Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.554
Πόντοι
4.656
Άλλες φορές με αφήνει να τη βλέπω και άλλες όχι. Η καυλα είναι η ίδια, ίσως και περισσότερη όταν είμαι έξω από την πόρτα…
Είμαστε αρκετοί οι ενδιαφερόμενοι από ότι φαίνεται αλλά οι πιο πολλοί από εσάς μάλλον για τη κουβέντα είστε εδώ παρά για cuckold η τρίο φάσεις.
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
424
Πόντοι
21
Είμαστε αρκετοί οι ενδιαφερόμενοι από ότι φαίνεται αλλά οι πιο πολλοί από εσάς μάλλον για τη κουβέντα είστε εδώ παρά για cuckold η τρίο φάσεις.

Δυστυχώς έτσι είναι συναγωνιστή... λίγοι έως άπειροελάχιστοι προσφέρουν τις γυναικες/κοπελες τους, χωρίς να είναι οι ίδιοι bi ή κρυφοαδερφες
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Είμαστε αρκετοί οι ενδιαφερόμενοι από ότι φαίνεται αλλά οι πιο πολλοί από εσάς μάλλον για τη κουβέντα είστε εδώ παρά για cuckold η τρίο φάσεις.
Forum σημαινει γράφουμε και ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες για το ανάλογο θέμα. Υπάρχουν άλλα site εξειδικευμένα στα οποία ψάχνουμε ανταλλαγή συντρόφων ή ότι άλλο θελήσουμε στα οποία παρέχονται, φωτογραφίες, validations, και άλλες ανάλογες πληροφορίες για κάθε χρήστη. Δεν νομίζω να αναφέρθηκα πουθενα εδω μέσα στο συγκεκριμένο thread ή σε κάποια άλλα παρεμφερή ότι ψάχνουμε εδω μέσα για κάτι παραπάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.554
Πόντοι
4.656
Forum σημαινει γράφουμε και ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες για το ανάλογο θέμα. Υπάρχουν άλλα site εξειδικευμένα στα οποία ψάχνουμε ανταλλαγή συντρόφων ή ότι άλλο θελήσουμε στα οποία παρέχονται, φωτογραφίες, validations, και άλλες ανάλογες πληροφορίες για κάθε χρήστη. Δεν νομίζω να αναφέρθηκα πουθενα εδω μέσα στο συγκεκριμένο thread ή σε κάποια άλλα παρεμφερή ότι ψάχνουμε εδω μέσα για κάτι παραπάνω.
Και εγώ εξέφρασα μια συγκεκριμένη άποψη στο θέμα το οποίο έχει να κάνει και με τον τίτλο του συγκεκριμένου φόρουμ - θρέντ.
Επίσης δεν είμαι εκτός θέματος Σχετικά με αυτά που έγραψα,που βασικά ήταν μια γνώμη στο ότι οι περισσότεροι δεν ψάχνετε παρτενέρ για αυτό που θέλετε που έχει θέμα με το φόρουμ και όχι στο αν σε ρώτησα η αν σε κατηγόρησα για κάτι που αναφέρθηκες-έγραψες.
Ξανά διάβασε το έγραψα ως άποψη και Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Και εγώ εξέφρασα μια συγκεκριμένη άποψη στο θέμα το οποίο έχει να κάνει και με τον τίτλο του συγκεκριμένου φόρουμ - θρέντ.
Επίσης δεν είμαι εκτός θέματος Σχετικά με αυτά που έγραψα,που βασικά ήταν μια γνώμη στο ότι οι περισσότεροι δεν ψάχνετε παρτενέρ για αυτό που θέλετε που έχει θέμα με το φόρουμ και όχι στο αν σε ρώτησα η αν σε κατηγόρησα για κάτι που αναφέρθηκες-έγραψες.
Ξανά διάβασε το έγραψα ως άποψη και Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε
Μαλλον συμφωνούμε ότι ΕΔΩ δεν ειμαστε γιατι ψάχνουμε κάτι αλλα για κουβέντα. Ψάχνουμε ότι θέλουμε στα site Που ειδικεύονται σε αυτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.554
Πόντοι
4.656
Μαλλον συμφωνούμε ότι ΕΔΩ δεν ειμαστε γιατι ψάχνουμε κάτι αλλα για κουβέντα. Ψάχνουμε ότι θέλουμε στα site Που ειδικεύονται σε αυτο
Και αυτό είναι ένα από τα θρέντ που ψάχνουμε ότι θέλουμε αυτό που θέλουμε.Θα σου στείλω μύνημα
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.350
Πόντοι
201
Η γυναίκα μου όταν ρουφάει καβλί
IMG_20240310_152439.jpg
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
συνεχιζετε να κανετε ονειρα αλλα οι γυναικες σας δεν το δινουν
 

John89John89

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
214
Like
38
Πόντοι
1
Όποιος είναι παντρεμενος και θέλει κουβέντα για τη γυναίκα του ας στειλε pm
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.554
Πόντοι
4.656

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-03-18-15-31-36-571_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-18-15-31-36-571_com.android.chrome.jpg
    437,1 KB · Εμφανίσεις: 59

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.554
Πόντοι
4.656
Το ότι σας ρωτάμε αν ψάχνετε για τρίο η cuckold φάσεις και οι απαντήσεις σας είναι η έχουν γκόμενους η δεν το ξέρουν ακόμα και προσπαθείτε γενικά να τις ψήσετε με ξεπερνάει,no offense
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom