Νέα

Δεν μπορώ να χύσω άμα τραβάω μαλακία!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GetYouBarbara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Γιατρό,δεν το συζητάμε! Και αργήσει έχεις να πας
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Λοιπόν, πολλά παιδιά μπαίνουν στο site και ρωτάνε πράγματα που κανονικά μόνο στον γιατρο τα λες.. και φυσικά εδώ το μόνο σοβαρό που μπορεί να σου πει κανείς είναι να δώσει κανένα επιστημονικό site.. γι'αυτό και επειδή από ότι καταλαβαίνω για να μπαίνουν εδώ να τα λένε κάποιοι είτε αισθάνονται άβολα να πάνε στον γιατρό είτε οτιδήποτε και εκμεταλλεύονται την ανωνυμία που έχουν εδώ θα πρότεινα σε όποιον έχει τέτοια θέματα να απευθυνθεί ΑΝΩΝΥΜΑ (με mail)σε κέντρα όπως το Κέντρο Έρευνας Σεξουαλικής και Αναπαραγωγικής Υγειας (ΚΕΣΑΥ).. βάλτε το στο google και θα βρείτε τρόπο επικοινωνίας με αυτούς (είναι νομίζω στο Αριστοτέλειο πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης το συγκεκριμένο)
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.075
Κριτικές
89
Like
10.504
Πόντοι
25.015
Λοιπόν, πολλά παιδιά μπαίνουν στο site και ρωτάνε πράγματα που κανονικά μόνο στον γιατρο τα λες.. και φυσικά εδώ το μόνο σοβαρό που μπορεί να σου πει κανείς είναι να δώσει κανένα επιστημονικό site.. γι'αυτό και επειδή από ότι καταλαβαίνω για να μπαίνουν εδώ να τα λένε κάποιοι είτε αισθάνονται άβολα να πάνε στον γιατρό είτε οτιδήποτε και εκμεταλλεύονται την ανωνυμία που έχουν εδώ θα πρότεινα σε όποιον έχει τέτοια θέματα να απευθυνθεί ΑΝΩΝΥΜΑ (με mail)σε κέντρα όπως το Κέντρο Έρευνας Σεξουαλικής και Αναπαραγωγικής Υγειας (ΚΕΣΑΥ).. βάλτε το στο google και θα βρείτε τρόπο επικοινωνίας με αυτούς (είναι νομίζω στο Αριστοτέλειο πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης το συγκεκριμένο)

Δηλαδη αμα καποιος απο το φορουμ τα εχει κανει ηδη ολα αυτα και εχει παρει μια γνωμη απο γιατρο γιατι να μην μοιραστει τις γνωσεις του πανω στο θεμα.
 

-ROBOCOCK-

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εχω φτασει στο ΑΜΗΝ, απο την ηλικια των 15 οποτε τραβουσα μαλακεια ποτε δεν εφτανα σε σημειο να χυσω (μονο εξωσπερματικα υγρα βγαζω). Ακομα και τωρα που ειμαι 24 τα ιδια. Εχω κανει περιτομη απο μικρος ετσι ωστε να αντεχω πιο πολυ. εχω αντεξει μεχρι και 1 ωρα με γκομενα ενω σε τανα μπορει την 1η φορα να χυσω στο 15λεπτο αλλα την 2η να μην χυσω η να χυσω μετα απο το 40λεπτο. Δεν ειναι λυση για μενα να χυνω μονο οταν κανω σεξ. Και αν τραβαω μαλακεια εεεε στην 1 ωρα εχει κουραστει κιολας το χερι μου και εγκαταλειπω την προσπαθεια. Εχει κανεις να προτεινει κατι?? μηπως ειναι ψυχολογικο?? τι να πω... ενα σιτε που ειχε προτεινει καποιος για μια συσκευη το flashlight λετε να με βοηθησει? το εχει δοκιμασει κανεις?

ευχαριστω εκ των προτερων για καποιον ο οποιος μπορει να βοηθησει με τις απαντησεις του.
κάνε upload δαχτυλάδα στη λότρυπα να την δεις μερακλής και χυσιάρης...
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Δηλαδη αμα καποιος απο το φορουμ τα εχει κανει ηδη ολα αυτα και εχει παρει μια γνωμη απο γιατρο γιατι να μην μοιραστει τις γνωσεις του πανω στο θεμα.

καταρχάς εγώ δεν είπα να μην μας πει τι του είπαν οι επιστήμονες (είτε ο γιατρός είτε κάποιο κέντρο) .. εγώ είπα να μην ρωτάει εμάς αντί να ρωτήσει τους επιστήμονες.. τώρα αν εννοείς να ρωτήσει εμάς το παιδί και κάποιος από εμάς που είχε παρόμοιο πρόβλημα να του πει τι έκανε αυτός αφού είδε γιατρό και πάλι διαφωνώ γιατί δεν μπορείς ποτέ να είσαι βέβαιος ότι και οι 2 έχουν την ίδια πάθηση.. υπάρχουν άπειρες παθήσεις και μπορεί τα συμπτώματα να μοιάζουν σε κάποιες αυτό δεν λέει κάτι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom