Νέα

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladimir1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
Οχι δεν κοβεται δυστυχως η ευτυχως....
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Καποια στιγμη θα το κοψουμε γιατι
θα εχουμε κοπει και οι ιδιοι απο τον ιδιο τον Μεγαλοδυναμο...
35ari509-1.jpg

Εως εκεινη την ωρα ομως...
ffa19120ad6e30cea60c7fe9f5d52f8d.jpg
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
Θα σας πω τι μου αρέσει στο άθλημα ... ειναι κατι σαν ασφάλεια ζωής...

Ότι και να τύχει... είσαι καλυμενος... και εξηγώ...

Πόσες φορές δεν βγήκα έξω ... να έχω Ελλεηνιδες φοραδες στο τραπέζι να το παίζουν ιστορία ... και εγώ να είμαι ο ποιο cool τύπος... γιατί ...?

Εχω σταμπάρει studio και citiτουρια για την βραδιά ...
και ξέρω ότι θα γαμησω ο κόσμος να χαλάσει...

Έτσι με συνοπτικές διαδικασίες ... αφήνω τους πεινασμένους να ασχολούνται με τα πίτουρα...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Έχετε πει ποτέ στον εαυτό σας για λόγους οικονομικούς ή οικογενειακούς ή λόγους υγείας ότι τέλος, αυτή ήταν η τελευταία πουτάνα που πήγα, το κόβω το άθλημα;
Τα μπουρδέλα για εμάς τους μπουρδελιαρηδες άμα τα κόψουμε είναι σα να κόβουμε το οξυγόνο μας.Εγω δε μπορώ να φανταστώ ούτε έναν χρόνο χωρίς μπουρδέλα.Απλα παλιά πήγαινα πιο συχνά δηλαδή 5-7 φορές το μήνα σε μπουρδέλα πλέον πάω 2 και πιο ποιοτικές σε στούντιο.Δε μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς μπουρδέλα έστω το μήνα 1 φορα θα τη πάω δε γίνεται.Δηλαδη πως να σου δώσω να το καταλάβεις?και άστεγος να μείνω θα κοιτάξω έστω μια φορά το μήνα να πάω σε στούντιο άντε στη φυλής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Ίσως έρθει κάποτε και αυτή η στιγμή, να σταματήσω, ποιός ξέρει τι θα φέρει το μέλλον.

Πάντως, η συχνότητα επισκέψεών μου μεταβάλλεται ανά διαστήματα, ανάλογα με τα κέφια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ίσως έρθει κάποτε και αυτή η στιγμή, να σταματήσω, ποιός ξέρει τι θα φέρει το μέλλον.

Πάντως, η συχνότητα επισκέψεών μου μεταβάλλεται ανά διαστήματα, ανάλογα με τα κέφια.
Εγώ δε πρόκειται να σταματήσω ποτέ τα μπουρδέλα ακόμα και άστεγος να μείνω και δε έχω λεφτά θα πηγαίνω να γαμαω φυλής άντε κανα στούντιο δε αφήνουμε τον αγοραίο έρωτα ποτέ αυτός μας έμαθε δε τον παρατάμε για την κάθε Ελληνίδα.Οι πουτανες μας μάθανε και τις αγαπάμε γι'αυτό και θα τις τιμούμε σε όλη τη ζωή μας.Ειμαι 24 χρόνων έχω πάει σε πουτανες σύνολο 95 φορές και θέλω να πάω άλλες τόσες αμέτρητες όσες περισσότερες φορές τόσο το καλύτερο.Οι πουτανες είναι σα το φαγητό δε χορταινεται ποτέ.Ακομα και σχέση να κάνω 1 φορά το μηνα στούντιο θα πηγαίνω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
γιατι να το κοψεις?απο την στιγμη που περνας καλα και ψυχαγωγεις τον ευατο σου,δεν τιθεται τετοια συζητηση..τωρα αν δεν σηκωνει το πορτοφολι το σπορ,δυστυχως μαζευεσαι καταναγκη
Ναι μαζεύεσαι αλλά και πάλι περιορίζεις τις άλλες ανάγκες προκειμένου να πας εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω έστω μια φορά το μήνα ένα στούντιο επιβάλεται να πάει κανείς ή έστω ρε μάγκες μια φυλής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
47
Like
7.067
Πόντοι
5.646
Ναι μαζεύεσαι αλλά και πάλι περιορίζεις τις άλλες ανάγκες προκειμένου να πας εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω έστω μια φορά το μήνα ένα στούντιο επιβάλεται να πάει κανείς ή έστω ρε μάγκες μια φυλής.
Σωστά...Η ένα μασάζ κάτι τέλος πάντων...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Σωστά...Η ένα μασάζ κάτι τέλος πάντων...
Μασάζ δε συχνάζω φίλε μου αλλά ναι γιατί όχι?πάντως δε μπορώ να δεχθώ να μη πάω ούτε μια φορά το μήνα.Ειμαι 24 και έχω πάει σύνολο 95 φορές σε πουτανες γενικότερα και θέλω να πάω άλλες τόσες άπειρες δε χορταινονται οι πουτανες είμαι ορκισμένος μπουρδελιαρης,ευτυχώς δηλαδή γιατί είναι το ωραιότερο πράγμα να γαμας στα παραδοσιακα ελληνικά μπουρδελα και στούντιο,είμαι μεγας λάτρης της φυλής και κυρίως των στούντιο πεθαίνω για τα στούντιο η ζωή μου όλη.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Όταν κόψει η πουτανα το γαμηση
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Τίποτα δεν είναι παντοτινό. Οι λόγοι ποικίλουν.
 

Realgmer

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Επικοινωνία, χημεία, σεξ.
Αυτά θες σε μία σχέση. Εάν οτιδήποτε απ' τα 3 πάσχει, υπάρχει θέμα.
Το σεξ έχει την βαρύτητα που πρέπει να έχει. Αν δεν καλυπτεσαι λογικό κι επόμενο να γουστάρεις εσκορτιλικια και πουτανες.
Κατά βάθος αυτό που θες είναι μια γκόμενα που θα γαμιεται μαζί σου σαν να μην υπάρχει αύριο και θα κάνει όλα αυτά τα οποία αναζητάς στις πουτανες. Να γλυτώνεις και τα φράγκα. Δύσκολο. Όχι ακατόρθωτο, αλλά ζορικο.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.976
Κριτικές
33
Like
7.000
Πόντοι
3.496
Η bou/τσαρκα ειναι σαν το ψαροτουφεκο μπορει να εχεις ετοιμο μπαρμπουνι στο πιατο δηλαδη απο καμακι γκομενα ή γυναικα, αλλα αλλη χαρη εχει τo ψαχνω απο τοπο σε τοπο για να βρω καποια αγρια συναγριδα. Σε γεμιζει αδρεναλινη η αναζητηση στο αγνωστο. Ειχα δοκιμασει καποτε να κοψω τις περιηγησεις στους οικους αντοχης με αντικαταστατο ιδιες εκδιδομενες που ειχα γκομενες ερχοταν σπιτι και διανυκτερευαν αλλα δεν τα καταφερα ξανακυλησα στους δρομους της αμαρτιας.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.976
Κριτικές
33
Like
7.000
Πόντοι
3.496
Τώρα ακόμα πιο πολύ λόγο την πανδημίας .... Όσο αναφορά εμένα ακόμα κάνω οφ !!
Eιδικα στην πανδημια το μυαλο στριφογυριζε εκει γιατι ηταν κατι το απογορευμενο εκεινη την περιοδο. Σαν την ποτοαπαγορευση ενα πραγμα. Τοτε σε επιανε μια τρελα και ηθελες περισσοτερο να πας εκει, ετσι πηγαινες στα κρυφα bou που ειχε μερικα και γινοταν δουλιτσα, υπηρχαν και κανα δυο στουντιο με καλα λαγουδακια μεσα. Κουμπωνομουν τοτε με αρκετες βιταμινες κατα του κορνοιου και γινοταν η μαχη τοου δραμαλη μεσα.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
θα δωσω καποιες τελευταιες παραστασεις και θα προσπαθησω να ξεφυγω απο το αθλημα.
μαχαιρι δε θα κοπει αμεσως, αλλα θα ελαττωθει πολυ, παρα πολυ.
ηδη το εχω κανει απο αρχες του 2024 με μονο 2 επισκεψεις σε σπιτια...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.092
Πόντοι
216
Η οποιαδήποτε ασφαλής πρόβλεψη αυτού του είδους είναι δύσκολη ως αδύνατη, βρίσκω.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.092
Πόντοι
216
Δεν ακούγεται πάντως ως καλή ιδέα, να εγκαταλείψει κανείς πλήρως τούτη τη δραστηριότητα, «το άθλημα», το χούγιο.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Το αθλημα του μπουρδελιαρη ειναι σαν τη δια βιου μαθηση.
Γηρασκω αει συνουσιαζομενος!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Εγώ πολλές φορές αλλά με παίρνουν συνέχεια τα κορίτσια, που δε ΜΕ χορταίνουν - νισάφι, και δεν μπορώ να τα κρεμάσω...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Μετά από κάμποσες Λατίνο φόλες μασάζ και φόλες στούντιο, όπως επίσης και από τα παθήματα που λένε καθημερινά συνάδελφοι ( και που δεν βλέπω να βελτιώνεται κάτι και μας κοροϊδεύουν) και εγώ ελαττωσα αρκετά τις επισκέψεις.

Τις βίζιτες στο σπίτι τις έκοψα τα τελευταία 2 - 2,5 χρόνια, με εκνεύρισαν και εκεί κάποια πράγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom