Νέα

Έχετε Άγχος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix_fan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

logarpanos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Και γω ζω με Αγχώδη διαταραχη πολλα χρόνια
 

Kapelajmin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Πάντα είχα Και προσπαθώ να το διαχειριστώ όσο καλύτερα μπορώ
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
21
Like
5.883
Πόντοι
2.846
Ναι και προσπαθώ να το ελέγχω όσο μπορώ. Θέλει πολύ δουλειά και πολλή προσπάθεια.. Ειναι αλλο να έχεις λίγο άγχος γιατι εισαι υπεύθυνος άνθρωπος και θες όλα να πάνε καλά (αυτό σχεδον ολοι το έχουμε ) και άλλο να έχεις υπερβολικό άγχος για το οτιδηποτε , ακομα και αν ξέρεις τι κάνεις.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Αυτό το γαμημένο θα μας φάει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Nick1312

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
33
Like
46
Πόντοι
0
Εγώ όποτε έχω άγχος με χτυπάει στο στομάχι και φεύγω για τουαλέτα κατευθείαν…. Και μετά αγχώνομαι μην με πιάσει κάπου έξω και δεν προλάβω να γυρίσω ποσά πακέτα έχω ρίξει χρόνια τώρα
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
Καλα σας λέει, δύσκολο είναι; Χάρβαρντ θέλει; γράψτε τους όλους και όλα στα αρχιδια σας. Λόγω δουλειάς ο άλλος ο παπαρας άφησε το παιδάκι του στο αμαξι να πεθάνει βασανιστικά.

Στα αρχιδια μου αν αργησω στη δουλειά.

Οποίος δεν το καταλαβαίνει ότι σημασία έχει η υγεία και οι άνθρωποι που αγαπάς θα την πατήσει.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Καλα σας λέει, δύσκολο είναι; Χάρβαρντ θέλει; γράψτε τους όλους και όλα στα αρχιδια σας. Λόγω δουλειάς ο άλλος ο παπαρας άφησε το παιδάκι του στο αμαξι να πεθάνει βασανιστικά.

Στα αρχιδια μου αν αργησω στη δουλειά.

Οποίος δεν το καταλαβαίνει ότι σημασία έχει η υγεία και οι άνθρωποι που αγαπάς θα την πατήσει.
Πολύ σωστό....Σκεφτείτε όμως...οι άνθρωποι που αγαπάμε δε μας αγχώνουν....?? Αυτοί μας αγχώνουν κυρίως........Οι γυναίκες μας οι γκόμενές μας οι γονείς μας οι φίλοι μας και ο κατάλογος δεν έχει τελειωμό.....Έτσι είναι τα πράγματα....έχεις γκόμενα ή σύζυγο...? πληρώνεις τη συντροφικότητα με άγχος και γκρίνια.....δεν έχεις....? Βλέπεις όλα τα ζευγαράκια στο δρόμο και ξεροσταλιάζεις και σκέφτεσαι τι γαμάτα που θα ήταν να είχες κι εσύ ταίρι......Αυτά έχει η ζωή.....αλλού κερδίζεις αλλού χάνεις....νόμος.....!
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
652
Like
1.348
Πόντοι
206
oxi ευτυχως. με τα λίγα περνάω καλά. οσο πιό λίγα έχει ο ανθρωπος τόσο πιό καλα ζει.
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
229
Πόντοι
0
Μάγκες το άγχος είναι η χειρότερη αρρώστια.
Είναι η αρρώστια που ξυπνάει όλες τις άλλες.
Παλεύω με αυτό από τα 9 .
Όπως παίρνω και ψυχοφαρμακα 10+ χρόνια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom