Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ..... ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΤΑΛΗ ΧΡΟΝΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΝΑΣ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΑΞΙΑ ΗΘΗΚΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΡΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
Κ για να κλειση το θεμα ηταν να γινει μια τεχνικη εργασια ενα βαψημο στο σπιτι κ η κοπελα δεν ηθελε να δωσει χρηματα τι μου λεει λοιπον αταραχη εεε θα ανοιξω τα ποδια δυο φορες κ τελος σιγα να θελει κ χρηματα τι ποιο απλο ....
Να σου κάνω μια ερώτηση ?σε μια κριτική σου έγραψες ότι έχυσε η Αλεξάνδρα,εγώ τη έχω πάρει Πάνω από 10 φορές και πότε δε έχυσε ενώ το κάναμε και οι άλλοι που έχουν γράψει κριτικές για τη Αλεξάνδρα το ίδιο κανένας δε γράφει ότι έχυσε εκείνη.Εισαι τόσο ωραίος αντρας εσύ με γυμνασμενο σώμα που σε έχυσε?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Σιγά ρε σκληρέ καργιόλη εσύ... 'λάρωσε
Το παίζει σκληρός αλλά είναι χειρότερος από εμάς τους αγαπουληδες σκέψου ο τύπος έχει πάει 1000 φορές σε πουτανες και οι πιο πολλές στο Μεταξουργείο όπως μου έχει πει,άστο δε βρίσκει αυτός γκόμενα κανονικά με τίποτα και το έχει ρίξει στο Μεταξουργείο και άπειρες φορές.
 

Cumeleon

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
207
Κριτικές
1
Like
515
Πόντοι
21
Έχω πει σε πουτάνα αφού τελείωσα στο στήθος της σε έκανα πουτάνα και μετά την έπιασε νευρικό γέλιο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Οχι δεν το χω πει ποτε γιατι δεν το χω νιωσει
Βασικα δεν πιστευω στην αγαπη
Ειναι ενα ψεμα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ..... ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΤΑΛΗ ΧΡΟΝΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΝΑΣ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΑΞΙΑ ΗΘΗΚΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΡΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
Κ για να κλειση το θεμα ηταν να γινει μια τεχνικη εργασια ενα βαψημο στο σπιτι κ η κοπελα δεν ηθελε να δωσει χρηματα τι μου λεει λοιπον αταραχη εεε θα ανοιξω τα ποδια δυο φορες κ τελος σιγα να θελει κ χρηματα τι ποιο απλο ....
Δεν αναφέρθηκα σε πόρνη αλλά σε κανονική γκόμενα. Ήμουν σαφής.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Για όσους νομίζουν ότι χύνουν αβέρτα οι πουτάνες έχω να τους πω ότι αχ και βαχ κάνουμε κι εμείς αν θέλουμε :2funny: ενώ τα υγρα τις περισσότερες περιπτώσεις είναι απλώς φυσιολογικά από την τριβή ή κρέμες και λοιπές μαλακίες. Αν η πουτάνα δεν γαμηθεί τσάμπα επειδή γουστάρει, δεν βλέπω τον λόγο να κάτσει να χύσει με τον πελάτη (κάτι που συμβαίνει τυχαία και πολύ σπάνια αφού αν γαμηθεί 20 φορές, εεε κάπου θα χύσει κι αυτή
η κακομοίρα). Οπότε επιστρέφουμε στα πάγια. Κάνει απλό πρόγραμμα και ξαφνικά μας κάνει 3 έξτρα χωρίς χρέωση; καλό σημάδι ότι θα φάμε καλά. Καθόταν 10 λεπτά κι έκατσε 20; καλό σημάδι ότι θα φάμε καλά. Και πάει λέγοντας. :rockon:
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
αφιερωμενο σε ολλους τους μουνοδουλους
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Να σου κάνω μια ερώτηση ?σε μια κριτική σου έγραψες ότι έχυσε η Αλεξάνδρα,εγώ τη έχω πάρει Πάνω από 10 φορές και πότε δε έχυσε ενώ το κάναμε και οι άλλοι που έχουν γράψει κριτικές για τη Αλεξάνδρα το ίδιο κανένας δε γράφει ότι έχυσε εκείνη.Εισαι τόσο ωραίος αντρας εσύ με γυμνασμενο σώμα που σε έχυσε?
ΔΕ ξερω αν λες για εμενα αλλα ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ υπηρχαν 2 η μια στα 28αρια της μεγ αλεξ κ 53 κολων ειναι με κατσαρο μαλλι κοκινης αποχρωσης στα 40+ απο ουκρανια δε ξερω αν ειναι αυτη αλλα δε μπορω να δω κ την κριτικη μου τωρα εχει μονημο δεσμο με εναν καραφλο ελληνα ηλεκτρονικο προγραμματιστηκ δουλευει περιστασιακα , 2-3 φορες δε θυμαμαι ποτε ειχα παει κ ενα εχω να πω οτι φωναζε αχ βαχ τοσο δυνατα που γινοταν σπαστικια δηθενιες οργασμων για να φτιαχτουν οι σαλονατοι τιποτε το ιδιαιτερο
.ΜΠΟΛΙΚΗ ΑΛΟΙΦΗ και πολυ φωνη , ειπαμε δεν χυνουνε αυτες ετσι στην καλυτερη να υγρανθουν , σπιτι τους ομως μερικες δινουν τα ρεστα οι περισσοτερες ειναι τζουφιες ..... εχουν φαει τοσο πουτσα που τοχουν χασει....αμα μπορεις να γαμησεις το μυαλο τους κ οχι εκεινες το δικο σου κατι μπορεις να πετυχεις ....
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Που χαθηκες εσυ ρε 2 χρονια
Μπαναρισμενος ημουν νομιζα
Δε ξερω τι παιχτηκε
Διαβαζα το φορουμ και ειδα το ονομα μου και λεω μπας και κανει login
Κι εκανε :think:
Αντισθενη μη μπαναρεις αν το δεις plz θα μαι καλο παιδι :tooth:
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Ναι αλλά άμα πεις αυτή τη λέξη στην κατάλληλη και στην πει και η ίδια, το συναισθηματικό κόλλημα γίνεται σχεδόν δεδομένο μετά, ειδικά αν έχετε περάσει μαζί πάρα πολλές ώρες.

Αυτό εννοεί ο φίλτατος πιο πάνω.

Κάποιοι το έχουν πάθει, εγώ ευτυχώς όχι ακόμη.

Γιατί και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και έχουν συναισθήματα.
ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ εχουν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Κ μονο για το $$$$ οταν μετα τα 150.000 πηδηματα δηλαδη σε καμμια δεκαετια , ειναι κενες τζουφιες σαν τενεκες λαδιου ( ποιο μεγαλη αξια εχει αυτος παρα αυτες γινοντε ψυχασθενεις νευρωτικες τους φταινε ολα ολοι ξεσπουν στα παιδια τους γιατι οι αντρες τους εχουν λακισει κλπ ) αντε τωρα να πας εσυ για αντρας τους ακομα κ συντροφος ....
Οπως εχω πει και παλαιοτερα ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΥΤΕ Κ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ειχα σχεση στενη με
1) ΜΑΡΙΝΑ 32 ετων τοτε .....ΖΑΠΟΡΙΖΙΑ σπιτωμενη ηταν για 2 ετη κλπ στα μικρα ιασωνος .... ειχε φυγει ξαναρθε κ τωρα υπο καθεστως απελασης τους προσεχους μηνες εντελως αμορφωτη κ απλα ενα σουπερ στοματοσπερμοδοχειο τιποτε αλλο .
2) ΒΙΚΗ 47 ΕΤΩΝ εν ενεργεια το μπουκλακι οπως την ελεγα .... κολωνου η μονη ισως απο πραγματικα ρωσια βολγαγκραντ, για 18 μηνες μαζι σε ολα .... πινει σαν βαρελι κ οχι μονο αυτο .... γιαυτο και επικίνδυνη για τον ευατο της πρωτα κ μετα για τους αλλους οταν ειναι ντιρλα , ( δηλαδη καθε μερα κ δε θελει να γινει καλα γιαυτο κ stop ) με διαταραγμενη ψυχολογια κ ονειρο της το σπιτι που φτιαχνει στην πατριδα της ενω ο υιος της ειναι στη στενη για ουσιες με φονους το σοι της κλπ κλπ που πας και μπλεκεις μου λεει πατρωνα αυτες δεν ειναι ουτε για οικτο ουτε για λυπηση .... ΣΣΣΩΩΩΣΣΣΤΤΤΗΗΗΗ !!!!!
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ 1) ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ
2) Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΧΟΥΙ Κ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΕΡΔΟΣ ......
3) ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΒΙΚΗ ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Καλα αλλα δεν νομίζω οτι θα μπορουσε καποια αγνωστη πουτανα να το παρει στα σοβαρα.
To θέμα είναι να το λεει στα σοβαρα ο άνδρας,να σημαίνει κάτι για αυτόν...αλλιώς είναι απλά μαλακας ...και όχι άνδρας.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
To θέμα είναι να το λεει στα σοβαρα ο άνδρας,να σημαίνει κάτι για αυτόν...αλλιώς είναι απλά μαλακας ...και όχι άνδρας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Πολύ καλό κείμενο.
Οι γυναίκες που παραδέχονται την προσφορά των κοριτσιών μας έχουν αυξημένη συναισθηματική ευφυία άρα μιλάμε για ένα μικρό μέρος των γυναικών.
Όσο για το κάψιμο...δεν το αντέχουν όλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom