Νέα

Έχετε κάνει γλειφομούνι ; Σας αρέσει ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
δεν ειναι κατι το οποίο προγραμματιζεται βγαίνει μονο του αναλογα την παρτενερ

με καποιες το εχω παει και παρακάτω σε γλυψιμο κωλοτρυπας με αλλες ουτε καν γλυφομουνι δε γουσταρα να κανω
 

sakis769

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Αν το κάνεις σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μη φτάσει σε οργασμό η γυναίκα και όχι μόνο έναν!!!
:o :o :o
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
το γλυφωμουνι ειναι σκετη καβλα...γουσταρω πολυ να γλυφω
ξυρισμενα και απαλα μουνακια. 
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
δεν υπαρχει πιο καυλωτικο απο ενα ροδαλο φρεσκοξυρισμενο  κι αρωματισμενο μουνακι...αλλα κι ενα μαυρο καθαρο μουνακι  κοκινο απο μεσα δε με χαλαει...μπορω να γλυφω ωρες και να αισθανομαι τα ξυνουτσικα υγρα στο στομα μου! καυλα!
 

Bestron.13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2015
Μηνύματα
411
Like
146
Πόντοι
1
δεν υπαρχει πιο καυλωτικο απο ενα ροδαλο φρεσκοξυρισμενο  κι αρωματισμενο μουνακι...αλλα κι ενα μαυρο καθαρο μουνακι  κοκινο απο μεσα δε με χαλαει...μπορω να γλυφω ωρες και να αισθανομαι τα ξυνουτσικα υγρα στο στομα μου! καυλα!

Σωστος!!!
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Γλειφομούνι, γλειφοκώλι, γλειφοπατούσα είναι μόνο το 25% της απόλαυσης ....Το άλλο 75% είναι μετά από όλες αυτές τις απαραίτητες ενέργειες να μπαίνει αργά αργά το σηκωμένο καυλί ακάποτο μέσα στο έτοιμο υγρό μουνάκι !!!!
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
εγώ δεν πρόκιτε να κάνω γιατί εκτός από τα υγρά της γυναίκας ( που δεν με πειράζουν ) , βγαίνουνε και κατουρλιά ( που με πειράζουν γιατί είμαι σιχασιάρης )

εσείς έχετε κάνει ; τι γέυση έχει ;

α , και όταν σ πέρνει πίπα η άλλη πονάει ;
φιλε καλα τα λεσ να ασχολιθεις με τα τσιμπούκια  :pipa1: μου αρεσει να μου τον γλιφουν αν θεσ σου τον δινο να εξασκιθεις  :erection:
 

Επισκέπτης
:kissass:
Το κωλομουνακι το απαλο σαν μωρου επισης αρεσει πολυ
Οποιος το δοκιμασε ηθελε κ αλλο...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
δεν υπαρχει πιο καυλωτικο απο ενα ροδαλο φρεσκοξυρισμενο  κι αρωματισμενο μουνακι...αλλα κι ενα μαυρο καθαρο μουνακι  κοκινο απο μεσα δε με χαλαει...μπορω να γλυφω ωρες και να αισθανομαι τα ξυνουτσικα υγρα στο στομα μου! καυλα!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Γλειφομούνι, γλειφοκώλι, γλειφοπατούσα είναι μόνο το 25% της απόλαυσης ....Το άλλο 75% είναι μετά από όλες αυτές τις απαραίτητες ενέργειες να μπαίνει αργά αργά το σηκωμένο καυλί ακάποτο μέσα στο έτοιμο υγρό μουνάκι !!!!
Χμμμ... μαζί σου... αλλά δεν το βρίσκεις εύκολα.... έχουν όλες καλομάθει....

 

bourdeliotissss

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ωραιο το γλυφομουνι και ακομα πιο ωραιο αν ειναι ανοικτοχωμο , ατριχο και καθαρο το μουνι
 

-Zuperman-

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
εγώ δεν πρόκιτε να κάνω γιατί εκτός από τα υγρά της γυναίκας ( που δεν με πειράζουν ) , βγαίνουνε και κατουρλιά ( που με πειράζουν γιατί είμαι σιχασιάρης )

εσείς έχετε κάνει ; τι γέυση έχει ;

α , και όταν σ πέρνει πίπα η άλλη πονάει ;
Απο τα καλύτερα ποστ που παίζουνε!!!
Κάθε φορά που το βλέπω γελάω!!!
 

Den exw idea

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Must εκτος και αν δεν εχεις χρονο ... παλι ομως κατι θα λειπει
 

mpoxlis

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
ωραια ειναι να γλυφεις μουνακι...αλλα αν ειναι και λιγο βρωμικο μ αρεσει πιο πολυ...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
ωραια φαση σε καλο περιποιημενο μουνακι, ποσο μαλλον αν το γουσταρει και η γυναικα.

με αυτα που βλεπω τελευταια το εχω κοψει και θα παραμεινει ετσι για πολυ καιρο.
ανδρες-γυναικες εχουμε ενα θεματακι με την καθαριοτητα γενικα τα τελευταια χρονια η ειναι η ιδεα μου?
 

akosdi

Μέγας
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
70
Like
2.895
Πόντοι
4.461
Σοβαρα τώρα ρε τύποι το συζητάτε κιόλας; Υπάρχουν άνθρωποι που δεν κάνουν γλυφομούνι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom