου,πετιτ κοριτσακι αλλα το ταντρα οπως τ οναμαζει ειναι φοβερο...δεν προχωραει παρακατω αλλα ειναι πολυ καλη σ'αυτο
παλαιότερα στέλνανε φωτό μια Τζορτζίνας petit και αυτή ,πρόκειται περί της ίδιας ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom