Νέα

Cuckold, τρίο ή gangbang;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveman24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 56 44,4%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 72 57,1%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 31 24,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
56
Like
77
Πόντοι
0
Μήπως η φίλη σου δεν είναι εμφανισημη αρκετά;
Κάθε άλλο. Απλά έχουμε ηλιακό όριο μέχρι 30-33.

Προφανώς είμαστε μικρότεροι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχεις δίκιο, παρανόησα και ανακαλώ.

Επι της ουσίας δεν εχει ιδιαίτερη διαφορα. Αλλά στ αλήθεια δυσκολεύεσαι να βρεις παρέα;
Ναι, στην ηλικία μας δεν βρίσκουμε εύκολα ζευγάρι ή δεύτερη κοπέλα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.411
Πόντοι
736
Λοιπον gangbang γιατι αν εισαι βρωμιαρης και γουσταρεις καλτ σκηνικα αφηνεις τους ολους τους αλλους πρωτα να χυσουν μεσα και να εχει ανοιξει η τρυπα καλα και μετα μπαινεις εσυ ομορφα και ωραια να γαμησεις χωρις να βαλεις λιπαντικο. Τωρα αν θες να το κανεις απο μπροστα ή πισω αυτο ειναι αλλο θεμα, καθως το τιπ δουλευει μια χαρα.
Αυτό νομίζω προυποθέτει να ηταν απο την αρχή τέρμα σφιχτή , γιατί σε άλλη περίπτωση ο τελευταίος μάλλον θα γαμάει "αέρα".
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
118
Πόντοι
0
Έχεις εμπειρία από gangbang με ακαποτά γαμήσι; Μάλιστα….ή πολύ οργανωμένοι ησασαταν ή ό,τι να ναι
Ειναι σκηνικο γνωστου μου που μοιραζει τη γυναικα του. Στο τελος μας ειπε πως πηγε απο πανω και αφησε να πεσουν ολα τα υγρα της μεσα στο στομα του ενω τον επαιζε και φυσικα τα εκανε μια χαψια.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ειναι σκηνικο γνωστου μου που μοιραζει τη γυναικα του. Στο τελος μας ειπε πως πηγε απο πανω και αφησε να πεσουν ολα τα υγρα της μεσα στο στομα του ενω τον επαιζε και φυσικα τα εκανε μια χαψια.
:vomit:
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
Μου αρέσουν και τα τρία. Δυστυχώς, υπάρχουν μόνο λεκτικοί ερωτικοί εδώ που έχουν την επιθυμία αλλά όχι το θάρρος να μιλήσουν στη γυναίκα τους.
Συνέχεια της το ζητάω στα ίσα. Απλά δεν θέλει. Ή πηδιέται κρυφά από μένα.
 

Jim2696

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
Ήμουν γραμμένος σε ένα σιτε παρόμοιομε αυτό. Μπορούσες να μιλάς ονλινε σε τσατ με ψευδώνυμο. Γνώρισα έναν τύπο και με τα πολλα και μετα λίγα μου είπε ότι έχει σχέση με γυναίκα αλλά είναι μπάι. Μου είχε πει ότι του αρέσει η ιδέα καποιος να πηδήξει την γκόμενα του μπροστά του, χωρίς να γίνει κάτι με τον ίδιο. Στη συνέχεια μου έστελνε από το προφίλ του η γκόμενα του. Δεν βρεθήκαμε ποτέ καθώς κόμπλαρα και τους το έλεγα .. Δεν μπορούσα να βρεθώ με δύο άνγωστα άτομα και να κάνω κατι τέτοιο..
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Ήμουν γραμμένος σε ένα σιτε παρόμοιομε αυτό. Μπορούσες να μιλάς ονλινε σε τσατ με ψευδώνυμο. Γνώρισα έναν τύπο και με τα πολλα και μετα λίγα μου είπε ότι έχει σχέση με γυναίκα αλλά είναι μπάι. Μου είχε πει ότι του αρέσει η ιδέα καποιος να πηδήξει την γκόμενα του μπροστά του, χωρίς να γίνει κάτι με τον ίδιο. Στη συνέχεια μου έστελνε από το προφίλ του η γκόμενα του. Δεν βρεθήκαμε ποτέ καθώς κόμπλαρα και τους το έλεγα .. Δεν μπορούσα να βρεθώ με δύο άνγωστα άτομα και να κάνω κατι τέτοιο..
Θα μπορουσες να ζητήσεις να πάτε για ενα ποτό πρώτα ή κατι…
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.104
Πόντοι
3.786
Το gangbang είναι πολύ extreme. Μια φορά το προσπάθησα αλλά αποχώρησα. Πρέπει να περιμένεις ,δεν ξέρεις σε τι κόσμο θα πέσεις, ξενέρωσα.
Έχω πάρει γυναίκα μαζί με άλλο άντρα, καλή φάση αρκεί και η γυναίκα να γουστάρει τέτοιες φάσεις (οι περισσότερες θέλουν αλλά δε θέλουν να το παραδεχτούν στο σύντροφό τους).
Cuckold δεν έχω κάνει ούτε σαν γαμιάς, ούτε σαν θεατής. Σαν θεατής δεν ξέρω αν θα ψηνόμουν, εξαρτάται από τη σχέση που έχω με τη γυναίκα. Σαν γαμιάς θα ήθελα αλλά δεν μου έχει ζητηθεί ποτέ.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.344
Πόντοι
201
Παιδιά μη μου στέλνετε μηνύματα όσοι δεν ενδιαφέρεστε πραγματικά.Εχεμυθεια είναι το νούμερο ένα κριτήριο για μένα
 

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
597
Πόντοι
300

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Μου αρέσουν και τα τρία. Δυστυχώς, υπάρχουν μόνο λεκτικοί ερωτικοί εδώ που έχουν την επιθυμία αλλά όχι το θάρρος να μιλήσουν στη γυναίκα τους.
Υπάρχουν και εκείνοι που έχουν μιλήσει στη γυναίκα τους. Απαιτείται να έχουν καταφέρει η σχέση τους να είναι υγιής και προπαντός να μην σκέφτονται μόνο τη δική τους ικανοποίηση. Τότε θεωρω ότι μπορείς να πεις τα πάντα. Για να φτάσεις όμως να το ζήσεις πρέπει να είναι και οι δύο συνειδητοποιημένοι και να έχουν τη σιγουριά ότι δεν θα βλάψει την μεταξύ τους σχέση. Πράγμα πολύ δύσκολο γιατί παίζεις ρωσική ρουλέτα.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.344
Πόντοι
201
Παιδιά το ξαναλέω.Μου έχετε στείλει 100 προσωπικά μυνήματα να μου γαμησετε τη γυναίκα.Καποιοι όντως είναι σοβαροί.Οι υπόλοιποι μη με κουράζετε
 

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
56
Like
77
Πόντοι
0
Παιδιά το ξαναλέω.Μου έχετε στείλει 100 προσωπικά μυνήματα να μου γαμησετε τη γυναίκα.Καποιοι όντως είναι σοβαροί.Οι υπόλοιποι μη με κουράζετε
Κι εμένα, ενώ δεν είπα ποτέ ότι ψάχνω κάτι τέτοιο!
Αυτοί εδώ γαμούν! :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom