Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 726K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Ρε, μήπως είσαι εσύ ο γύφτος και τις προμοτάρεις εδώ μέσα;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Πλάκα κάνω μύστη!!! Κοίτα πέραση που έχει η μπίχλα!!!

Και εάν όλο το σκηνικό δεν έγινε ποτέ και ήταν δική σου μπλόφα; Τα γυφτάκια ήταν υπαρκτά. Έτσι έριξες το τυράκι, έδωσες και μεγάλο χρονικό περιθώριο, γνωρίζοντας ότι τα σκληρά μέλη του Bourdela είναι σεσημασμένοι και ότι κάποιος κασκαντέρ θα βρισκόταν να κάνει πέσιμο. Συγνώμη, εάν αμφισβητώ την ιστορία σου, αλλά είσαι μόνο τρεις μήνες μέλος, με 55 μηνύματα όλα και όλα και καμία κριτική. Εδώ υπάρχουν λέουρες, οι οποίοι βρίσκονται ακόμα στην φάση της συλλογής πληροφοριών και εσένα στην πέφτουν δύο-δύο οι γύφτισσες και τις σνομπάρεις; Και κάτι τελευταίο: Πρώτα κάνουμε σκηνικό, προσπαθούμε να έχουμε κάποιο αποδεικτικό (φώτο κτλ.) και μετά γράφουμε στο site.
Εγώ έριξα μια προειδοποιητική βολή πάντως!!! Η αλήθεια είναι πως έξω από το Σκλαβενίτη τα γυφτάκια έχουν smartphones και σερφάρουν. Δίπλα μου, με τη μηχανή εγώ, μια γυφτισσα σε αμάξι ήταν στο f/b αλλά δεν μπορούσα να δω πολλά!!!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.910
Like
8.641
Πόντοι
2.306
Εγώ έχω χύσει μέσα γύφτισσα και μου ήρθε μετά από 7μηνες με 3μικρα
Το έχω πάθει και εγώ τύπε αλλά όχι με γύφτισσα, τη γάμησα και την άλλη μέρα ήταν τριών μηνών έγκυος,μου είπε ότι είμαι πολύ καρπερος.:think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Το έχω πάθει και εγώ τύπε αλλά όχι με γύφτισσα, τη γάμησα και την άλλη μέρα ήταν τριών μηνών έγκυος,μου είπε ότι είμαι πολύ καρπερος.:think:
Άστο τύπε!!! Έχεις ιδέα τι εστι Φατσέας;;; Δεν του κάνουμε παράθεση και δε γράφουμε κοντά του για να μη μας γκαστρώσει κι εμάς από το πληκτρολόγιο :cheesy::cheesy::cheesy:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.910
Like
8.641
Πόντοι
2.306
Άστο τύπε!!! Έχεις ιδέα τι εστι Φατσέας;;; Δεν του κάνουμε παράθεση και δε γράφουμε κοντά του για να μη μας γκαστρώσει κι εμάς από το πληκτρολόγιο :cheesy::cheesy::cheesy:
Τα πάω καλά εγώ με τον Φατσέα τύπε!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.591
Πόντοι
5.097
μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τοση πεινα για γυφτακια;
Μυστη θα τις ειχε κι αυτος τεραστια αναγκη τις γυφτοπουλες. Αν δεις κανενα αμπε λαλε για ασημι κορολα θα ξερεις λεπτομερειες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.006
Πόντοι
10.336
μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
δωσε πινακιδα να του στειλουμε το μπαμπαΣτρουμφ γυφτο να ζητησει τα ρεστα τυπε
εχω 3 ντατσουν δυο γειτονιες πιο κατω, ετοιμοπολεμα για μπαχαλα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
GIPSY ALERT!!!
Το παρακάτω περιστατικό συνέβη το περασμένο Σάββατο: 23χρονος Αιγύπτιος περπατούσε στην συμβολή της Λεωφόρου Κηφισού και Λένορμαν, κοντά στην γέφυρα. Εκεί βρισκόταν, καθισμένη, μία γύφτισσα. Μόλις ο νεαρός πέρασε από δίπλα της, εκείνη τον ρώτησε τι ώρα είναι. Το παλικάρι, μέχρι να τσεκάρει το ρολόι του, δέχθηκε ένα χτύπημα στα γεννητικά του όργανα, από την γύφτισσα και από τον πόνο έπεσε κάτω. Από ένα αυτοκίνητο, που ήταν δίπλα, βγήκαν γύφτοι και παρέα με την γύφτισσα, που τον χτύπησε, του έκλεψαν το τσαντάκι, στο οποίο είχε τα έγγραφα του, τις κάρτες του, καθώς και ένα πορτοφόλι με 250€. Μόλις ολοκληρώθηκε η επίθεση, όλη η ομάδα των γύφτων επιβιβάστηκαν στο αυτοκίνητο και διέφυγαν. Το παιδί δεν πήγε στην αστυνομία. Γνωρίζει, όμως, ότι η γύφτισσα διαμένει στην επόμενη γέφυρα, σε μία πλατεία που είναι πάνω στον Κηφισό, στο ρεύμα προς Πειραιά. Πιθανόν να πράξει τα δέοντα. Κωλοφάρα οι Γύφτοι, αλλά και οι Αιγύπτιοι είναι γνωστοί και μη εξαιρεταίοι μαχαιροβγάλτες.

ΥΓ1: Για τον τύπο που με χαρακτήρισε: Κατάλαβες τώρα, το νόημα της ύπαρξης του νήματος;

ΥΓ2: Να τους ακούτε τους παλιούς μπουρδελιάρηδες. Δεν είναι απλά παιδιά της πιάτσας, είναι η ίδια η πιάτσα!
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.855
Κριτικές
56
Like
18.641
Πόντοι
13.636
Διαβάστε το από πάνω σχόλιο.
Δεν μπλέκεις με την κωλοφαρα .
Απορώ με αυτούς που ψάχνουν τέτοια σκηνικά, σας τρώει η πλάτη για γύφτικη κλωτσοπατιναδα
:jerking2::jerking2:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
183
Πόντοι
0
Tip για δυνατά κομμαντο.αν θέλεις κάτι,πας και το παίρνεις από την πηγή.οποιος γουστάρει γύφτισσα τραβάει :
α)Ζεφύρι, οδός σαράντα μαρτυρων και πέριξ
β)Μενίδι, οδός Μεταμορφώσεως και πέριξ.
γ)άνω Λιόσια, οδός κόκκινης μηλιάς και πέριξ

Gott mit dir
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
Διαβάστε το από πάνω σχόλιο.
Δεν μπλέκεις με την κωλοφαρα .
Απορώ με αυτούς που ψάχνουν τέτοια σκηνικά, σας τρώει η πλάτη για γύφτικη κλωτσοπατιναδα
:jerking2::jerking2:

Γράφετε λες και ανακαλύψατε τον τροχό. Γνωστά αυτά.. Προφανώς ενέχουν κίνδυνοι και προφανώς οι γυφτοιστορίες δεν ενδείκνυνται καθώς και όντως να δεχθούν να κάνουν κάτι, το μυαλό τους είναι πάντα στο πώς θα σε κλέψουν.
Γεννημένοι μέσα στην απατεωνιά οι κατσίβελοι. Για το 1% λέμε.

Αν είναι να γράφουμε και ασχολούμαστε μόνο με τα πιο ασφαλή και τα πιο αποδεκτά να το κλείσουμε τότε το νήμα.
Να κλείσουμε και τo site και να πηγαίνουμε να γράφουμε στο forum του cosmopolitan.

Για χαβαλέ και καλτίλα είμαστε εδώ. ΟΚ νέοπα;

Επίσης ο ανήξερος Αιγύπτιος την ώρα πήγε να της πει όχι να την γαμήσει - δεν ήταν ψιλιασμένος άρα θα την πάθαινε από τον οποιονδήποτε.

Τέλος οι γύφτοι είναι πανίβλακες.
Με την κουβέντα και με την ματιά τους μπορείς τις περισσότερες φορές να καταλάβεις αν λένε αλήθεια ή αν έχουν κάτι άλλο στο μυαλό τους.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Ελάτε μύστες!!! Η μία από τις δύο γύφτισσες από τη φάση με το κορόλα αλλά με όλη τη φαμίλια παίρνουν hotdog!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220721_193401.jpg
    IMG_20220721_193401.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 219

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Για βοήθησε μας, τι παιχτηκε
Πλάκα κάνω αδερφέ!!! Ούτε να τις κατουρήσω!!!
λοιπο μυστες γυρω στις 12 σημερα γυρνοντας απο σκλαβενιτη στο κερατσινι στα φαναρια σαλαμινος και 25 μαρτιου ηταν 3 γυφτακια τα δυο γυρο στα 19-20 και το αλλο πολυ ανηλικο.Περειμενοντας το πρασινο μου κανουν νοημα μπενω 25 μαρτιου και ερχεται στο παραθυρο το ενα και μου λεει για λεφτα τις εριξα για χαρζιλικι και ηθελε 20 στο αμαξι για γαμισι οταν τις ειπα και για τις δυο σε ξενοδοχειο πηγε να ανοιξει τη πορτα αλλα βιαζομουν και ετσι της ειπα απογεμα κατα τις 7 να ειναι εκει και οι δυο οι μεγαλυτερες με ενα 40 θα τις παρω και τις 2 ωραια κοματια οπως τα γουσταρω αδυνατουλικα με πεταχτο κολαρακι και φενοντουσαν καθαρα

μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τοση πεινα για γυφτακια;
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Γύφτος και καλός δεν υπάρχει.
Ο καλύτερος έχει γαμίσει την μάνα του.Τους έχω φάει στην μαπα 25 χρόνια, είτε στα Λιόσα,είτε στον Ασπρόπυργο.
Έχω πλακώσει στις κλωτσιές τρεις φορές γύφτο.Μ αρέσει που δεν φαίνομαι τι είμαι ικανός να κάνω,λόγω μαχητικών αθλημάτων για σχεδόν 25 χρόνια.
Γυφτισες Ελληνίδες δεν έχω πηδήξει ποτέ και ούτε πρόκειται.Πρεπει να είναι η μουναρα.Απο γυφτορουμανα και Βουλγάρες έχω πηδήξει κάποιες.
Χαρακτηριστικά η μία ήταν η Ελένη πριν αρχίσει τα ακαποτα που τα ζητάνε απ' τον πελάτη,νομίζω η ειρήνη που ήταν Φώκαιας 7 παλαιότερα και κάποιες βραζιλιανες βαφτισμενες που δεν θυμάμαι ονόματα γιατί αν σκεφτείς ότι πάω από το 90 στα μπουρδέλα,έχουν δει πολλές τα μάτια μου.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.006
Πόντοι
10.336
Ελάτε μύστες!!! Η μία από τις δύο γύφτισσες από τη φάση με το κορόλα αλλά με όλη τη φαμίλια παίρνουν hotdog!!!
φοραει και παπουτσια;
αυτες ειναι κυριλε! :2funny:

θα παω να τσεκαρω και μπορει να τους δωσω κανα διπλο τσιμπουκι στο αμαξι, μεσα στο παρκινγκ του σκλαβενιτη
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
248
Like
828
Πόντοι
81

Mgnks7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
Tip για δυνατά κομμαντο.αν θέλεις κάτι,πας και το παίρνεις από την πηγή.οποιος γουστάρει γύφτισσα τραβάει :
α)Ζεφύρι, οδός σαράντα μαρτυρων και πέριξ
β)Μενίδι, οδός Μεταμορφώσεως και πέριξ.
γ)άνω Λιόσια, οδός κόκκινης μηλιάς και πέριξ

Gott mit dir
Αδερφέ αυτό δεν είναι tip για δυνατά κομμάντος......αυτό είναι οδηγίες για αυτοκτονία.....στην οδό στα Λιόσια που έχεις δώσει αν μιλήσεις σε γυφτάκι θα σου κρεμάσουν την συκωταρια οι Λιακόπουλαιοι και θα σε ανεβάζουν στορυ και στην Μεταμόρφωσεως θα γαμανε οι Νταναιοι και μετά θα πουλήσουν τα νεφρά σου σε τιμή σοκ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom