Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
η βανα που δουλευει τωρα?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
δηλαδη δεν ειναι απο τις γνωστες λαδοκορες καμμια? απο τιμες ακομα 70?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
αυτο το μαγαζι εκλεισε?
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6

μου ειπαν πως ειναι κλειστο για διακοπές και ανοιγουν 9/9/13

μου ειπαν ακομη πως η Βανα εχει σταματησει
Ξέρεις κανεις που βρίσκεται;
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
μου ειπαν πως ειναι κλειστο για διακοπές και ανοιγουν 9/9/13

μου ειπαν ακομη πως η Βανα εχει σταματησει
Ξέρεις κανεις που βρίσκεται;
Ρε παιδια μια ερωτηση εκανε ο ανθρωπος δεν ξερει κανεις για τι  :tits2: της Βανας τι εγινε ανοικσε η γη και την καταπιε
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Ρε παιδια μια ερωτηση εκανε ο ανθρωπος δεν ξερει κανεις για τι  :tits2: της Βανας τι εγινε ανοικσε η γη και την καταπιε
ακριβως ιδια απαντηση πηρα κ γω απο προσφατη τηλ συνομιλια με το εν λογω μαγαζι....η Βανα αγνοειται εδω κ καιρο...οποιος εχεισ νεα ας στειλει εδω , πριβε , καπου τελος παντων....!!! παλλια ειχε προσφορα το μαγαζι 70 η πρωτη φορα και 50 οι επομενεσ μεασα στο μηνα,τωρα δεν ξερω αν θα ισχυει,δεν ρωτησα....οι υπολοιπεσ περαν τησ βανας εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσαν παροτι κανανε καλυτερα μασαζ απ αυτο της Βανας...
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ακριβως ιδια απαντηση πηρα κ γω απο προσφατη τηλ συνομιλια με το εν λογω μαγαζι....η Βανα αγνοειται εδω κ καιρο...οποιος εχεισ νεα ας στειλει εδω , πριβε , καπου τελος παντων....!!! παλλια ειχε προσφορα το μαγαζι 70 η πρωτη φορα και 50 οι επομενεσ μεασα στο μηνα,τωρα δεν ξερω αν θα ισχυει,δεν ρωτησα....οι υπολοιπεσ περαν τησ βανας εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσαν παροτι κανανε καλυτερα μασαζ απ αυτο της Βανας...

ακριβως ετσι. οι αλλες καλυτερο μασαζ αλλα η Βανα ειχε τις βυζαρες (απλα τις ελειπαν καποια δοντια)
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
ακριβως ετσι. οι αλλες καλυτερο μασαζ αλλα η Βανα ειχε τις βυζαρες (απλα τις ελειπαν καποια δοντια)
Τα δοντια τα εφτιαξε με τα λεφτα μας  κριμα να χαθει τωρα να μας το ανταποδωσει
Φερε την βανα πισω  η βρες που ειναι γιατι το μαυρο με αυτες τις τιμες που εχεις θα το φας
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια την εχει :zfuck:  κανεις την βανα? η μονο  :pipa2: κανατε? ρωταω επειδη ημουν και εγω τακτικος πελατης της λογω  :tits: και την τελευταια φορα που καναμε συνεδρια ( παει πολυς καιρος βεβαια απο τοτε) της ειχα πει να της κανω εγω μασαζ και να ειναι γυμνη και μου χε πει την επομενη φορα που θα πηγαινα αλλα δεν μπορεσα να παω ξανα.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια την εχει :zfuck:   κανεις την βανα? η μονο  :pipa2: κανατε? ρωταω επειδη ημουν και εγω τακτικος πελατης της λογω  :tits: και την τελευταια φορα που καναμε συνεδρια ( παει πολυς καιρος βεβαια απο τοτε) της ειχα πει να της κανω εγω μασαζ και να ειναι γυμνη και μου χε πει την επομενη φορα που θα πηγαινα αλλα δεν μπορεσα να παω ξανα.

Είχε σταματήσει να το δίνει στο ευρύ κοινό πολύ καιρό τώρα. Στο Δ14 μάλλον καθόλου. Μόνο  :boobies:  :pipa1:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Ξερει κανείς ποιες είναι πλέον εκεί?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Την Πόπη λες?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
δεν βρισκει κοπελες ο τυπος μαγκες μαλλον
η δε γουσταρει το μαγαζι να το κανει ψησταρια..
πρεπει να ναι εξω απ τα κυκλωματα
γιατι εχω δει που βαζει συχνα αγγελιες
για κοπελες σε εφημεριδες για ξενους...
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
δηλαδη 2 κοπελεσ μονο???? και 70 ευρο??? αντε γειααααααα
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
δεν βρισκει κοπελες ο τυπος μαγκες μαλλον
η δε γουσταρει το μαγαζι να το κανει ψησταρια..
πρεπει να ναι εξω απ τα κυκλωματα
γιατι εχω δει που βαζει συχνα αγγελιες
για κοπελες σε εφημεριδες για ξενους...
Το μαγαζί ήταν καλό μέχρι που έφτασαν τα πατσαβούρια Ασπασία, Πόπη, κοκ, πριν 3 χρόνια. Έγινε "απάτη" ψησταριά δλδ έτρωγες μπριζόλα με σπρώξιμο χοντρών χρημάτων, με παρακάλια κλπ. Από αυτά που έχω ακούσει, αυτός ο εσμός που ήρθε πακέτο από Ομήρου έδιωξε σταδιακά όλες τις παλιές.

Εγώ προσωπικά το είχα αρχικά ως μια επιλογή για καλό μασάζ, με Νιόβη, Ελισσάβετ και κάποιες άλλες. Μετά αυτές έφυγαν και δεν ξαναπάτησα εκεί. Είμαι σίγουρος ότι έτσι έγινε και με πολλούς άλλους.
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Το μαγαζί ήταν καλό μέχρι που έφτασαν τα πατσαβούρια Ασπασία, Πόπη, κοκ, πριν 3 χρόνια. Έγινε "απάτη" ψησταριά δλδ έτρωγες μπριζόλα με σπρώξιμο χοντρών χρημάτων, με παρακάλια κλπ. Από αυτά που έχω ακούσει, αυτός ο εσμός που ήρθε πακέτο από Ομήρου έδιωξε σταδιακά όλες τις παλιές.

Εγώ προσωπικά το είχα αρχικά ως μια επιλογή για καλό μασάζ, με Νιόβη, Ελισσάβετ και κάποιες άλλες. Μετά αυτές έφυγαν και δεν ξαναπάτησα εκεί. Είμαι σίγουρος ότι έτσι έγινε και με πολλούς άλλους.
Οπως ακριβως τα λες ηταν τα πραγματα τοτε!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και τι πατσαβουρια !!!!!!!!!!!!  με πτυχιο απο την μεγαλη σχολη του μασαζογενους την ελενη!!!!!!!!!! πηραν το μαγαζι του μπαρμπα και απο μαγαζι γωνια το κανανε υπογειο αν τον εβλεπε κανεις την τελευταια φορα που πηγα θα του εδινε ενα 20αρη ετσι απο λυπηση για τις γκροχε της βρυσες και τα χαμαμ που ποτε δεν εκανε αποσβεση!!!!!!!!

 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
και τι πατσαβουρια !!!!!!!!!!!!  με πτυχιο απο την μεγαλη σχολη του μασαζογενους την ελενη!!!!!!!!!! πηραν το μαγαζι του μπαρμπα και απο μαγαζι γωνια το κανανε υπογειο αν τον εβλεπε κανεις την τελευταια φορα που πηγα θα του εδινε ενα 20αρη ετσι απο λυπηση για τις γκροχε της βρυσες και τα χαμαμ που ποτε δεν εκανε αποσβεση!!!!!!!!
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom