Νέα

Diamond Dolls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 592
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μάλλον πάπαλα για πολύ καιρό το ίδρυμα.Κρίμα που η μπλάκ ντάιαμοντ δε θα βρει στεγη
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Άντε  γ@@@τε  κωλόπαιδα  και  νόμιζα  πως  παίζει μαύρο που  δεν το χω  γαμήσει  να  επιστρέψω  στην πρέζα !

Καλά εσένα πρέπει να σε κάνουν επίτιμο πρόξενο της μαύρης ηπείρου, αφού χρόνια τώρα φροντίζεις για το well being – well fucking όλης της αφρικανικής γυναικείας κοινότητας των Αθηνών .
Εύγε κύριε πρόξενε

Και μην ξεχάσετε στο πάρτι σας να μας κεράσετε σοκολατάκια

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά εσένα πρέπει να σε κάνουν επίτιμο πρόξενο της μαύρης ηπείρου, αφού χρόνια τώρα φροντίζεις για το well being – well fucking όλης της αφρικανικής γυναικείας κοινότητας των Αθηνών .
Εύγε κύριε πρόξενε

Και μην ξεχάσετε στο πάρτι σας να μας κεράσετε σοκολατάκια

Άμα  ξαναπάς  Princess δώσε  χαιρετισμούς  στην  Αγάπη .
Και ένα  φιλάκι !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά εσένα πρέπει να σε κάνουν επίτιμο πρόξενο της μαύρης ηπείρου, αφού χρόνια τώρα φροντίζεις για το well being – well fucking όλης της αφρικανικής γυναικείας κοινότητας των Αθηνών .
Εύγε κύριε πρόξενε

Και μην ξεχάσετε στο πάρτι σας να μας κεράσετε σοκολατάκια

Να  σου  πω  προκειμένου  να  ασχολούμαι με  το  κάθε  απαθές  και πωρωμένο σκατορωσσίδι ή  ρουμανάκι  που  νομίζει  ότι  έχει  αδράξει  τον  ταύρο  από  τα  αρχίδια , ασχολούμαι  με  κοπελίτσες που  πέρα  του  ότι είναι τούμπανο  είναι  ευγενέστατες , γελαστές , καθαρότατες , ευγνώμονες , φιλότιμες .
Από κει  και πέρα  όντως  τους  φέρομαι  καλά , όπως  φέρομαι καλά  σε  κάθε γυναίκα , και  όχι  καλά  , στοιχειωδώς  ανθρώπινα .
Επομένως , μακάρι  να  ήμουν  Πρόξενος .
Το  κακό  είναι  ότι  μερικοί  ηλίθιοι νομίζουν ότι  είμαι και προξενητής . Αλλά  αγαπητέ  Μανοπαραλία , θα  πα΄ρουν  άκυρα  και  τα @@@δια  μου  στο εξής .
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Να  σου  πω  προκειμένου  να  ασχολούμαι με  το  κάθε  απαθές  και πωρωμένο σκατορωσσίδι ή  ρουμανάκι  που  νομίζει  ότι  έχει  αδράξει  τον  ταύρο  από  τα  αρχίδια , ασχολούμαι  με  κοπελίτσες που  πέρα  του  ότι είναι τούμπανο  είναι  ευγενέστατες , γελαστές , καθαρότατες , ευγνώμονες , φιλότιμες .
Από κει  και πέρα  όντως  τους  φέρομαι  καλά , όπως  φέρομαι καλά  σε  κάθε γυναίκα , και  όχι  καλά  , στοιχειωδώς  ανθρώπινα .
Επομένως , μακάρι  να  ήμουν  Πρόξενος .
Το  κακό  είναι  ότι  μερικοί  ηλίθιοι νομίζουν ότι  είμαι και προξενητής . Αλλά  αγαπητέ  Μανοπαραλία , θα  πα΄ρουν  άκυρα  και  τα @@@δια  μου  στο εξής .

σωστοοοοος
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Να  σου  πω  προκειμένου  να  ασχολούμαι με  το  κάθε  απαθές  και πωρωμένο σκατορωσσίδι ή  ρουμανάκι  που  νομίζει  ότι  έχει  αδράξει  τον  ταύρο  από  τα  αρχίδια , ασχολούμαι  με  κοπελίτσες που  πέρα  του  ότι είναι τούμπανο  είναι  ευγενέστατες , γελαστές , καθαρότατες , ευγνώμονες , φιλότιμες .
Από κει  και πέρα  όντως  τους  φέρομαι  καλά , όπως  φέρομαι καλά  σε  κάθε γυναίκα , και  όχι  καλά  , στοιχειωδώς  ανθρώπινα .
Επομένως , μακάρι  να  ήμουν  Πρόξενος .
Το  κακό  είναι  ότι  μερικοί  ηλίθιοι νομίζουν ότι  είμαι και προξενητής . Αλλά  αγαπητέ  Μανοπαραλία , θα  πα΄ρουν  άκυρα  και  τα @@@δια  μου  στο εξής .

Εγώ φίλε κατεβάζω τα σοκολατάκια  σαν πεινασμένος και πάντα κολάω και αράζω σε μια ρουμάνα.
Εμένα μου έχουν βγει καλές οι τρελό ρουμάνες. Και ποτέ δεν υπήρξα χορηγός ούτε καν υποστηρικτής θα έλεγα.
Μην ξεχάσω μια κοινή μας φίλη μου είπε πως νομίζει πως ακόμα την πηδάς  χάχα την ξεπάτωσες φίλε. Εύγε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Υπερβολές
Διαδόσεις
Λόγοι περιφερόμενοι

(άμα δεν αντέχουν να βρουν κανένα μαύρο)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ξεπούλησαν και ακλουθούνε και τα υπόλοιπα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σαν  εβδομάς  υπολοίπων  ένα  πράγμα .
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Κλειστο μου φανηκε εμενα, απο απεναντι οτι ειδα χθες.. :cool2:
 

kyrel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα ήταν ανοιχτό 8-9/12/10  :pipa1:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τον πούλο και σβέλτα μάγκες!!!!ντάξει δεν παίζει αυτό το ίδρυμα μάλλον θα πρέπει να το κάνουν υποκατάστημα του ιωσηφόγλειου ιδρύματος με τα ορφανά και τις κόρες του αμιάντου, νοσηλεύτριες και βοηθούς μαζέματος σκουπιδιών και μπάζων από τον γύρω χόρο!!!!μιλάμε οι τύποι γυρίσαν τον χώρο του στρίπ 20 χρόνια πίσω όταν δεν υπήρχε κάν στριπτητζάδικο όπως το ΔΝΤ και η ΕΕ γυρίζει την ελλάδα 20 έτη πίσω με το οικονομικό άρμεγμα και την εξάρτηση!!!μιλάμε και αρχάριος να είναι κάποιος έ την πρώτη μέρα θα παρουσιάσει καλύτερο θέαμα ώς μαγαζί από δαύτους!!!!!μιλάμε για χαμετυπείο όπου οι κόρες του σωλήνα πρέπει να δούλευαν σε κανα διαμέρισμα να κοιτάνε καμμιά γιαγιά κανά παππού!!απορώ τί κάνουν εκεί μέσα έστω και αυτές οι 15-20 απελπισμένες σωληνοβλεπούσες.Με τί τις πληρώνουνε άραγε?με κουμπιά?άσε το κόλπο με τα 7,5+7,5 και τα 2 ποτά που είσαι υποχρεωμένος να δώσεις για να μπείς μέσα...Οι σερβιτόροι πράττουν τα γνωστά λαμογιακά δρώμενα που κάθε στριπάκιας απεχθάνεται.Τεμάχια?άστα να πάνε παναή!!!!!!μιλάμε για συνταξιοδοτούμενες του πρώην ανατολικού μπλόκ που πραγματικά θα ήθελα να βοηθήσω με κάθε τρόπο ώστε να πάρουν πρόωρη σύνταξη αρκεί να μήν τις βλέπω μπροστά μου.Εν ανάγκη να πάρω δάνειο ομολογιακό από την μπούντεςμπάνκ!Δεν αν΄τεχω να τις βλέπω άλλο!Είναι σαν την σπιναλόγκα το ίδρυμα.Μαζεύει όλα τα άστεγα σαπάκια των υπολοίπων ιδρυμάτων!Ρόστερ?είστε σίγουροι ότι θέλετε να ακούσετε?άιντε πάμε.......

1)ρούμπυ(χέσε μέσα στο ζεφύρι)
2)σόνια(πολωνή χιουμορίστρια,πρώην λολίτα κλπ...περπατάει με κουτσό,όπως ο ριβάλντο στα τελευταία του..)
3)λάνα(από το μικρό αφρο εν ετει 1998!!!!!!!)
4)νίκη(η ρουμάνα χουρεύτρια-πραγματική πολύ καλή στριποχορεύτρια που μετεκόμισε απο το ανατολή που ήταν τελευταίως μπαργούμαν για οσους την θυμούνται και πιο πριν λίντο)
5)λόλα(ναι η γνωστή λόλα απο το πειραιώς μαζί με το ζεύγος της)
6)βαλεντίνα(πρώην σιρόκο,πρώην πειραιώς,πρώην πρίνσεςς,πρώην αφροδίτη,πρώην γενικώς,η ξανθιά με την γαμψή μύτη και το φραπεδιασμένο πριβέ που ζήταγε ΠΑΛΙΆ 120 αχαχαχαχα με μιά χαλασμένη πατούρα που πραγματικά θλίβει κάθε ομμα-τοφόρο στριπο-ινομανή)
7)μια ξανθιά μίλφ πΑτόλα άνευ προηγουμένου ρωσίδα
8)μια μαύρη σενεγαλέζα
9)ετέρα μαύρη αδιάφορη
10)μια ρουμάνα με χάλια φάτσα

θέλετε και άλλο?δε νομίζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.γ.μήν ξεχάσω την παρουσία του γκάσπερ και της μπλάκ ντάιαμοντ(αλήθεια αυτή μπροστά σε ποιούς έκανε σόου οεο??????


ΕΛΕΟΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΛΙΝΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
@ Παθιαρη..

Ευτυχως που υπαρχεις και εσυ για να λες τα πραγματα με το ονομα τους..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom