Νέα

Domsecrets

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pouts_lee
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pouts_lee

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
174
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Μου πετάει κατά καιρούς διαφήμιση σε social media, ξερει κανείς περι τινοσ προκειται ;


Φαινεται και σαν νεα μεταγραφή το γνωστό Λιζάκι.
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
174
Like
384
Πόντοι
21
Αυτη που εχει ονομα Maggie .. ειναι η ιδεα μου η φαινετε να ειναι η πανδωρα?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα

Μου πετάει κατά καιρούς διαφήμιση σε social media, ξερει κανείς περι τινοσ προκειται ;


Φαινεται και σαν νεα μεταγραφή το γνωστό Λιζάκι.
ρώτα μέλος @Magi να σε κατατοπίσει καταλλήλως παίχτη μου.

:embarrased: τριξυ από babyO είδα... καλά να περάσεις
:thumbsup:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
503
Κριτικές
3
Like
1.400
Πόντοι
486
Ολόκληρο about us έχει και υπηρεσίες. Τι να σου πούμε;
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
174
Like
384
Πόντοι
21
ρώτα μέλος @Magi να σε κατατοπίσει καταλλήλως παίχτη μου.

:embarrased: τριξυ από babyO είδα... καλά να περάσεις
:thumbsup:
φιλε μου καλησπερα....
αμα γνωριζεις μπορει να κανω λαθος.... αλλα η Maggie .. ιδια η πανδωρα δειχνει αλλαξε ξανα ονομα ?? χαθηκε εντελως αυτη ...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
φιλε μου καλησπερα....
αμα γνωριζεις μπορει να κανω λαθος.... αλλα η Maggie .. ιδια η πανδωρα δειχνει αλλαξε ξανα ονομα ?? χαθηκε εντελως αυτη ...
δε ξέρω κάποια Πανδώρα και δεν είμαι αυτης της φάσης γενικώς.
απλά με την Μάγκι μιλάμε εδώ πέρα και κάνουμε χαβαλε, γι'αυτό και την έκανα ταγκ.
ρώτησε την κατευθείαν εσύ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi
OP
OP
Pouts_lee

Pouts_lee

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
174
Πόντοι
0
Ολόκληρο about us έχει και υπηρεσίες. Τι να σου πούμε;
Φιλε μου και επειδη εχει about us στις υπηρεσιες απαγορευερεται να ρωτήσουμε αν εχει δοκιμασει κανεις τι πραγματικα παιζει; Σκοπός του site είναι ανταλλαγη εμπειριών και feedback, αν ηταν ετσι δε θα υπηρχε ουτε ενα νημα.
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Like
53
Πόντοι
0
@Magi πραγματικά μου προκαλεί εμετό το πώς έχεις γίνει, εκτός αν ήσουν έτσι και πριν αλλά πούλαγες ψέμα και υποκρισία. Ακόμα και ο τρόπος που μιλάς, από αγρίμι έγινες τσογλαναρια. Λυπάμαι αυτούς που πίστευαν ότι είσαι κάτι περισσότερο ή έτσι τους έκανες να πιστεύουν.
Το βγάζω για να μην πνιγώ από τον εμετό που μου προκαλείς.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
@Magi πραγματικά μου προκαλεί εμετό το πώς έχεις γίνει, εκτός αν ήσουν έτσι και πριν αλλά πούλαγες ψέμα και υποκρισία. Ακόμα και ο τρόπος που μιλάς, από αγρίμι έγινες τσογλαναρια. Λυπάμαι αυτούς που πίστευαν ότι είσαι κάτι περισσότερο ή έτσι τους έκανες να πιστεύουν.
Το βγάζω για να μην πνιγώ από τον εμετό που μου προκαλείς.
το να εισαι τεμπελης δεν ειναι καλο.. εχω ακουσει οτι μπορεις να φανταστείς και πολλα περισσότερα απο τα φτωχά σου δάκρυα .. μικρο τερατακι...

Παμε να σου δείξω τις θεσεις μας εδω μεσα για να μην πάθεις ξανα κριση πανικου και πλαθεις κουλουρακια

1. Οταν εσυ ρωταγες πως και τι για οτι αφορά το εξω ...Αυτο το εξω λοιπον ειναι η ζωη μου εδω και 10 χρονια ..

2. Δεκα χρονια σημαίνει οτι εχω γνωση ποιος ειναι ποιος .....πισω και μπροστα απο τις καμερες .... μικρε μύκητα...

3. Απο το γραπτο σου η άγνοια σκουζει με άκομψο τροπο ...Αυτο το επαθες διοτι δεν ανήκεις στο BDSM αλλα στα τσουτσουνια που μίσησαν τις πουτσες,,(ειναι ενα μαθημα που δεν θα εισαι καλεσμενος εισαι χαζουλικο και δεν κανει)

4. Αυτα για αρχη διοτι τα γαστρικα σου οπως μας λες εχουν θεματακια ...Για εμενα λογικο αλλαξε ποστο..:coffee:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Και συνεχίζω με την καλησπερα μου στους υπόλοιπους...

Θα ηθελα να ενημερώσω οτι απο την στιγμη που ανοίχτηκε thread δεν χρειάζεται να μου στέλνεται μηνύματα ...Οσοι ειναι για ραντεβου θα μιλήσουν με την υπεύθυνη στο domsecret... Οσοι απλα θέλετε να ρωτήσετε οτι με αφορά ως γνωστο ο λογος μου ειναι δίκοπος και ευθύς...ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ για τους καινούργιους ..Πριν απο καθε ερωτηση ζύγισε τη νοημοσυνη σου αν θα σηκώσει την απαντηση...

Με σαδιστική εκτίμηση :rose:
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Like
53
Πόντοι
0
το να εισαι τεμπελης δεν ειναι καλο.. εχω ακουσει οτι μπορεις να φανταστείς και πολλα περισσότερα απο τα φτωχά σου δάκρυα .. μικρο τερατακι...

Παμε να σου δείξω τις θεσεις μας εδω μεσα για να μην πάθεις ξανα κριση πανικου και πλαθεις κουλουρακια

1. Οταν εσυ ρωταγες πως και τι για οτι αφορά το εξω ...Αυτο το εξω λοιπον ειναι η ζωη μου εδω και 10 χρονια ..

2. Δεκα χρονια σημαίνει οτι εχω γνωση ποιος ειναι ποιος .....πισω και μπροστα απο τις καμερες .... μικρε μύκητα...

3. Απο το γραπτο σου η άγνοια σκουζει με άκομψο τροπο ...Αυτο το επαθες διοτι δεν ανήκεις στο BDSM αλλα στα τσουτσουνια που μίσησαν τις πουτσες,,(ειναι ενα μαθημα που δεν θα εισαι καλεσμενος εισαι χαζουλικο και δεν κανει)

4. Αυτα για αρχη διοτι τα γαστρικα σου οπως μας λες εχουν θεματακια ...Για εμενα λογικο αλλαξε ποστο..:coffee:
Ως συνήθως απαντάς με προσβολές χωρίς να έχεις κάτι να πεις. Ξέρω πολλά, ίσως περισσότερα από όσα πρέπει. Από πού ξεκίνησες, ποια είναι η πορεία σου. Για αυτό ακριβώς είσαι εμετική. Γιατί όλα αυτά κοροϊδευες και επεκρινες, καταστάσεις και πρόσωπα, τώρα τα κάνεις εσύ ( π.χ. επεκρινες αυτό το forum και τώρα είσαι ενεργοτατο μέλος). Κι αυτή η στάση έκανε ζημιές. Ένα καλό είχες όμως όταν τα έλεγες αυτά. Είχαν συνέπεια τα λόγια με τις πράξεις σου και τώρα το έχασες κι αυτό και έγινες κομμάτι από το σύστημα που τόσο πολεμάς. Στέκεστε σε ένα σωρό από σκατα και νομίζεις ότι είσαι βασίλισσα σε θρόνο. Για να το δεις αυτό πρέπει να κάνεις την αυτοκριτική σου. Πράγμα αδύνατο για σένα. Θα γκρεμιζοταν όλος σου ο κόσμος. Να αναλάβεις την ευθύνη.

Και το τελειώνω εδώ γιατί ούτε το forum ενδιαφέρει κι αυτό που ήθελε το πέτυχα. Να σου επιστρέψω την τοξικότητα που δημιούργησες. Να ξέρεις ένιωσα πολύ καλύτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Like
53
Πόντοι
0
Και επειδή το σάιτ έχει ενημερωτικό χαρακτήρα. Άσχετα με αυτά που λέω η magi ή όπως αλλιώς λέγεται συστήνεται, θα περάσετε πολύ καλά, στην δουλειά της είναι πολύ δυνατή είτε για σαδομαζοχιστικά είτε για λαδερο ή ότι άλλο προσφέρει τώρα αρκεί να μην σκάσετε κλαρινογαμπροι με το πουλί στο χέρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Ως συνήθως απαντάς με προσβολές χωρίς να έχεις κάτι να πεις. Ξέρω πολλά, ίσως περισσότερα από όσα πρέπει. Από πού ξεκίνησες, ποια είναι η πορεία σου. Για αυτό ακριβώς είσαι εμετική. Γιατί όλα αυτά κοροϊδευες και επεκρινες, καταστάσεις και πρόσωπα, τώρα τα κάνεις εσύ ( π.χ. επεκρινες αυτό το forum και τώρα είσαι ενεργοτατο μέλος). Κι αυτή η στάση έκανε ζημιές. Ένα καλό είχες όμως όταν τα έλεγες αυτά. Είχαν συνέπεια τα λόγια με τις πράξεις σου και τώρα το έχασες κι αυτό και έγινες κομμάτι από το σύστημα που τόσο πολεμάς. Στέκεστε σε ένα σωρό από σκατα και νομίζεις ότι είσαι βασίλισσα σε θρόνο. Για να το δεις αυτό πρέπει να κάνεις την αυτοκριτική σου. Πράγμα αδύνατο για σένα. Θα γκρεμιζοταν όλος σου ο κόσμος. Να αναλάβεις την ευθύνη.

Και το τελειώνω εδώ γιατί ούτε το forum ενδιαφέρει κι αυτό που ήθελε το πέτυχα. Να σου επιστρέψω την τοξικότητα που δημιούργησες. Να ξέρεις ένιωσα πολύ καλύτερα.
Και επειδή το σάιτ έχει ενημερωτικό χαρακτήρα. Άσχετα με αυτά που λέω η magi ή όπως αλλιώς λέγεται συστήνεται, θα περάσετε πολύ καλά, στην δουλειά της είναι πολύ δυνατή είτε για σαδομαζοχιστικά είτε για λαδερο ή ότι άλλο προσφέρει τώρα αρκεί να μην σκάσετε κλαρινογαμπροι με το πουλί στο χέρι
βαλε μια ταξη καλο μου δεν βγαίνει ακρη..τι πέτυχες και ποιον
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
174
Like
384
Πόντοι
21
Καλησπερα και καλο σαββατοκυριακο σε ολους

Κυρια μαγγκι θελω να ζητήσω μια συγνωμη διοτι θεωρω πως εγω ευθυνομαι για ολο αυτο και την επιθεση που δεχεστε εκτος αμα καταλαβα λαθος ...

οπως εξηγησω και σε προσωπικο μυνημα θεωρισα οτι ειστε μια κυρια που γνωριζα αρκετα χρονια αλλα εχω κανω λαθος...
Συγνωμη για ολη την αναστάτωση
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Like
53
Πόντοι
0
Δεν έχει καμία σχέση με εσένα φίλε. Τσάμπα ζητάς συγνώμη. Αν και μπράβο σου που έχεις το θάρρος να το λες. Η magi δεν μπορεί. Δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις. Δεν έχει να κάνει ούτε με τη δουλειά της. Έχει να κάνει με την ασυνέπεια λόγων και πράξεων της και τις συνέπειες τους στους άλλους. Αυτό για να μην έχεις ενοχές.

Παίξε εδώ με τα παιδιά Magi. Εγώ πέρασα στην επόμενη πίστα. Τα λέμε στην επόμενη ζωή.

Την καληνύχτα μου αφέντρα ...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Καλησπερα και καλο σαββατοκυριακο σε ολους

Κυρια μαγγκι θελω να ζητήσω μια συγνωμη διοτι θεωρω πως εγω ευθυνομαι για ολο αυτο και την επιθεση που δεχεστε εκτος αμα καταλαβα λαθος ...

οπως εξηγησω και σε προσωπικο μυνημα θεωρισα οτι ειστε μια κυρια που γνωριζα αρκετα χρονια αλλα εχω κανω λαθος...
Συγνωμη για ολη την αναστάτωση
Για να προκληθεί αναστατωση πρεπει να υπάρξει αιτια .. οποτε κανενα προβλημα.. Οσο για τις επιθέσεις ουτε και εκει ξεφουσκωνουν σαν μπαλόνια...επι της ουσιας και για τα απεριξ ο καθε ενας θα λάβει στην ωρα του...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Δεν έχει καμία σχέση με εσένα φίλε. Τσάμπα ζητάς συγνώμη. Αν και μπράβο σου που έχεις το θάρρος να το λες. Η magi δεν μπορεί. Δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις. Δεν έχει να κάνει ούτε με τη δουλειά της. Έχει να κάνει με την ασυνέπεια λόγων και πράξεων της και τις συνέπειες τους στους άλλους. Αυτό για να μην έχεις ενοχές.

Παίξε εδώ με τα παιδιά Magi. Εγώ πέρασα στην επόμενη πίστα. Τα λέμε στην επόμενη ζωή.

Την καληνύχτα μου αφέντρα ...
σαν κρυμμένο σκυλι χτυπημένο που βγαζει ηχους...μιλα ρε ηλιθιε να δουμε απο που κλαις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom