Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:

ποια ειναι η ινα?
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:
Λιοντάρη εσύ είσαι βρε?  :cool2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:

Ωοοο Στρατηγέ μου.. :police: :police: :police: :crazy: :crazy: :tooth: :tooth:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Απαντώ στο ερώτημα: ΟΧΙ. Το πολυ-πολύ καμμιά ακάποτη πίπα με καμμιά μασατζού ή call girl/city tour. Αλλά μέχρι εκεί (που κι αυτό καλό ειναι να μην γίνεται).
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κοιτα αμα εγινε τυχαια μονο μαζι σου επειδη σε γουσταρε στα τετοια σου!αμα περναει κανονικα γιατρους αυτες ειναι πολυ πιο καθαρες απο καθε αλλη γυναικα.αλλα αμα το εχει συνηθεια εκανες μεγαλη μαλακια..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ειστε ολοι λαθος.....απαντηστε μου μονος ποιος δεν φοβαται;



α)ο θεος
β)ενας που θελει πραγματικα να αυτοκτονησει εμμεσα
και γ)ο βρεγμενος την βροχη.....




καντε τις αναγωγες σας και για ιεροδουλες και για ανθρωπους που κανουν και λενε τετοιες παπαριες....
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:

Χωρίς να θέλω να σε τρομοκρατήσω, έχεις σκεφτεί ότι την ίδια πρακτική (σεξ χωρίς προφυλακτικό) μπορεί να ακολουθεί και με όλους όσους έχει συνευρεθεί πάνω από 5-6 φορές;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.446
Κριτικές
1
Like
30.127
Πόντοι
8.006
καλησπερα σε ολους εχει κανει κανεις σεξ με ιεροδουλη χωρις προφυλαχτικο εγω με την ΙΝΑ μετα απο 5-6 συναντησεις στο μαγαζι της την τελευταια φορα δεν εβαλα κα8ολου προφυλαχτικο :rockon: :rockon: :rockon:
Ναι ε? Γιατι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλως τον λουστ τον καυλιαρη του κωλου........για πες μας ποια σε στραποναρισε ανευ καποτιδιου ρε παιχτη και σενα; :grin: :grin: :grin:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω πιστευω οτι το ολο θεμα θα πρεπε να λεγεται..-να χαμε να λεγαμε- ..χαχαχαχαχ!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Για την ερώτηση και μόνο 
MSN-Emoticon-angry-158.gif
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Βέβαια υπάρχουν και αυτοί μέσα στο σάιτ που αντί να φορέσουν την ωραία τους καποτίτσα και να ξεσκίσουν το μωρό, πρώτα περνάνε την τάνα από αγορανομικό έλεγχο, βάζουν διπλή και τριπλή καπότα γιατί τους αρέσει να γαμάνε τα latex και προπαντώς αν ακουμπήσει το χεράκι τους στη γυμνή πλατούλα, μετά είναι έτοιμοι να το βάλουν σε κλίβανο.  :rockon: :rockon:
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βέβαια υπάρχουν και αυτοί μέσα στο σάιτ που αντί να φορέσουν την ωραία τους καποτίτσα και να ξεσκίσουν το μωρό, πρώτα περνάνε την τάνα από αγορανομικό έλεγχο, βάζουν διπλή και τριπλή καπότα γιατί τους αρέσει να γαμάνε τα latex και προπαντώς αν ακουμπήσει το χεράκι τους στη γυμνή πλατούλα, μετά είναι έτοιμοι να το βάλουν σε κλίβανο.  :rockon: :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι παντως οτι παρα πολλες ιεροδουλες δεν περνανε απο κανεναν ιατρικο ελεγχο πρωσοπικα με μια ιεροδουλο που ψιλοκαναμε παρεα μου ειχε πει οτι οταν κανουν εξετασεις πολλες φορες δεν δινουν το δικο τους δειγμα πχ αιμα-ουρα παρα βαζουν καποια φιλη τους εκτος δουλειας να το κανει για αυτες.. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom