Νέα

Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να απορρίψει πελάτη από την εμφάνιση του;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Άλλο πρεζάκι καί άλλο νά έχει κακή έμφάνηση.

Ξέρω πρεζάκι πού φαίνεται καί συμπεριφέρεται ΚΥΡΙΟΣ, καί ξέρω π.χ. δικηγόρους πού είναι λιγδιάριδες, τό χνώτο τους μυρίζει άλογίλα καί τό μαλλί γεμάτο πυτιρίδα καί τιγανόλαδο.

Φυσικά καί πρέπει νά έχει τό κορίτσι τό δικαίωμα νά άπορίψει πελάτη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Φυσικά και μια ιερόδουλη μπορεί να αρνηθεί,ακόμη και να διακόψει πάνω στην πράξη.
Όπως και εμείς μπορούμε να αρνηθούμε τη συνεύρεση με ένα call girl που ήρθε στην πόρτα μας αλλα δεν...Όπως μπορούμε να διακόψουμε αν το call girl δεν τηρεί τα συμφωνηθέντα,αν δούμε ύποπτα σημάδια/μυρωδιές,κ.λ.π.

Δεν υπάρχει καμία δέσμευση.

Όσο για τη σύγκριση με καφετέριες,κ.λ.π.
Φυσικα μπορεί να κάτσει κάποιος και η σερβιτόρα να μην πάει ΠΟΤΕ μέχρι αυτός να φύγει.
Φυσικά μπορεί να του ζητηθεί κιόλας.
Περιπτώσεις που θυμάμαι...
Πελάτες με κατοικίδιο ενω δεν επιτρεπόταν,ατημέλητος πελάτης,κ.λ.π.

Μη μιλήσω για βράδυ και για πόρτες..

Όσο για ένα νόμο περί "ίσης μεταχείρισης" στη Γερμανία που παρατέθηκε,είναι μόνο για το θεαθήναι.
Οι πορτιέρηδες ρίχνουν αβέρτα πόρτα σε τουρκους και άραβες,καποιοι από αυτους καλουν την αστυνομια να παραπονεθουν,αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι περισσότερο.
Εδώ υπάρχει ολόκληρη αλυσίδα γυμναστηρίων που δε δέχεται τουρκοάραβες και δεν μπορεί να τους κάνει κανείς τίποτα.
Πάει ο τουρκοάραβας να γραφτει και τους λένε:"Εχουμε μεγάλη λίστα αναμονής,ο χώρος είναι full,θα σας ειδοποιήσουμε μόλις ακυρώσει καποιος συνδρομη"
Πάει ο Ευρωπαίος και τον παίρνουν κατευθείαν.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Το να απορριφθεί πελάτης από εκδιδόμενη για αντικειμενικούς λόγους, όπως εθνικότητα, καθαριότητα, χρήση ουσιών κλπ, το καταλαβαίνω απόλυτα και δε νομίζω να διαφωνεί κανένας. Την απόρριψη όμως για υποκειμενικούς λόγους, όπως η φάτσα σου ή ο τρόπος που μιλάς που μπορεί να μην είναι στο γούστο της πουτάνας, δε θα μπορούσαν να τη διαχειριστούν πολλοί πελάτες και ενδεχομένως να προκαλέσουν κόμπλεξ. Τρώμε ήδη τόση χυλοπιτα έξω για τέτοιους λόγους, να την τρώμε και στα ντέλα; Από την άλλη, από το να τρως φόλα είναι προτιμότερο θα μου πείτε, αλλά και παλι με λίγη διορατικότητα δεν είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις ποιες είναι πιο 'καβλωμενες' μαζί σου, χωρίς να χρειαστεί να σου αρνηθούν υπηρεσίες.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Καλύτερα να σε απορρίπτουν πριν μπεις παρά να σε παίρνουν μόνο για το εικοσάρικο και στο δωμάτιο να μην μπορούν να επιδείξουν έστω τον στοιχειώδη επαγγελματισμό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Καλύτερα να σε απορρίπτουν πριν μπεις παρά να σε παίρνουν μόνο για το εικοσάρικο και στο δωμάτιο να μην μπορούν να επιδείξουν έστω τον στοιχειώδη επαγγελματισμό.
Οπότε μια πουτάνα να γαμιέται μόνο με όποιον μοιάζει με τον Μπραντ Πιτ και να πληρώνεται κιολας γι' αυτό;
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Οπότε μια πουτάνα να γαμιέται μόνο με όποιον μοιάζει με τον Μπραντ Πιτ και να πληρώνεται κιολας γι' αυτό;
Δεν είπα κάτι τέτοιο αλλά από τη στιγμή που θα σε βάλει στο δωμάτιο θέλω να είναι επαγγελματίας αν να σκέφτεται να σε ακουμπήσει να γαμάς και να κοιτάζει το ταβάνι καλύτερα να παίξω μια μαλακία.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δεν είπα κάτι τέτοιο αλλά από τη στιγμή που θα σε βάλει στο δωμάτιο θέλω να είναι επαγγελματίας αν να σκέφτεται να σε ακουμπήσει να γαμάς και να κοιτάζει το ταβάνι καλύτερα να παίξω μια μαλακία.
Ε ναι, άμα δεν μπορεί να είναι επαγγελματίας, καλύτερα να αλλάξει δουλεια. Αλλά αν τους δώσουμε και το δικαίωμα να μας διαλέγουν, μόνο Μπραντ Πιτ θα γαμάνε. Οπότε αν είναι πάλι να γαμαμε μόνο αν γουστάρει τη φάτσα μας, βγαίνουμε και για καμάκι. Καμία διαφορά. Η δουλειά της ιερόδουλης είναι να κάνει σεξ με πελάτες που αν την πλησίαζαν έξω, μπορεί και να μην τους καθόταν. Εκτός αν ο υποψήφιος πελάτης είναι κανένας βρωμιάρης, άρρωστος, ψυχακιας, παππούς, πρεζόνι κλπ. Εκεί το δέχομαι να του ρίξει άκυρο. Αν όμως δεν γουστάρει τη φάτσα του, ή να επιδεικνύει επαγγελματισμό ή να πιάσει άλλη δουλειά.
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Αν θέλει μπορεί να σε απορρίψει για χίλιους δυο λόγους.ειτε για την εμφάνιση, είτε για την υγιεινή, είτε είτε είτε...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Ε ναι, άμα δεν μπορεί να είναι επαγγελματίας, καλύτερα να αλλάξει δουλεια. Αλλά αν τους δώσουμε και το δικαίωμα να μας διαλέγουν, μόνο Μπραντ Πιτ θα γαμάνε. Οπότε αν είναι πάλι να γαμαμε μόνο αν γουστάρει τη φάτσα μας, βγαίνουμε και για καμάκι. Καμία διαφορά. Η δουλειά της ιερόδουλης είναι να κάνει σεξ με πελάτες που αν την πλησίαζαν έξω, μπορεί και να μην τους καθόταν. Εκτός αν ο υποψήφιος πελάτης είναι κανένας βρωμιάρης, άρρωστος, ψυχακιας, παππούς, πρεζόνι κλπ. Εκεί το δέχομαι να του ρίξει άκυρο. Αν όμως δεν γουστάρει τη φάτσα του, ή να επιδεικνύει επαγγελματισμό ή να πιάσει άλλη δουλειά.
σωστος
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
αν ο υποψήφιος πελάτης είναι κανένας βρωμιάρης, άρρωστος, ψυχακιας, παππούς, πρεζόνι κλπ. Εκεί το δέχομαι να του ρίξει άκυρο.

ένα στα πέντε δεν ταιριάζει.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Αν την έχει πολύ μεγάλη κάποιος.. Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να τον απορρίψει..?
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Και πώς θα του το πεί αν βρωμάει;

στα ισα...με απολυτο αλλα οχι προσβλητικο τονο....
καποιοι ειναι μαλωμενοι με το σαπουνι....

π,χ πηγαινε να κανεις ενα ντουζακι αν θελεις..σου λεει εκανα....δε  πειραζει κανε ακομα ενα....κι οταν εχει μπει πλεον στο μπανιο κι ακουγονται τα νερα..του λες ..βαλε και σαπουνι ετσι?

Ετυχε να με περιμενει καποιος 20 λ στο δωματιο πριν φτασω κι οταν φτασαμε στα προκαταρκτικα πλησιασα και το πουτσοκεφαλο μυριζε απο ενα μετρο μακρυα  ...μαλλον δεν τον επλενε ποτε ξεπλενοταν μονο οταν κατουρουσε....

Για ποιο λογο να ανεχτω εγω εναν τετοιο ανθρωπο..για τα 80 που θα μου δωσει ?προτιμω να τα χασω πραγματικα

Η σου ερχεται ο αλλος καλοκαιριατικα πεντακαθαρος κατα τ αλλα ..μοσχομυριστος και τριζατος κατω που ειναι και το πιο σημαντικο...αλλα με 15 ποντους τριχα στη μασχαλη ..την οποια δεν ειχε σαπουνισει ....μιλαμε για αφορητη μυρωδια..εκει εκανα υπομονη αλλα δε ξαναπηγα μαζι του...οταν χτυπουσε το τηλ...μου ερχοταν ξανα εκεινη η απαισια τσικνα στη μυτη

Μου εχει τυχει επισης πελατης που επιτηδες εβγαζε το προφυλακτικο.....στην 5η προσπαθεια εντος 10 λ πηρα τα χρηματα μου κι εφυγα ..και μαλιστα λυπηθηκα γιατι ηταν πολυ ενδιαφερον ατομο..που ειχα να πω πολλα εκτος απο το να κανω σεξ

Εχω αποριψει δευτερο ραντεβου με καποιους που ηταν πανω απο 22-23 εκ...για ευνοητους λογους

Επισης εχω φυγει απο διαμερισμα που με το που μπηκα στις 8,30 το πρωι μου προτεινε να με κερασει και το κερασμα δεν αφορουσε καφε η χυμο...ηταν δε τοσο φτιαγμενος ντουντουλο τελειως ..που δε θυμοταν που ειχε βαλει τα λεφτα ...στη φορμα?στο τζην?στην καταψυξη?..ναι εψαξε κι εκει....Του λεω στην κρεβατοκαμαρα θα τα εβαλες δες κατω απο τα μαξιλαρια...και πηρα τις γοβες μου στο χερι και εφυγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα..

Εχω αποριψει σταθερο πελατη πιτσιρικα λογω μεθης...μια βραδυα εψαχνε μετο κλειδι στο χερι ολο τον πρωτο οροφο στο Ανδρομεδα τυφλα ητανε ..το διορθωσε ομως γιατι με γουσταρε ..βρισκομαστε πλεον πριν βγει με τα φιλαρακια του κι οχι μετα ..

Ολοι αυτοι οι λογοι ειναι σημαντικοι  για μενα...Αφορουν την υγεια μου τη σωματικη μου ακαιρεοτητα αλλα και την ψυχικη μου υγεια που δε τη χαλαω για ολα τα λεφτα του κοσμου

ΝΑΙ λοιπον εχουμε κι εμεις το δικαιωμα να λεμε ΟΧΙ..γιατι και ψυχη εχουμε και προσωπικοτητα
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
στα ισα...με απολυτο αλλα οχι προσβλητικο τονο....
καποιοι ειναι μαλωμενοι με το σαπουνι....

π,χ πηγαινε να κανεις ενα ντουζακι αν θελεις..σου λεει εκανα....δε  πειραζει κανε ακομα ενα....κι οταν εχει μπει πλεον στο μπανιο κι ακουγονται τα νερα..του λες ..βαλε και σαπουνι ετσι?

Ετυχε να με περιμενει καποιος 20 λ στο δωματιο πριν φτασω κι οταν φτασαμε στα προκαταρκτικα πλησιασα και το πουτσοκεφαλο μυριζε απο ενα μετρο μακρυα  ...μαλλον δεν τον επλενε ποτε ξεπλενοταν μονο οταν κατουρουσε....

Για ποιο λογο να ανεχτω εγω εναν τετοιο ανθρωπο..για τα 80 που θα μου δωσει ?προτιμω να τα χασω πραγματικα

Η σου ερχεται ο αλλος καλοκαιριατικα πεντακαθαρος κατα τ αλλα ..μοσχομυριστος και τριζατος κατω που ειναι και το πιο σημαντικο...αλλα με 15 ποντους τριχα στη μασχαλη ..την οποια δεν ειχε σαπουνισει ....μιλαμε για αφορητη μυρωδια..εκει εκανα υπομονη αλλα δε ξαναπηγα μαζι του...οταν χτυπουσε το τηλ...μου ερχοταν ξανα εκεινη η απαισια τσικνα στη μυτη

Μου εχει τυχει επισης πελατης που επιτηδες εβγαζε το προφυλακτικο.....στην 5η προσπαθεια εντος 10 λ πηρα τα χρηματα μου κι εφυγα ..και μαλιστα λυπηθηκα γιατι ηταν πολυ ενδιαφερον ατομο..που ειχα να πω πολλα εκτος απο το να κανω σεξ

Εχω αποριψει δευτερο ραντεβου με καποιους που ηταν πανω απο 22-23 εκ...για ευνοητους λογους

Επισης εχω φυγει απο διαμερισμα που με το που μπηκα στις 8,30 το πρωι μου προτεινε να με κερασει και το κερασμα δεν αφορουσε καφε η χυμο...ηταν δε τοσο φτιαγμενος ντουντουλο τελειως ..που δε θυμοταν που ειχε βαλει τα λεφτα ...στη φορμα?στο τζην?στην καταψυξη?..ναι εψαξε κι εκει....Του λεω στην κρεβατοκαμαρα θα τα εβαλες δες κατω απο τα μαξιλαρια...και πηρα τις γοβες μου στο χερι και εφυγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα..

Εχω αποριψει σταθερο πελατη πιτσιρικα λογω μεθης...μια βραδυα εψαχνε μετο κλειδι στο χερι ολο τον πρωτο οροφο στο Ανδρομεδα τυφλα ητανε ..το διορθωσε ομως γιατι με γουσταρε ..βρισκομαστε πλεον πριν βγει με τα φιλαρακια του κι οχι μετα ..

Ολοι αυτοι οι λογοι ειναι σημαντικοι  για μενα...Αφορουν την υγεια μου τη σωματικη μου ακαιρεοτητα αλλα και την ψυχικη μου υγεια που δε τη χαλαω για ολα τα λεφτα του κοσμου

ΝΑΙ λοιπον εχουμε κι εμεις το δικαιωμα να λεμε ΟΧΙ..γιατι και ψυχη εχουμε και προσωπικοτητα


Δεν έχεις άδικο.. για τους λόγους που λές εννοείτε δε το συζητάμε!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Σύμφωνο με την κυρία τις φιλώ το χέρι.
Υποκλίνομαι.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
συνήθως φοράω φόρμα στις επισκέψεις κι αθλητικό στυλ, εξάλλου πάω για σπορ.
δε μου έχει τύχει ποτέ να δεχτώ ούτε ένα μικρό ελάχιστο σχόλιο.
τώρα...αν αναφέρεται το νήμα στο αν είναι κάποιος άπλυτος, βρωμερός, ζέχνει οινόπνευμα, φοράει σκισμένα λερωμένα ρούχα...ε, νομίζω δικαιολογημένα, η τσατσά είναι αυτή που πρέπει να προστατέψει το σπίτι και την εργαζόμενη. Αυτή είναι η 1η γραμμή.
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Πριν κάποιες μέρες επισκέφτηκα ένα στούντιο, οσο ήμουν στο σαλόνι μπήκε ενας ηλικιωμένος στα 65-70 περίπου αλλα καλοστεκούμενος, του ελείπαν κάποια δόντια παρατήρησα οταν μίλησε.. Βγήκε η υπηρεσία του ειπε ποια κοπέλα ηταν και πλήρωσε και μπήκε δωμάτιο.. Οταν βγήκε η κοπέλα αντιλήφθηκα οτι η υπηρεσία την ενημέρωσε οτι ειχε δωμάτιο με τον παππούλη, προφανώς τον γνώριζε, και αυτή μούτρωσε και της είπε οτι "σου έχω πει δε τον δέχομαι αυτόν". η υπηρεσία της απάντησε "δε μπόρεσα να του το πώ". Εχει δικαίωμα μια ιερόδουλη να απορρίπτει πελάτη για κάποιους λόγους; Τι λέτε;
Έλα μωρε τώρα είναι πολύ κρίμα για τον παππούλη στα 65 του χρόνια με το ένα πόδι στον τάφο να φας πόρτα από πουτανα είναι πολύ άδικο και κρίμα. Νομίζω ότι είναι θέμα της εκατοστής πόρνης
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αν θέλει μπορεί να σε απορρίψει για χίλιους δυο λόγους.ειτε για την εμφάνιση, είτε για την υγιεινή, είτε είτε είτε...
Εζω ακούσει περιστατικό από κάποιον φίλο μου, όπου η πουτάνα έδιωξε φίλο του γιατί στην παρτουζα γελούσε.
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή ψέματα, αλλά οπως και νς 'χει, σας φαίνεται λογικό ;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Εζω ακούσει περιστατικό από κάποιον φίλο μου, όπου η πουτάνα έδιωξε φίλο του γιατί στην παρτουζα γελούσε.
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή ψέματα, αλλά οπως και νς 'χει, σας φαίνεται λογικό ;
του 2018 ειναι το σχολιο,απαντηση δε βλεπω να παιρνεις. αμα γελαει σαν ηλιθιος ο αλλος χαλαει την καυλα των υπολοιπων,αρα καλα εκαναν και τον εδιωξαν.
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Γιατί να μην έχει το δικαίωμα??
Ο άλλος μπορεί να βρωμάει από τα 2 με΄τρα ,να έχει κάποιο εμφανή ΣΜΝ,να φαίνεται επικίνδυνος ψυχάκιας κλπ...
Και στο κάτω κάτω το μουνί τους "νοικιάζουν" οι κοπέλες. Δεν πουλάνε παγωτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom