Νέα

Δολοφονία στη Βάρη: «Γάζωσαν» με καλάσνικοφ τον Τάσο Μπερδέση - Πάνω από δέκα κάλυκες βρέθηκαν στο σημείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.110
Κριτικές
1
Like
33.122
Πόντοι
6.256
η νδ τα βαζει κατω απ το χαλι, αν φαινονται θα ασχοληθει λιγο
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.170
Like
45.493
Πόντοι
6.256
σαν Ν.Δ.αλλα ΟΧΙ κομματοσκυλο εχω να πω οτι η κυβερνηση το παιζει τρελιτσα,σφυριζει κλεφτικα και δεν τολμα να αλλαξει εστω τις ποινες...γαμω τις εσωτερικες υποθεσεις επισης,τον Χρυσοχοιδη που ξαφνικα θυμηθηκε τα ονοματα να τα στειλει ΤΩΡΑ στους Δικαστες...μετατοπιστηκε ολοκληρη παραταξη συλληβδην κεντρο και δεν κρατηθηκε κατι απο τα ΔΕΞΙΑ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
σαν Ν.Δ.αλλα ΟΧΙ κομματοσκυλο εχω να πω οτι η κυβερνηση το παιζει τρελιτσα,σφυριζει κλεφτικα και δεν τολμα να αλλαξει εστω τις ποινες...γαμω τις εσωτερικες υποθεσεις επισης,τον Χρυσοχοιδη που ξαφνικα θυμηθηκε τα ονοματα να τα στειλει ΤΩΡΑ στους Δικαστες...μετατοπιστηκε ολοκληρη παραταξη συλληβδην κεντρο και δεν κρατηθηκε κατι απο τα ΔΕΞΙΑ....
Εμένα τρέμει η ψυχούλα μου με το τι μας ξημερώνει στα εθνικά. Αν δεν παραμεριστούν όλοι αυτοί οι σημιτοαναθρεμμένοι από το σύστημα εξουσίας του Μαξίμου, μας βλέπω να μπαίνουμε σε μεγάλο δίλημμα στις ερχόμενες εκλογές.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.170
Like
45.493
Πόντοι
6.256
Εμένα τρέμει η ψυχούλα μου με το τι μας ξημερώνει στα εθνικά. Αν δεν παραμεριστούν όλοι αυτοί οι σημιτοαναθρεμμένοι από το σύστημα εξουσίας του Μαξίμου, μας βλέπω να μπαίνουμε σε μεγάλο δίλημμα στις ερχόμενες εκλογές.
εχει κανει την επιλογη του ο Κυριακος φιλε.....ΔΕΝ αρεσει σε πολλους απο εμας ΑΛΛΑ απο την αλλη ειναι τυχερος που δεν υπαρχει εναλλακτικη λυση..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
εχει κανει την επιλογη του ο Κυριακος φιλε.....ΔΕΝ αρεσει σε πολλους απο εμας ΑΛΛΑ απο την αλλη ειναι τυχερος που δεν υπαρχει εναλλακτικη λυση..
Πολύ τυχερός, γιατί τόσοι κλόουν μαζεμένοι στα δεξιά είναι ευτύχημα για κάθε "νεοδημοκράτη" Πρωθυπουργό. Εγώ ελπίζω στις ποιοτικές διαφοροποιήσεις των δημοσκοπήσεων που κάνει. Ναι μεν ο ΣΥΡΙΖΑ είναι εκτός τόπου και χρόνου, γιαυτό και η διατήρηση της διαφοράς, αλλά ο κόσμος δυσανασχετεί με ασφάλεια, ανεργία, υπέρογκες υποχρεώσεις προς το κράτος και άλλα θέματα της καθημερινότητας.
Σε όλον τον κόσμο οι αστυνομίες ανέχονται το ξεκαθάρισμα μεταξύ συμμοριών, γιατί σημαίνει λιγότερη δουλειά για τις ίδιες. Οπότε δέχομαι ότι το κάνει και η δική μας. Είναι στην επαγγελματική λογική της. Οκ μέχρι εδώ. Αλλά το ξεκαθάρισμα μέρα μεσημέρι, σε πολυσύχναστες περιοχές ή κοντά σε σχολεία, δείχνει πως κάτι πάει λάθος.
Πολύ λάθος.
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
947
Like
1.474
Πόντοι
206
Οχι λοιπον, δεν θα στεναχωρηθω για ενα κτηνος. Στο χωμα κι αυτος και οι ομοιοι του. Η μερα που θα αφανιστουν απο προσωπου γης, θα ειναι μια καλυτερη μερα απο την προηγουμενη
Καλά μην φανταστείς ότι θα αφανιστούν κιόλας. Ένας φεύγει και 10 παίρνουν την θέση του. Γιαυτό τους "τρώνε" συνήθως...
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.170
Like
45.493
Πόντοι
6.256
Πολύ τυχερός, γιατί τόσοι κλόουν μαζεμένοι στα δεξιά είναι ευτύχημα για κάθε "νεοδημοκράτη" Πρωθυπουργό. Εγώ ελπίζω στις ποιοτικές διαφοροποιήσεις των δημοσκοπήσεων που κάνει. Ναι μεν ο ΣΥΡΙΖΑ είναι εκτός τόπου και χρόνου, γιαυτό και η διατήρηση της διαφοράς, αλλά ο κόσμος δυσανασχετεί με ασφάλεια, ανεργία, υπέρογκες υποχρεώσεις προς το κράτος και άλλα θέματα της καθημερινότητας.
Σε όλον τον κόσμο οι αστυνομίες ανέχονται το ξεκαθάρισμα μεταξύ συμμοριών, γιατί σημαίνει λιγότερη δουλειά για τις ίδιες. Οπότε δέχομαι ότι το κάνει και η δική μας. Είναι στην επαγγελματική λογική της. Οκ μέχρι εδώ. Αλλά το ξεκαθάρισμα μέρα μεσημέρι, σε πολυσύχναστες περιοχές ή κοντά σε σχολεία, δείχνει πως κάτι πάει λάθος.
Πολύ λάθος.
οσο ο Συριζα ειναι αυτο το συνοθυλευμα,με νωπες μνημες διακυβερνησης,κιναλ για τον πουτσο και κατι Τραγκες και Βελοπουλοι ισχυουν οσα λες...αυτο ομως απεχει παρασαγγας απο την ικανοποιηση μας για το κυβερνητικο εργο στην ασφαλεια και στην διαχειριση της καθημερινοτητας...ακομα και με αυτα τα χαλια ειναι καλυτερη ομως απο τα κοπροσκυλα του συριζα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
οσο ο Συριζα ειναι αυτο το συνοθυλευμα,με νωπες μνημες διακυβερνησης,κιναλ για τον πουτσο και κατι Τραγκες και Βελοπουλοι ισχυουν οσα λες...αυτο ομως απεχει παρασαγγας απο την ικανοποιηση μας για το κυβερνητικο εργο στην ασφαλεια και στην διαχειριση της καθημερινοτητας...ακομα και με αυτα τα χαλια ειναι καλυτερη ομως απο τα κοπροσκυλα του συριζα...
Εννοείται και ευτυχώς......
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
εμπιστευομαστε την ελληνικη δικαιοσυνη
Καλά πολλές φορές δεν υπάρχουν στοιχεία.
Άμα ο μάρτυρας τα φουσκώνει στους δημοσιογράφους και στο δικαστήριο λέει "νομίζω, δεν είμαι σίγουρος, έχω την εντύπωση κοκ", ο άλλος δεν μπορεί να καταδικάσει ελαφρά τη καρδία
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.868
Like
3.121
Πόντοι
1.706
σαν Ν.Δ.αλλα ΟΧΙ κομματοσκυλο εχω να πω οτι η κυβερνηση το παιζει τρελιτσα,σφυριζει κλεφτικα και δεν τολμα να αλλαξει εστω τις ποινες...γαμω τις εσωτερικες υποθεσεις επισης,τον Χρυσοχοιδη που ξαφνικα θυμηθηκε τα ονοματα να τα στειλει ΤΩΡΑ στους Δικαστες...μετατοπιστηκε ολοκληρη παραταξη συλληβδην κεντρο και δεν κρατηθηκε κατι απο τα ΔΕΞΙΑ....
Ναι, και τι με αυτό??
Δεν τους ήξεραν οι δικαστές?
Ποιός τους αθώωνε ή έριχνε μειωμένες ποινές??
Με την σειρά τους θα απαντήσουν οι δικαστές/εισαγγελείς, Κύριοι αυτό είναι το πλαίσιο που μπορούμε να κινηθούμε αυτό κάνουμε.
Οπότε, τι είπαμε πως έστειλε ο υπουργός στον Άρειο Πάγο??????
Ξεκάθαρο μήνυμα, καλοί άνθρωποι σκοτωθείτε ελεύθερα απλά προσέξτε τις αδέσποτες.
Μην περιμένει κανείς τίποτα απο το κράτος, γενικότερα, εκτός και αν σκοτωθεί αθώος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.278
Πόντοι
8.006
Για οσους σοκαρονται για τα ξεκαθαρισματα λογαριασμων, θα πω οτι εχουν κοντη μνημη.
Κάντε ενα γκουγκλαρισμα και θα δειτε δεκαδες τετοια περιστατικα την τελευταια 30ετια.
Ούτε καν σε εξαρση δεν ειναι τωρα.
Εξαρση υπηρχε το 1996-2001.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Δεν χρειάζεται ανησυχία, όπως μας ενημέρωσε ο κύριος Άρης αυτοί ξέρουν από σημάδι...πιείτε τον καφέ σας άφοβα :confused:

 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Το εντυπωσιακο ολες αυτες τις ημερες ειναι οτι στα καναλια τού εχουν φτιαξει φωτοστεφανο, τι καλο παιδι, αγωνιστης της ζωης, μαχητης κλπ κλπ.
Ενα καλο παιδι δηλαδη.

Συγνωμη ρε τύποι, τότε γιατι τον σκοτωσανε?
Καλο παιδι μαλλον δεν ηταν αλλα η ερωτηση σου ασχετη. Μονο κακοι σκοτωνονται;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Για οσους σοκαρονται για τα ξεκαθαρισματα λογαριασμων, θα πω οτι εχουν κοντη μνημη.
Κάντε ενα γκουγκλαρισμα και θα δειτε δεκαδες τετοια περιστατικα την τελευταια 30ετια.
Ούτε καν σε εξαρση δεν ειναι τωρα.
Εξαρση υπηρχε το 1996-2001.
Απο εποχη τζιμη μανιατη μεσα 80
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.278
Πόντοι
8.006
Δεν χρειάζεται ανησυχία, όπως μας ενημέρωσε ο κύριος Άρης αυτοί ξέρουν από σημάδι...πιείτε τον καφέ σας άφοβα :confused:

Εσυ δηλαδη πινεις τον καφε σου αγχωμενος τύπε?
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Μηπως ειναι ασχετη η δικη σου ερώτηση?
Ειπες αν ηταν καλος γιατι τον σκοτωσαν. Ισχυει και για τον Καραιβαζ αυτο; Θες να πεις οτι δεν σκοτωνουν αθωους που μπηκαν στο ματι η δεν δεχτηκαν τους εκβιασμους τους;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.278
Πόντοι
8.006
Ειπες αν ηταν καλος γιατι τον σκοτωσαν. Ισχυει και για τον Καραιβαζ αυτο; Θες να πεις οτι δεν σκοτωνουν αθωους που μπηκαν στο ματι η δεν δεχτηκαν τους εκβιασμους τους;
Εχουμε καποια ενδειξη οτι ο συγκεκριμενος ηταν ενας αθωος που δεν δεχθηκε εκβιασμο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom