Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Ποσο χρονων ειναι η παντρεμενη Αποστολη?
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή οχι αλλα ο δικος της ειναι πρεπει να ειναι μαλακας...μουωεχει πει διαφορα που τσεκαρισμενα ειναι αληθεια οποτε ισως και να ειναι ετσι.....
Οπως και να εχει ας τον βρεχω ακα και οσο παει... :rockon:
ρε τολη ξεσκισε τη την πουταναρα και να της τα δινεις και στο στομα καμια φορα να περνει τη γευση σου και ο αντρας της!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
το ωραιο ειναι οτι τον αντρα της τον αφηνει να την γαμαει ΜΟΝΟ με καποτα (απο οτι μου λεει)γιατι δεν θελει να τελειωνει μεσα της,  οτι δεν ξερει να γαμαει και μολις τελειωσει αυτος σραματαει και ξαπλωνει για υπνο.... ..... Δεν του εχει πει οτι φοραει σπιραλ.....  :2funny: :2funny:
παιζει ο τυπος να μην την εχει παρει και ποτε απο κωλο :S :S :S
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
παιζει ο τυπος να μην την εχει παρει και ποτε απο κωλο :S :S :S

Ισως και να μην την εχει παρει ...
Το θεμα ειναι οτι ειμαστε απο διαφορετικες πολεις και μετα τις πρωτες φορες οπου επρεπε να γινει το κονε καθε 10 -12 μερες  βρισκομαστε σε ουδετερη πολη ( στην μεση δηλαδη) και τον βρεχω ακα ... ισως ο αντρας της να ειναι μονο για την παρτη του , οποτε τι να σου κανει και αυτη η κακογαμημενη???? αργα ή γρηγορα θα βρισκοταν καποιος να την καλοπηδουσε....... Ευτυχως βρεθηκα εγω... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Ισως και να μην την εχει παρει ...
Το θεμα ειναι οτι ειμαστε απο διαφορετικες πολεις και μετα τις πρωτες φορες οπου επρεπε να γινει το κονε καθε 10 -12 μερες  βρισκομαστε σε ουδετερη πολη ( στην μεση δηλαδη) και τον βρεχω ακα ... ισως ο αντρας της να ειναι μονο για την παρτη του , οποτε τι να σου κανει και αυτη η κακογαμημενη???? αργα ή γρηγορα θα βρισκοταν καποιος να την καλοπηδουσε....... Ευτυχως βρεθηκα εγω... :rockon: :rockon: :rockon:
οπως ειπες,παντα καποιος θα βρεθει,αρα γιατι να μην ειμαστε εμεις? :rockon: :rockon:
 

Έρως

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2016
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Το πιο σκληρό ακάποτο κωλογαμήσι το έχω κάνει με Μαρία Φυλακοβία από Ιάσωνος 46 ! Δε μπόρεσα να αντισταθώ και να μην γεμίσω την ντριπούλα της με αγνό ζεστό ψωλοχύσι ! Το ξέρω ότι ήταν επικίνδυνο αλλά επί τόπου κατούρησα, τον έπλυνα πάρα πολύ καλά και με  το που βγήκα από το ντέλο κούμπωσα φάντα και κάπνισα ένα τσιγαρό !
Είχαμε καιρό να μάθουμε νέα από το ερωτικά βρωμερό Μετάξι!
Αν μπορείς γράψε μας περισσότερες λεπτομέρειες!
Τα σέβη μου!  :kneel:
 

Killer Elite

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Είχαμε καιρό να μάθουμε νέα από το ερωτικά βρωμερό Μετάξι!
Αν μπορείς γράψε μας περισσότερες λεπτομέρειες!
Τα σέβη μου!  :kneel:

Θα γραψω αναλυτικα μολις βρω χρονο φιλε μου ! Ηταν πολυ δυνατη εμπειρια !
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει μουνι κ κωλος παντως στο κεντρο σε μαγαζι που τα παιρνει στις τουαλετες ακα κ χωρις ερωτηση απλα ειναι 45χρονο
 

Έρως

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2016
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως προσωπικά έχω αγχωθεί στον ύψιστο βαθμό  . . .Αυτές τις ημέρες ζω με αυτό το άγχος όπως θα ζω και τους υπόλοιπους μήνες γιατί μεταξύ μας δεν έχω και τόσο εμπιστοσύνη σε αυτές τις 2 με τις οποίες πήγα ακάποτα. . !!! :- :-
Λουκιανέ, θέλω να σου εξηγήσω κάτι για να το βάλεις καλά στο μυαλό σου και να μην ανυσηχείς πια στη ζωή σου για ακάποτα ατοπήματα.

Ας υποθέσουμε ότι η πιθανότητα να κόλλησες Έιτζ είναι 0,5% για κάθε ακάποτη συνουσία σου.
Φαντάσου ότι αυτή η πιθανότητα είναι ένα κόκκινο χαρτάκι σε 200 λευκά, μέσα σε ένα σκεύος.
Κάθε φορά που μένεις σώος από μια ακάποτη επιδρομή επιστρέφεις αυτό το χαρτάκι μέσα στο σκεύος.
Οπότε η πιθανότητα αυτή παραμένει η ίδια σε κάθε ακάποτη συνουσία.  :rockon:
Αν, λοιπόν, ακολουθείς τις συνταγές και περιορίζεις τις επαφές σου με ρομαντικές κορασίδες που γνωρίζεις καλά, κατανοείς ότι στην τελική δε συντρέχει λόγος ανυσηχίας.  :woldman:

Εύχομαι και πάλι περαστικά! Για ό,τι χρειαστείς θα είμαστε δίπλα σου!
:hi:
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Λουκιανέ, θέλω να σου εξηγήσω κάτι για να το βάλεις καλά στο μυαλό σου και να μην ανυσηχείς πια στη ζωή σου για ακάποτα ατοπήματα.

Ας υποθέσουμε ότι η πιθανότητα να κόλλησες Έιτζ είναι 0,5% για κάθε ακάποτη συνουσία σου.
Φαντάσου ότι αυτή η πιθανότητα είναι ένα κόκκινο χαρτάκι σε 200 λευκά, μέσα σε ένα σκεύος.
Κάθε φορά που μένεις σώος από μια ακάποτη επιδρομή επιστρέφεις αυτό το χαρτάκι μέσα στο σκεύος.
Οπότε η πιθανότητα αυτή παραμένει η ίδια σε κάθε ακάποτη συνουσία.  :rockon:
Αν, λοιπόν, ακολουθείς τις συνταγές και περιορίζεις τις επαφές σου με ρομαντικές κορασίδες που γνωρίζεις καλά, κατανοείς ότι στην τελική δε συντρέχει λόγος ανυσηχίας.  :woldman:

Εύχομαι και πάλι περαστικά! Για ό,τι χρειαστείς θα είμαστε δίπλα σου!
:hi:
Ευχαριστώ πολύ Έρως για την συμπαράστασή σου και σας!
Κατ'αρχάς για εμένα πλέον δεν υπάρχει η λέξη ακάποτο στο λεξιλόγιό μου και στις πράξεις μου!
Πιστεύω ότι δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να απαλύνεις τον πόνο μου και το άγχος μου που έχω στο παρόν καθώς και στο υπόλοιπο εξάμηνο!!
Όμως βάση πιθανοτήτων υπάρχει πιθανότητα να έχω κολλήσει έστω και αν είναι τόσο μικρή.
Αφού ανέφερες τις πιθανότητες σου παραθέτω τον εξής υπερσύνδεσμο : που θα σε οδηγήσει στην Wikipedia. Αν θες και δεν βαριέσαι διαβασέ το. . Αξίζει  :hi: :hi:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Θα γραψω αναλυτικα μολις βρω χρονο φιλε μου ! Ηταν πολυ δυνατη εμπειρια !
τι αναλυτικο να γραψεις ρε χαμενο κορμι.μονο που τι βλεπεις τη κοπελα πως ειναι τρομαζεις αρρωστε.το παιζεις και ταχα μου ανετος.γαμω το σπιτι σου,το μουνι που σε πεταγε και οτι ιερο εχεις και θα αποκτησεις γαμω.εσενα και του κιλλερ ελιτ με τις μαλακιες σας.κατεστραμενες ζωες.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Λουκιανέ, θέλω να σου εξηγήσω κάτι για να το βάλεις καλά στο μυαλό σου και να μην ανυσηχείς πια στη ζωή σου για ακάποτα ατοπήματα.

Ας υποθέσουμε ότι η πιθανότητα να κόλλησες Έιτζ είναι 0,5% για κάθε ακάποτη συνουσία σου.
Φαντάσου ότι αυτή η πιθανότητα είναι ένα κόκκινο χαρτάκι σε 200 λευκά, μέσα σε ένα σκεύος.
Κάθε φορά που μένεις σώος από μια ακάποτη επιδρομή επιστρέφεις αυτό το χαρτάκι μέσα στο σκεύος.
Οπότε η πιθανότητα αυτή παραμένει η ίδια σε κάθε ακάποτη συνουσία.  :rockon:
Αν, λοιπόν, ακολουθείς τις συνταγές και περιορίζεις τις επαφές σου με ρομαντικές κορασίδες που γνωρίζεις καλά, κατανοείς ότι στην τελική δε συντρέχει λόγος ανυσηχίας.  :woldman:

Εύχομαι και πάλι περαστικά! Για ό,τι χρειαστείς θα είμαστε δίπλα σου!
:hi:
ρε μπασταρδε τρολλα και αν αυτος ο μαλακας κολλησει με τη πρωτη ειτζ σε ποσες θα το μοιρασε πριν το καταλαβει.σκατομυαλοι βλακες.πρεπει να βρειτε το δασκαλο σας καποια στιγμη
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Προς τι η έκρηξη τύπε?
Ο Μύστης Ερως παραθέτει επιστημονικά δεδομένα
Ο καθενας με τα δεδομένα αυτα κάνει τις επιλογές του
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
ρε μπασταρδε τρολλα και αν αυτος ο μαλακας κολλησει με τη πρωτη ειτζ σε ποσες θα το μοιρασε πριν το καταλαβει.σκατομυαλοι βλακες.πρεπει να βρειτε το δασκαλο σας καποια στιγμη
Dagger Rough δεν σε έβρισα!
Επίσης από εκείνη την στιγμή δεν έχω πάει με άλλη και ούτε θα ξαναπάω μέχρι να σιγουρευτώ ότι είμαι 1000% καλά!
Το γνωρίζω ότι μπορεί να κόλλησα HIV με την πρώτη  .. . Μόνο να ήξερες το άγχος και την στεναχώρια που είχα, έχω και θα έχω!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
:s&m_1:
ρε μπασταρδε τρολλα και αν αυτος ο μαλακας κολλησει με τη πρωτη ειτζ σε ποσες θα το μοιρασε πριν το καταλαβει.σκατομυαλοι βλακες.πρεπει να βρειτε το δασκαλο σας καποια στιγμη
τυπε ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ ΑΙDS.κολλας hiv.μην λεμε τα ιδια. :S :S :S
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom