Νέα

εχετε ποτε κατουρησει ή χεσει σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzooon1989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
κάτι σχετικό με το θέμα, μια φορά σε ραντεβού με μια χωρισμένη (διψασμένη για πούτσο) και μένα με έπιασε κόψιμο και ντρεπόμουν. καταλήξαμε σπίτι της,  με παρακάλεσε να περιμένω λίγο να πάει τη σκύλα της βόλτα να χέσει στα γρήγορα, άλλο που δεν ήθελα, έχεζε η σκύλα, έχεσα και γω και ξαλάφρωσα (μετά αρωμάτισα.......όλα καλά   :knockinb:)...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.656
Κριτικές
1
Like
1.980
Πόντοι
366
αξιζει,για σωστη πορνοενημερωση,οποιος παραθεσει την εμπειρια του να μας πει και τι ειχε φαει καθως και αν ηταν σε μορφη πολτου η κανονικες κουραδες
:shit:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
εγώ πάντα μετά το γαμήσι ρίχνω ένα κατούρημα τύπε δεν ξέρω γιατί... :S
ειναι για να φυγουν τα γλυκαδια τα τελειωτικα που εχεις,συστημα αυτοματου καθαρισμου του οργανισμου.. :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
παναγια μου  τι καψιμο εχει πεσει πια,,δεν αντεχω αλλο... :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Στον δρόμο τύπε  :hi:
Α  ειπα κι εγω......λεω  λεs να ειναι σημα κατατεθεν  και μην το εχω παρει χαμπαρι???
Πωs βλεπουμε στα χαρτια το  ΤΣ(Τιθεται Σφραγιs).........Μπορει να υπαρχει και στα κομοδινα ΤΚ(Τιθεται Κουραδα)  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στα μπουρδελα παντα κατουραω στον νιπτηρα για να αφηνω το στιγμα μου και να μαρκαρω την περιοχη μου σαν τα σκυλια

χεσιμο εριξα μια φορα πριν γαμησω σε ενα στουντιο γιατι με ειχε πιασει κοψιμο λογω πρωινου φραπε ενω στην ερημιτου στην σαλονικη εγινε το απιστευτο σκηνικο

εχω μπει μεσα και η τσατσα μιλαει στο τηλ με τον νταβα γιατι χαθηκαν λεφτα στην βραδινη βαρδια.....περιμενω περιμενω τιποτα.....πουτανα αφαντη,η τσατσα μιλαει στο τηλ και ειναι στο κουζινακι,δεν με εχει καταλαβει καν οτι μπηκα μαλλον

κρυος ιδρωτας με λουζει απο τον πρωινο φραπε και τα λακιστραικ

παω στην τουαλετα ριχνω ενα χεσιμο απιστευτο,τραβαω καζανακι να φυγει η τοξικη  λασπη και γινομαι λουης.....το πλυσιμο το κωλου εγινε σε αλλο στουντιο που πηγα μετα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
παω στην τουαλετα ριχνω ενα χεσιμο απιστευτο,τραβαω καζανακι να φυγει η τοξικη  λασπη και γινομαι λουης.....το πλυσιμο το κωλου εγινε σε αλλο στουντιο που πηγα μετα
:2funny: :2funny:
(κ γω κατουραω στους νιπτηρες συνηθως μετα το γαμησι)
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
στα μπουρδελα παντα κατουραω στον νιπτηρα για να αφηνω το στιγμα μου και να μαρκαρω την περιοχη μου σαν τα σκυλια

χεσιμο εριξα μια φορα πριν γαμησω σε ενα στουντιο γιατι με ειχε πιασει κοψιμο λογω πρωινου φραπε ενω στην ερημιτου στην σαλονικη εγινε το απιστευτο σκηνικο

εχω μπει μεσα και η τσατσα μιλαει στο τηλ με τον νταβα γιατι χαθηκαν λεφτα στην βραδινη βαρδια.....περιμενω περιμενω τιποτα.....πουτανα αφαντη,η τσατσα μιλαει στο τηλ και ειναι στο κουζινακι,δεν με εχει καταλαβει καν οτι μπηκα μαλλον

κρυος ιδρωτας με λουζει απο τον πρωινο φραπε και τα λακιστραικ

παω στην τουαλετα ριχνω ενα χεσιμο απιστευτο,τραβαω καζανακι να φυγει η τοξικη  λασπη και γινομαι λουης.....το πλυσιμο το κωλου εγινε σε αλλο στουντιο που πηγα μετα
μπουχαχαχαχα,ωραιοοοος :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Α  ειπα κι εγω......λεω  λεs να ειναι σημα κατατεθεν  και μην το εχω παρει χαμπαρι???
Πωs βλεπουμε στα χαρτια το  ΤΣ(Τιθεται Σφραγιs).........Μπορει να υπαρχει και στα κομοδινα ΤΚ(Τιθεται Κουραδα)  :grin:
Είπαμε ρε τύπε όχι και τόσο hardcore καταστάσεις  :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Άντε να πιεί νερό κανείς από κει μετά τύπε  :S
δεν κατουραω την βρυση ρε μαν....υστερα σχεδον ολοι πλενουμε τις ψωλες μας εκει,εσυ θα πας να πιεις νερο ρε μαν,,, :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom