Νέα

Dee Williams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216
19-34-19-968195029.gif
Στην φωτό έχει πλάκα πως κουνιούνται από το κωλογαμήσι τα μουνόχειλα της Ντι!!!
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
1.121
Πόντοι
361
Τα ανωμαλιάρικα βίντεο που κάνει η Ντι μαζί με την Σάϊρεν ΝτεΜερ είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν.Βέβαια μετά από λίγο αηδιάζω και τα κλείνω αλλα οι πουτανάρες έχουνε καλή χημεία μεταξύ τους!
Noμίζω είναι λεσβίες και τα έχουν και κανονικά στη ζωή τους αυτές. Γι' αυτό και η χημεία.......
 
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
120
Like
5.626
Πόντοι
1.041
Noμίζω είναι λεσβίες και τα έχουν και κανονικά στη ζωή τους αυτές. Γι' αυτό και η χημεία.......
Επειδη με αυτές έχω κόλλημα, είχα δει στο twitter ότι έχουν παιδιά και οι δύο . Δεν ξέρω αν είναι παντρεμένες
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216
Noμίζω είναι λεσβίες και τα έχουν και κανονικά στη ζωή τους αυτές. Γι' αυτό και η χημεία.......
Έχω δει μπόλικες συνεντεύξεις πορνοστάρ των ΗΠΑ.Καμμία δεν έχει παραδεχθεί ότι είναι αποκλειστικά λεσβία.Η πλειονότητα είναι αμφισεξουαλικές.Ορισμένες που έχουνε φάτσα και στυλ λεσβίας δεν μακροημέρευσαν στην μέση πορνογραφία.Χαρακτηριστικά παραδείγματα καποιες κανονικές λεσβίες που έπαιζαν στις λεσβιακές πορνοταινίες της εταιρείας girlfriend films αλλά χάθηκαν μετά από ένα δύο επεισόδια...
Η εξαίρεση στον κανόνα που μπορώ να θυμηθώ είναι η Λίλυ Κέϊντ (Lily Cade) και η Σίντ Μπλάκοβιτς (Syd Blakovich)
Τώρα,σχετικά με την Σάϊρεν.Ήτανε παντρεμένη,έχει δύο παιδιά,ο άντρας της την "έμπασε" στην σκηνή του σουϊνκινγκ στα μέσα της δεκαετίας του 1990,της άρεσε,γενικότερα της άρεσε να γαμιέται (είτε με αρσενικά είτε με θηλυκά) και να την βασανίζουνε επάνω στο γαμήσι και έτσι το χόμπυ της το έκανε επάγγελμα και μάλιστα επιτυχημένο!
Για την Ντι,δεν έχω δει ούτε μία κανονική συνέντευξη της παρα μόνο δεκάλεπτα κλιπάκια που προωθεί την δουλειά της...
 
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
120
Like
5.626
Πόντοι
1.041
Δεν βγάζει πολύ προς τα έξω την ζωή της.... Μόνο μια φορά είχε κάνει ένα tweet που έλεγε πόσο μεγάλωσε ο γιος της και οτι θα ξεκινούσε γυμνάσιο.
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
1.121
Πόντοι
361
Έχω δει μπόλικες συνεντεύξεις πορνοστάρ των ΗΠΑ.Καμμία δεν έχει παραδεχθεί ότι είναι αποκλειστικά λεσβία.Η πλειονότητα είναι αμφισεξουαλικές.Ορισμένες που έχουνε φάτσα και στυλ λεσβίας δεν μακροημέρευσαν στην μέση πορνογραφία.Χαρακτηριστικά παραδείγματα καποιες κανονικές λεσβίες που έπαιζαν στις λεσβιακές πορνοταινίες της εταιρείας girlfriend films αλλά χάθηκαν μετά από ένα δύο επεισόδια...
Η εξαίρεση στον κανόνα που μπορώ να θυμηθώ είναι η Λίλυ Κέϊντ (Lily Cade) και η Σίντ Μπλάκοβιτς (Syd Blakovich)
Τώρα,σχετικά με την Σάϊρεν.Ήτανε παντρεμένη,έχει δύο παιδιά,ο άντρας της την "έμπασε" στην σκηνή του σουϊνκινγκ στα μέσα της δεκαετίας του 1990,της άρεσε,γενικότερα της άρεσε να γαμιέται (είτε με αρσενικά είτε με θηλυκά) και να την βασανίζουνε επάνω στο γαμήσι και έτσι το χόμπυ της το έκανε επάγγελμα και μάλιστα επιτυχημένο!
Για την Ντι,δεν έχω δει ούτε μία κανονική συνέντευξη της παρα μόνο δεκάλεπτα κλιπάκια που προωθεί την δουλειά της...
E ναι, καμία από αυτές δεν είναι μόνο λεσβία. Αυτές δεν έχουν ούτε ταμπού, ούτε ενδοιασμούς σε τίποτα. Μεχρι και με φίδια πάνε. Αλλά αμα ζουν μαζί και γαμιούνται και στην προσωπική τους ζωή, τότε αποτελούν ένα ζευγάρι λεσβιών που μερικές φορές μας κάνουν τη χάρη να γαμιούνται και μπροστά μας
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216

passionfruit

<<Μεχρι και με φίδια πάνε. Αλλά αμα ζουν μαζί και γαμιούνται και στην προσωπική τους ζωή, τότε αποτελούν ένα ζευγάρι λεσβιών που μερικές φορές μας κάνουν τη χάρη να γαμιούνται και μπροστά μας>>

Άμα αυτό κατάλαβες από όσα έγραψα,πάω πάσο!
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
στο analvids.com εχει κανει οτι φανταζεστε, οπως και Syren de Mer
δε ξερω γιατι, αλλα δε μπορω να καυλωσω με καμια απο τις 2
οτι και να κανουν, οσα καυλια και να εχουν μεσα τους :grin:
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
1.121
Πόντοι
361

passionfruit

<<Μεχρι και με φίδια πάνε. Αλλά αμα ζουν μαζί και γαμιούνται και στην προσωπική τους ζωή, τότε αποτελούν ένα ζευγάρι λεσβιών που μερικές φορές μας κάνουν τη χάρη να γαμιούνται και μπροστά μας>>

Άμα αυτό κατάλαβες από όσα έγραψα,πάω πάσο!
Αυτό που παραθέτεις στα εισαγωγικά δεν έχει να κάνει με σένα. Εχει να κάνει με κάτι άλλο που διατυπώνω εγώ. Μια δική μου γνώμη, χωρίς να έχει να κάνει με κάποια κατανόηση ως προς τα δικά σου γραφόμενα.

Πάμε παρακάτω....... Την θυμάμαι ως Darling αρχικά πιο πιτσιρίκα με μακριά μαλλιά και πριν τις πλαστικές στο στήθος. Τότε είχε μια έφεση περισσότερο σε wrestling videos. Και ήταν καλή. Δεν έχανε εύκολα.
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
281
Τον έχω βροντήξει πάμπολλες φορές στην σκηνή που παίζει ο άντρας της με ένα μαύρο μαθητή του και την καρφώνει στην κουζίνα..
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
Αυτη ειναι απο τις καλυτερες σκηνες της

 
  • Like
Αντιδράσεις: Lord69

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom