Νέα

Διακοπές 2011

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
φετος διακοπες στις ΕΞΩΤΙΚΕΣ ΜΠΡΑΧΑΜΕΣ δεν υπαρχει μια μαγκες δυστηχως
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
να πάς Σαμοθράκη... όμορφη, πράσινη, καλύτερες τιμές και πολύς νεαρόκοσμος .. αρκετά χύμα φάσεις με κάμπινγκ, παρές που οργανώνονται από το πουθενά.. 















:rockon: :rockon: :rockon:φευγω στις 7/8.....κανα καλο μερος για φαγητο ξερουμε?













 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Στην Σκιάθο έχει πολλές γυναικοπαρέες μάγκα μου ! Και ξένες και ελληνίδες που ψάχνονται.
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Στην Σκιάθο έχει πολλές γυναικοπαρέες μάγκα μου ! Και ξένες και ελληνίδες που ψάχνονται.
Μολλις γυρίσαμε απο εκεί με την δικια μου
Επιβεβαιωνω τα όσα λες , Μουνιλα σκέτη λέμε!!!
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
φετος διακοπες στις ΕΞΩΤΙΚΕΣ ΜΠΡΑΧΑΜΕΣ δεν υπαρχει μια μαγκες δυστηχως



αχαχααααααααααα και μπανιο στην ξακουστην παραλια αλιμου..? με τις χοντρες και τα αλβανοπακια..?  :grin:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Στην Σκιάθο έχει πολλές γυναικοπαρέες μάγκα μου ! Και ξένες και ελληνίδες που ψάχνονται.
για νέους με .......όρεξη καλός προορισμός ........παλαιότερα είχε και πολύ... Σαλονίκη ,τώρα δεν ξέρω ;)
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
αχαχααααααααααα και μπανιο στην ξακουστην παραλια αλιμου..? με τις χοντρες και τα αλβανοπακια..?  :grin:
οχι αλιμο ποτε.δεν εχω παει ποτε μου φιλε.εχω βρει 2 καβατζες μια καβουρι και μια βαρκιζα που ειναι μια χαρα .προχτες ειχα παει και το 90 %ηταν ελληνικες οικογενειες
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Δεν εχεις παει..? δεν ξερεις τι χανεις.. :grin:

Απο γλυφαδα και κατω οπου να πας (σχετικα) καλα ειναι.. μη σου πω απο αγιο κοσμα.. και βουλιαγμενη καλη φαση ειναι αλλα το χουν παραμαμησει με το εισιτήριο.
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Δεν εχεις παει..? δεν ξερεις τι χανεις.. :grin:

Απο γλυφαδα και κατω οπου να πας (σχετικα) καλα ειναι.. μη σου πω απο αγιο κοσμα.. και βουλιαγμενη καλη φαση ειναι αλλα το χουν παραμαμησει με το εισιτήριο.
σε παραλια με εισητηριο εχω να παω απο τα 18 .ειμαι 31.παω σαυτες τις 2 που ειπα πιο πανω .ειδικα τα πακια δε τα παω καθολου φιλε αν τους δω στη θαλασσα μπορει να τους πνιξω κι ολας
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
:rockon: :rockon: :rockon:φευγω στις 7/8.....κανα καλο μερος για φαγητο ξερουμε?

λοιπόν στην Ανω Μεριά πάρχει μια ταβέρνα (δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά είναι μοναδική εκεί) που έχει καταπληκτικό φαγητό και καταπληκτικότερες τιμές..

επίσης στους Ανω Καρυώτες το φαγάδικο του Παλακίδη

επίσης στα Θέρμα (που θα σου συνιστούσα να μείνεις) στην πλατεία έχει τρείς ταβέρνες πολύ καλές..

γενικά το φαγητό είναι καλό και οι τιμές προσιτές..

για μπάνιο Παχιά Αμμο, Θέρμα (δεν έχει άμμο αλλά βότσαλα), Κήπος...

βράδυ Θέρμα στην πλατεία στο παραδοσιακό καφενέ η στην παραλία στα μπαράκια..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
να πάς Σαμοθράκη... όμορφη, πράσινη, καλύτερες τιμές και πολύς νεαρόκοσμος .. αρκετά χύμα φάσεις με κάμπινγκ, παρές που οργανώνονται από το πουθενά.. 

Αγανακτισμένες;
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
σε παραλια με εισητηριο εχω να παω απο τα 18 .ειμαι 31.παω σαυτες τις 2 που ειπα πιο πανω .ειδικα τα πακια δε τα παω καθολου φιλε αν τους δω στη θαλασσα μπορει να τους πνιξω κι ολας




Ε τοτε εκει που λες καλα ειναι.. και στις οργανωμένες παραλίες λεει γενικα.. μαζευει καλα νακια εχει να κανεις και κανα ντουσακι να φας πιεις τιποτα.. ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Εγω φιλαρακια, θα παω στον πιο γνωστο προορισμο για φετος, στα ΠΑΛΟΥΚΙΑ της ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ !!!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:    :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
λοιπόν στην Ανω Μεριά πάρχει μια ταβέρνα (δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά είναι μοναδική εκεί) που έχει καταπληκτικό φαγητό και καταπληκτικότερες τιμές..

επίσης στους Ανω Καρυώτες το φαγάδικο του Παλακίδη

επίσης στα Θέρμα (που θα σου συνιστούσα να μείνεις) στην πλατεία έχει τρείς ταβέρνες πολύ καλές..

γενικά το φαγητό είναι καλό και οι τιμές προσιτές..

για μπάνιο Παχιά Αμμο, Θέρμα (δεν έχει άμμο αλλά βότσαλα), Κήπος...

βράδυ Θέρμα στην πλατεία στο παραδοσιακό καφενέ η στην παραλία στα μπαράκια..







τραμ....ευχαριστω για τις πληροφοριες!! για να μεινω , βρηκα κατι πολυ καλα ανεξαρτητα σπιτακια στην παλαιοπολη!! μπροστα στην θαλασσα με ησυχια!!  :rockon:
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ξέρει κανείς πληροφορίες για Χανιά; Που μπορείς να βρεις σχετικά φθηνό κατάλυμα (δηλ. μέχρι 50 ευρώ τη βραδιά) μέσα ή και έξω απ' την πόλη, ταβέρνες με καλό φαγητό που να μην σου πιάνουν τον κώλο, καλύτερες παραλίες και νυχτερινή διασκέδαση; Ευχαριστώ...
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ξέρει κανείς πληροφορίες για Χανιά; Που μπορείς να βρεις σχετικά φθηνό κατάλυμα (δηλ. μέχρι 50 ευρώ τη βραδιά) μέσα ή και έξω απ' την πόλη, ταβέρνες με καλό φαγητό που να μην σου πιάνουν τον κώλο, καλύτερες παραλίες και νυχτερινή διασκέδαση; Ευχαριστώ...

Κανείς από Χανιά; Τίποτα; Καμία πληροφορία;
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
όπως έγραψα καί σε άλλο ποστ ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΡΚΙΑ
μισές τιμές καλύτερα ξενοδοχεία καλύτερα εστιατορια ...
οχι απεργιες οχι πάκιδες ζητιάνους
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ πολυ περισσότερο από ελλάδα
καραβάκι απο μυτιλήνη με 16 ευρώ πηγενε έλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom