Νέα

Έχετε εκδικηθεί πρώην;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Τι σας έκανε;
Τι της κάνατε;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
125
Like
280
Πόντοι
21
Επειδή συνήθως οι περισσότερες, δεν σε ξεχνάνε ποτέ και πάντα κάνουν την κίνηση και ξαναγυρνούν και θέλουν να τα ξαναπείτε κάποια στιγμή, η καλύτερη εκδίκηση είναι να δείξεις ότι την αγνοείς και να μην ξαναβρεθείτε ποτέ. Θα σκάσει γιατί θα καταλάβει ότι εσύ προχώρησες και είσαι καλά, ενώ αυτή έχει μπει σε μια λάθος σχέση και αναπολεί την προηγούμενη κατάσταση μαζί σου.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
εμενα με εκδικουνται αυτες γιατι ειναι πολλες και τις εκλασα ολες, βεβαια εγω δεν ασχολουμαι ειμαι επικεντρωμενος στο ΣΕΚ (στριπ, εσκορτ, καζινο)
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Υπάρχει κι αυτή η οπτική :
When fortune smiles on something as violent and ugly as revenge, it seems proof like no other that not only does god exist you’re doing his will

 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
της έκρυψα τα καλλυντικά και δε μπορούσε να βαφτεί για να ξεκλειδώσει το κινητό της :confused::confused::confused::confused::confused: :zombie:
Πολύ σκληρός...Αν υπήρχε θανατική ποινή στην Ελλάδα, σίγουρα θα γινόσουν δήμιος...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.557
Like
11.309
Πόντοι
3.656
Πολύ σκληρός...Αν υπήρχε θανατική ποινή στην Ελλάδα, σίγουρα θα γινόσουν δήμιος...
σκληρό θα ήταν να μη της τα έδινα πίσω για να μπορέσει να κάνει skype call για την δουλειά της :confused:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Μια 20άρα ειχε πάει να μου χτυπήσει το αυτοκίνητο με το τακούνι της.


Sexy φάση δεν λέω αλλά την παράτησα σε μια ερημιά - εντός Αττικής - χωρίς τσιγάρα και έφυγα.


Ξαναγύρισε (αφού πήγε ο “δεν γαμαω ποτέ και για όλα είμαι πρόθυμος” φίλος της - μην το κάνετε ΠΟΤΕ - και την πήρε) αλλά μυαλό δεν έβαλε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Μετά από χρόνια έμαθα ότι είχε να λέει ότι μου χαράκωσε το αμάξι ενώ δεν το είχε κάνει ποτέ.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Μια άλλη έρχεται στη δουλειά μου φορτωμένη από νεύρα, έκανε κυριολεκτικά και 2 ώρες με τα ΜΜΜ.



Που πάω και τις βρίσκω;


Κρατούσε φρεντο καπουτσίνο, της λέω ή χαλαρώνεις ή φεύγεις.


Αρχίζει κ φωνάζει.

Ε την έκανα μπάνιο με τον καφέ γιατι στη δουλειά μου φωνάζω μόνο εγώ.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.588
Κριτικές
24
Like
9.730
Πόντοι
4.746
Ρε μαγκες σοβαρα τι εκδικηση και μαλακιες ποτε δεν μου περασε απο το μυαλο αλλα το καλο που εχω ειναι οτι ξερουν οτι και να θελουν νσ μου κανουν κατι δεν τις παιρνει με τον τρελο δεν μπλεκουν ασε που μπορει να φοβουνται μην κανω εγω πουστια χαχαχααχχ
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Τα είχα με μια στα 33 μου που νόμιζε ότι είναι καπάτσα.

Ήθελε να κάνει παιδιά και να παντρευτεί.

Με παρακαλούσε να τελειώνω μέσα.

Super sexy τσουλακι της εποχής 168 με 3+ φυσικό και κωλάρα.


Δεν θα μου έκανε εντυπώση εάν μάθαινα ότι ήταν και amateur βίζιτα τύπου sex with επαγγελματικά benefits.

Κάθε φορά πριν τελειώσω τις τα έδινα στο στόμα .


Εεε μια φορά πάνω στην καύλα για να την εκδικηθώ που μου τα ζάλιζε (σπίτι, γάμος, οικογένεια) της τα έδωσα στον παρθένο και απαγορευμένο κώλο της.


ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ και την καύλα (Μην το κάνετε ποτέ - θεωρείται βιασμός).


Από τότε μου τον έβγαζε από το μουνι και τον έβαζε στον κώλο από μόνη της.

Ήμουν τυχερός εκτός από βλάκας.
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Τα είχα με μια στα 33 μου που νόμιζε ότι είναι καπάτσα.

Ήθελε να κάνει παιδιά και να παντρευτεί.

Με παρακαλούσε να τελειώνω μέσα.

Super sexy τσουλακι της εποχής 168 με 3+ φυσικό και κωλάρα.


Δεν θα μου έκανε εντυπώση εάν μάθαινα ότι ήταν και amateur βίζιτα τύπου sex with επαγγελματικά benefits.

Κάθε φορά πριν τελειώσω τις τα έδινα στο στόμα .


Εεε μια φορά πάνω στην καύλα για να την εκδικηθώ που μου τα ζάλιζε (σπίτι, γάμος, οικογένεια) της τα έδωσα στον παρθένο και απαγορευμένο κώλο της.


ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ και την καύλα (Μην το κάνετε ποτέ - θεωρείται βιασμός).


Από τότε μου τον έβγαζε από το μουνι και τον έβαζε στον κώλο από μόνη της.

Ήμουν τυχερός εκτός από βλάκας.
Μ’ αρέσει που δίνεις συμβουλές στους συναδέλφους αλλά σου έχουν τύχει πολλά και σένα βρε παιδί μου
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Ρε μαγκες σοβαρα τι εκδικηση και μαλακιες ποτε δεν μου περασε απο το μυαλο αλλα το καλο που εχω ειναι οτι ξερουν οτι και να θελουν νσ μου κανουν κατι δεν τις παιρνει με τον τρελο δεν μπλεκουν ασε που μπορει να φοβουνται μην κανω εγω πουστια χαχαχααχχ
Πολύ υπεράνω σε βρίσκω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom