Νέα

Diamond Dolls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 592
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ο υπουργάκος μας τα ξέχασε τα δικά του με την τραγουδίστρια ? την Μαντώ αν θυμάμαι καλά ? Κάποια τέλος πάντων που ήτανε στο Διογένη ? Τι θέλει από τη ζωή μας ? Ασ μας αφήσει και μας να διασκεδάζουμε....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ο υπουργάκος μας τα ξέχασε τα δικά του με την τραγουδίστρια ? την Μαντώ αν θυμάμαι καλά ? Κάποια τέλος πάντων που ήτανε στο Διογένη ? Τι θέλει από τη ζωή μας ? Ασ μας αφήσει και μας να διασκεδάζουμε....

Eτσι βεντουζα θα σας παω παλιοαλητες που τριγυρνατε τα ξημερωματα στη Συγγρου αντι να ειστε στα σπιτια σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αληθεια ρε φιλε σε ποιο Υπουργο αναφερεσε ???

Και μενα παιδια μου ετυχε ντου  στις Μουσες απο το Ηθων πριν απο το καλοκαιρι και το διακοψανε το προγραμμα τελειως.Αναψανε τα φωτα, στοπ οι χοροι, οι των Ηθων να κοιτανε ταυτοτητες και τους πελατες να τους ξαποστελνουν ενα ενα.Παντως ρε παιδες οταν αναψαν τα φωτα ειδα την πραγματικη αληθεια / ειδα καποιες στριπερ υπο το φως και προσεξα οτι δεν ειναι και τοσο μουναρες οσο νομιζα - αλλα οταν ειδα την κωλαρα της ΚΛΑΡΑΣ τυφλωθηκα.Αν την δεις ποτε αυτη μερα μπροστα σου στο δρομο τελειωσε το παραμυθακι ........ Ευαγγελισμο κατευθειαν θα πας.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Μου'χει τύχει ντου στο παλιό Baby O! Ένας τύπος ήταν στην πίστα και του έβγαζε το παντελόνι μια μελαψή (Ολλανδέζα;) και ξαφνικά άναψαν τα φώτα και έγινε το ντου!!!

λορενα thn lene thn ollandeza!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Μια ψιλογεμάτη με βυζάρες και μαύρο κομπινεζόν;
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Σαν κάτι τέτοιο να θυμάμαι κι εγώ... αλλά έκανε καλό show.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Χθες επίσκεψη στο Babylon. Το μαγαζί το έχουν αυτοί που είχαν το Playland Μιχαλακοπούλου, το ποίο παρεπιπτόντως θα ξανανοίξει από τους ιδιοκτήτες του Ritorno.

Πολλές κοπέλλες από Αφρο. Λαρίσα (Πάνο το κορίτσι πάχυνε!!) Η μονίμως μεθυσμένη Βαλέρια. Κατάσταση ξενέρωτη. Χορούς δεν είδα πολλούς και δεν ξέρω για φραπέ. Δεν είμαι φαν άλλωστε. Αν κατάλαβα καλά δουλεύει με τους καψούρηδες των διαφόρων κοριτσιών που έχει μαζέψει.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κοιλίτσα!! Πεσμένο βυζί!! Πέφτουν και οι σιλικόνες ρε συ;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Χθες επίσκεψη στο Babylon. Το μαγαζί το έχουν αυτοί που είχαν το Playland Μιχαλακοπούλου, το ποίο παρεπιπτόντως θα ξανανοίξει από τους ιδιοκτήτες του Ritorno.

Πολλές κοπέλλες από Αφρο. Λαρίσα (Πάνο το κορίτσι πάχυνε!!) Η μονίμως μεθυσμένη Βαλέρια. Κατάσταση ξενέρωτη. Χορούς δεν είδα πολλούς και δεν ξέρω για φραπέ. Δεν είμαι φαν άλλωστε. Αν κατάλαβα καλά δουλεύει με τους καψούρηδες των διαφόρων κοριτσιών που έχει μαζέψει.

ετσι ακριβως ξενερωτα πραγματα!!!!!!!!μηπως ειδες λατογια-αντονελα?
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν στο Babylon παίζουν κοπέλες από το παλιό Playland?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Αυτό δεν είναι να ανοίξει σαν PENTHOUSE; Άνοιξε τελικά; Τί ρεπορτάζ έχουμε;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αυτό δεν είναι να ανοίξει σαν PENTHOUSE; Άνοιξε τελικά; Τί ρεπορτάζ έχουμε;

σημερα εχει εγκαινια(ηταν για 5/7 αλλα δεν ειχαν τελειψσει οι εργασιες.....
Παντως εμενα δεν μου φαινεται για σοι πραμα καθοτι πιστευω οτι αν ειχαν στο νου τους "οι αφεντικοι" να αλλαξουν την πορεια του μαγαζιου δεν θα αλλαζαν ονομα απλα κατι αλλο........που θελει ο πολυς κοσμος...η μαζα....οποιο στριπ δεν το κανει αυτο..πολυ απλα πατωνει....βλεπε τεσσερα,σιροκο κλπ.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Κανείς δεν πήγε ακόμα; Κατάλαβα... μουλάρι ο αστραχάν!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Κανείς δεν πήγε ακόμα; Κατάλαβα... μουλάρι ο αστραχάν!!!

εγω περναω μονο απεξω προς το παρον...αν με πεισουν για κατι διαφορετικο θα ενδωσω και για μεσα....μεχρι τοτε καλο χειμωνα να εχουμε.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Είδαμε και αποείδαμε με τους συναθλητές και τις μικρές ώρες χτες - προχτές είσκέφτθηκε το PENTHOUSE τριμελής επιτροπή από 5-6 άτομα για έλεγχο και αποτίμηση. Με λίγα λόγια: απογοήτευση!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Είδαμε και αποείδαμε με τους συναθλητές και τις μικρές ώρες χτες - προχτές είσκέφτθηκε το PENTHOUSE τριμελής επιτροπή από 5-6 άτομα για έλεγχο και αποτίμηση. Με λίγα λόγια: απογοήτευση!

Και μετά το έκλεισαν... ρε γουρλή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom