Νέα

Έχει νόημα «καθαρά φιλική» βόλτα ή ταπεινώνω τον ανδρισμό μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EXOTIKOS_ERASTHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.175
Like
15.948
Πόντοι
3.556
Το ύφος και ο τόνος της φωνής της είναι αρκετα δυναμικός, που δεν σε αφήνει να έχεις το πάνω χέρι!
τύπε πρεπει να βρεις το κουμπί της. οπως ο βαρυποινίτης εριξε κρεμπιε σε έξαλλο δικηγορικό κουγκαρ αηντα τζαβέλλα :coffee: ποιος να το περιμενε οτι θα δαμαστεί η αηντα
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.182
Κριτικές
60
Like
20.050
Πόντοι
14.936
θέλω να βγώ γιατί την γουστάρω και σαν προσωπικοτητά.
Ετσι ομως μας τα περιγραφεις ομως δεν ξερω...
Μην βρεις κανα διαολο με δαυτην...
Οι πολυ δυναμικες δεν μαζευονται καποιες φορες...
Οτι θες ρε αλανι...
Δοκιμασε το και ξερεις καλυτερα απο εμας τι χρειαζεσαι...
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
...μαγκα μου αφου θελει κουβεντα μονο για δ΄λιες κ πολιτικα, να την πας για καφε σε κανα παλιακο καφενειο με γεροντια, ριξτε κ ενα ταβλι, μια πρεφα κ εισαι ωραιος!!!! :cheesy: :cheesy::cheesy:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.182
Κριτικές
60
Like
20.050
Πόντοι
14.936
τύπε πρεπει να βρεις το κουμπί της. οπως ο βαρυποινίτης εριξε κρεμπιε σε έξαλλο δικηγορικό κουγκαρ αηντα τζαβέλλα :coffee: ποιος να το περιμενε οτι θα δαμαστεί η αηντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.085
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
2.816
Τύπε έτσι ξεκινάνε όλες και μετά αρχίζουν τα πρώτη φορά γαμιεμαι από το πρώτο ραντεβού, πρώτη φορά κερατωνω κλπ
Οπότε μη το βάζεις κάτω.. κράτα χαμηλά τη μπάλα και έχε τα μάτια σου ανοιχτά γιατί δεν θα παρουσιαστούν πολλές ευκαιρίες να σκοράρεις...
 
OP
OP
EXOTIKOS_ERASTHS

EXOTIKOS_ERASTHS

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
πάντως σαν λαός είμαστε πολύ συντηρητικοί και σεμνότυφοι, για ποιά ευρωπαϊκή ένωση μιλάμε. Είμαι σίγουρος πως δεν υπήρχε περίπτωση αυτό να το πεί μια Γερμανίδα Βελγίδα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.085
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
2.816
πάντως σαν λαός είμαστε πολύ συντηρητικοί και σεμνότυφοι, για ποιά ευρωπαϊκή ένωση μιλάμε. Είμαι σίγουρος πως δεν υπήρχε περίπτωση αυτό να το πεί μια Γερμανίδα Βελγίδα.
Τύπε η Γερμανίδα ή η Βελγίδα δεν θα το πουν αυτό
Αλλά στο τέλος όλες θα γαμηθουν αν είναι να γαμηθουν
Άρα με αυτές ξέρεις τι να περιμένεις, οι δικές μας είναι και λίγο Κίντερ έκπληξη
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.390
Κριτικές
8
Like
3.016
Πόντοι
456
Το ύφος και ο τόνος της φωνής της είναι αρκετα δυναμικός, που δεν σε αφήνει να έχεις το πάνω χέρι!
Οκ αυτό είναι. Κοίτα να της επιβληθείς. Πουτσα θέλει.Αλλά να τη σκίσεις χωρίς μα και μου.
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
192
Like
494
Πόντοι
21
Δυναμική και δικηγορινα, κάτι μου λέει ότι θα θέλει να έχει και το πάνω χέρι στο κρεβάτι. Πάντως μη μασάς πηγαίνε και γενικά πηγαίνε την συζήτηση όπου θέλεις εσύ, για να δέχθηκε να βγείτε κάτι σημαίνει αυτό!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Βγες και μη δίνεις σημασία τι λένε οι γυναίκες
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
21
Like
6.007
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Δεν αξίζει . Θα χάσεις τον χρονο σου τζάμπα. Αν ειναι να βγείτε ραντεβού για να συζητάτε για τον Μητσοτάκη και τον Κασελλάκη, τότε χιέστα. Καλύτερα να βγεις με καποιο μέλος του bou , που θα στα πει και καλύτερα και θα κάνετε και την πλάκα σας . Και μετά πατε και για καμια μπουρδελότσαρκα...:rockon:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
τώρα θα ΠΡΕΠΕΙ να πας γιατί ότι άλλο θα σε ρίξει και ως άντρα και ως ύπαρξη, και μετά ΚΟΒΕΙΣ! Ελπίζω να σαι από αυτούς που μαθαίνουν από τα λάθη τους
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.395
Like
10.933
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !

Τυπε αμα εισαι γερο ποτηρι, πατε πιειτε ενα μπουκαλακι στον Ζαφειρη η στον Αντυπα, θα ξεχασει τις μαλακιες που σου εχει πει μεχρι τωρα και θα σου ανοιξει τα ποδια διαπλατα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.467
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Το ύφος και ο τόνος της φωνής της είναι αρκετα δυναμικός, που δεν σε αφήνει να έχεις το πάνω χέρι!
Τρολιά είναι ... αλλά έχουμε ανάγκη λίγη πλακίτσα ... δεν έχει αποφασιστεί και αν θα ανοιχθεί φυάλη απόψε ....

Το ακυρώνεις την ίδια μέρα το πρωί . Της λες , ωμά, χωρίς πολλά πολλά ...

ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΣΕΞ . ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΕΝΑ CALL GIRL .
Άλλη φορά , πάμε για τσάϊ .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.467
Like
16.189
Πόντοι
3.656

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !

Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να σου επιβάλλει συγκεκριμένη θεματολογία συζήτησης και γιατί το δέχεσαι. Προφανώς θέλεις να τη γαμήσεις και συμβιβάστηκες με την απαίτησή της προκειμένου να βγείτε.

Δυο περιπτώσεις υπάρχουν: θα πας με τα νερά ελπίζοντας σε επόμενο ραντεβού μπας και ενδώσει σιγά σιγά ή η συζήτηση θα βγει από μόνης της εκτός προκαθορισμένου πλαισίου και θα διαπιστώσεις μέχρι που σε παίρνει.

Αν δεν έχεις καλύτερες επιλογές ή για κάποιο λόγο θέλεις τη συγκεκριμένη κάτσε ασχολήσου, διαφορετικά μη χάνεις τον χρόνο σου.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Τρελοσερε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom