Νέα

Δορυφορική TV

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
φιλαρακο αν θες να βλέπεις 40 καναλια τσόντες τσαμπα στείλε ανόχι στα αρχίδια μου...
κατάλαβες?????

και στο φινάλε φινάλε αν έκανα και διαφήμηση που ειναι το κολημα σου?

ναρκωτικα διαφημησα η παιδεραστεία?

ατε γαμησου κομπλεξικε καραγκιόζη....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
φιλαρακο αν θες να βλέπεις 40 καναλια τσόντες τσαμπα στείλε ανόχι στα αρχίδια μου...
κατάλαβες?????

και στο φινάλε φινάλε αν έκανα και διαφήμηση που ειναι το κολημα σου?

ναρκωτικα διαφημησα η παιδεραστεία?

ατε γαμησου κομπλεξικε καραγκιόζη....
ρε φιλαρακι γιατι εκφραζεσαι ετσι?
ακομα και να σε προσβαλε μπορεις να του απαντησεις
ομορφα οπως ομορφα σε ρωτησε
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
OLISADEBE17 ο τροπος που απαντας ειναι προκλητικος και μονο σε εσενα κανει κακο.
Αυτο που δεν καταλαβα ειναι γιατι δεν εγραψες στο πρωτο μηνυμα " κανω αυτο και θελω τοσα".Κανεις δεν θα σε κατηγορουσε.
 

Επισκέπτης
μερικές φορές λόγο του ότι δεν μπορούμε να δώσουμε άμεσα στοιχεία μπορούμε να δώσουμε έμεσα.

εγώ προσωπικά ΄ξέρω αποκωδικοποιητή πέραν του γνωστού dream box που θέλει κάποια επεξεργασία και βλέπεις όχι μόνο ερωτικά αλλά και άλλα πολλά.
απλά αυτός ο αποκωδικοποιητής είναι λίγο αργός.
πέραν αυτού όμως στην αγορά υπάρχει αποκωδικοποιητής ο οποίος είναι κλώνος άλλου πολύ γνωστού  που υπάρχει σε ορισμένα μαγαζιά έτοιμος. δεν θα απαντήσω σε κανένα πμ για ευνόητους λόγους απλά όμως για ορισμένους φίλους που τους ξέρω προσωπικά θα τους δώσω πληροφορίες ( δεν το κάνω για εμένα απλά για τα μαγαζιά το κάνω γιατί αν δοθούν δημόσια η σε κάποιον με πμ που εξυπηρετεί συμφέροντα εταιρειών θα υπάρξει πρόβλημα).
επίσης ένας άλλος τρόπος για να δεις μερικά κανάλια υπάρχει με κάποια μικρή συνδρομή σε μερικά άτομα που διαχειρίζονται  μέσω ip την αποστολή κωδικών που ξεκλειδώνουν ορισμένα κανάλια.
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι γιατι εκφραζεσαι ετσι?
ακομα και να σε προσβαλε μπορεις να του απαντησεις
ομορφα οπως ομορφα σε ρωτησε
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
καλησπέρα φιλε...
βγαίνω απο τα ρουχα μου γιατι τα παντα πλέον σε αυτη την κολοχώρα γίνονται για το χρήμα..
ότι και αν πείσ όπως και να το πείς την  απάντηση του πρώτου φίλου θα πάρεις....
"ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ?"
ΌΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ
δήλαδη ποιο το νόημα το site αυτολυ εάν όλα βασίζονταν σε μια σχέσει παρε-δωσε κερδοσκοπηκη?
δηλαδη ξέρω μια που..ανα καλη για το σπίτι και δεν θα την πω σε κανέναν εάν δεν τα πάρω πρώτα?
καλα είμαστε σοβαροι?
δηλαδη μου ανοιξε κάποιοσ τα ματια για ένα θέμα..γιατι να μην το μοιραστω με κάποιους ανθρώπουσ που έχω επικοινωνια μέσω αυτού του site?
Γιατί θα πρέπει όλοι στην Ελλάδα να τα πέρνουν?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλησπέρα φιλε...
βγαίνω απο τα ρουχα μου γιατι τα παντα πλέον σε αυτη την κολοχώρα γίνονται για το χρήμα..
ότι και αν πείσ όπως και να το πείς την  απάντηση του πρώτου φίλου θα πάρεις....
"ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ?"
ΌΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ
δήλαδη ποιο το νόημα το site αυτολυ εάν όλα βασίζονταν σε μια σχέσει παρε-δωσε κερδοσκοπηκη?
δηλαδη ξέρω μια που..ανα καλη για το σπίτι και δεν θα την πω σε κανέναν εάν δεν τα πάρω πρώτα?
καλα είμαστε σοβαροι?
δηλαδη μου ανοιξε κάποιοσ τα ματια για ένα θέμα..γιατι να μην το μοιραστω με κάποιους ανθρώπουσ που έχω επικοινωνια μέσω αυτού του site?
Γιατί θα πρέπει όλοι στην Ελλάδα να τα πέρνουν?
καλησπερα φιλαρακι
θα σου πω το εξης
κανενας δεν μπορει να ξερει ποιος τα παιρνει και ποιος οχι
η ουσια ειναι οτι και δικιο να εχεις το χανεις προσβαλοντας τον αλλο
και βριζοντας τον
να ξερεις οτι σε ενα σαιτ με 40000 μελη ειναι λογικο
να υπαρχουν ορισμενοι  ''κραχτες'' που θα μπουν για να ''πασαρουν''
το προιον τους
αλλα τα παντα φενονται
η πορεια δειχνει
αλλα ρε φιλαρακι αντε ρωτησε καποιος εσυ βουρ μπινελικια
στο ξαναλεω οτι και δικιο να εχεις το χανεις ετσι
 

cavern

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά...
Ανοίγω αυτό το θέμα για να κάνω γνωστό σε όλους τους φίλους οτι μπορούν να έχουν ερωτικά καναλια στο δορυφορικό τους σύστημα με αρκετά μικρό κόστος σε σχέση με τον αριθμό τους..
Όσοι καλοί φίλοι θέλουν ας έρθουν π.μ


Φίλε άν σου είναι εύκολο ανάφερε κάποια παραπάνω στοιχεία για το τι ακριβώς εννοείς. Μήπως είναι το γνωστό πατσάρισμα και φόρτωμα Bin files Απο τα γνωστά φόρα του ιντερνετ;
Ελπίζω να μην τα πάρεις και να μου απαντήσεις φιλικά αν θέλεις Ευχαριστώ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
μαγκες δεν λεω γενικα για tv,μιλω μονο για να βλεπεις champions league τα ματς της τριτης κ καμια μπαλιτσα κυριακη,συμφερει να εχεις Nova με  50 ευρω τον μηνα(τεραστιο ποσο για το πακετο που προσφερει,με τα μισα λεφτα στην αγγλια εχεις πακετο γαματο)???

εχει καποιος να μας πει τις εντυπωσεις του?
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Εγώ πάντως αντί να πληρώνω συνδρομές κλπ έφτιαξα με 300 ευρώ μια δικιά μου εγκατάσταση με πιάτο 1,2m με 2 LNB (για τους δορυφόρους HotBird και Astra) και FULL "προγραμματιζόμενο" Δέκτη (που τρέχει Linux κι έχει υποδοχή για module και Σκληρό Δίσκο για εγγραφές)  :dancing: και κατεβάζω για πλάκα πάνω από 3000 (τρεις χιλιάδες) κανάλια... ούτε zapping ΔΕΝ προλαβαίνω να κάνω  :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
μαγκες δεν λεω γενικα για tv,μιλω μονο για να βλεπεις champions league τα ματς της τριτης κ καμια μπαλιτσα κυριακη,συμφερει να εχεις Nova με  50 ευρω τον μηνα(τεραστιο ποσο για το πακετο που προσφερει,με τα μισα λεφτα στην αγγλια εχεις πακετο γαματο)???

εχει καποιος να μας πει τις εντυπωσεις του?
56 ειναι αδερφε και για τους τρελαμενους με την μπαλα ειναι χρησιμο πολλη, π.χ εγω πρωτα πληρωνω την nova και μετα ολα τα αλλα ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
μαγκες δεν λεω γενικα για tv,μιλω μονο για να βλεπεις champions league τα ματς της τριτης κ καμια μπαλιτσα κυριακη,συμφερει να εχεις Nova με  50 ευρω τον μηνα(τεραστιο ποσο για το πακετο που προσφερει,με τα μισα λεφτα στην αγγλια εχεις πακετο γαματο)???

εχει καποιος να μας πει τις εντυπωσεις του?
Laplacako αν εχεις καλη συνδεση στο ιντερνετ(2 mbit) champions league βλεπεις αγοραζοντας ολο το πακετο απο το supersport,τα ματς της Αγγλιας και Γερμανιας τα βλεπεις απο sopcast,το Νοβα ειναι πανακριβο για αυτο που προσφερει,ειχα σπιτι αλλα δεν το ανανεωσα για να καταφερνω να φευγω οταν εχει αγωνες....μαζι με εξορμησεις
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Laplacako αν εχεις καλη συνδεση στο ιντερνετ(2 mbit) champions league βλεπεις αγοραζοντας ολο το πακετο απο το supersport,τα ματς της Αγγλιας και Γερμανιας τα βλεπεις απο sopcast,το Νοβα ειναι πανακριβο για αυτο που προσφερει,ειχα σπιτι αλλα δεν το ανανεωσα για να καταφερνω να φευγω οταν εχει αγωνες....μαζι με εξορμησεις

με 5 ευρω το ματς φιλε?καπου εκει δεν ειναι?σωστο κ αυτο που λες..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Εγώ πάντως αντί να πληρώνω συνδρομές κλπ έφτιαξα με 300 ευρώ μια δικιά μου εγκατάσταση με πιάτο 1,2m με 2 LNB (για τους δορυφόρους HotBird και Astra) και FULL "προγραμματιζόμενο" Δέκτη (που τρέχει Linux κι έχει και Σκληρό Δίσκο για εγγραφές)  :dancing: και κατεβάζω για πλάκα πάνω από 3000 (τρεις χιλιάδες) κανάλια... ούτε zapping ΔΕΝ προλαβαίνω να κάνω  :rockon:

καθε φορα ομως φιλε πρεπει να ψαχνεις να βρεις που ειναι το καναλι με την μπαλα?

striantaf ειδικα για αγγλικο ποδοσφαιρο κωλολεει..εγω τα εβλεπα απο sopcast αλλα ειναι διαφορετικο..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
καθε φορα ομως φιλε πρεπει να ψαχνεις να βρεις που ειναι το καναλι με την μπαλα?

striantaf ειδικα για αγγλικο ποδοσφαιρο κωλολεει..εγω τα εβλεπα απο sopcast αλλα ειναι διαφορετικο..
γενικα εγω χωρις nova δεν μπορω, και ο καθε πικραμενος να παιζει εγω καθομαι και το βλεπω  :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω ΝΟΒΑ 2 χρόνια τώρα και δεν το έχω μετανιώσει στιγμή, ειδικά Σ/Κ με τους αγώνες.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Ειναι με λιγοτερα αν αγορασεις το ετησιο πακετο

πολυ καλη η ιδεα σου φιλε,θα το κοιταξω..δεν το ηξερα οτι υπαρχει πακετο...βεβαια εχω 1024 οποτε μαλλον θα πρεπει να την κανω 2mb..
οποτε κλεισαμε ή με τον εναν η με τον αλλο τροπο ΣΥΜΦΕΡΕΙ κ παρασυμφερει... :P :P

σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας συναγωνιστες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom