Νέα

Εχετε γνωρισει, ησασταν σε σχεση με κοινωνιοπαθη (sociopath)?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καρντάση εχεις δικιο!!!!!!!!!

Αμα τον έπλενε και τον σιδέρονε κιόλας, ήταν όλα τα λεφτά.

Βρε δεν πάμε καλάααααααααααα, τα θέλουμε όλα στο πιάτο.

Νταξ ειναι η κοπέλα, αυτός χάνει λάδια


Α όλα και όλα........δίκιο έχει.......αν η γυναίκα σου σε σιδερώνει και συο μαγειρεύει,κτλ,σε θεωρεί έμμεσα ανίκανο...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ξέχασα να πω οτι στην ζεστή σούπα έριχνε και λίγη κρέμα γάλακτος για μαγείρεμα για δροσιά στην κάθε κουταλιά.

Τι με λες τώρα - τι με λες.

Στηλέ το τηλεφων της αμέσως, πεινάωωωωωω

 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καρντάση εχεις δικιο!!!!!!!!!

Αμα τον έπλενε και τον σιδέρονε κιόλας, ήταν όλα τα λεφτά.

Βρε δεν πάμε καλάααααααααααα, τα θέλουμε όλα στο πιάτο.

Νταξ ειναι η κοπέλα, αυτός χάνει λάδια

Ήταν και κοκέτα, 3 ώρες προετοιμασία για να βγεί μια βόλτα, φαντάσου αποτέλεσμα, πέφτανε σαγόνια έξω...
Ρε κερατά γκατζμπι μας κάβλωσες
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Αφου σε λέω, γυναίκα με τα ούλα της
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Φίλε διαβάζω αυτά που γράφεις και είναι σαν να τα γράφω εγώ. Βσκ τα παιδιά έχουν δίκιο μέχρι ενός σημείου ότι όλες οι γυναίκες συμπεριφέρονται έτσι. Απλά οι κοινωνιοπαθείς γκόμενες το πάνε σε extreme επίπεδα και δεν έχουν κανέναν αυτοέλεγχο.

αυτο λεω, χαθηκε ο ελεγχος, γαμησε τα! Και μετα απο τρεις μερουλες την εστειλα απο το τηλεφωνο....μακρυα και αγαπημενοι  ;)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
:2funny:

Θα το μετανιώσεις σου λέω!

Bρε στήλτω σε λέω και δεν θα το μετανοίωσει.

ρε συ οκ τα γαμησια, οκ το οτι ειναι νοικοκυρα, αλλα φιλε οταν σε εχει στη τσιτα τι να κανεις? Εγω ειμαι τιμιο παιδι........

Αστο πάνω μου
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Ειμαστε σε μια φαση να "βαφτιζουμε" καταστασεις συμφωνα με τη νεα ταξη πραγματων? Ισως? Ετσι η ανυπομονησια εγινε αγχωδης διαταραχη, τα σκαμπανεβασματα διπολικη διαταραχη, η ονειροποληση καταθλιψη, τα νευρα υστερια, η οργη σχιζοφρενεια, και η κλασσικος εκμεταλευτης ανθρωπος που εκμεταλευεται τους αλλους εγινε κοινωνικοπαθης. Ναι την συμπεριφορα της γκομενας που περιγραφει ο φιλος της εχω ζησει σε ανθρωπο. Ομως το να ειναι ασθενεια αυτο που τον οδηγει σε αυτη τη συμπεριφορα και οχι τελικα επιλογη, ποιον βολευει? Μηπως τελικα ολα αυτα τα νεα ονοματα που δινουμε σε ηδη γνωστες συμπεριφορες δικαιολογουν το μπουκωμα που τρωμε παγκοσμια σε μουρλοχαπα?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ειδκα αμα πετυχεις μεγαλη γυναικα σε περιοδο κλιμακτηριου..


αστο , γαμα το  :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ειμαστε σε μια φαση να "βαφτιζουμε" καταστασεις συμφωνα με τη νεα ταξη πραγματων? Ισως? Ετσι η ανυπομονησια εγινε αγχωδης διαταραχη, τα σκαμπανεβασματα διπολικη διαταραχη, η ονειροποληση καταθλιψη, τα νευρα υστερια, η οργη σχιζοφρενεια, και η κλασσικος εκμεταλευτης ανθρωπος που εκμεταλευεται τους αλλους εγινε κοινωνικοπαθης. Ναι την συμπεριφορα της γκομενας που περιγραφει ο φιλος της εχω ζησει σε ανθρωπο. Ομως το να ειναι ασθενεια αυτο που τον οδηγει σε αυτη τη συμπεριφορα και οχι τελικα επιλογη, ποιον βολευει? Μηπως τελικα ολα αυτα τα νεα ονοματα που δινουμε σε ηδη γνωστες συμπεριφορες δικαιολογουν το μπουκωμα που τρωμε παγκοσμια σε μουρλοχαπα?

Μαγκά ταπες ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Ειμαστε σε μια φαση να "βαφτιζουμε" καταστασεις συμφωνα με τη νεα ταξη πραγματων? Ισως? Ετσι η ανυπομονησια εγινε αγχωδης διαταραχη, τα σκαμπανεβασματα διπολικη διαταραχη, η ονειροποληση καταθλιψη, τα νευρα υστερια, η οργη σχιζοφρενεια, και η κλασσικος εκμεταλευτης ανθρωπος που εκμεταλευεται τους αλλους εγινε κοινωνικοπαθης. Ναι την συμπεριφορα της γκομενας που περιγραφει ο φιλος της εχω ζησει σε ανθρωπο. Ομως το να ειναι ασθενεια αυτο που τον οδηγει σε αυτη τη συμπεριφορα και οχι τελικα επιλογη, ποιον βολευει? Μηπως τελικα ολα αυτα τα νεα ονοματα που δινουμε σε ηδη γνωστες συμπεριφορες δικαιολογουν το μπουκωμα που τρωμε παγκοσμια σε μουρλοχαπα?

Ναι, δε λεω οτι δεν ειναι θεμα επιλογης, ομως οταν υπαρχει επαναληψη, σημαινει οτι κατι παιζει......και επισης οταν δεν ξερεις τι σου γινεται τοτε ειναι παθολογικο

Π
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Τι εννοείς τι τραβάς? μήπως υπήρξε stalking? Σε μένα υπήρξε, μήνες με ενέδρα έξω από το σπίτι μου και είσοδο σε εστιατόριο όπου έτρωγα με άλλη γυναίκα. Γι αυτό σου λέω έχει πολλά φρούτα ο μπαξές για όσους παίζουν μπάλα και στην "ελεύθερη βοσκή".

Τουλάχιστον σου μένει η μνήμη του γαμησιού, τρελλό PSE σου λέω φίλε! Και επίσης να ξέρεις οτι και αυτές μπορεί να φάνε κόλλημα με άνδρα λόγω σεξ. Αυτή ας πούμε με έλεγε οτι πριν από μένα - και είχε αρκετές εμπειρίες -, κανείς δεν την έγλειψε όπως εγώ και καταλάβαινα οτι το γλειφομούνι μου κάτι της έκαμνε. Bέβαια και εγώ γλείφω με κάφι και υπομονή άμα γουστάρω το κορίτσι. Γι αυτό σου λέω και αυτές μπορεί να κολλήσουν.

στανταρ. Της ειχα κανει τα απιστευτα. Εννοειται οτι οι γκομενες κολλανε με το γαμισι, δεν υπαρχει αμφιβολια
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ναι, δε λεω οτι δεν ειναι θεμα επιλογης, ομως οταν υπαρχει επαναληψη, σημαινει οτι κατι παιζει......και επισης οταν δεν ξερεις τι σου γινεται τοτε ειναι παθολογικο

Π

Οπως και να εχει το ζήτημα, το θέμα ειναι να μπορεί να το διαχειρίζεται.

Αλλωστε ο καλός ο καπετάνιος στη φουρτούνα φαίνεται.

Γιατί 9 χρόνια σχέσης - πέρα από καλά  :knockinb: και μάσες, θα έκριβαν και συναίσθημα
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Οπως και να εχει το ζήτημα, το θέμα ειναι να μπορεί να το διαχειρίζεται.

Αλλωστε ο καλός ο καπετάνιος στη φουρτούνα φαίνεται.

Γιατί 9 χρόνια σχέσης - πέρα από καλά  :knockinb: και μάσες, θα έκριβαν και συναίσθημα

σιγουρα, ομως δε μενω σε σχεση επειδη παιζει συναισθημα. Μενω γιατι αν κανω παιδια, δε θα κανω με γυναικα που μπορει ανα πασα στιγμη να της την βαρεσει παλι και να αρχισει τα τρελα της και να μου παρει τα παιδια. Ασε, υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες χωρις τετοια μουρλα

Π
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Απο την στιγμή που Μαλάκας σημαίνει αυτός που τον παίζει... όλοι μαλάκες είμαστε. Δεν είναι κακό να είσαι Μαλάκας λοιπόν. Απορώ γιατί είναι και βρισιά.
Πες τα χρυσοστομε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ιδια απορια εχω κι εγω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
σιγουρα, ομως δε μενω σε σχεση επειδη παιζει συναισθημα. Μενω γιατι αν κανω παιδια, δε θα κανω με γυναικα που μπορει ανα πασα στιγμη να της την βαρεσει παλι και να αρχισει τα τρελα της και να μου παρει τα παιδια. Ασε, υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες χωρις τετοια μουρλα

Π

Ακου μάγκα μου, για να κάνεις ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ πρέπει να εχεις αρχί@@α.

Αμα δεν αγαπας την γυναικα που θα κανει τα παιδία σου, δεν τα αγαπήσεις ουτε αυτά.

Αμα ψαχνεις την γεννητικός ιδανική, γραψου στην Χρυσή Αυγή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom