Νέα

Έχω ελπίδες να κρεμάσω τα παπούτσια ή άδικα θα το επιχειρήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχω ελπιδες?

  • ειναι τοσο φλου που δεν εχω ιδεα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
ποικιλια στις γκομενες εννοω παιχτη, οχι στα Α. καβλια σαν και σενα και στις Α. προτιμησεις σου :sad2:
ασε ρε καραγκιοζακο
που ειναι οι κριτικες αυτων που σε πληρωνουν τοτε;
που ειναι το γυναικειο μπουρδελα τελεια κομ δε μας ειπες;
που ειναι τα γυναικεια μπουρδελα;
αφου ειναι ολα ισα και ομοια που ειναι ολα αυτα;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
ασε ρε καραγκιοζακο
που ειναι οι κριτικες αυτων που σε πληρωνουν τοτε;
που ειναι το γυναικειο μπουρδελα τελεια κομ δε μας ειπες;
που ειναι τα γυναικεια μπουρδελα;
αφου ειναι ολα ισα και ομοια που ειναι ολα αυτα;
σου απαντησα πριν, αλλα εχεις παθει ντελουλου μαλακιας τωρα απο τις φαπες που τρως τοση ωρα. :sad2:
btw, εσενα οι κριτικες σου και η προσφορα σου στο συγκεκριμενο σαητ, που ειναι απο το 2009 ? :think:
την αποχη λογω πρωκτου 13 ετων, τη βγαζω.
εκτος απο Α. καρπαζοεισπρακτωρας που εισαι εννοω.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
σου απαντησα πριν, αλλα εχεις παθει ντελουλου μαλακιας τωρα απο τις φαπες που τρως τοση ωρα. :sad2:
btw, εσενα οι κριτικες σου και η προσφορα σου στο συγκεκριμενο σαητ, που ειναι απο το 2009 ? :think:
εκτος απο Α. καρπαζοεισπρακτωρας που εισαι εννοω.
δεν απαντησες ποτε
ψευταρα
δειξε που απαντησες
μηπως ειναι ψεμα και οι κριτικες σου, οπως την πατησες και το παραδεχτηκες και μετα αρχισες να πουλας φιδια οτι ταχα σε πληρωνουν κιολας;
μηπως σε γαμανε πακιστανοι στα μπουρδελα κι εσυ γραφεις "κριτικες" για να κανεις τον αντρα;
μηπως απο το πολυ "ισα και ομοια" τελικα και το μουνι με την πουτσα σου φαινονται "ισα και ομοια" :2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
δεν απαντησες ποτε
ψευταρα
δειξε που απαντησες
μηπως ειναι ψεμα και οι κριτικες σου, οπως την πατησες και το παραδεχτηκες και μετα αρχισες να πουλας φιδια οτι ταχα σε πληρωνουν κιολας;
μηπως σε γαμανε πακιστανοι στα μπουρδελα κι εσυ γραφεις "κριτικες" για να κανεις τον αντρα;
μηπως απο το πολυ "ισα και ομοια" τελικα και το μουνι με την πουτσα σου φαινονται "ισα και ομοια" :2funny:
#159
παιχτη μην κονφιρμαρεις τη μαλακια σου συνεχεια.
δειξε λιγο ελεος στον εαυτο σου και σταματα να τον τιμωρεις.
αντε νανακια γιατι περασε και η ωρα :sopase:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
#159
παιχτη μην κονφιρμαρεις τη μαλακια σου συνεχεια.
δειξε λιγο ελεος στον εαυτο σου και σταματα να τον τιμωρεις.
αντε νανακια γιατι περασε και η ωρα :sopase:
καλα εισαι ντιπ για ντιπ χαζος ε;
αλλο σε ρωταω και αλλο απαντας
εγω σε ρωτησα που ειναι οι κριτικες αυτων που σε πληρωνουν και που ειναι τα γυναικεια μπουρδελα
εισαι οντως χαζος η απλα ταχεις χασει απο το πολυ ξεφτιλισμα που σου χω ριξει;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
καλα εισαι ντιπ για ντιπ χαζος ε;
αλλο σε ρωταω και αλλο απαντας
εγω σε ρωτησα που ειναι οι κριτικες αυτων που σε πληρωνουν και που ειναι τα γυναικεια μπουρδελα
εισαι οντως χαζος η απλα ταχεις χασει απο το πολυ ξεφτιλισμα που σου χω ριξει;
βρε κρυφοπουστριγκο καπαμα τι να απαντησω σε βλακειες που γραφεις ? :rolleyes:
αφου το αη κιου σου πρεπει να ειναι ισα με 50... και χαρη σου κανω. :uglystupid:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
βρε κρυφοπουστριγκο καπαμα τι να απαντησω σε βλακειες που γραφεις ? :rolleyes:
αφου το αη κιου σου πρεπει να ειναι ισα με 50... και χαρη σου κανω. :uglystupid:
το iq μου εχει πεσει στο 50 επειδη σου μιλαω :2funny:
το ληγω γιατι σε λιγο θα καταληξω βλακας σαν κι εσενα
οσο και να λες οτι ριχνεις καρπαζιες η αληθεια ειναι οτι τις τρως απανωτες κιεχεις σαλεψει
οπως οσο και να ονειρευεσαι οτι σε πληρωνουν για να γαμας, η αληθεια ειναι οτι πληρωνεις (και γαμιεσαι κιολας απο Πακιστανους :2funny:)
αντε καληνυχτα βλακακο
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
θα ειναι σιγουρα μια πολυ μακρα και παρα πολυ δυσκολη μαχη, σε 2 μετωπα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ας ορίσουμε την έννοια της πίστης καταρχήν.
Πίστη σήμαινει γενικά η ισχυροποίηση ενός πιστεύω.
Σε επίπεδο σχέσεων σημαίνει να πιστεύεις ότι ένας άνθρωπος μπορεί να σε συμπληρώσει σωστά.
Βασικά η λέξη αυτή έχει χριστιανικές ρίζες και σημαίνει πίστη σε ένα όρκο που δόθηκε ενώπιον Θεού και ανθρώπων.
Κακως δίδονται όμως τέτοιοι όρκοι γιατι είναι πολύ εύκολο να καταπατηθουν.
Είναι λαθος να βάζεις στον εαυτό σου αυστηρούς κανόνες συνύπαρξης μ έναν άνθρωπο.
Το να τρως κάθε μέρα το ίδιο φαγητό θα σε κάνει γρήγορα να μπουχτισεις.
Αν θες οικογένεια και παιδιά κάνε,αλλά μη στερήσεις από τον εαυτό σου άλλες γυναίκες.
Το να γαμας αλλού δε σημαίνει ότι δεν αγαπάς τη γυναίκα σου.
Τι σχέση έχει το κούνημα της πέτσας του πέους παλινδρομικα μέσα σ' ένα μουνί και η κορύφωση μιας ηδονής με την αγάπη και την αφοσίωση στην οικογένειά σου;
Ένας εγωισμός είναι όλα.Αυτος πληγώνεται αν η γυναίκα σου πάει αλλού η εσύ με άλλη
Έχουμε προγραμματιστεί κακώς να πιστεύουμε ότι είμαστε μοναδικοί για κάποια η πως κάποια θα ναι μοναδική για εμάς.
Δεν είμαι ρομαντικό.Ειναι εξωπραγματικό.
Για αυτό και τα διαζύγια πληθαίνουν κατά κόρον.
Για αυτό και οι χρόνια παντρεμένοι γαμανε άλλες και τρεμουν τα πόδια τους από καύλα.
Άσχημο; Ωστόσο πραγματικό.
Μέχρι ένα σημείο που ο άλλος θέλει να μείνει πιστός σε μια γυναίκα,είναι δεκτό.Αλλωστε και οι πουτανες κέρατο είναι.Εγω αν θα έκοβα για ένα λόγο είναι μη κολλήσω τίποτα έστω και κάτι απλό και προδοθω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά όχι μόνο αυτό αλλά μη κολλήσω και τη κοπέλα που δε μου φταίει σε τίποτα
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Μέχρι ένα σημείο που ο άλλος θέλει να μείνει πιστός σε μια γυναίκα,είναι δεκτό.Αλλωστε και οι πουτανες κέρατο είναι.Εγω αν θα έκοβα για ένα λόγο είναι μη κολλήσω τίποτα έστω και κάτι απλό και προδοθω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά όχι μόνο αυτό αλλά μη κολλήσω και τη κοπέλα που δε μου φταίει σε τίποτα
ειναι κι αυτος ενας πολυ σημαντικος λογος.
μετα απο λιγες μονο μερες προσπαθειας, λυγισα και στα 2 μετωπα.
πρεπει να το παρω σιγουρα πιο σοβαρα και παλι απ την αρχη
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
ειναι κι αυτος ενας πολυ σημαντικος λογος.
μετα απο λιγες μονο μερες προσπαθειας, λυγισα και στα 2 μετωπα.
πρεπει να το παρω σιγουρα πιο σοβαρα και παλι απ την αρχη
Γιατί πιέζεις τον εαυτό σου.Διαλεξε μια μέση λυση
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Άλλωστε όλοι οι μπουρδελιαρηδες ξερούν ότι αυτός ο δρόμος δεν έχει επιστροφή
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Άλλωστε όλοι οι μπουρδελιαρηδες ξερούν ότι αυτός ο δρόμος δεν έχει επιστροφή
απ ολα υπαρχει επιστροφη εκτος απ τον θανατο...αν και γι αυτο ακομα υπαρχουν διαφορες αποψεις
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
ειναι κι αυτος ενας πολυ σημαντικος λογος.
μετα απο λιγες μονο μερες προσπαθειας, λυγισα και στα 2 μετωπα.
πρεπει να το παρω σιγουρα πιο σοβαρα και παλι απ την αρχη
Αδερφέ, δε σε γνωρίζω, δε με γνωρίζεις, και πιθανότατα δε θα γνωριστούμε ώστε να μπορέσω να σου πω κάτι επί προσωπικού. Από όσα γράφεις μπορώ απλά να κάνω εικασίες και αναγωγές βάσει των εμπειριών μου. Έχω γράψει νωρίτερα την άποψή μου και νομίζω έγραψα και το πώς έκοψα το τσιγάρο: όταν το σιχάθηκα.
Έτσι θα ''κόψεις'' και εσύ μία ''κακή'' συνήθεια: όταν τη σιχαθείς. Δε θα την κόψεις επειδή ''πρέπει'' για μία γκόμενα που θεωρείς ότι είναι (και ίσως να έχεις δίκιο) η γυναίκα της ζωής σου. Πιθανότατα δε θα κόψεις καμία από τις δύο συνήθειες, τα call girls σίγουρα δεν κόβονται, ίσως απλά να κάνεις μία μακρά (για τα δικά σου δεδομένα) αποχή, αλλά πάλι εκεί θα ξαναγυρίσεις. Και να θυμάσαι: ο διψασμένος που περπατά στην έρημο, πέφτει με τα μούτρα στο νερό όταν το βρει μπροστά του.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Αδερφέ, δε σε γνωρίζω, δε με γνωρίζεις, και πιθανότατα δε θα γνωριστούμε ώστε να μπορέσω να σου πω κάτι επί προσωπικού. Από όσα γράφεις μπορώ απλά να κάνω εικασίες και αναγωγές βάσει των εμπειριών μου. Έχω γράψει νωρίτερα την άποψή μου και νομίζω έγραψα και το πώς έκοψα το τσιγάρο: όταν το σιχάθηκα.
Έτσι θα ''κόψεις'' και εσύ μία ''κακή'' συνήθεια: όταν τη σιχαθείς. Δε θα την κόψεις επειδή ''πρέπει'' για μία γκόμενα που θεωρείς ότι είναι (και ίσως να έχεις δίκιο) η γυναίκα της ζωής σου. Πιθανότατα δε θα κόψεις καμία από τις δύο συνήθειες, τα call girls σίγουρα δεν κόβονται, ίσως απλά να κάνεις μία μακρά (για τα δικά σου δεδομένα) αποχή, αλλά πάλι εκεί θα ξαναγυρίσεις. Και να θυμάσαι: ο διψασμένος που περπατά στην έρημο, πέφτει με τα μούτρα στο νερό όταν το βρει μπροστά του.
ο εθισμος στα κοριτσια δε μου κανει κακο αμεσα αλλα θετει σε αμεσο κινδυνο την παρουσα και μελλοντικη μου ευτυχια, καθως και αλλων κοντινων μου ανθρωπων.
ο αλλος μου εθισμος με καταστρεφει σχεδον καθημερινα εδω και παρα πολλα χρονια.
αν ειχα επιλεξει να ζησω μονος, θα συμφωνουσα σε ενα βαθμο μαζι σου.
και παλι θα το θεωρουσα λαθος αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο αφου δεν θα επαιρνα αλλους στο λαιμο μου
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
ο εθισμος στα κοριτσια δε μου κανει κακο αμεσα αλλα θετει σε αμεσο κινδυνο την παρουσα και μελλοντικη μου ευτυχια, καθως και αλλων κοντινων μου ανθρωπων.
ο αλλος μου εθισμος με καταστρεφει σχεδον καθημερινα εδω και παρα πολλα χρονια.
αν ειχα επιλεξει να ζησω μονος, θα συμφωνουσα σε ενα βαθμο μαζι σου.
και παλι θα το θεωρουσα λαθος αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο αφου δεν θα επαιρνα αλλους στο λαιμο μου
Έτσι όπως σε περιγράφεις, θα έλεγα το εξής απλό: το να είναι κανείς μόνος, δεν είναι κατ' ανάγκη κακό. Αντιθέτως, είναι ''κακό'' το να καταστρέφει και άλλους ζώντας με εκείνους ενώ κάλλιστα θα μπορούσε να το έχει αποφύγει.
Δεν υπονοώ κάτι, δε σε μέμφομαι, δε σε ξέρω. Απλά δες και αυτή την οπτική, γιατί το ''ζευγάρωμα'' δεν είναι αυτοσκοπός ούτε πρέπει να γίνει με κάθε τίμημα.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Έτσι όπως σε περιγράφεις, θα έλεγα το εξής απλό: το να είναι κανείς μόνος, δεν είναι κατ' ανάγκη κακό. Αντιθέτως, είναι ''κακό'' το να καταστρέφει και άλλους ζώντας με εκείνους ενώ κάλλιστα θα μπορούσε να το έχει αποφύγει.
Δεν υπονοώ κάτι, δε σε μέμφομαι, δε σε ξέρω. Απλά δες και αυτή την οπτική, γιατί το ''ζευγάρωμα'' δεν είναι αυτοσκοπός ούτε πρέπει να γίνει με κάθε τίμημα.
δε διαφωνω και γι αυτο εγραψα οτι επελεξα να μην ζησω μονος.
πιστευω οτι ο προορισμος του ανθρωπου ειναι οικογενεια γενικα αλλα και παλι ισως δεν ειναι για ολους και δεν το ειχα ποτε αυτοσκοπο, ισως απλα στο πισω μερος του μυαλου μου, αν και οποτε κατσουν οι συγκυριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom