Νέα

Δανάη Μπάρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

«Όταν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στο Μωάμεθ»

  • Μπάρκα κι ας ΜΗ γαμήσω ποτέ...

  • ΔΕΝ είναι εκείνη χοντρή εγώ νηστεύω...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.491
Πόντοι
1.056
Τυπε πολεμος εγινε η ΓΙΟΚ? Ή μηπως τωρα δεν επεμβαινει η Ευρωπη και οι Ηπα για να σωθει η καημενη Ουκρανια?Πως δεν ειχαμε τοτε πολεμο και εχουμε μονο τωρα,περιεργα τα λετε:confused::confused::confused:
Το γράφω σε απλά ελληνικά τυπε ... πόλεμος έγινε στην Γιουγκοσλαβία αλλά αυτό το παραμύθι για τους κακομοιρους Σέρβους πρεπει κάποια στιγμή να τελειώσει κατέσφαξαν αγριως Αλβανούς μουσουλμάνους Βόσνιους και Κροάτες και η λογική κατάληξη ήταν να βομβαρδιστουν ...μην τρώτε την αντιδυτικη προπαγάνδα αμασητη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
ανοιγω ολα τα νηματα για να δω τι θελει να πει ο ποιητης...οταν βλεπω νημα με δαναη ομως ,παντα το ανοιγω με πολυ προσοχη, γιατι ολο και καποιος μερακλης μπορει να εχει ανεβασει φωτο της για να την μοιραστει ,με μαγιω η κανα εσωρουχο και σκεφτομαι μη χασω μερος της ορασης μου απο την αποτομη εκθεση!
Προσέχουμε για να έχουμε...:wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
JjQkd1R.gif
Εσείς γελάτε...
Αλλά καλύτερα έτσι, παρά τα ναυτακια αμφιβόλου φύλου σε επιδείξεις μόδας.
Βέβαια ακόμα καλύτερα αλλάζουμε θέμα και νήμα....:confused:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Mου έχετε ανοίξει νήμα για την κάθε τυχάρπαστη, αγγούρω, ψυχάκι της ελληνικής showbiz..
Εδώ έχεις δίκιο, όμως δεν είμαι Διαχειριστής vα σου έριχνα κάρτα, διότι τέτοιων βαρέων βαρών και βαρελιών θέματα πρέπει να ανοίγονται κυριακάτικα :confused:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.598
Πόντοι
3.656
Ρεεέεεεε μαλάκες ψάχνω εδώ και μέρες και ΔΕΝ βρίσκω νήμα για την απόλυτη καύλα ονόματι Δανάη- Μαρία Μπάρκα...
Είστε με τα καλά σας;;;;; :think:
Μου έχετε ανοίξει νήμα για την κάθε τυχάρπαστη, αγγούρω, ψυχάκι της ελληνικής showbiz.. και ΔΕΝ έχει δημιουργηθεί νήμα προς τιμήν της ακομπλεξάριστης Νο1 αιθέριας ύπαρξης της ελληνικής τηλεόρασης;;;;;;;; :think:
* Πάει χάλασε και το bou... :( το χτενίζει το κανταϊφι...
** Τα πάντα λοιπόν που αφορούν την Νο1 υποψήφια νύφη αυτού του δύσμοιρου τόπου αποκλειστικά ΕΔΩ !!!!!!
*** Οι απανταχού κτηνοβάτες να δηλώσουν παρών...



Στιγμιότυπο-2022-06-16-12.26.33-μ.μ..jpg

barka.jpeg

* Πυροκλάνι με πάπρικα... :badair:

τυπε ποσα λες να παιρνουν στο τουϊτερ για καθε ποστ αποθεωσης στη δαναη; :think::confused::confused::confused:
να παω να γραφω κι εγω μηπως και αγορασω κανενα σκυλακι αρνακι να φαω το πασχα:wanker::wanker::wanker:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

Themakosss25

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Άμα βρεις το μουνι της .....
Αδερφέ την πηδούσε ένας φίλος από Θεσσαλονίκη δεν μπορείς να φανταστείς τι πίπες παίρνει η γυναίκα κ τι deepthroat κάνει.. απίστευτη είναι με έχει πει. Κ έχει κ ένα φετίχ για μερακλήδες (πατούσες)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.038
Κριτικές
94
Like
46.339
Πόντοι
17.311
Αδερφέ την πηδούσε ένας φίλος από Θεσσαλονίκη δεν μπορείς να φανταστείς τι πίπες παίρνει η γυναίκα κ τι deepthroat κάνει.. απίστευτη είναι με έχει πει. Κ έχει κ ένα φετίχ για μερακλήδες (πατούσες)
ο αγαπημενος μας πιμπο τα ξερει αυτα τα πικαντικα αραγες ? :think:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Έλεος ρε μαλάκες με το θωρηκτό
 
  • Like
Αντιδράσεις: diokaz

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796

Themakosss25

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
18
Like
15.466
Πόντοι
4.546
Μόλις έμαθα ότι ένας ιπποπόταμος στην Αφρική κλαίει που έχασε το ταίρι του, ψάχνει να την βρει ο καϋμένος, ξέρει κανείς τίποτα;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Αδερφέ την πηδούσε ένας φίλος από Θεσσαλονίκη δεν μπορείς να φανταστείς τι πίπες παίρνει η γυναίκα κ τι deepthroat κάνει.. απίστευτη είναι με έχει πει. Κ έχει κ ένα φετίχ για μερακλήδες (πατούσες)
Ολες οι στρογγυλές εχουν εξειδίκευση στην πίπα και το deep throating...λογικο κι επομενο αφου προπονούν συνεχώς και ακαταπαυστα το στοματάκι τους καταβροχθίζοντας μέχρι και τις πιατέλες απο τα παιδάκια...γνωστά αυτα παλαιόθεν...και επιβεβαιώνω κι εγω που έχω μια μικρή πείρα πανω στο θέμα (με απλώς τσουποτά γκομενάκια...οχι κουραδομηχανές)!!!!
 

Themakosss25

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Ολες οι στρογγυλές εχουν εξειδίκευση στην πίπα και το deep throating...λογικο κι επομενο αφου προπονούν συνεχώς και ακαταπαυστα το στοματάκι τους καταβροχθίζοντας μέχρι και τις πιατέλες απο τα παιδάκια...γνωστά αυτα παλαιόθεν...και επιβεβαιώνω κι εγω που έχω μια μικρή πείρα πανω στο θέμα (με απλώς τσουποτά γκομενάκια...οχι κουραδομηχανές)!!!!
Μπραδερ θα συμφωνήσω μιας κ εγώ έχω μια εμπειρία με τσουποτη όχι σαν την Μπάρκα.. αλλά φίλε ναι το πήγαινε κλαρίνο το ντιπθροουτ.. είχε πάθει σοκ ο φίλος από την σαλονικα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Μπραδερ θα συμφωνήσω μιας κ εγώ έχω μια εμπειρία με τσουποτη όχι σαν την Μπάρκα.. αλλά φίλε ναι το πήγαινε κλαρίνο το ντιπθροουτ.. είχε πάθει σοκ ο φίλος από την σαλονικα.
Οι νεύρωνες στον εγκέφαλο που ρυθμίζουν την ορεξη για φαγητο επικοινωνουν με αυτους που ευθύνονται για την σεξουαλική επιθυμία δικε μου...επιστημονικα αποδεδειγμένο αυτο μπορει να το τσεκαρει οποιος θέλει!!!!Γι αυτο και οι περισσότερες μητρομάνες που υπάρχουν ειναι 150 κιλα η κάθε μια...καθόλου τυχαιο!!!!Οι αδυνατες σε φαση ανορεξιας οχι μονο δεν σου βγαζουν ορεξη για γαμησι...αλλα σπάνια εχουν και οι ιδιες ορεξη γι αυτο!!!ΕΙναι πολυ απασχολημένες να συντηρουν την "τελεια" εικονα τους....εκ πειρας!!!!
 

Themakosss25

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Οι νεύρονες στον εγκέφαλο που ρυθμίζουν την ορεξη για φαγητο επικοινωνουν με αυτους που ευθύνονται για την σεξουαλική επιθυμία δικε μου...επιστημονικα αποδεδειγμένο αυτο μπορει να το τσεκαρει οποιος θέλει!!!!Γι αυτο και οι περισσότερες μητρομάνες που υπάρχουν ειναι 150 κιλα η κάθε μια...καθόλου τυχαιο!!!!Οι αδυνατες σε φαση ανορεξιας οχι μονο δεν σου βγαζουν ορεξη για γαμησι...αλλα σπάνια εχουν και οι ιδιες ορεξη γι αυτο!!!ΕΙναι πολυ απασχολημένες να συντηρουν την "τελεια" εικονα τους....εκ πειρας!!!!
Αδερφέ τα είπες όλα πραγματικά!! Έχω πάει με τζουσι έχω πάει κ με πετιτ σωματάκι.. κ μάντεψε πια με κέρδισε…
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Αδερφέ τα είπες όλα πραγματικά!! Έχω πάει με τζουσι έχω πάει κ με πετιτ σωματάκι.. κ μάντεψε πια με κέρδισε…
Εμ....αυτα να τα ακουνε....οι μοντελοπνίχτες εδω μέσα!!!!Ειπαμε οχι στις μπετονιέρες...αλλα ακομα πιο μεγαλο ΟΧΙ στις οδοντογλυφίδες!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom