Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
τραβελοναυαγιο βασικος κανονας οταν θελεις σεντρα πας εσυ. η’ μοιράζεις αποσταση.

το να γραψεις μια διευθυνση και να περιμενεις να ερθει ο αλλος ειναι σαν να του λες μην ερθεις καθολου. για πολλούς και διαφορους λογους.

το να πει καποιος ελα στο ταδε στενό σημαινει η’ οτι ειναι αδερφη και φοβαται να ξεμυτίσει η’ οτι θελει να μαγειρέψει με πουστια και να χρεωσει καποιον αλλον στην θεση του.

ενταξει ειμαστε? :coffee:
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
τραβελοναυαγιο βασικος κανονας οταν θελεις σεντρα πας εσυ. η’ μοιράζεις αποσταση.

το να γραψεις μια διευθυνση και να περιμενεις να ερθει ο αλλος ειναι σαν να του λες μην ερθεις καθολου. για πολλούς και διαφορους λογους.

το να πει καποιος ελα στο ταδε στενό σημαινει η’ οτι ειναι αδερφη και φοβαται να ξεμυτίσει η’ οτι θελει να μαγειρέψει με πουστια και να χρεωσει καποιον αλλον στην θεση του.

ενταξει ειμαστε? :coffee:

Ντάξει, δηλαδή άμα ζήταγε διεύθυνση να πάει αυτός, πάλι τ' αρχίδια του δε θα παιρνε;
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
τραβελοναυαγιο βασικος κανονας οταν θελεις σεντρα πας εσυ. η’ μοιράζεις αποσταση.

το να γραψεις μια διευθυνση και να περιμενεις να ερθει ο αλλος ειναι σαν να του λες μην ερθεις καθολου. για πολλούς και διαφορους λογους.

το να πει καποιος ελα στο ταδε στενό σημαινει η’ οτι ειναι αδερφη και φοβαται να ξεμυτίσει η’ οτι θελει να μαγειρέψει με πουστια και να χρεωσει καποιον αλλον στην θεση του.

ενταξει ειμαστε? :coffee:

Πάψε βρε κιούσπα. Μιλάνε όλοι μιλάς και συ.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Παιδες τα ραντεβου θανατου απαγορευτηκαν απο τον Χαρδαλια, να το εχετε υποψιν σας...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
τραβελοναυαγιο βασικος κανονας οταν θελεις σεντρα πας εσυ. η’ μοιράζεις αποσταση.

το να γραψεις μια διευθυνση και να περιμενεις να ερθει ο αλλος ειναι σαν να του λες μην ερθεις καθολου. για πολλούς και διαφορους λογους.

το να πει καποιος ελα στο ταδε στενό σημαινει η’ οτι ειναι αδερφη και φοβαται να ξεμυτίσει η’ οτι θελει να μαγειρέψει με πουστια και να χρεωσει καποιον αλλον στην θεση του.

ενταξει ειμαστε? :coffee:


Εντάξει ρε τύπε, εκεί στη Στρατηγού Καλλάρη, στο 4, γύρω γύρω έχει καφετέριες, ταβέρνες, σούπερ μάρκετ, τυροπιτάδικα, κάποιος θα βρεθεί να μαζέψει τα πτώματα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω,κάποια από αυτά που λες τα έχω βιώσει.
Ο Ρώσος στη Μόσχα δεν ήταν ούτε 1.70,αλλά ήταν αυτός που ήταν..

Όσο για αυτά περί ρινγκ που λες θα σου απαντήσω μονάχα,
με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις..
Ο δικός μου δάσκαλος με τις πιστοποιήσεις και τα πάντα όλα του,
ήταν και γνωστός μπράβος και η φιλοσοφία του κάθε άλλο παρά φιλειρηνική ήταν.
To δέχομαι, το έχω δει πάρα πολλές φορές σε παιδιά που ασχολούνται με μαχητικά αθλήματα. Αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι και θέμα προσωπικής επιλογής τι δρόμο θα τραβήξεις. Δεν είναι απαραίτητο να παίρνεις εκείνον του δασκάλου. Ο δικός μου δάσκαλος ήταν όνομα σεβαστό και την ημέρα και τη νύχτα. Συνώνυμο της μπέσας. Έφυγε πρόσφατα. Έβγαλε τους πάντες. Και εύκολους και δύσκολους. Και αθληταράδες και μπραβόνια. Ο καθένας έγινε αυτό που ήθελε. Ο δεύτερος που γνώρισα χρόνια μετά, μιλούσε κάθε μέρα με ευαγή ιδρύματα. Είχε γνωστούς και φίλους μέσα. Τους οποίους στηριζε. Αλλά χρυσό παιδί. Έβγαζε μόνον αθλητές και όποιον έβλεπε ότι έκανε άθλημα μόνον για τη νύχτα, ευγενικά αλλά με τον τρόπο του τον έστελνε αλλού. Όλα θέμα επιλογής είναι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:

Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.


Θα πας για κλαμπινγκ τύπε ή σου κλείνουν το ρουτερ στις 12;

ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ;;;

Άλφα.


Τύπε, θεωρείς πως είσαι πιο εύστροφο είδος από αυτό;;

Ήρεμα ρωτάω.


K1P67z.gif
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:

Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.


Θα πας για κλαμπινγκ τύπε ή σου κλείνουν το ρουτερ στις 12;

ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ;;;

Άλφα.


Τύπε, θεωρείς πως είσαι πιο εύστροφο είδος από αυτό;;

Ήρεμα ρωτάω.


K1P67z.gif

τύπε σαν τον ετσι στήνεται στα 4 ο τυπος οταν τον λοκαρουν οι τρανσφορμερς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Μπαροκ τετοιες χαζομαρες εγραφες και στο νημα της Ελενας αν θυμαμαι καλα οταν ακομα εκανε βιζιτες. Γι άυτο ειχες 50000 ποστ. Θα κατσω τωρα εγω νομιζεις να με δουλευει ατομο σα του λογου σου. Ευγενικα εξελθε της οικιας μου.

Λοιπον, κυριοι. Καινουργιο μποξερακι, τσεκ. Ξυρισμενα αρχιδια, τσεκ. Μασχαλες, τσεκ. Ντυσιματακι, τσεκ. Παιζει τραβελακι παθητικο αποψε παρτουζα με φιλο, χωρις δωρο φυσικα γιατι.... ενστολοι. Καθηστε οι συνηθεις υποπτοι ραμολιμεντα-σπονσορες και κρατηστε μου το νημα ενεργο μεχρι αυριο το μεσημερακι.

Τις καληνυχτες μου κυριοι. Αυριο πεφτει αυλαια. Υπομονη.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Στόκα φίλε, ασφάλεια δουλεύω. Στ’ @@ μου όλα. Κανονικά δεν έπρεπε να το πω αλλά δε γαμιεται...
Κι εσύ ρε Παναγιώτη, Ασφαλίτης και βάζεις φόρα παρτίδα τα στοιχεία σου στο νετ; Σοβαρά τώρα; Και περιμένεις να το πιστέψουμε αυτό; Μπέσα τώρα; Όλοι τρολάρουμε εδώ αλλά εσύ το ανέβασες επίπεδο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Μπαροκ τετοιες χαζομαρες εγραφες και στο νημα της Ελενας αν θυμαμαι καλα οταν ακομα εκανε βιζιτες. Γι άυτο ειχες 50000 ποστ. Θα κατσω τωρα εγω νομιζεις να με δουλευει ατομο σα του λογου σου. Ευγενικα εξελθε της οικιας μου.

Λοιπον, κυριοι. Καινουργιο μποξερακι, τσεκ. Ξυρισμενα αρχιδια, τσεκ. Μασχαλες, τσεκ. Ντυσιματακι, τσεκ. Παιζει τραβελακι παθητικο αποψε παρτουζα με φιλο, χωρις δωρο φυσικα γιατι.... ενστολοι. Καθηστε οι συνηθεις υποπτοι ραμολιμεντα-σπονσορες και κρατηστε μου το νημα ενεργο μεχρι αυριο το μεσημερακι.

Τις καληνυχτες μου κυριοι. Αυριο πεφτει αυλαια. Υπομονη.

σκισμένη ροδέλα τσεκ. το ξέχασες τύπε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Tο έχω ξαναγράψει αλλά γίνεται επίκαιρο.

Τα τσαμπουκαλίκια στο Internet έχουν τόση αξία όση και τα λεφτά στο επιτραπέζιο monopoly.
Το πιο σωστό είπες! Να τα βλέπουν οι.... "καρατεκα" του site!

Μας έχουν προκύψει όλοι μαυροζωνάδες (εκτός από πουτσαράδες φυσικά!!!) :tooth:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Επιπλέον.

Ο Σαβίδης έχει αποχωρήσει από το site.

To να εξακολοουθούν κάποιοι να του τη πέφτουν ενώ δεν μπορεί να απαντήσει είναι σαν να πυροβολούν ένα πτώμα.

Και η σκύλευση ( ακόμα και ψηφιακή ) είναι άσχημο πράγμα.

Οσους τους αφορά ας το ξανασκεφτούν πριν το επαναλάβουν.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.430
Πόντοι
216

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.132
Κριτικές
27
Like
3.915
Πόντοι
3.665
Επιπλέον.

Ο Σαβίδης έχει αποχωρήσει από το site.

To να εξακολοουθούν κάποιοι να του τη πέφτουν ενώ δεν μπορεί να απαντήσει είναι σαν να πυροβολούν ένα πτώμα.

Και η σκύλευση ( ακόμα και ψηφιακή ) είναι άσχημο πράγμα.

Οσους τους αφορά ας το ξανασκεφτούν πριν το επαναλάβουν.

είσαι σίγουρος ; νωρίτερα γράφτηκε ότι επέστρεψε :think: ράδιο αρβύλα ;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Mind το νήμα επανήλθε γιατί κατά 99,9% ο Σαββίδης επέστρεψε.
Μιας και είσαι γάτος σε λίγο καιρό θα καταλάβεις ποιος είναι.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Επιπλέον.

Ο Σαβίδης έχει αποχωρήσει από το site.

To να εξακολοουθούν κάποιοι να του τη πέφτουν ενώ δεν μπορεί να απαντήσει είναι σαν να πυροβολούν ένα πτώμα.

Και η σκύλευση ( ακόμα και ψηφιακή ) είναι άσχημο πράγμα.

Οσους τους αφορά ας το ξανασκεφτούν πριν το επαναλάβουν.
[/quote]
Εγώ πιστεύω πως είναι ακόμα εδώ μέσα,αλλά με άλλο nick και απλά παρακολουθεί :confused:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Mind το νήμα επανήλθε γιατί κατά 99,9% ο Σαββίδης επέστρεψε.
Μιας και είσαι γάτος σε λίγο καιρό θα καταλάβεις ποιος είναι.

Ναι πηγαίνοντας λίγο πίσω κατάλαβα τι λές.

Δεν είμαι βέβαιος, αλλα ίσως και να έχεις δίκιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom