Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
Στην πρώτη φωτό φαίνεται καλύτερα. Εμένα μου τη βιδώνουν οι περουκάκηδες, μου φαίνεται οτι πάνε να σε κοροιδέψουν, δεν τους έχω εμπιστοσύνη.



xaris-doukas-ape.jpg


doukas-7-640x426.jpg


Σαν να έχεις δίκιο φίλε.


Φαντάζεσε τον
einstein_1933.jpg


με μια τσατσάρα στο χέρι;

Και επειδή τις προάλλες διάβασα έναν συνδίκτυο που έκανε μνεία στο επάγγελμα του Δούκα, θέλω να επισημάνω ότι ο χώρος της παιδείας και ιδίως της πανεπιστημιακής είναι ίσως ο πιο βρόμικος δημόσιος χώρος μετά τη δικαιοσύνη. Μπορεί να την έχει ξεπεράσει.


Τι ψηφίσατε ρε σεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.587
Like
11.347
Πόντοι
3.656
η όλγα κεφαλογιαννη μπορεί να κάνει ότι γουστάρει με τέτοιες βυζάρες την συγχωρούμε :wanker:
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.866
Like
18.150
Πόντοι
3.656
η όλγα κεφαλογιαννη μπορεί να κάνει ότι γουστάρει με τέτοιες βυζάρες την συγχωρούμε :wanker:
Πιστευεις θα κερδιζε με διαφορα στηθους,αν ηταν υποψηφια δημαρχος:think::confused::confused::confused::coffee:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.818
Like
3.639
Πόντοι
456
Τύποι είναι ακραίο εν έτει 2023 να τρώνε φράγκα από τους Δήμους. Αυτό κάπως πρέπει να αλλάξει άμεσα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.587
Like
11.347
Πόντοι
3.656
Πιστευεις θα κερδιζε με διαφορα στηθους,αν ηταν υποψηφια δημαρχος:think::confused::confused::confused::coffee:
ούτε που θα τον έβλεπαν τον μπακογιάννη τον λέχρα αν ήταν η όλγα


αλλά ειναι έξυπνη αυτή χώνεται σε καλά υπουργεία με σίγουρα αποτελέσματα που δεν την ακούν και πολύ....

και μουνί και μυαλό καμιά 10ριά χιλιάρικα παραπάνω να είχα στην τράπεζα θα την έπαιρνα από τον μαέστρο :sunglasses:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
ΣΚΕΤΗ ΓΚΑΒΛΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ Ο ΑΝΕΡΓΟΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Η ΚΑΡΙΟΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΛΑΙΒ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ :wanker:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΜΠΑΚΟΤΑΚΗ ΡΟΥΦΑ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :cum:
:rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.856
Κριτικές
178
Like
39.415
Πόντοι
21.896

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.869
Πόντοι
12.756
Δεν τσιμπάει όμως ....σαν τον κροκόδειλο κάτω από το νερό παρακολουθεί κ μένει σιωπηλός ......
Αυτό λέγεται στο μπου ,ιgnore list:confused:
τσιμπουκωνει τωρα , εχει μεινει χωρις ανασα , του πατανε κεφαλι πανω στην πουτσα εχει δακρυσει και βγαζει σάλια και μυξες απο την μυτη , ντιπ θροατ :rockon::rockon:

Και λιγο ignore :coffee:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.216
Like
8.723
Πόντοι
1.406
Ενώ οι άλλη καθηγητάδες που παίρνεις διπλωματική και σου σπάνε τα @@ μέχρι να την τελειώσεις είναι μάχιμοι.Ισχύοι και αυτό που λες μαζεύει έτσι φοιτητές και λέει παράγει έργο.Δεν αντιλέγω αλλά να μην σχολιάσω τους καθηγητάδες και τη σοβαρή δουλειά που κάνουν.Περάσαμε και εμείς από τα γραφεία τους και είδαμε.
''Τα τελευταία χρόνια συγκαταλέγεται στο 2% των περισσότερο διαδραστικών επιστημόνων όλων των ειδικοτήτων σε παγκόσμιο επίπεδο, με βάση τις αξιολογήσεις του Harvard....''
Μάλιστα, μάλιστα... ...
Και είναι και Μηχανολόγος ΑΠΘ λέει. Αυτό δεν το γνώριζα, αλλά για την κατεύθυνση στην οποία διδάσκει μικρή σημασία έχει η ειδικότητα.

Παράγει έργο με θέματα που ανακυκλώνονται και το κυριότερο δεν βλέπουν καθόλου μπροστά, 100+ διπλωματικές και 3 διδακτορικά, σε 8 χρόνια και κάτι.
Μόνο απλοικές τεχνοοικονομικές μελέτες και γενικά θεωρητικά θέματα.
Τέλος πάντων, δεν είναι για εδώ αυτή η κουβέντα. Το βλέπω από μια άλλη οπτική το τι σημαίνει μάχιμος ή όχι.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.700
Κριτικές
3
Like
4.172
Πόντοι
456
ούτε που θα τον έβλεπαν τον μπακογιάννη τον λέχρα αν ήταν η όλγα


αλλά ειναι έξυπνη αυτή χώνεται σε καλά υπουργεία με σίγουρα αποτελέσματα που δεν την ακούν και πολύ....

και μουνί και μυαλό καμιά 10ριά χιλιάρικα παραπάνω να είχα στην τράπεζα θα την έπαιρνα από τον μαέστρο :sunglasses:
10.000 ευρώ διαφορά έχεις στους τραπεζικούς σου λογαριασμούς από του μαέστρου; έτσι τον πήρε το μαέστρο επειδή παίζει πιάνο;
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.866
Like
18.150
Πόντοι
3.656
Στασιμοτητα,ουτε ενα μπινελικι της προκοπης,ουτε ενα ραντεβου θανατου.Μας εφαγε η κορεκτιλα:sad2::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.869
Πόντοι
12.756
Θα ψοφησουν μονοι τους αυτοι :coffee:
Παράσιτα ειναι
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.700
Κριτικές
3
Like
4.172
Πόντοι
456
''Τα τελευταία χρόνια συγκαταλέγεται στο 2% των περισσότερο διαδραστικών επιστημόνων όλων των ειδικοτήτων σε παγκόσμιο επίπεδο, με βάση τις αξιολογήσεις του Harvard....''
Μάλιστα, μάλιστα... ...
Και είναι και Μηχανολόγος ΑΠΘ λέει. Αυτό δεν το γνώριζα, αλλά για την κατεύθυνση στην οποία διδάσκει μικρή σημασία έχει η ειδικότητα.

Παράγει έργο με θέματα που ανακυκλώνονται και το κυριότερο δεν βλέπουν καθόλου μπροστά, 100+ διπλωματικές και 3 διδακτορικά, σε 8 χρόνια και κάτι.
Μόνο απλοικές τεχνοοικονομικές μελέτες και γενικά θεωρητικά θέματα.
Τέλος πάντων, δεν είναι για εδώ αυτή η κουβέντα. Το βλέπω από μια άλλη οπτική το τι σημαίνει μάχιμος ή όχι.
Παπατζίδικο βιογραφικό έγραψε.Το είδα και εγώ. Ναι θεωρητικά είναι αυτά που λέει αλλά είναι το μέλλον.Τώρα τι θα εφαρμόσει και αυτός θα δούμε.Απο τη θεωρία στη πράξη υπάρχει τεράστιο χάσμα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.856
Κριτικές
178
Like
39.415
Πόντοι
21.896
επειδη δουλευω κεντρο χρονια σε αντιθεση με κατι καταχραστες που εχουν παει μονο Γλυφαδα,Μαλανδρινο και Κορυδαλλο ο Μπακογιαννης εκανε του κοσμου τις μαλακιες και γαμησε την καθημερινοτητα χιλιαδων ανθρωπων...
το χειροτερο δε ηταν οτι δεν το παραδεχοταν και συνεχιζε τις νεες του μαλακιες πανω στις παλιες του
Η Αθήνα( δήμος Αθηναίων ) φίλε ατηνεζε είναι η πιο άσχημη πόλη πρωτεύουσα που εχουν δει τα μάτια μου ακόμα κ από υποσαχάριες πόλεις όπως Ναϊρόμπι Κιγκάλι Καμπέρα Άγκρα κλπ
Αν εξαιρέσεις αυτά που έκαναν οι αρχαίοι δλδ Παναθηναϊκό στάδιο κ Ακρόπολη κ πέριξ ,όλα τα άλλα είναι μια αηδία ..
Κ ασφαλως δεν φταίει για αυτό το χάλι ο Μπακογιάννης .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.587
Like
11.347
Πόντοι
3.656
10.000 ευρώ διαφορά έχεις στους τραπεζικούς σου λογαριασμούς από του μαέστρου; έτσι τον πήρε το μαέστρο επειδή παίζει πιάνο;
ε πάνω κάτω εντάξει

αυτός όμως είναι μπάρμπας εγώ είμαι ακόμα μικρός στην ηλικία του θα κάνω hostile take over στις επιχειρήσεις του και bendover στην ολγα

βεβαια στην ηλικια του η ολγα θα εχει πατσαβουρεψει πολυ :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom