Νέα

Δήμητρα Ματσούκα VS Φαίη Σκορδά-FATALITY!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nimertis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Από το πρώτο και μόνο κατάλαβα ότι είσαι ανισσόροπος οπότε λέω τι να το συνεχίσω θα μου πει ξέρω ένα μπατζανακη του αδερφού του κουμπάρου του που την είχε πάρει  :jerking:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.141
Πόντοι
24.596
Από το πρώτο και μόνο κατάλαβα ότι είσαι ανισσόροπος οπότε λέω τι να το συνεχίσω θα μου πει ξέρω ένα μπατζανακη του αδερφού του κουμπάρου του που την είχε πάρει  :jerking:
τυπε δε θα σε βρισω,θα σου απλα οτι δεν εχεις χιουμορ,και χωρις χιουμορ δε σε βλεπω να βγαζεις ευκολα γκομενα :jerking: :jerking: :jerking:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.141
Πόντοι
24.596
Έλα … γη καλεί ΝΑΣΟ γύρνα πίσω αγόρι μου, κατέβα από το καλάμι δεν μπορεί να σε πάει στο διάστημα! :uglystupid: :uglystupid:
βρε ανθρωπε δεν εχεις ακουσει για το βιντεακι τσοντας που και καλα ειναι η Ματσουκα?η για τα τσιμπουκια που εκανε στους φροντιστες η Σκορδα?εδω το 'Και καλα" δεν ειναι τοσο σιγουρο.. ε,πανω σε αυτο βασιζεται καποιος και το τραβαει,κυριως για πλακα.δηλαδη τι,φοβασαι μην πεσει η τιμη και η υποληψη τους?η μηπως οταν η Σκορδα εδειχνε το μουνι της φορα παρτιδα δεν ηξερε οτι την τραβα η καμερα?αφου δεν εχει αυτη προβλημα να το δειξει θα εχει καποιος αλλος που θα μιλαει για λογαριασμο της? :think:
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
βρε ανθρωπε δεν εχεις ακουσει για το βιντεακι τσοντας που και καλα ειναι η Ματσουκα?η για τα τσιμπουκια που εκανε στους φροντιστες η Σκορδα?εδω το 'Και καλα" δεν ειναι τοσο σιγουρο.. ε,πανω σε αυτο βασιζεται καποιος και το τραβαει,κυριως για πλακα.δηλαδη τι,φοβασαι μην πεσει η τιμη και η υποληψη τους?η μηπως οταν η Σκορδα εδειχνε το μουνι της φορα παρτιδα δεν ηξερε οτι την τραβα η καμερα?αφου δεν εχει αυτη προβλημα να το δειξει θα εχει καποιος αλλος που θα μιλαει για λογαριασμο της? :think:





Ρε τύπε τι μαλακιες γράφεις έχεις λαλήσει από την χειρονακτική?
Εγώ κατά αρχάς δεν παράθεσα εσένα, είπα στον άλλον ότι μπορεί να είναι  φαντασίωση.

Και όπως θα έλεγε ένας ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ νομίζω λέγεται: Χιούμορ δεν έχεις, κάνε κάτι γιατί δεν θα βρεις γκόμενα!!! :idiot:

Από εκεί και πέρα τράβα το όσο θέλεις, παίζε τον νομίζοντας ότι η  Ματσούκα γυρίζει πορνό και η Σκορδά κάνει πίπες, τι με νοιάζει, εμένα γιατί μου την "μπήκες"?  :dunno:




 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.708
Κριτικές
24
Like
3.358
Πόντοι
2.846
Ρε τύπε τι μαλακιες γράφεις έχεις λαλήσει από την χειρονακτική?
Εγώ κατά αρχάς δεν παράθεσα εσένα, είπα στον άλλον ότι μπορεί να είναι  φαντασίωση.

Και όπως θα έλεγε ένας ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ νομίζω λέγεται: Χιούμορ δεν έχεις, κάνε κάτι γιατί δεν θα βρεις γκόμενα!!! :idiot:

Από εκεί και πέρα τράβα το όσο θέλεις, παίζε τον νομίζοντας ότι η  Ματσούκα γυρίζει πορνό και η Σκορδά κάνει πίπες, τι με νοιάζει, εμένα γιατί μου την "μπήκες"?  :dunno:
  Καλα  υπαρχει  οντως  λαουτζικος  που πιστευει οτι το βιντεο που επαιζε και καλα σαν Ματσουκα  βιντεο οταν   ημασταν  φανταρια   ανηκει οντως στην Ματσουκα ,  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα δεν πατε καλα τυποι  :jerking: :jerking: :jerking:
  Ναι  οντως η Ματσουκα ειναι και εχει γυρισει κι αρκετες ακομα  τσοντες αλλα δεν βρισκει  εταιρια διανομης για αυτο εχει  σκαλωσει  το πραγμα ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.141
Πόντοι
24.596
  Καλα  υπαρχει  οντως  λαουτζικος  που πιστευει οτι το βιντεο που επαιζε και καλα σαν Ματσουκα  βιντεο οταν   ημασταν  φανταρια   ανηκει οντως στην Ματσουκα ,  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα δεν πατε καλα τυποι  :jerking: :jerking: :jerking:
  Ναι  οντως η Ματσουκα ειναι και εχει γυρισει κι αρκετες ακομα  τσοντες αλλα δεν βρισκει  εταιρια διανομης για αυτο εχει  σκαλωσει  το πραγμα ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τελικα οντως δεν ειναι δικο της?τυπε με απογοητευσες..για αλλη την επαιζα τοσο καιρο? :S :S :S
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.354
Κριτικές
16
Like
13.456
Πόντοι
5.577
δεν συζητάμε ότι η ματσουκα είναι η πρωτη εδώ και 2 δεκαετειες περιπου τωρα όμως διακρινω ένα "στρογγυλεμα" στο προσωπο που δεν μου αρεσει  :think:
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
δεν συζητάμε ότι η ματσουκα είναι η πρωτη εδώ και 2 δεκαετειες περιπου τωρα όμως διακρινω ένα "στρογγυλεμα" στο προσωπο που δεν μου αρεσει  :think:




Σε αυτή την ηλικία ειδικά σε αδύνατο σωματότυπο το λίπος από το πρόσωπο χάνεται,  έχει βάλει υαλουρονικό στις παρειές και έχει τονίσει τα ζυγωματικά. Φαίνεται σχετικά πρόσφατο και σωστά διακρίνεις την στρογγυλοποίηση.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
913
Like
1.132
Πόντοι
206
τι συγκρινουμε παιδια την αρχιμουναρα δημητρα με τη γαριδα φαιη;;
με 2 καλιγραμμα ποδια καμμια δεν επιασε κορυφη...αν δεν παντρευοταν τον λιαγκα θα χε χαθει κι αυτη οπως ολα τα καρατσουλια του αλτερ
 
OP
OP
nimertis

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Η Σκορδά μπορεί να είναι ψηλότερη και μικρότερη κατά 6 χρόνια, αλλά η φάτσα της έχει κάτι το βλάχικο.
Δεν θα αποκτήσει ποτέ class.

Έμεινε άναυδη που υπάρχει γυναίκα που δεν ονειρεύεται να βρει άντρα!
Έτσι, θα ξέρει η βλαχούτσα, τέτοια περιμένει και από τις άλλες.

Που περίμενε να παντρευτεί τον μπουχέσα τον Λιάγκα να γίνει άνθρωπος,
που χουφτωνόταν με τον Αγαμέμνονα Πορφυρογέννητο στο πλατό με απαίσια
λαμέ ρούχα και πλατινέ καμμένο μαλλί.

Η Ματσούκα και την δουλειά της κοιτάει και καλύτερους γκόμενους είχε, στην τελική.


Συνεχίστε να κράζεστε μεταξύ σας τώρα  :P
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Πήγε η γυναικάρα με τα όλα της στην εκπομπή μιας σκατόψυχης , στερημένης βλαχάρας και την έβαλε στη θέση της.
Η μια τάπα πίσω από την άλλη.
Η Ματσούκα όμως εκτός από γυναικάρα είναι και αντράκι και δεν σηκώνει πουστιές γι αυτό και της τα ρίχνει στη μάπα της κρυόκωλης και καλά της κάνει.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Η Σκορδά μπορεί να είναι ψηλότερη και μικρότερη κατά 6 χρόνια, αλλά η φάτσα της έχει κάτι το βλάχικο.
Δεν θα αποκτήσει ποτέ class.

Έμεινε άναυδη που υπάρχει γυναίκα που δεν ονειρεύεται να βρει άντρα!
Έτσι, θα ξέρει η βλαχούτσα, τέτοια περιμένει και από τις άλλες.

Που περίμενε να παντρευτεί τον μπουχέσα τον Λιάγκα να γίνει άνθρωπος,
που χουφτωνόταν με τον Αγαμέμνονα Πορφυρογέννητο στο πλατό με απαίσια
λαμέ ρούχα και πλατινέ καμμένο μαλλί.

Η Ματσούκα και την δουλειά της κοιτάει και καλύτερους γκόμενους είχε, στην τελική.


Συνεχίστε να κράζεστε μεταξύ σας τώρα  :P


 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Η Σκορδά μπορεί να είναι ψηλότερη και μικρότερη κατά 6 χρόνια, αλλά η φάτσα της έχει κάτι το βλάχικο.
Δεν θα αποκτήσει ποτέ class.

Έμεινε άναυδη που υπάρχει γυναίκα που δεν ονειρεύεται να βρει άντρα!
Έτσι, θα ξέρει η βλαχούτσα, τέτοια περιμένει και από τις άλλες.

Που περίμενε να παντρευτεί τον μπουχέσα τον Λιάγκα να γίνει άνθρωπος,
που χουφτωνόταν με τον Αγαμέμνονα Πορφυρογέννητο στο πλατό με απαίσια
λαμέ ρούχα και πλατινέ καμμένο μαλλί.

Η Ματσούκα και την δουλειά της κοιτάει και καλύτερους γκόμενους είχε, στην τελική.


Συνεχίστε να κράζεστε μεταξύ σας τώρα  :P
Χειμαρρώδης ποστ  :rockon:
Να σημειώσουμε πάντως ότι στην πραγματικότητα το φαινομενικά ψηλό χυμώδες κορμί της σκορδαλιά(γκα)ς είναι ένα ωραίο αλλά λεπτό και άνω του μετρίου αναστήματος αλλά επουδενί ψηλό, κορμάκι
και το φαινομενικό μπουγατσομάχαιρο στη μάπα είναι μάλλον φαρδύς σουγιάς, οπότε και συνολικά η εμφάνιση είναι νεανικότατη και την αδικεί το γυαλί

Η βλαχιά βέβαια (you can get the vlahugomina out of the Gravara, but you can't get the Gravara out of the vlahugomina) όπως και η τσοκαρία και το παρλιακονευροσπαστο του χαρακτήρα της δεν κρύβονται είτε έτσι είτε αλλιώς
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
τι συγκρινουμε παιδια την αρχιμουναρα δημητρα με τη γαριδα φαιη;;
με 2 καλιγραμμα ποδια καμμια δεν επιασε κορυφη
τύπε καποτε μπορει,τωρα αρχιμουναρα στα καπη η ματσουκα
οσο για τη φαιη σιγα τα καλλιγραμμα,ποδια καλλιγραμα μονο τα εστεμμένα
%CE%A3%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B7%CF%82.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom