Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές, ξέρει κανένας τι παίζει με το συγκεκριμένο; Όλο υποσχέσεις από την αγγελία αλλά στο τηλέφωνο πολύ απόλυτη η κυρία ότι δεν γίνεται τίποτα (πρώτη φορά τόση απολυτότητα!).
Το έχει επισκεφθεί κανένας το ίδρυμα;

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

τ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαγορεύεται η χρήση greekglish! Διόρθωσε αμέσως το post σου κ διάβασε τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρε συναγωνιστές, ξέρει κανένας τι παίζει με το συγκεκριμένο; Όλο υποσχέσεις από την αγγελία αλλά στο τηλέφωνο πολύ απόλυτη η κυρία ότι δεν γίνεται τίποτα (πρώτη φορά τόση απολυτότητα!).
Το έχει επισκεφθεί κανένας το ίδρυμα;

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

τ

έχει αναφερθεί στο πρόσφατο παρελθόν ότι ο εν λόγω οίκος είναι φραπενείο των Β.Π.Δεν είναι της χωροταξικής μου "διάγνωσης" οποτε αφήνω τους αρμοδίους μασαζοχωροταξικούς συναδέλφους να μιλήσουν υπεύθυνα.. :sunglasses:
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το μαγαζι εχει αυστηρους κανονες αφου η ελενα ειναι παλια στην δουλεια απο οικονομου.τωρα για να φας μπριζολα ειναι δυσκολα .πρεπει να εισαι παρα πολυ συχνος πελατης.ο χωρος ειναι πεντακαθαρος και κοπελες η γνωστη μαρινα και η ναταλυ.τιμη 100+
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.710
Πόντοι
41.447
το μαγαζι εχει αυστηρους κανονες αφου η ελενα ειναι παλια στην δουλεια απο οικονομου.τωρα για να φας μπριζολα ειναι δυσκολα .πρεπει να εισαι παρα πολυ συχνος πελατης.ο χωρος ειναι πεντακαθαρος και κοπελες η γνωστη μαρινα και η ναταλυ.τιμη 100+

πολύ καλες οι πληροφορίες σου συναγωνιστή!
 
OP
OP
T

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
έχει αναφερθεί στο πρόσφατο παρελθόν ότι ο εν λόγω οίκος είναι φραπενείο των Β.Π.Δεν είναι της χωροταξικής μου "διάγνωσης" οποτε αφήνω τους αρμοδίους μασαζοχωροταξικούς συναδέλφους να μιλήσουν υπεύθυνα.. :sunglasses:
φίλε pathos το μαγαζύ αυτό έχει τις ιδιορυθμίες του  στην συμπεριφορά του στον πελάτη ....το περιβάλλον γίνεται πολύ ζεστό αρκεί να σε μάθουν ...Γνωρίζω και προτείνω την Μαρίνα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.710
Πόντοι
41.447
φίλε pathos το μαγαζύ αυτό έχει τις ιδιορυθμίες του  στην συμπεριφορά του στον πελάτη ....το περιβάλλον γίνεται πολύ ζεστό αρκεί να σε μάθουν ...Γνωρίζω και προτείνω την Μαρίνα...

Mαρίνα...εθνικότητα?
Πέρσυ που είχα κάνει ένα πέρασμα απο εκέι είχα δει μια πολύ αξιόλογη ελληνίδα κοκκινομάλλα.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
αυτές τις κοπέλες που λέτε παραπάνω τις γνωρίζετε απο άλλα μαγαζιά?
στα άλλα κάνανε κ μπριζολοφραπεδάκι?γιατί αν είναι έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα η το παίζουν κυρίες τωρα/
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Mαρίνα...εθνικότητα?
Πέρσυ που είχα κάνει ένα πέρασμα απο εκέι είχα δει μια πολύ αξιόλογη ελληνίδα κοκκινομάλλα.
μαλλον μιλας για την ειρηνη πολυ ωραιο τεμαχιο την ειχα παρει πριν κανα χρονο εκανε πολυ ωραιο μασαζ :pipa1: :pipa1: τωρα περασα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπε η σεριφισα (δεν θυμαμαι ονομα οτι εχει σταματησει) και πηρα μια αντζυ που και αυτη εκανε πολυ ωραιο μασαζ :pipa2: :pipa2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.710
Πόντοι
41.447
μαλλον μιλας για την ειρηνη πολυ ωραιο τεμαχιο την ειχα παρει πριν κανα χρονο εκανε πολυ ωραιο μασαζ :pipa1: :pipa1: τωρα περασα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπε η σεριφισα (δεν θυμαμαι ονομα οτι εχει σταματησει) και πηρα μια αντζυ που και αυτη εκανε πολυ ωραιο μασαζ :pipa2: :pipa2:

Μάαααααααλιστα...
πολύ ωραίο μασάζ!!!!!!!! :pipa2: :pipa2: :pipa2:
να σαι καλά φιλε

Ηταν πάντως πολύ ωράια κοπέλα.
απλά εμένα δεν με ξέρανε εκεί, είχα και μούσια τότε και ξυρισμένο κεφάλι (φόραγα και μάυρα) και ψιλοκλάσανε μαλλί μολις με ειδανε.
κανανε μινι συσκεψη στην κουζίνα (τις ακουγα) και μετά ήρθε η Ειρήνη και μου είπε ευγενικά οτι δεν μπορώ να κάτσω γιατί έπρεπε να είχα κλέισει ραντεβού... :S
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Mαρίνα...εθνικότητα?
Πέρσυ που είχα κάνει ένα πέρασμα απο εκέι είχα δει μια πολύ αξιόλογη ελληνίδα κοκκινομάλλα.
δεν γνωρίζω εθνικότητα ...είναι όμως μία πολύ όμορφη κοπέλα ...και όχι κοκκινομάλλα ...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
zero εχεις pm
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
μηπως καποιος συναγωνιστης εχει τηλεφωνο απο το εν λογω κεντρο....
θα ηθελα να κανω μια κρατηση...
οποιος το εχει..σε π.μ.
ευχαριστω εκ των προτερων.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ειχα παει απο εκει πριν κανα μηνα,για τελεθταια φορα.
ειδα μια αλλη τσατσα κ οχι την γνςστη κυρια του μαγαζιου.
μου ελεγε κατι παλαβα,οτι δεν βλεπεις πλεον τις κοπελες κ κατι τετοια χαζα.
ακριβο μαγαζι κ δεν εχει ψησταρια,οποτε για εμενα ειναι (ΧΟΥ)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
απλά εμένα δεν με ξέρανε εκεί, είχα και μούσια τότε και ξυρισμένο κεφάλι (φόραγα και μάυρα) και ψιλοκλάσανε μαλλί μολις με ειδανε.
κανανε μινι συσκεψη στην κουζίνα (τις ακουγα) και μετά ήρθε η Ειρήνη και μου είπε ευγενικά οτι δεν μπορώ να κάτσω γιατί έπρεπε να είχα κλέισει ραντεβού... :S

Και 'συ πήγαινες γυρεύοντας...!  :new_shocked:
Όταν, όμως, σε μάθουν ... όλα καλά! ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
είχα και μούσια τότε και ξυρισμένο κεφάλι (φόραγα και μάυρα) και ψιλοκλάσανε μαλλί μολις με ειδανε.
κανανε μινι συσκεψη στην κουζίνα (τις ακουγα) και μετά ήρθε η Ειρήνη και μου είπε ευγενικά οτι δεν μπορώ να κάτσω γιατί έπρεπε να είχα κλέισει ραντεβού... :S
κατι ξερω και εγω που οταν παω εκει παω με τη χωριστρουλα μου τα γυαλακια της μυωπιας μου και το υφος του μαλακα, οποτε λενε "τετοιο μαλακοπιτουρα ας τον βαλουμε μεσα να του τα παρουμε" νομιζω οτι η συνεδρια ειχε αυξηθει στα 100 γιουρια εκει + 15 που δινω στο κομμωτηριο για την χωριστρουλα καταλαβαινεται...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μηπως καποιος συναγωνιστης εχει τηλεφωνο απο το εν λογω κεντρο....
θα ηθελα να κανω μια κρατηση...
οποιος το εχει..σε π.μ.
ευχαριστω εκ των προτερων.

Έχεις pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom