Νέα

Crystal Crown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
η κοπελα τελικα δεν παιζετε , ειναι πολυ καλη σε ολα της , εγω παντος εκει που εδωσα ρεστα και εκαι νη σεμιναριο ηταν το πισωγλεντι της . Στενο στην αρχη και πολυ ακουραστο και ανετο στη συνεχεια . ΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γαμωτο...μετάνιωσα που δεν πήρα τον κωλαράκο της...αλλά κολλάω λόγω πιθανότητας ατυχημάτων...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αληθεια στο social time πως ειναι η κοπελα αυτη? Ειναι ευχαριστη και κοινωνικη? Αμα την κλεισεις για 2-3 ωρες θα ευχαριστηθεις δηλαδη και παρεουλα? Παντως απο τις περιγραφες πρεπει να ειναι σκυλι η γκομενα. Αντεχει αγριο κουλουροξεσκισμα, ε? Θα βρισκομαστε στην ιδια πολη οταν κανει σιτιτουρ στο εξωτερικο και λεω να την κλεισω για κανενα τριωρο. Θα της πω οτι θελω να πραγματοποιησω την φαντασιωση μου μαζι της, να της κανω gape στην κωλοτρυπα της. Πιστευω να μην μου το αρνηθει ως πορνοσταρ που ειναι!
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αληθεια στο social time πως ειναι η κοπελα αυτη? Ειναι ευχαριστη και κοινωνικη? Αμα την κλεισεις για 2-3 ωρες θα ευχαριστηθεις δηλαδη και παρεουλα? Παντως απο τις περιγραφες πρεπει να ειναι σκυλι η γκομενα. Αντεχει αγριο κουλουροξεσκισμα, ε? Θα βρισκομαστε στην ιδια πολη οταν κανει σιτιτουρ στο εξωτερικο και λεω να την κλεισω για κανενα τριωρο. Θα της πω οτι θελω να πραγματοποιησω την φαντασιωση μου μαζι της, να της κανω gape στην κωλοτρυπα της. Πιστευω να μην μου το αρνηθει ως πορνοσταρ που ειναι!
Ειναι παρα πολυ καλη, ναι...Αγγλικά πάρα πολύ καλά, μην φανταστεις και προφορα BBC αλλά τα μιλάει πολύ καλά!
Ρε παιδιά, όταν την είχα πάρει έκανα βλακεία και δεν της ζήτησα contact details για να επικοινωνώ απευθείας μ αυτή οταν ερχεται ελλάδα (και αυτή την περίοδο οικονομικά είμαι πολύ στριμωγμενα για να την κλείσω και να τη ρωτήσω), μήπως έχει κανένας τηλέφωνο ή/και email?Θα παιζε να κάνει πρόγραμμα για 200 την ώρα?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Ειναι παρα πολυ καλη, ναι...Αγγλικά πάρα πολύ καλά, μην φανταστεις και προφορα BBC αλλά τα μιλάει πολύ καλά!
Ρε παιδιά, όταν την είχα πάρει έκανα βλακεία και δεν της ζήτησα contact details για να επικοινωνώ απευθείας μ αυτή οταν ερχεται ελλάδα (και αυτή την περίοδο οικονομικά είμαι πολύ στριμωγμενα για να την κλείσω και να τη ρωτήσω), μήπως έχει κανένας τηλέφωνο ή/και email?Θα παιζε να κάνει πρόγραμμα για 200 την ώρα?


παλια στο μεξικο φιλε ...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο ...
Ξερεις καμοια πουτανα που να βγαινεις κερδισμενος ?   :2funny: :2funny: :2funny:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο ...
Ξερεις καμοια πουτανα που να βγαινεις κερδισμενος ?    :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ, οχι βεβαια, αλλά εκεί που θα πάρει μερίδιο το γραφείο που σίγουρα θά ναι περισσότερο από 50, γιατί να μην πάρει περισσότερα χωρίς να μεσολαβεί γραφείο?Εσύ φίλε lalaku έχεις το τηλέφωνο της εν λόγω κυρίας?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
οχι φιλε και ουτε θελω να εχω κανενα τηλ απο καμοια κυρια
Γαμαω και φευγω , αυτες ειναι οι σχεσεις που θελω να εχω μονο
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε και ουτε θελω να εχω κανενα τηλ απο καμοια κυρια
Γαμαω και φευγω , αυτες ειναι οι σχεσεις που θελω να εχω μονο
Σωστός, απλά ρώτησα γιατί τις έχεις πάρει όλες απ ότι καταλαβαίνω...γαμωτο...τωρα με την κρίση πρέπει να δίνουν στις 2 συναντήσεις τη μία δώρο ή να θεσμοθετήσουν περίοδο εκπτώσεων...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
:2funny: :2funny: :2funny:


Aστα να πανε  φιλε , δεν εχεις αδικο

Οσο για το οτι τις εχω παρει ολες , σε βρισκω λιγο υπερβολικο  :grin:
Και με το 10 % ευχαριστημενος θα ημουν .  :cheesy:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:


Aστα να πανε  φιλε , δεν εχεις αδικο

Οσο για το οτι τις εχω παρει ολες , σε βρισκω λιγο υπερβολικο  :grin:
Και με το 10 % ευχαριστημενος θα ημουν .   :cheesy:
Αστα να πάνε...η κατασταση ειναι...
Στην περίπτωσή μου έχω ξεμείνει από λεφτα γιατί έφυγα απ τη δουλεια (λεω με τρόπο οτι με απέλυσαν :2funny: :2funny: :2funny:)...τωρα τι να πώ στους γονείς μου??Να ζητήσω για κανα καφέ η κανα ποτό να το καταλάβω...αλλά φαντάσου να τους πω: δώσε μια 350αρα, θέλω να πάρω Crystal για μια ωρα + κώλο .. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αστα να πάνε...η κατασταση ειναι...
Στην περίπτωσή μου έχω ξεμείνει από λεφτα γιατί έφυγα απ τη δουλεια (λεω με τρόπο οτι με απέλυσαν :2funny: :2funny: :2funny:)...τωρα τι να πώ στους γονείς μου??Να ζητήσω για κανα καφέ η κανα ποτό να το καταλάβω...αλλά φαντάσου να τους πω: δώσε μια 350αρα, θέλω να πάρω Crystal για μια ωρα + κώλο .. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πες στον πατέρα σου ότι είσαι παρθένος και θες να γίνεις άντρας... Πιο εύκολα θα σου δώσει μια 350άρα για μια ώρα Crystal+ κώλο παρά ένα δεκάρικο για καφέ... ;) ;) ;)
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πες στον πατέρα σου ότι είσαι παρθένος και θες να γίνεις άντρας... Πιο εύκολα θα σου δώσει μια 350άρα για μια ώρα Crystal+ κώλο παρά ένα δεκάρικο για καφέ... ;) ;) ;)
Δυστυχώς ξέρει οτι δεν είμαι γιατι η κοπέλα μου έμενε σπίτι μου κάθε σκ και το άκουγε οτι κάθε βράδυ δεν παίζαμε Scrabble...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Δυστυχώς ξέρει οτι δεν είμαι γιατι η κοπέλα μου έμενε σπίτι μου κάθε σκ και το άκουγε οτι κάθε βράδυ δεν παίζαμε Scrabble...

Γκίνια φίλε μου... Βγάλ΄την σαν κι εμάς σε κάνα στούδιο ή ψάξε για δουλειά. :'(
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γκίνια φίλε μου... Βγάλ΄την σαν κι εμάς σε κάνα στούδιο ή ψάξε για δουλειά. :'(
Σ ευχαριστώ φίλε μου για τη συμβουλή αλλά ίσως δεν είναι του γούστου μου...μάλλον θα ψάξω για δουλειά..
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Καλσπερα στους Crystal-γους.
Καταρχην το κολπο με την απευθειας επαφη δεν "παιζει" με γκομενες σαν την συγκεκριμενη. Το πρακτορειο παιρνει 40% συνηθως αλλα η Κυρια μας ειναι sold-out και δεν νομιζω οτι κανει τετοια χατηρια.
Τελος, το κουλουρι της εχει τραβηξει τοσα ζορια που στο τελευταιο τουρ το εβαλε ρεπο.
Αμφιβαλλω εαν θα συνεχισει να το προσφερει καθως οι περισσοτεροι απο μας παμε και βγαζουμε το αχτι μας σε δαυτο.
Για φανταστειται 8-10 ωρες τη μερα επι 6-7 μερες, ρεκτιφιε. Ποσο να αντεξει ?. Εγω νομιζω οτι πρεπει να το παει +200 και παλι ευκαιρια ειναι αν συγκρινεις με πολλες αλλες για +100.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Crystal.Crown-Foxy.Redhead



       











       











       











       











       













 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom