Νέα

Δουλειές για έξτρα εισόδημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα menios34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.724
Κριτικές
18
Like
15.322
Πόντοι
4.546
Να αστειευτουμε λίγο, μιας και βρισκόμαστε στον σχετικό χώρο:
Τσάτσος
Οδηγός με την ώρα
Διαχειριστής προφίλ, ραντεβού, ενημέρωση, κ.α.
Καλός κριτικακιας (για έκπτωση)
Κακός κριτικακιας (ανταγωνιστής)
Λευκαντης ορθων - αποτριχωτης
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Υπάρχουν πολλές διαθέσιμες δουλειές. Οι περισσότεροι όμως διαλέγουν .Παρατηρώ έντονα να διαλέγουν οι εργαζόμενοι που θα πάνε χωρίς άγχος παρά οι εργοδότες!!
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Υπάρχουν πολλές διαθέσιμες δουλειές. Οι περισσότεροι όμως διαλέγουν .Παρατηρώ έντονα να διαλέγουν οι εργαζόμενοι που θα πάνε χωρίς άγχος παρά οι εργοδότες!!
Για πες ρε φίλε καμια τέτοια δουλεια;
Εγω ψάχνω πάντως καμια δουλεια δεύτερη για απόγευμα/βράδυ και δεν βρίσκω επειδη θέλω να δουλευω μαυρα και χωρις ενσημα κλπ!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
800
Κριτικές
33
Like
2.488
Πόντοι
5.345
Για πες ρε φίλε καμια τέτοια δουλεια;
Εγω ψάχνω πάντως καμια δουλεια δεύτερη για απόγευμα/βράδυ και δεν βρίσκω επειδη θέλω να δουλευω μαυρα και χωρις ενσημα κλπ!
Τι ηλικία έχεις τύπε?
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Delivery ίσως να έβλεπες
φιλε ντελιβερι δεν θελω γιατι δεν εχω μηχανακι και ουτε ειχα ποτε! σερβιτόρο δεν με παιρνουν στην ηλικια μου λαντζα ειδα αλλα ήταν λιγα τα λεφτα και δεν αξιζε ακόμα και σε βενζινάδικο ή σε ξενοδοχειο θελουν να σε βαζουν ενσημο εστω και μειωμενο αλλα κατι να δηλώνουν!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
800
Κριτικές
33
Like
2.488
Πόντοι
5.345
φιλε ντελιβερι δεν θελω γιατι δεν εχω μηχανακι και ουτε ειχα ποτε! σερβιτόρο δεν με παιρνουν στην ηλικια μου λαντζα ειδα αλλα ήταν λιγα τα λεφτα και δεν αξιζε ακόμα και σε βενζινάδικο ή σε ξενοδοχειο θελουν να σε βαζουν ενσημο εστω και μειωμενο αλλα κατι να δηλώνουν!
Διαδικτυακές έρευνες:
Οι διαδικτυακές έρευνες είναι ένας απλός τρόπος για να κερδίσεις επιπλέον εισόδημα από το σπίτι. Πολλές εταιρείες έρευνας αγοράς προσφέρουν έρευνες επί πληρωμή για τη συλλογή δεδομένων σχετικά με τις απόψεις και τη συμπεριφορά των καταναλωτών. Ενώ η πληρωμή για τις διαδικτυακές έρευνες είναι γενικά χαμηλή, είναι ένας εύκολος τρόπος για να κερδίσεις επιπλέον χρήματα στον ελεύθερο χρόνο σου.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Διαδικτυακές έρευνες:
Οι διαδικτυακές έρευνες είναι ένας απλός τρόπος για να κερδίσεις επιπλέον εισόδημα από το σπίτι. Πολλές εταιρείες έρευνας αγοράς προσφέρουν έρευνες επί πληρωμή για τη συλλογή δεδομένων σχετικά με τις απόψεις και τη συμπεριφορά των καταναλωτών. Ενώ η πληρωμή για τις διαδικτυακές έρευνες είναι γενικά χαμηλή, είναι ένας εύκολος τρόπος για να κερδίσεις επιπλέον χρήματα στον ελεύθερο χρόνο σου.
εχεις βγαλει λεφτα γενικα απο εκει; αν ναι εχεις κανενα εμπειστο λινκ;
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
771
Like
1.099
Πόντοι
206
Κλεμμένο από ταινία

Βλέπεις κηδείες

Λίγες μέρες μετά σκας στην χήρα με βίβλο και αρχικά του νεκρού.
Ισχυρίζεσαι ότι παρήγγειλε πριν πεθάνει

Δεν θα γίνεις πλούσιος, μεροκάματο βγαίνει.

ΥΓ
Μπορεί και να γαμήσεις, έτσι για παρηγοριά ..

ΥΓ2
Αν σηκώσεις και site, θα δώσεις boost σε πωλήσεις και γαμήσια
Κουνήσου

ΥΓ3
Θα ζητάς τον κύριο, δεν θα ξέρεις ότι πέθανε
 
Τελευταία τροποποίηση:

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
800
Κριτικές
33
Like
2.488
Πόντοι
5.345
φιλε ντελιβερι δεν θελω γιατι δεν εχω μηχανακι και ουτε ειχα ποτε! σερβιτόρο δεν με παιρνουν στην ηλικια μου λαντζα ειδα αλλα ήταν λιγα τα λεφτα και δεν αξιζε ακόμα και σε βενζινάδικο ή σε ξενοδοχειο θελουν να σε βαζουν ενσημο εστω και μειωμενο αλλα κατι να δηλώνουν!
Transcription:
Το Transcription περιλαμβάνει τη μετατροπή ηχογραφήσεων ή βίντεο σε γραπτό κείμενο. Πολλές εταιρείες και άτομα χρειάζονται βοήθεια για τη μεταγραφή συνεντεύξεων, συναντήσεων και άλλων ηχογραφήσεων. Μπορείς να βρεις εργασία για απομαγνητοφωνήσεις σε πλατφόρμες για freelancers, ή δημιουργώντας ένα προφίλ σε πλατφόρμες όπως η TranscribeMe ή η Rev.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
800
Κριτικές
33
Like
2.488
Πόντοι
5.345
εχεις βγαλει λεφτα γενικα απο εκει; αν ναι εχεις κανενα εμπειστο λινκ;
Δεν έχω ασχοληθεί με κάτι τέτοιο, μπορείς όμως να το ψάξεις. Ενδιαφέρον θέλει, διάθεση και δεν έχεις να χάσεις κάτι.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Transcription:
Το Transcription περιλαμβάνει τη μετατροπή ηχογραφήσεων ή βίντεο σε γραπτό κείμενο. Πολλές εταιρείες και άτομα χρειάζονται βοήθεια για τη μεταγραφή συνεντεύξεων, συναντήσεων και άλλων ηχογραφήσεων. Μπορείς να βρεις εργασία για απομαγνητοφωνήσεις σε πλατφόρμες για freelancers, ή δημιουργώντας ένα προφίλ σε πλατφόρμες όπως η TranscribeMe ή η Rev.
θενκς φιλε! θα το δω!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.264
Πόντοι
3.846

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Βάλε Αγγελια ότι προσφέρεις εσυ εργασία να σε βρει κάποιος..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.025
Κριτικές
10
Like
5.318
Πόντοι
2.816
IMG-f54b006879c4e76a42e5a61cf6b06ba3-V.png

Δεν το συζητάμε
Για έξτρα εισόδημα
Ντελιβερι
Έχουν κ τα τυχερά τους
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.248
Like
1.993
Πόντοι
216
Το πραγματικό ζητούμενο είναι ποιες εργασίες online έχουν κάτι να προσφέρουν. Και να είναι και νόμιμες.

Ώστε να μπορείς να το συνδυάσεις πιο εύκολα με την όποια άλλη σου δουλειά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom